Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) oriic válasza looser (#400) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

VOlt már egy petíciózás a magyar Mass Effect 3 feliratért. Az sem jött össze sajnos... De értékelem a pozitív gondolkodásodat, szóval hajrá. :)

Live-Die-Respawn

(#402) looser válasza oriic (#401) üzenetére


looser
addikt

Tényleg nagyon szeretném. Remélem ehhez megfelelően hozzájárultam kb. 42 dollárnyi befektetéssel :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#403) Chabe89 válasza looser (#398) üzenetére


Chabe89
addikt

Felirat még oké, de szinkron? Ugyan már! Sose adná vissza azt amit az angol. Mondjuk a férfi karakternek angolul is ratyi a szinkronja :)

(#404) looser válasza Chabe89 (#403) üzenetére


looser
addikt

Hú, azt tényleg elírtam, természetesen feliratra gondolok, az tökéletesen megfelelne. S ha lehetne, eredeti nevekkel mindent és mindenkit :-))
A Witcher 1 szinkron szerintem fenomenálisra sikeredett, de ismétlem, az ME3-tól csak feliratot várok, de azt nagyon!

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#405) Apollyon válasza Chabe89 (#403) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem illik a hangja az arcához, mondjuk én a default karakterrel játszom, remélem nem változtatják meg a 3-ban eléggé megszoktam már a fejét :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#406) Chabe89 válasza Apollyon (#405) üzenetére


Chabe89
addikt

Illeni illik a karakterhez a hang, de mint már az korábban írta valaki ebbe a topicban vagy egy másikba, hogy a női karakternek sokkal jobb a színészi játéka, mint a férfinak. Mondjuk ez megint egy "kinek mi" kérdés, de én kijátszottam mind2 nemmel és hát a női karakter stílusa jobban bejött valahogy. Reménykedjünk, hogy egyiket se cserélik le mégrosszabra :)

[ Szerkesztve ]

(#407) Archanon válasza looser (#404) üzenetére


Archanon
őstag

Witcher magyar szinkron mint "fenomenális"? Mihez képest... Maradjuk egy "elmegy/jobbféle"-ben. :DDD

Mr. Shepard szinkronhangja tényleg eléggé semmilyen. Akarom mondani, a hangja oké, de a színészi játék nem sok, ezt már korábban említettem én is. Maradok femshep-nél. :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#408) Rossi


Rossi
addikt

Lehet, hogy bennem van a hiba, de még nem éreztem vágyat arra, hogy női főszereplővel játsszam végig...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#409) oriic válasza Rossi (#408) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig egyszer jó poén.

Live-Die-Respawn

(#410) Apollyon válasza Rossi (#408) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Akkor Te a Tomb Raidert is férfi karakterrel vitted végig? :DDD

Mass Effect-et én sem vinném nővel, max akkor ha rámennék a Renegade pontokra, de akkor meg csomó más kaland nem lenne elérhető. Egyszeri végigjátszással is el lehet cseszni ~50 órát ha kiviszed 100%-ra a játékot. ;p

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#411) looser válasza Archanon (#407) üzenetére


looser
addikt

Szerintem tök jó lett, bár lehet, hogy még nem hallottam jó magyar (játék)szinkront :-)

Iscariah: :D

Ki lehet egyáltalán 100%-ra vinni? Van olyan küldi, ami pld. csak renegátoknak jelenik meg? Az elsőben tudom, hogy van, itt is van ilyesmi? :B
Elsőnél már egy idő után a wiki térképei után mentem, bár sok helyről alig tudtam kikecmeregni a hatkerekűvel, azt pld. jó, hogy megszüntették. De hogy a háromban hogy fogunk ásványt kitermelni?... Jó lenne, ha lehetne legalább annyi pénzt szerezni, hogy minden fejlesztést megvehessünk (egy külföldi fórumon a kutyaviadalt ajánlották a krogan bolygón (fogadsz, ha sikerült mentesz)), de az is rengeteg idő és szerintem cheat, bár legális), mert pld. az egynél, hogy a felénél már kimaxolódott a pénzed, az is meredek, de talán még életszerűbb. Mivel a kettőben kimaradt az adásvétel, lehetett volna több pénzt a küldikért. Erről van egyébként valami infó?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#412) Archanon válasza looser (#411) üzenetére


Archanon
őstag

Talán mert nincs is. Még a Crysis Warhead, és a Witcher a "legelfogadhatóbbak", amiket hallottam, persze egyet kivéve: Stronghold Crusader. Ennek még mindig teljesen normális szinkronja van, csak hát ez stratgém, nem dumálnak benne sokat amúgy sem.
S.w.i.n.e-t kihagytam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#413) looser válasza Archanon (#412) üzenetére


looser
addikt

...és a Tropico, Ganxsra Zolival :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#414) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mass effect és Halo rajongóknak:

[link]

Live-Die-Respawn

(#415) kexksz


kexksz
addikt

Nem tudom, hogy néztétek-e a Gamescom EA presst, de nagyon durva volt szerintem a ME3 rész. Látszik, hogy sokat fejlesztettek az animációkon, meg a textúrák is szebbek.

