Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Archanon válasza vitaro (#550) üzenetére


Archanon
őstag

+1. :U Azért Liara-nak még talán annyira nem "űrribanc" a szerkója...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#552) oriic válasza Chabe89 (#548) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát mivel én láttam a beta-nak mind a fél óráját, nem hiszem hogy ki fogom próbálni. :) VÁrok inkább teljes játékra. :)

Live-Die-Respawn

(#553) Chabe89 válasza oriic (#552) üzenetére


Chabe89
addikt

Állítólag multi béta is lesz vagy csak az nem tudom így emlékszem.

(#554) oriic válasza Chabe89 (#553) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meglátjuk majd... :C

Live-Die-Respawn

(#555) -KP- válasza Chabe89 (#553) üzenetére


-KP-
addikt

miért? félkész még vagy tele van spoilerrel?

(#556) oriic válasza -KP- (#555) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

EZ nem nekem jött inkább?

Live-Die-Respawn

(#557) -KP-


-KP-
addikt

de.

(#558) oriic válasza -KP- (#557) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondoltam.

Spoileres azért mondtam.

Voltunk kinnt az idei PlayIT-en ahol egy kis szobában demózták a játékot. A már látott Krogan-os pálya volt, mégsem untam, mert tetszett hogy élőben láthatom a játékot a méteres lcd-led tv-n kb másfél méterre az arcomtól. :)

A demo xbox-on futott, de így is egész jól nézett ki. A prezentáló srác szerint a pc-s verzió mérföldekkel lesz szebb. :)

Azt is említette hogy az EA direkt nem ad ki új gameplay jeleneteket hogy minél nagyobbat üssön a játék. Rákérdeztem a demóra amit év elején kapunk. NEm tudta megmondani hogy single vagy multi demó lesz, de azt mondta hogy az előzőek miatt valszeg multi lesz majd.

Live-Die-Respawn

(#559) vitaro válasza oriic (#558) üzenetére


vitaro
senior tag

Single és multi demo is lesz, már ha a BSN-nek hinni lehet. [link]

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#560) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mass Effect 3 Theme:

[link]

Live-Die-Respawn

(#561) Archanon válasza oriic (#560) üzenetére


Archanon
őstag

Gondolom ez lesz a main menu zene. A korábbiak valahogy jobban tetszettek... :U Kövezzetek csak meg, de remélem azért a többiben - ami nem a régiekből lesz "összecopyzva" - több fantázia lesz, nekem ez kicsit unalmas volt. :( Pedig nagyon vártam az új főtémát.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#562) olymind1 válasza oriic (#560) üzenetére


olymind1
senior tag

Nem rossz ez, igaz már lehetett hallani videók alatt, de tetszik. Jó kis melankólikus, illik a 3. rész történéseihez.

(#563) -KP-


-KP-
addikt

Szerintem nagyon jó zene ez. Remélem a játék hangulata is hasonló lesz. Örülnék, ha lenne olyan befejezés, hogy elkúrtuk, a reaperek győznek. De nem hiszem, hogy BW ezt bevállalja ...

(#564) oriic válasza -KP- (#563) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miért nem. 2. részben is meghallhatott mindenki, szerintem itt is megjátszák majd. Sőt az Arrival DLC-ben is volt egy bad ending, amikor lejárt a számláló.

Live-Die-Respawn

(#565) Воланд válasza -KP- (#563) üzenetére


Воланд
titán

miert nem? ha a [spoiler] masodik resz vegen meghallhatott shepard, akkor szvsz a harmadik resznek is lehet olyan vege, hogy a reaperek gyoznek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#566) vitaro


vitaro
senior tag

Szintén zene. Pár napja tették közzé. Itt a közlemény is:

