Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) oriic válasza tiv83us (#900) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én is így vagyok vele. :DDD

Live-Die-Respawn

(#902) baluka26 válasza tiv83us (#900) üzenetére


baluka26
veterán

Érdekes.

Ezek szerint én egyedül vagyok olyan, aki előre elolvassa az adott játék történetét, mielőtt elkezdi?:DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#903) tiv83us válasza baluka26 (#902) üzenetére


tiv83us
veterán

Filmet is ugy nezel, hogy eloszor megnezed mi lesz a vege?
Sot a konyvet is az utolso oldalon kezded? :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#904) baluka26 válasza tiv83us (#903) üzenetére


baluka26
veterán

A film az rosszabb esetben 2 bukott óra, egy játék meg 20.
2 órát még megkockáztatok, ne de 20-at egy idióta befejezésért? Köszönöm, nem kérek .D
Könyvet nem olvasok :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#905) tiv83us válasza baluka26 (#904) üzenetére


tiv83us
veterán

De legalabb nyujt 20 ora kikapcsolodast, megha a vege szar is :))
Egyebkent a KOTOR-nak sem volt annyira gaz a befejezese, 8-9 eve meg az volt a trendi, hogy keresd meg a foellenseget, es kuzdj meg vele. A KOTOR 2 befejezese tenyleg katasztrofa volt, de azt nem is a BioWare csinalta. Szerintem a ME-ME2 befejezesek kifejezetten jol sikerultek, foleg, hogy ugy kellett befejezni, hogy folytatni lehessen. Szerintem nem lesz itt gond a ME3-nal sem.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#906) baluka26 válasza tiv83us (#905) üzenetére


baluka26
veterán

KotOR 2 befejezése szerintem sokkal jobb volt, mint az elsőé.

Rohadt mocskos Borderlands, úgy terveztem, hogy vizsgaidőszakban kiviszem a KotOR-t is, de BL minden időmet elvette ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#907) KubanitoS válasza tiv83us (#905) üzenetére


KubanitoS
veterán

8-9 eve meg az volt a trendi, hogy keresd meg a foellenseget, es kuzdj meg vele

Már nem azért, de az ME1 nem erről szólt?

A Kotor 1+2-ről pedig vagy jót, vagy semmit, mert irgumburgum lesz. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#908) tiv83us válasza KubanitoS (#907) üzenetére


tiv83us
veterán

En imadom a KOTOR-t, sot maig a kedvencem az original Xbox-on. De valaki magyarazza mar meg, hogy a ketto vegenek mi az ertelme? Foleg a Dark Side endning-e. Mert en abszolut nem vagtam. Szerintem nagyon ossze lett csapva.

Az alapkoncepcio valoban az, csak azert kicsit osszetettebb, nem az a "behatolsz a fohadiszallasra (Star Forge), legyaksz ezer dark jedi-t majd megkuzdesz a fogonosszal es happy end.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#909) KubanitoS válasza tiv83us (#908) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha jól emlékszem mindkét esetben annyi volt a Kotor 2 vége, hogy Kreiával kell megküzdeni és megölni, ha jó vagy, ha gonosz. Aztán meg elrepülsz a legénységeddel az Ebon Hawkkal és kb ennyi. Nem sok értelme van, valóban, viszont ettől eltekintve nekem a második rész is nagyon tetszett, rendkívül hangulatosra sikerült.

A kotor 2-t egyébként a sürgős megjelenés miatt rohadtul összecsapták, kivettek egy csomó részt belőle, ezért egy-két mondat értelmét veszti. Ha emlékszel még volt egy rész, amikor egy havas bolygón lezuhantál és assassin robotokat küldtek rád, mint HK47-es volt. Ott elhangzik egy robotgyárról is infó, ami a végleges játékból kikerült időhiány miatt.

Van egy mod, amely megkisérelte visszarakni a kivágott részeket. Itt megtalálható.

