Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) vitaro


vitaro
senior tag

Rájöttem mi zavar! Túl gyorsak a mozgások. Ahogy mozog a fedezékben, meg átgördül egyikből a másikba.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#302) tiv83us válasza oriic (#292) üzenetére


tiv83us
veterán

Agymosas magyarul...
Sokaig vagy a Reaper kozeleben, akkor elveszted a szemelyisegedet es rabszolga leszel, mint amilyenek az egykori Cerberus dolgozok a derelict reaperen. Erdekes volt, mikor ugyanazokra a dolgokra emlekeztek az eskuvojukrol...:)) Kemeny.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#303) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Ha valaki lemaradt a tegnapi gameplay + kérdezz-felelekről: http://live-event.ea.com/e3/chat/mass-effect

Fegyvermodifikáció, új helyek, szintlépés és pár jelenet, kb ezek voltak újak. Legalábbis nem emlékszem, hogy lettek volna. :)

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#304) L3zl13 válasza Wizard of Oz (#303) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A helyszínek ugyanazok voltak mint a korábbi e3-as videókban, inkább a kommentárokból derült ki néhány érdekes dolog. Meg pár játékmechanikai elem amit megálltak bemutatni, mint a fegyver mod és a szintlépés.

Tartalmaz spoilereket, ha valaki emiatt kerülte a korábbi videókat, akkor ezt is kerülje!

Aki hülye, haljon meg!

(#305) Wizard of Oz válasza L3zl13 (#304) üzenetére


Wizard of Oz
tag

A 14:30-tól kezdődő helyszínekre utaltam. Okosabbak ugyan nem lettünk általuk, de azok tuti újak.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#306) Archanon válasza vitaro (#301) üzenetére


Archanon
őstag

Valóban olyan, mintha Shepardék fejenként 10 kilót nyomnának páncélostul, fegyverestül, s 120 kilós izompacákokat meghazudtoló erővel "száguldó mozgást" végeznének... Bár én erre a furcsa jelenségre már az előző részekben is felfigyeltem [s más játékoknál is], most viszont eléggé szembetűnő. De annyira nem zavar, a kész játék lenne már a kezeim közt... :Y

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#307) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

:R :C :C

Új képek és infók:

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#308) WonderCSabo válasza oriic (#307) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Baba az UI!

(#309) oriic válasza WonderCSabo (#308) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindig megfogadom hogy leállok a hírek olvasásával meg képek nézegetésével, de csak nem állom meg...Kell a játéko. MOST..Collector változat megrendelve... :C

Live-Die-Respawn

(#310) Archanon válasza oriic (#307) üzenetére


Archanon
őstag

Nyami. Kíváncsi vagyok, milyen lesz az állítólag nem idegesítő bolygó scan.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#311) L3zl13 válasza oriic (#307) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Érdekes, hogy a csapattagok mellett is ott van a paragon-renegát skála. Vajon ez jelent valamit?
Lehet, hogy lesz valami KotOR-os influence rendszer?

A másik meg, hogy a gránátot reklámozták a bemutató videóban, és azt hittem az is általánosan elérhető fegyver lesz, de most hogy nézem a képességek között, lehet, hogy csak egy sima Soldier skill?

Aki hülye, haljon meg!

(#312) oriic válasza L3zl13 (#311) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valahol azt olvastam, hogy vegso verzioban nem lesz benne az hogy csapattarsak jellemere is hatassal lehetunk.

A granattal nem tudom mi lesz, mert ugye azt igertek h minden kaszt hasznalhat minden fegyvert...

Live-Die-Respawn

(#313) L3zl13 válasza oriic (#312) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Influence: Nem tudom, hogy ennek örüljek-e. Mondjuk így 3. részre már fölösleges belemenni, de azért érdekes volt a KotOR-okban áttéríteni némelyik karaktert a saját világnézetünkre.

Gránát: Igen, ezért vettem én is természetesnek, hogy újra lesz gránátunk, mint az első részben, de ha skillként kezelik, nem fegyverként, akkor lehet, hogy csak a soldiernek lesz.

Aki hülye, haljon meg!