We're officially announcing our team of talented composers who have played a critical role in Mass Effect 3's musical development, with direction by our audio team. The roster of composers for Mass Effect 3 includes:
• Clint Mansell, Golden Globe nominatedHollywood composer recognized for scoring celebrated films including Black Swan, The Wrestler and Requiem for a Dream.
• Christopher Lennertz, Emmy nominated Hollywood composer known for his work on the recent movie Horrible Bosses, also composed Mass Effect 2: Overlord, Mass Effect 2: Lair of the Shadow Broker, and won the Interactive Academy Award for Medal of Honor.
• Cris Velasco, known for composing the God of War series' score, has also worked on downloadable content Mass Effect 2: Kasumi and Mass Effect 2: Arrival.
• Sam Hulick, veteran to the Mass Effect series having composed the score for Mass Effect, Mass Effect: Bring Down the Sky and Mass Effect 2.
• Sascha Dikiciyan, video game industry veteran, known for composing the score for TRON: Evolution and the scores of Mass Effect 2: Kasumi and Mass Effect 2: Arrival.

"The magic of BioWare games has always been the emotional power of the story, so music is extremely important to the experience," said Casey Hudson, Executive Producer of the Mass Effect series. "With Mass Effect 3, we're taking players on a more personal journey, even though the scope is bigger than ever -- an all-out galactic war! Each composer has played an intricate role in delivering the combination of epic scope and delicate emotion that will make Mass Effect 3 the best game in the series."

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#567) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Új infók és képek az @Gamerben.
PDF is van.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#568) oriic válasza Wizard of Oz (#567) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:Y :R

Live-Die-Respawn

(#570) vitaro válasza Wizard of Oz (#567) üzenetére


vitaro
senior tag

Basszus, 2. oldalon alul, jobbra spoiler veszély! Pedig megfogadtam, hogy nem olvasok el/nézek meg már semmit sem ami ME3, de túl erősnek bizonyultak az elvonási tünetek. :B

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#571) Wizard of Oz válasza vitaro (#570) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Na, jó hogy szólsz, én még nem álltam neki elolvasni, de akkor nem is fogom. :)

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#572) Rossi


Rossi
addikt

Feltettem a ME 1-et, vészesen fogy az idő 03.06-ig... :))

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#573) tiv83us válasza Rossi (#572) üzenetére


tiv83us
veterán

En tegnap-tegnap elott toltam vegig insane-en az OSSZES mellekkuldetessel egyutt (ropke 32 ora volt :B), hogy legyen a ME3-ra egy ferfi renegade karakterem is, akinel a council meghal es Ashley-t dugja, nem Liarat. Ma jon a ME2.
A paragon karakterem egyebkent egy no, jobban szeretek novel lenni, mert nem birom elviselni a ferfi Shepard szinkron hangjat. Meg egy ilyen kemeny csinos no, aki megmenti a galaxist valahogy "felizgat" :DDD

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#574) Apollyon válasza tiv83us (#573) üzenetére


Apollyon
Korrektor

LOOL, Legion ;p :C
Nem sajnáltad akkor az időt, Ashley-t én valahogy sosem tudtam összehozni (paragon) mindig csak a kékwoman jutott :D

Egyébként Shepard férfi hangjának tulajdonosa egy ilyen istenhívő, vallásos ember. Kicsit nagy kontraszt.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#575) tiv83us válasza Apollyon (#574) üzenetére


tiv83us
veterán

"Nem sajnáltad akkor az időt..."

Igen, mert ha megcsinalod a mellekuldeteseket, talalkozol olyan fazonokkal, akik majd feltunnek a ME2-3-ban is es lehet veluk interaktivkodni :))
Pl Helena Blake is feltunik a ME2-ben az Afterlife-ban...stb. Szoval megeri. :)

MaleShep: Raadasul olyan annoying kanadai akcentussal beszel, egyszeruen nem birom elviselni.
Jennifer Hale (femshep hangja) is kanadai, de o legalabb egy kepzett voice actor, a KOTOR-ban is kurvajol adta a hangot Bastillanak (ott britt akcentust hasznalt) , a GoW3-ban is feltunt es a ME sorozatban is szuperul nyomatja ameriikai akcentussal. Illik nagyon hozza a szerep.
Nem hiaba femshep a fo karakterem. :K

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#576) Archanon válasza tiv83us (#575) üzenetére


Archanon
őstag

Egyetértek. :K
(Bár a Kotor és a GoW kimaradt nálam..)

