Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) WonderCSabo válasza tiv83us (#249) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az Arrival már eléggé ködös már, de most már emlékszem, köszi.

(#252) tiv83us válasza WonderCSabo (#251) üzenetére


tiv83us
veterán

Marmint en is csak "assumingolok", a kepek alapjan, hogy a Batarian bolygokkal kezdik a party-t, ott leszorjak a foldi team-eket, krealnak egy batarian husk hadsereget, aztan irany a Fold. /Szerintem a titokzatos sniper a trailerben egy batarian huskot kap le/ Ez csak az en agyam szulemenye, szerintem igy lesz valahogy. De ha nem, ha tevedtem :D
Holnap egyebken kidobjak az elso videot a demorol, remelem nem valami fel perces FIFA 12 trailer szeruseg lesz, hanem actual gameplay :U
Viszont az mostmar kiderult szamomra, hogy Harbinger vagy a Reaper vezeto/mastermind vagy valami nagy gore a Reaperek kozt es nem "csak" egy vanguard, akit izekre szedtunk az Alliance flottaval. Mondjuk Sovereign is megtette a maga kis damage-et, meg mindig dolgoznak a keeperek a szetk*rt Citadelen, dehat what can you do :D
Harbinger inkabb a puppet muster, aki a hatterbol iranyitja a torteneseket es annyira sem tart, hogy infot csereljen veled, mint Sovereign Virmire-on, csak elmondja, hogy hiaba vered a segged a foldhoz, ugyis jovunk es veged lesz, mint a Twin Peaks-nek baze :DDD

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#253) tiv83us


tiv83us
veterán

Na, ha minden igaz, ma latunk egy kis ingame videot az E3-rol. :K

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#254) WonderCSabo válasza tiv83us (#252) üzenetére


WonderCSabo
félisten

assuming control story :DDD

A reaperek stílusa annyira el van találva, hogy vmi iszonyatos hangulat lesz tőle a játék. :K

(#255) oriic válasza tiv83us (#253) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fél hétkor kezdődik a konferencia, lehet nézni kellene élőben. :DDD

Lol épp élőben megy a ME3:

[link]

Eddig awesome....

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#256) oriic válasza oriic (#255) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Újdonság:

ME3: Kinect támogatás, hangfelismerés. Bemutató.
A párbeszédeknél lehet használni, kimondod a válaszokat. A harcban a csapattársaknak tudsz utasításokat adni.
:C

Live-Die-Respawn

(#257) Tibicsucsu válasza oriic (#256) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Ha valaki lemaradt róla:[link]
Zsír lesz, bár nekem asszem ez a kinect dolog kimarad.
Shepard mozgása valahogy még természetesebb lett.

(#258) Archanon


Archanon
őstag

ME3=ME2, csak a történet folytatásával. "Nem sokat" változott, hála a jó égnek.

Ez a kinectes hangfelismerős bizé ez nem tudom kinek lesz élvezet... :U Szerintem rohadt hülyén veszi ki magát, hogy dumálsz a TV-vel. Még jó, hogy nem kötelező.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#259) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

MÁRCIUS 6. KÉRNÉM A TOPIC-CÍMBE BELEÍRNI:

http://www.youtube.com/watch?v=WqCqVAoCA8w&feature=player_embedded

:R :R :Y

Wow, lesz pengénk is, hell yeah.... :DD :C :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#260) Tibicsucsu


Tibicsucsu
aktív tag

Egy kis gameplay: [link]
És még egy kis csemege: [link]

[ Szerkesztve ]

(#261) Tibicsucsu válasza oriic (#259) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

De k... messze van az még vazz!

(#262) oriic válasza Tibicsucsu (#261) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De legalább van megjelenési dátumunk... Március reszkess.... ;]

Live-Die-Respawn

(#263) Tibicsucsu válasza oriic (#262) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Na ja. Mindenki reszkessen, aki hozzám akar szólni márciusban (és áprilisban).