(#314) vitaro válasza L3zl13 (#311) üzenetére


vitaro
senior tag

Nem lesz influence rendszer, a végső verzióban nem lesz ott a társak mellett a paragrade skála. Ezt Casey Hudson írta twitteren a minap.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#315) Rossi válasza oriic (#307) üzenetére


Rossi
addikt

Jó a videó nagyon, de azért nem a Holdnál kezdenek belépni a tárgyak a Föld légterébe...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#316) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És egy újabb mestermű:

[link]

Akinek tetszik annak ez már mehet háttérnek is. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#317) WonderCSabo válasza oriic (#316) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Female Shepard? Az ki az? ;]

(#318) oriic válasza WonderCSabo (#317) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Passz, még nem láttam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#319) Archanon válasza oriic (#316) üzenetére


Archanon
őstag

Az én karakterem hasonlóan néz ki, még páncél ügyileg is. :DDD Reflexből háttérnek rakva. :)) [egy ideig csak kihúzza, jobb mint a black screen]

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#320) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Maga a kép mestermű természetesen, de sose játszottam csaj Sheppard-el...

Live-Die-Respawn

(#321) Archanon válasza oriic (#320) üzenetére


Archanon
őstag

Ízlések és pofonok. Engem a maleshep kb. 0 színészi játéka nagyon irritált. Legalábbis a femshep szinkronjához képest sehol nincs szerintem, igazából ez a legfőbb érv, amiért kihagytam. Ha egyszer nem tetszik, s jobban bejön a másik... :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#322) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Fan előzetes:

VIGYÁZAT ARRIVAL SPOILER VESZÉLY:

[link]

Live-Die-Respawn

(#323) WonderCSabo válasza oriic (#322) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jó lett, meg ezzel a zenével mindent el lehet adni. :)

(#324) korbi.


korbi.
csendes tag

Sziasztok. a 3-ik részben szerepelni fog Ashley vagy csak átmenetileg fog feltünni mint a 2-ben??????????

(#325) L3zl13 válasza korbi. (#324) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Valószínűleg állandó csapattag lesz.
Ha nem akarnak megint egy rakás embert verbuválni, akkor csak ő (vagy Kaidan) és Liara aki biztosan rendelkezésre áll a korábbi csapattagok közül.

Aki hülye, haljon meg!

(#326) oriic válasza L3zl13 (#325) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg persze Garrus.

Live-Die-Respawn

(#327) L3zl13 válasza oriic (#326) üzenetére


L3zl13
nagyúr

SPOILER!

Garrus és Tali, mint a két visszatérő csapattag, meghalhatott az ME2 végjátékában.
Wrex meghalhatott az első részben.
Kizárólag Liara és a Kaidan/Ashley páros egyike az aki biztosan életben van.

Aki hülye, haljon meg!

(#328) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

:(((

Nem gyors ez egy kicsit? :(

Live-Die-Respawn

(#329) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Ez a "bemutatásra" kerül dolog egy kicsit félrevezető. Nem fogják vetíteni a filmet, az valószínűleg jövőre jön.
Lesz róla valami infó. Valami tízer vagy trailer.

Kíváncsi leszek a szereposztásra.

Aki hülye, haljon meg!

(#330) oriic válasza L3zl13 (#329) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én sem gondoltam hogy ott vetítik, csak jön valami elő előzetes. Csak én furcsállom hogy ilyen hamar jön. Hisz nem is olyan rég volt róla szó hogy csinálják majd. Remélem nem valami B+ kategóriás sztárokkal... :U

Live-Die-Respawn

(#331) Wizard of Oz válasza oriic (#330) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Az a nem olyan régen már több mint egy éve volt, szóval éppen ideje. :)

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#332) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Újabb mestermű:

[link]

Live-Die-Respawn

(#333) vitaro


vitaro
senior tag

Ha esetleg valakinél jelentkeztek volna már Mass Effect elvonási tünetek miközben újabb, harmadik résszel kapcsolatos hírekre várunk, annak tudom ajánlani a Mess Perfect című képregényt, ami az első játék paródiája. Maximális élvezetéhez ajánlott a Star Wars: Knights of the Old Republic ismerete, viszont ha valaki ezzel még nem játszott de szeretne, az el ne olvassa a képregényt, mert lelövi a sztori legnagyobb fordulatát.

Erre tessék: Mess Perfect (angol nyelvű)

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#334) Vistaboy válasza vitaro (#333) üzenetére


Vistaboy
veterán

Brutális volt, köszi szépen a linket. :DDD

Ha lenne időm lefordítani mindet, lazán megérne egy képregényes hírt. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#335) looser


looser
addikt

Szerintetek mekkora esély van a hivatalos ME3 magyar feliratra?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#336) vitaro válasza looser (#335) üzenetére


vitaro
senior tag

Csekély. Írhatnám azt is, hogy semekkora, de a remény hal meg utoljára.