Én eddig kétszer vittem végig mindkét részt, mindkétszer paragon femsheppel, csak más-más kaszttal. Egyszer próbáltam male karakterrel renegadet csinálni, nem bírtam sokáig, meg már sokalltam a Mass Effectre szánt időt, valamint még egy female karit sem szeretnék indítani... :DDD Na majd egyszer...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#577) tiv83us válasza Archanon (#576) üzenetére


tiv83us
veterán

Bastilla a KOTOR-bol (Jennifer Hale - aka Femshep - hangjan).

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#578) Chabe89


Chabe89
addikt

Félek, hogy túlságosan bele fogják gyúrni ezt a multiplayert. Elég rosszul hangzik ez a terület elfoglalósdi/megvédősdi. Nehogy az legyen majd, hogy nagyban mászkálsz a singliben és 5-10 percenként kapsz egy üzenetet, hogy megtámadták a kaszások/cerberus ezt meg ezt a helyett és rohanj megvédeni, mert akkor biztos kitépem az összes hajam. Elég nagy a valószínűsége sajnos ha már ilyeneket emlegetnek, hogy hatással lesz a vég kifejlettre az is amit a multiban érsz el.

[ Szerkesztve ]

(#579) tiv83us válasza Chabe89 (#578) üzenetére


tiv83us
veterán

Ne fussunk elore ennyire, par het es ha kijon a demo, majd tobbet tudunk. Szerintem jol meg fogjak oldani a multi beleepiteset a tortenetbe, szerintem ez volt az egyik fo ok, hogy 3-4 honappal elhalasztottak a megjelenest. /Emlekszunk eredetileg 2011 november-decemberre volt kituzve es akkor meg szo nem volt multirol/.

Egyeni velemeny: engem a multi nem nagyon izgat, addig amig a single campaign odab@sz :K

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#580) oriic válasza Chabe89 (#578) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Remelem csak vmi olyasmi lesz, hogy a multis csapatnak az eredmenyei mondjuk konnyitik a single egyes esemenyeit.Igy nem kotelezo a multi, de ha megcsinaljuk,akkor vmivel konnyebb lesz a single resz.

Live-Die-Respawn

(#581) Chabe89 válasza tiv83us (#579) üzenetére


Chabe89
addikt

Érdekelni engem sem nagyon érdekel, de ha normálisan megcsinálják és nem kényszerítik ránk, hogy foglalkozzunk vele akkor semmi bajom nem lesz vele. Sőt, talán még élvezni is élvezném a multit, bár kétség kívül ezt a játékot a single viszi és nem a multi hála istennek.

(#582) Rossi válasza tiv83us (#573) üzenetére


Rossi
addikt

Derék... Én nem sietek vele, majd hétvégente...
Nekem nincs bajom a male szinkronhanggal, meg nem tudnám beleélni magam, hogy egy nő menti meg a világot... Viszont Ashley-Liara mindig nagy fejtörést okoz, amikor választani kell köztük.

All hail Legion! :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#583) tiv83us válasza Rossi (#582) üzenetére


tiv83us
veterán

En az egyben senkivel nem romancoltam a mostani karakteremmel, mert tartogatom a toltetem Mirandara a masodik (es remelhetoleg a harmadik) reszben is ;]

Garrus: :R

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#584) Chabe89


Chabe89
addikt

Hosszabb terjedelmű CO-OP bemutató

Nekem még újdonság nem láttam eddig. Ha volt már akkor sorry.

(#585) oriic válasza Chabe89 (#584) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R Köszöntük. Nem néz ki rosszul.

Live-Die-Respawn

(#586) tiv83us válasza Chabe89 (#584) üzenetére


tiv83us
veterán

Mar vegig vizslattam az osszes fellelheto ME3 videot jucsubon es ez is koztuk volt, de linkeljetek csak a videokat, hadd porogjon a topik :K
Amugy tenyleg jo lesz ez a co-op, majd meg latjatok.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#587) tiv83us


tiv83us
veterán

Amugy Boldog Uj Evet kivanok elore is minden Mass Effect rajongonak!! :K
[link]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#588) Chabe89


Chabe89
addikt

Akkor ismét megvillantom a lemaradottságomat :D

Számomra új kép

És ha már itt vagyok sikerekben gazdag boldog új évet kívánok én is mindenkinek! :)

(#589) oriic válasza Chabe89 (#588) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na nekem is új volt. :D Köszike.