(#416) Lui04


Lui04
aktív tag

(#417) Archanon válasza Lui04 (#416) üzenetére


Archanon
őstag

Vajon a zene az már ME3, vagy még mindig Suicide Mission? :DDD Új a zeneszerző, aztán kíváncsi volnék mennyire marad meg az eddigi Mass Effect séma...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#418) Chabe89


Chabe89
addikt

Ha jobban megnézem szerintem ez ugyan az a misson, ami már be lett mutatva csak kissé feltupírozva. Bár lehet hogy nem, de ha minden sarkon ilyen lépegetők fognak potyogni az égből az elég uncsi lesz. Reapereket kéne kaszabolni elvileg nem Cerberus-t. Na mind1 azért hangulatos a vidi.

(#419) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#420) oriic válasza oriic (#419) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

- A BioWare már ELDÖNTÖTTE, hogy látni fogjuk-e Tali arcát, avagy sem

Miben fogadjunk hogy nem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#421) Apollyon válasza oriic (#420) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hű, köszi az infót! :)
A videóba csak belenéztem, főleg mert én is default male Shep katonával nyomom, mindegy, nem kockáztattam a spoilert :D

Elég lámaság lenne amúgy nem megmutatni Tali arcát ha úgyis lezárul a storyline. Azért bízzunk benne hogy úgy mondták hogy nem és meglepetésként mégis :D

"- Nem a csapattársak, hanem a galaxis népeinek hűségét kell kiérdemelni, amit befolyásolni fognak a korábbi velük kapcsolatos döntéseink"
Akkor ez gondolom engem is kőkeményen ériteni fog, mert az Arrival DLC-ben ugye felrobbantottam egy rendszert :DDD

A cikk kb összes morzsájára tudnék reagálni, de a rák sem olvasná el. Mindenesetre várjuk ezerrel, ezekután kicsit mégjobban :D

Hja és a zenét remélem az Arrival-ból veszik át, mert az nagyon jó feelinges volt, szoktam is hallgatni néha :DDD

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#422) Capricornus válasza oriic (#420) üzenetére


Capricornus
aktív tag

"- Nem mindig fogjuk majd tudni befolyásolni csapattársaink sorsát"

Na, megint meghal majd valaki.

- Kelly Chambers visszatér Shepard segédtisztjeként

Remélem a kis táncolós ruháját is megtartják. :-)

- A románc lehetősége Shepard és Joker között majd csak a játékban derül ki

Ugye férfival nem lehet majd?

- Lesznek időérzékeny sztorielemek, leginkább a Normandia legénységével

Ajajj... :-(

- A Mass Effect 3 biztosan könnyekre fakaszt majd mindenkit!

Majd erős leszek.

- A sulykolásnak szerepe lesz az ME 3-ban, a csapattársainkat is érintheti

Ezt a mondatot nem értem.

- Kal’Reegar (a kvarián katona) visszatér az ME 3-ban

\o/

- Sokkal több románclehetőség lesz, nem csak csapattársakkal

Úgy látszik valamelyik Bioware munkatárs végigtolta a Witchert a fejlesztés alatt. :-)

Talit meg remélem tényleg megláthatjuk maszk nélkül.

Per aspera ad astra!

(#423) Apollyon válasza Capricornus (#422) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A sulykolással arra céloztak, hogy ha úgy alakulnak a dolgok, elveszíthetjük X csapattársunkat, és átállnak a Reaper-ök oldalára..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#424) oriic válasza Capricornus (#422) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

- A románc lehetősége Shepard és Joker között majd csak a játékban derül ki
Ugye férfival nem lehet majd?

Dede, volt hír róla korábban hogy azonos neműek is összejöhetnek a játékban. :U

Live-Die-Respawn

(#425) Archanon válasza oriic (#424) üzenetére


Archanon
őstag

Na de Joker? :( Ez azért gyalázat, hogy a játékban mindenki homo.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#426) oriic válasza Archanon (#425) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alapban gondolom nem lesz az, vegyük úgy hogy a jövőben mindenki biszexuális. :)

Live-Die-Respawn

(#427) Capricornus válasza oriic (#424) üzenetére


Capricornus
aktív tag

Hátez....remek. A Dragon Age 2-ben is már rohadt idegesítő volt a fiú-fiú dolog. Azt hitte volna az ember hogy még egyszer ezt nem játszák meg.

Egyre jobban félek attól hogy a 3. rész nem lesz már olyan jó mint ami elvárható lenne tőle.

Per aspera ad astra!

(#428) oriic válasza Capricornus (#427) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ki van rajta mindenki akadva, de kérlek már, ha te nem olyan beállítotságú vagy akkor nem utazol az azonos nemű kapcsolatra és kész... Ilyen egyszerű.

Live-Die-Respawn

(#429) Capricornus válasza oriic (#428) üzenetére


Capricornus
aktív tag

Persze, nyilván, ha valami nem tetszik nem csinálom, csak az volt a baj, hogy Anders gyakorlatilag zaklatott hogy akkor melegedjünk már össze.