Egy kép a kivágott robotgyárról a modból.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#910) ZSOOLT2


ZSOOLT2
tag

Mass Effect 3 Achievementek:

[link]

Enyhe spoilerek lehetnek benne, de helyszíneket, neveket, vagy bármi konkrétumot nem említ meg a lista a történetből.

(#911) KubanitoS válasza tiv83us (#908) üzenetére


KubanitoS
veterán

Még csak annyit, hogy egy Star Wars játékban bőven elég az egy főküldetésnek, hogy keresd meg a főgonoszt (aki jelen esetben egy gonosz sith nagyúr), szerintem eléggé fílinges. :DD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#912) oriic válasza ZSOOLT2 (#910) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Höhö, ezek szerint ha jól értem a multis coop küldetések olyanok lesznek mint az N7-es küldetések a 2. részben.

Live-Die-Respawn

(#913) Chabe89 válasza oriic (#912) üzenetére


Chabe89
addikt

mik voltak azok a bizonyos n7-es küldetések?

(#914) oriic válasza Chabe89 (#913) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt vannak az N7-es mellékküldetések

Achievement-eknél van több sor, az egyik ilyen:

"Finish all multiplayer maps or all N7 missions in single-player."

Mivel nem vették külön, azért gondoltam hogy lehet összefüggés a kettő között.

Live-Die-Respawn

(#915) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Garrusról egy kép:

[link]

szerk:

Most látom hogy ez régi kép.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#916) Chabe89 válasza oriic (#914) üzenetére


Chabe89
addikt

Jaham! igazából már nem is nézem nagyon a naplót, mert már szinte tudom, hogy melyik rendszerbe milyen küldi van. Ezért sem vágtam ezt a külön N7-et, de már értem.

(#917) tiv83us válasza KubanitoS (#911) üzenetére


tiv83us
veterán

Mint hardcore Star Wars-os, ezert is merem kijelenteni, hogy a ME mind hangulatban, mind tortenetben, mind a vilagaban - kidolgozottsagaban kenterbe veri a Star Wars-ot.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#918) Vistaboy válasza Chabe89 (#884) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szerintem Jack jobban néz ki így, mint a második részben. Kíváncsiságból csináltam egy mentést, amiben összejöttem vele rendes románc keretében - értsd: nem csak szex -, mert már korábban arról tettek említést, hogy jobb emberré lehet őt változtatni. Kíváncsi vagyok rá. :K

A másodikhoz meg csak annyit, hogy valószínűleg ez is egy hajófejlesztés lesz, mint a második részben volt. Még az is lehet hogy űrcsatákat is kell vívnunk - vagy csak cinematic videók lesznek - és akkor jut nekik szerep az adott szituáció túlélési esélyeiben. :)

Mindenesetre már nagyon várom. Épp most játszom már vagy - passzolom, hányadik alkalommal -, ezúttal megpróbálom Samarát is behálózni, olvastam korábbi kommentekben hogy lehet, kíváncsi vagyok, sikerül-e. Pláne úgy hogy Liarát se veszítsem el közben. Egy ezer éves és egy száz éves aszárival összejönni egyszerre. Na az üdítő lesz. ;]

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#919) oriic válasza ZSOOLT2 (#910) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most nézem achi-kat.

"Reach level 20 in multiplayer or level 60 in single-player."

Multiban 20 max szint, single-ben meg 60. Hell yeah. :C

Live-Die-Respawn

(#920) Apollyon válasza Vistaboy (#918) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Samarával nem fogsz tudni románcot kialakítani, csak Morinth-tal. [link]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#921) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Ezeket eddig is tudtuk, de van az alján egy kis infó:

"The single-player options serves up "roughly 1 to 2 hours of content" in two areas; "The opening level featuring the Reaper attack on Earth, and a level further into the game where Shepard travels to an alien home world to seek their assistance in the war effort", explains BioWare.

The co-op multiplayer portion gives you two maps, Slum and Noveria, and opens to all players on February 17. However, those who own Battlefield 3 and have activated BF3's Online Pass code will gain early access to this mode on February 14 by logging in with the same EA Origin account."