(#264) olymind1


olymind1
senior tag

mintha lecserélték volna Mordin eredeti hangját, vagy csak képzelődök :U Legion viszont jól nyomja a hajójával :D nem csak a mozgások lettek jobbak, az arckifejezések is sokkal élethűbbek. Shepardnek elég kétségbeesett egy feje van

(#265) tiv83us


tiv83us
veterán

Nem akarok ugy hangozni, mint egy hulye furdospicsa, de nem tetszenek ezek a mini-reaperek... :(
En ugy akarom, ahogy az elozo reszekben be voltak allitva, k*rva nagyok, mely es okoskodo hangzassal, szinte serthetetlenek. Nem kis foldon toporgo reaperekkel akarok harcolni es foleg nem gepagyuval.
Hozzak elem Harbingert egy-az-egyben, oszt lejatszuk valahogy, ne ilyen kis larvakat :o

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#266) Archanon válasza tiv83us (#265) üzenetére


Archanon
őstag

Nyilván a "kis lárvák" is hasznosak voltak a reapereknek... eddig. Most már itt van Shepard, ő majd szépen lenyomja őket Harbingerrel együtt. ;]

Újabb vidi: katt!

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#267) tiv83us válasza Archanon (#266) üzenetére


tiv83us
veterán

Dehat az a tunemeny, ami elojon az egyik videoban a foldbol az is egy "elo reaper", oszt olyan kis ivan gyeprefos, gepagyuval lovoldozni ra...Hat elegge szegyenletes...

Aztat akartam, hogy 2km-es, fakken melyhangu reaperek b*sszal szet a foldet es kozben 1500 iranybol inzultaljanak, hogy mekkora senki vagyok es doglesszek ki a fel galaxist, vagy valami. De itt lepeget ez a ize... :O
Na mindegy, ettol meg lehet jo :U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#268) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Kijöttek a Collectors Edition részletek is.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#269) Chabe89


Chabe89
addikt

Azért remélem nálunk is kapható lesz a gyüjtői változat mert hát az alap lenne nekem.
Igaz március még odébb van de jön addig még pár game, na meg addig úgyis előveszem még az első két részt.

(#270) Ryder62


Ryder62
őstag

Jaj most mért kellett hírtelen ennyi vidit kiadni a játékról? Csak még jobban várom és a szomorú az hogy kb jó 3/4 évet kell még várni. Nem gond addig végigtolom a 2-t még 10-szer. :DDD

(#271) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy latom a hud nem valtozik.Ennyit akkor Dead Space-s tervrol?

Live-Die-Respawn

(#276) Ryder62


Ryder62
őstag

Hsz elküldés fail XD

(#277) Zoli133 válasza Wizard of Oz (#268) üzenetére


Zoli133
őstag

nha ez az ami nálam kimeríti azt h must have, már most tudom h ezt a polcomon is látni fogom :)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#278) vitaro válasza Wizard of Oz (#268) üzenetére


vitaro
senior tag

Jesszus, 15 000 Ft kishazánkban! :Y

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#279) oriic válasza vitaro (#278) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem is sok. Ha úgy veszed hogy a teljes játék lesz 9900, akkor az a pár cucc nem ér meg 5k-t?

Live-Die-Respawn

(#280) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

[link]

[link]

[link]

:R :Y :C

Live-Die-Respawn

(#281) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Megnéztem az összes videót, jó lesz ez a játék, nagyon jó! Csak miért most ilyen későn? :(

(#282) oriic válasza WonderCSabo (#281) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hogy erted hogy keson?

Live-Die-Respawn

(#283) WonderCSabo válasza oriic (#282) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Még sokat kell várni a megjelenésig.

(#284) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Két új hír:

[link]

[link]

Miranda jöhet, de a multit nem nagyon kellene erőltetni... :(

Live-Die-Respawn

(#285) WonderCSabo válasza oriic (#284) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Egyetértek. Egyébként mi baj Mirandával??? Thane visszatérésének meg külön örülök!

(#286) oriic válasza WonderCSabo (#285) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem semmi, szerettem nézegetni...a fegyverét. :) :DDD Thane meg szerintem tuti hogy meghal majd, hisz amúgy is beteg...