Live-Die-Respawn

(#590) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Valaki tervezi a CE változat megvételét? Én már előrendeltem innen, remélem nem bánom meg utólag.

Különben elég vicces, hogyha Originből rendeled elő a játék alapváltozatát, az alig olcsóbb egy-két ezressel, mint a dobozos gyűjtői kiadás szállítással, meg mindennel együtt. Azt már csak félve említem meg, hogy a digitális CE valami 75 euró. Elég durva. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#591) oriic válasza KubanitoS (#590) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálunk nem érdemes Origin-ből rendelni játékot. Túl drága. Én megveszem sima dobozos verziót, beregizem originbe majd aztán doboz megy a szekrénybe, vagy eladom.

Live-Die-Respawn

(#592) Воланд válasza KubanitoS (#590) üzenetére


Воланд
titán

ce - pc - cd galaxis. aztan ha tenyleg annyiba fog kerulni, akkor lehet, hogy sima lesz belole.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#593) Rossi


Rossi
addikt

Boldog Új Évet fórumtársak! :D

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#594) Chabe89


Chabe89
addikt

Hát engem aztán most nem érdekel az ára. Mióta megláttam, hogy mennyi az annyi azóta spórolok rá. :) Ez az egy ilyen játék van ami nekem ennyit megér.

(#595) KubanitoS válasza Chabe89 (#594) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezzel pontosan így vagyok én is. Mostanában azt tapasztalom, hogy nem kötnek le a játékok, csak egy-két igazán minőségi alkotás. A Mass Effect-széria is ezek közé tartozik, ezért én biztosan nem fogom sajnálni rá a pénzt. Az ME3 mellett a Diablo 3 és a GTA 5 van még betervezve, más annyira nem fog érdekelni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#596) oriic válasza Chabe89 (#594) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó de nem mindegy hogy megveszed originen pl: 13k-ért az alapjátékot, míg dobozosan megkapod 9990ért. :D

Live-Die-Respawn

(#597) Chabe89 válasza oriic (#596) üzenetére


Chabe89
addikt

Jah sry, én a CE-ről beszélek az meg így is úgy is elég drága. Bár én CD galaxisból veszek csak játékot. Figyeljétek meg lesz ez még drágább is., áfa emelés meg minden... :(((

(#598) Воланд válasza Chabe89 (#594) üzenetére


Воланд
titán

na jo, de 18.000HUF irrealisan draga, ahhoz kepest, hogy a masodik resz ce valtozatat 9990HUF-ert vettem meg ujonnan.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#599) KubanitoS válasza Chabe89 (#597) üzenetére


KubanitoS
veterán

Kíváncsi vagyok vajon a CE változatnak része lesz-e valamilyen később bejelentett fizetős DLC. Szerintem tutira megjelentetnek majd a megjelenés utáni pár napban egy-két DLC-t.

Éppen ezért a biztonság kedvéért egy jó másfél éve már vettem Bioware pontokat, ráadásul a hardveraprón, ahol a bolti ár feléért árulták ketten is.

woland_y2k: Nekem 16K-ért van előrendelve, ami (ha nem is sokkal) valamivel olcsóbb, ráadásul ez a CE elég minőséginek tűnik. Képeskönyv, fémtok, meg egy csomó nyálcsorgató izébizé. :) Én nem fogom sajnálni rá a zsét.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#600) Воланд válasza KubanitoS (#599) üzenetére


Воланд
titán

gondolom nicknevet nem tudsz mondani? az me2 topicban mar olvastam errol, de nicknevet nem talatam.

nekem is, de az meg csak ertesites keres volt, nem konkret megrendeles, ergo az ar valtozhat.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.