Live-Die-Respawn

(#922) Vistaboy válasza Apollyon (#920) üzenetére


Vistaboy
veterán

Kár... :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#923) Chabe89 válasza oriic (#921) üzenetére


Chabe89
addikt

Már nem egyszer volt ez a hír. :)

(#924) oriic válasza Chabe89 (#923) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Okés főnök, a két multis map nekem újdonság volt. :R

Live-Die-Respawn

(#925) Chabe89 válasza oriic (#924) üzenetére


Chabe89
addikt

Neked igen :DDD

(#926) tiv83us válasza Apollyon (#920) üzenetére


tiv83us
veterán

Annak meg eleg csunya vege lesz :DDD

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#927) leviske válasza Apollyon (#920) üzenetére


leviske
veterán

De tud, csak nem lesz belőle szex. Véleményem szerint a Samara-s szál van leginkább lelkire írva és talán a legmeghatóbb csúcspontot kapta.

Szóval szerintem érdemes rá áldozni, de ha jól emlékszem, igyekezni kell a többi csajt kerülni.

(#928) Apollyon válasza leviske (#927) üzenetére


Apollyon
Korrektor

LOL, még az általam megadott linken is le van írva hogy nem lehet... :U

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#929) Vistaboy válasza leviske (#927) üzenetére


Vistaboy
veterán

Na, hát ha ez így van, akkor megér egy próbát. :DDD

Mondjuk ezek szerint akkor új karaktert kell indítanom, merthogy Liarat nem fogom veszni hagyni egy mátriárka miatt. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#930) leviske válasza Apollyon (#928) üzenetére


leviske
veterán

SPOILER

Lehet mondani, hogy nem nagy szám, de a többi románc is gyakorlatilag 1-2 plusz jelenet vagy beszélgetési szálból áll.

(#931) nanorambo


nanorambo
őstag

Talátam egy jó kis videót:
[link]

(#932) G4ga válasza Apollyon (#928) üzenetére


G4ga
őstag

Spoiler!

nem tom mi van leviske linkjén ( melóhejen korlátolt a youtube ) de neki van igaza.
Van romanc! hasonló mint Jack Renegad romanca. Nincs semijen hatása, nem kapsz acsit de egyesültök. rövid videót lehet megtekinteni. Azt csinálja veled amitöl a Mama ova int mikor megkell keresnetek. egész jó videó.
Azt tudom hogy nem könnyi összehozni. viszont ha sikerült utána folyton oltogat hogy milyen jó olt
:)

Vistaboy : nem feltétel hogy elbukd liarát. elsö végitolást ugy vittem végig hogy összehoztam az egyesülést és utána rámentem liarára megint. söt asszem még talit összeszedtem. Samarás moka nem befolyásolja Liarát, ahogy a Jackos renegad és Kelly szex se! ezek nincsenek kihatással a többi esetleges Románcra. Legalább is én ugy tudom.

[ Szerkesztve ]

(#933) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor vissza ME3 témához:

Mass Effect 3 Cinematic Trailer Director's Cut Version

[link]

Alliance News Network

[link]

Live-Die-Respawn

(#934) Chabe89


Chabe89
addikt

Előre is bocsánat a gusztustalan képminőségért!

Aki szokott kutakodni a YouTube-on az lehet látta már:

Olyan mint egy Őrző vagy gondnok ahogy tetszik.

Szerk.: Állítólag egy Rachni, de szerintem az őrzőkre jobban hasonlít.

[ Szerkesztve ]

(#935) oriic válasza Chabe89 (#934) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi a képet. Utánanéztem, nem Örző, hanem:

SPOILER

Ravager------------------------------------------------->Rachni-Reaper hibrid.
[link]

Eredeti Rachni:

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#936) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#937) Chabe89


Chabe89
addikt

(#938) oriic válasza Chabe89 (#937) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amennyit értettem belőle, semmi új infó.