Értem én hogy egyenlő jogok meg liberalizmus, de akkor legalább ne erőltessék már rám.

Másrészt képzeld már el hogy milyen szarul jön ki, hogy Jokerrel pl. végigharcoltad az első két részt, a harmadikban meg odajön, hogy hú Shepard, milyen szexi a borostád... Ez rohadt illúzióromboló lenne.

Per aspera ad astra!

(#430) oriic válasza Capricornus (#429) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze hogy az, de én nem foglalkozok vele. Ha rá is megyek a kapcsolatépítésre, only hetero lesz az.. kivéve ha csinálok egy női Sheppard karaktert, akkor csak csajjal kezdek ki. :DDD

Live-Die-Respawn

(#431) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na és akkor a végleges default női Sheppard:

Illetve egy háttérkép a mester Patryk Olejniczak fant-tól, aki eddig is gyönyörű képekkel örvendeztetett meg minket:

Live-Die-Respawn

(#432) Archanon válasza oriic (#431) üzenetére


Archanon
őstag

Nem rossz. De könyörgöm, ez egy agresszív Vamp-Shepard. Besokallt volna a reaperektől? :DDD No, azért még mindig kíváncsi vagyok, mi készteti Shepard parancsnokunkat az átalakulásra. Ezúttal plasztika?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#433) oriic válasza Archanon (#432) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van egy érzésem hogy erre választ nem kapunk. :C

Live-Die-Respawn

(#434) Archanon válasza oriic (#433) üzenetére


Archanon
őstag

Hát, én azt mondom ne is kapjunk. Ha már lesz ismét karakterpofázmányszerkesztési lehetőség, legyen csak, de nehogy megint azért, mert Shepit szétroncsolták. :U (Gondolom lesz rakás új haj, új beállítási lehetőségek, ahogy az új default femshep is "mutatja". ME1-2 beállításaival aligha lehetne kihozni ezt a karaktert.)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#435) Chabe89 válasza oriic (#431) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát ez borzadáj! Úgy nézz ki mint valami ócska vámpíros filmből szabadult tinipics@.
Még jó hogy lesz lehetőség sajátot csinálni.

(#436) oriic válasza Chabe89 (#435) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudod haladni kell a korral. Engem annyira nem izga, úgyis default férfi Sheppard-al tolom végig a játékot...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#437) Chabe89 válasza oriic (#436) üzenetére


Chabe89
addikt

Na igen most ez a vámpír feeling múltkor meg a homokozó.

(#438) Tibicsucsu válasza oriic (#436) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Nekem ez a véleményem: [link]

(#439) Rossi válasza Tibicsucsu (#438) üzenetére


Rossi
addikt

"gyakorlatilag szerelmes vagyok magamba"

Azért ez aggasztó...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#440) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A gépigényről tud valaki valamit? Pontosat gondolom nem, remélem megint UnrealE3 móka lesz. Jó lenne ha a 4670es karimon elfutogatna majd, eddig se volt baj vele. Egyébként 1280x1024-es monitorom van.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#441) Chabe89 válasza Apollyon (#440) üzenetére


Chabe89
addikt

Akkora felbontásban szerintem nem kell aggódnod, ha csak valamit el nem b@sz@rintanak.

(#442) vitaro válasza Apollyon (#440) üzenetére


vitaro
senior tag

UE3 lesz az biztos. Remélem a 8800GT-m még elég lesz neki, a második rész max-on futott, ezért reménykedem.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#443) Tibicsucsu válasza Apollyon (#440) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Az elsőt és a másodikat is elvitte full hd-ben a 256 MB-os HD 3850-em. Persze közben a hangok alapján arra tippeltem volna, hogy el fog repülni mellőlem a gép.

(#444) oriic válasza Apollyon (#440) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bár újabb motor lesz alatta, de ez még mindig UE3. Szóval mindenen el fog menni valszeg. :DDD

Live-Die-Respawn

(#445) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És egy újabb mestermű:

[link] :Y

Live-Die-Respawn

(#446) Apollyon válasza oriic (#445) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem rossz de kissé túl van effektezve, és úgy néz ki Legion mintha valami female geth lenne...
Amúgy nem gáz, csak ennél láttunk már jobbat is :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#447) oriic válasza Apollyon (#446) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem bőven illik az eddigi képek vonalába.

Live-Die-Respawn

(#448) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Multiplayer részletek.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#449) Capricornus válasza Wizard of Oz (#448) üzenetére


Capricornus
aktív tag

Igaz hogy azt írják hogy az elsődleges céljuk az hogy a single jó legyen, de én rettegek...

Per aspera ad astra!

(#450) Apollyon válasza Capricornus (#449) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nekem az is jó volna ha nem fejlesztenének semmit a 2. részhez képest, csak legyenek új karakterek és a sztori is legyen iszonyat ütős. A többi nem érdekes. Ha nem lesz rosszabb mint a 2. rész akkor nincs mitől rettegni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.