Live-Die-Respawn

(#287) Gabor343 válasza vitaro (#220) üzenetére


Gabor343
tag

Teljesen egyetértek veled, egy Mass Effectbe szerintem sem kéne ilyen...
Remélem ez nem kerül majd be a játékba.
De ha mégis bekerülne, akkor legalább a játék elején legyen lehetőség választani hogy akarunk-e ilyet vagy nem.
Mert az addig oké, hogy egyeseknek erre van igénye, de mi lesz azokkal akik ezt nem szeretik....

(#288) vitaro válasza oriic (#284) üzenetére


vitaro
senior tag

Már többször felütötte a fejét ez a multiplayeres pletyka, mindig cáfolták. Szerintem nem lesz benne. Ne is legyen, később csináljanak egy multira kihegyezett folytatást/spinoffot ha annyira akarnak, de előbb fejezzék be a trilógiát.
Az viszont érdekes, hogy miután megnéztem az összes E3-as videót, nem kapott el a jól ismert "Mostakarom!" érzés. Sőt, azt figyeltem, hogy mi nem tetszik. Ilyen például az első látásra túl pörgősnek tűnő játékmenet, valamint az, hogy a társak páncélját megint nem fogjuk tudni kedvünk szerint cserélgetni, csak a színüket megváltoztatni. (És gyaníthatóan maradnak a röhejes légzőmaszkok is. :W ) Igaz, ez utóbbi következtetést a CE-ről kikerült kép alapján vontam le.
Azt hiszem meg kéne nézetnem magam egy orvossal... :)

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#289) Gabor343 válasza vitaro (#288) üzenetére


Gabor343
tag

Szerintem is tök felesleges lenne bele a Multi. Nem hiszem, hogy többen megvennék emiatt a játékot.
Meg hát az 1-ben meg a 2-ben sem volt többjátékos mód, akkor miért kéne a 3ba? :))

(#290) Chabe89


Chabe89
addikt

Ez a multi hülyeség nagyon felejtős!!! Majd azon kapjuk magunkat, hogy ehhez is dobálják ki a lehúzós map pack-okat ahelyett hogy értelmes DLC-t csináljanak. Remélem nem lesz benne multi mert teljesen felesleges még gondolkodni is rajta, mert ez csak a singli rész rovására menne. Thane és Miranda jó karakter de a Jacob arcot talán ha 2-3X vittem magammal mikor muszály volt. Ha újra játszom hagyom meghalni a végén :D :D

(#291) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Egyébként csak nekem tűnt fel, hogy a gameplay videókban Shepard azt mondja a Cerberus katonákra: "they are indoctrinated" ?

(#292) oriic válasza WonderCSabo (#291) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ami mit is jelent?

Live-Die-Respawn

(#293) WonderCSabo válasza oriic (#292) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Fogalmam sincs, hogy van magyarul. Amikor a reaperek irányítják az egyéb élőlényeket vmi pszichotikus cuccal, az az indoctrination.

[ Szerkesztve ]

(#294) oriic válasza WonderCSabo (#293) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jajaja akkor vágom...Lehet hogy az egész Cerberus a Reaperek bábja volt csupán?
:Y

Live-Die-Respawn

(#295) vitaro válasza WonderCSabo (#293) üzenetére


vitaro
senior tag

Súlykolásnak fordították.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#296) Tibicsucsu válasza WonderCSabo (#293) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Asszem sulykolás volt az első részben (és talán a másodikban is). v_tomy megelőzött

(#294) orichalcos: szerintem nem voltak végig bábok max. a nagy törekvésben IM már megint túl közel ment valami reaper artifacthez és igazította a teste többi részét a szeméhez

[ Szerkesztve ]

(#297) oriic válasza Tibicsucsu (#296) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A szemekre se kaptunk magyarázatot... :U

Live-Die-Respawn

(#298) Tibicsucsu válasza oriic (#297) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Ezt olvastad?

(#299) oriic válasza Tibicsucsu (#298) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem még, magyarul olvasható?

Live-Die-Respawn

(#300) Tibicsucsu válasza oriic (#299) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Na ez jó kérdés volt. Ööööö... google translate :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.