Live-Die-Respawn

(#939) Chabe89 válasza oriic (#938) üzenetére


Chabe89
addikt

Ne aggódj én sem nagyon értettem, de nekem sem volt benne semmi újdonság. :)
Csak még nem láttam így gondoltam belinkelem hátha valaki kihámoz belőle valamit.

(#940) oriic válasza Chabe89 (#939) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem most már megjelenésig semmi érdemleges infót nem fogunk kapni. (nagyon helyes ez a hozzáállás)

Gamer365 cikk

"minden képesség kilenc különböző irányba fejlődhet"

Ez jól hangzik.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#941) Chabe89 válasza oriic (#940) üzenetére


Chabe89
addikt

Szerintem meg jön a Demó és vele együtt annyi Spoiler amennyit el sem tudunk képzelni. A 2. rész előtti felhajtásból kiindulva nem lepődnék meg.

[ Szerkesztve ]

(#942) oriic válasza Chabe89 (#941) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül is remélhetőleg demó végén kapunk egy nagy cliffhangert, és még jobban várhatjuk a megjelenést.

2. rész premierje kimaradt nekem, egy évvel később toltam, de elhiszem hogy nagy felhajtás volt.

Kis infó, ide még talán nem írtam

Lett dumálva cdgalaxis-sal. Eddig ugye csak értesítést lehet kérni a játékról, a konkrét rendeléseket MÁRCIUS 1-től lehet leadni. Tehát aki CE-t akar venni az készüljön mert lehet hogy hamar elkapkodják. (sőt talán még a normál változatot is, gondoljunk csak BF3 LE verzióra)

Live-Die-Respawn

(#943) tiv83us válasza oriic (#938) üzenetére


tiv83us
veterán

En ertettem mindent, kb nesze semmi, fogd meg jol interju.
- Feltunnek a a regi karakterek a ME1-2-bol?
- Igen, fel.
- Lehet majd ezzel meg azzal romancolni?
- Errol nem sajnos nem beszelhetek
- Lesz benne Makozas/ bolygo szkenneles? Ha nem, akkor mi lesz helyette?
- Nem, nem lesz, de nem beszelhetek rola, hogy mi lesz helyette.
- Hany karkter lesz benne?
- En tudom mennyi lesz, de nem mondhatom el!
- Megmutatjatok Tali arcat a ME3-ban?
- Tudom a valaszt, fan-ek szeretnek, de nem mondhatom el.

/Kepzelt riport-szeruen forditottam le a riportot, de a lenyeget gondolom vagjatok :U/.

ps: Akkor mi az any@dat mondhatsz el, ne adj interjut, ha ennyire semmit mondo. :((

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#944) Chabe89 válasza tiv83us (#943) üzenetére


Chabe89
addikt

Huhu! :) Talán még jobb is, hogy nem értettem annyira.

2. Részből kb. mindent tudtál mi lesz mire megjelent annyi mindent elárultak. Persze az ilyen dolgokra nem kötelező oda figyelni.

[ Szerkesztve ]

(#945) oriic válasza tiv83us (#943) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor értettem mindent. Ez tényleg ilyen nesze semmi fogd meg jól infóáradat. És ezeket tudtuk eddig is. :) Lol.

Live-Die-Respawn

(#946) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egy screenshot az Atlas-ról.

[link]

Live-Die-Respawn

(#947) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Spoiler veszély:

A dark base, which Shepard will have to investigate by using a flashlight function of his rifle. S/he fights various Cerberus troops, along with a Banshee, an asari husk.

[ Módosította: tiv83us ]

Live-Die-Respawn

(#948) tiv83us válasza oriic (#947) üzenetére


tiv83us
veterán

De vazze, legalabb ugy linkelj, hogy ne latszodjon az egesz spoiler szovege a linkben :DDD

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#949) Apollyon válasza tiv83us (#948) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Te vagy a moderátor, miért nem írod át a szöveget? ;p
Amúgy annyira nem vészes, de már nem merek benézni a topikba, komolyan..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#950) oriic válasza tiv83us (#948) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A linkelt ANN hírben nincs semmi spoiler.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.