Láttátok ezt a képet Vegáról? Első ránézésre el nem hinném róla, hogy el tud számolni háromig. :)

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#337) oriic válasza vitaro (#336) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lőni tudjon a többi nem számít. :DD

Amúgy meg jön a demó is majd. :D

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#338) Tibicsucsu válasza oriic (#337) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Lehet, hogy nekem vannak szövegértelmezési problémáim, de nekem ebből az jön le, hogy pár hónapon belül kapunk infót a demó tervezett megjelenéséről. Ez viszont nem azt jelenti, hogy pár hónap múlva lesz demó. A cikk írója itt erősen ferdít. Szerintem szeptemberben bejelentik, hogy február közepén lesz demó, ami x perc játékot tartalmaz majd.

Vega remélem valami agyatlan vadbarom, akinek a legnagyobb lelki problémája az, hogy nem született krogannek.

[ Szerkesztve ]

(#339) oriic válasza Tibicsucsu (#338) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A legjobb az lenne ha még idén lenne demó. :DDD Tényleg előző ME játékoknál mikor volt demó megjelenés?

Találtam egy új képet amúgy:

[link]

Live-Die-Respawn

(#340) L3zl13 válasza oriic (#339) üzenetére


L3zl13
nagyúr

ME1-ből tudtommal nem volt demó.
ME2-ből a demó majd fél évvel a játék után jött ki.

Aki hülye, haljon meg!

(#341) oriic válasza L3zl13 (#340) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Akkor örülhetünk ha megjelenés előtt lesz demó egyáltalán. :DDD

Live-Die-Respawn

(#342) L3zl13 válasza oriic (#341) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Voltak olyan hírek, hogy a Comic conon lesz kint játszható ME3 demo. Ha ez igaz, és ez ugyanaz, mint amiről korábban beszéltünk, akkor szerintem nem húzzák sokáig a megjelenését.

Aki hülye, haljon meg!

(#343) Gabor343 válasza oriic (#339) üzenetére


Gabor343
tag

Ashley egész csinos csinos lett, de Liara designját szerintem eléggé elqurták. :F
Kaidan meg nálam nem lesz a 3ban, mert az elő rész mindhárom végigjátszásakor ashleyt mentettem meg. ;)
Az új vega gyerek meg szintén nem nagyon érdekel, inkább maradok garrusnál, meg wrexnél ők nagyon nagy arcok. :D

(#344) oriic válasza Gabor343 (#343) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az inkább Samara lesz nem gondolod? Hülyeséget beszélek az tényleg Liara.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#345) Archanon válasza vitaro (#336) üzenetére


Archanon
őstag

Na, a majomja. ;]
Csapattársnak én majdnem mindig Talit és Liarat vittem. Első végigjátszásra betöltöttem a soldier szerepét, másodjára meg szintén valami kicsit biotikus harcos voltam [most nem jut eszembe a kaszt neve], szóval ezt a jövőben sem szeretném változtatni. Ilyen MónikaShow-os arcok nem érdekelnek. :DDD

Ez a kép egész jóféle. Most így hirtelen nem tudom eldönteni, de ez vajon ingame grafika, vagy agyontuningolt art? :B

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#346) oriic válasza Archanon (#345) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A képet 6hsz-el fölötted linkeltem. Nem art, elvileg ingame grafika.

Live-Die-Respawn

(#347) Archanon válasza oriic (#346) üzenetére


Archanon
őstag

Tudom, nem is újként linkeltem. :) Csak ez lemaradt: " #orichalcos ". Ingame, vagy nem, én a ME1 grafikájával is megelégednék, csak jöjjön már. A Mass Effect nem a grafikától Mass Effect.

Azért sajnálom, hogy hivatalosan nem lesz hozzá magyarítás. Lehet, hogy általában ratyi fordítások születnek, de még így is jobban megérte, mint a gyenge angolommal. Bár így még fenn áll a lehetősége annak, hogy valami jobb magánfordító csapat kézbe veszi az ügyet, csak hát az is rengeteg munka volna megjelenés után, főleg, hogy irtó sok szöveg lesz benne.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#348) Tibicsucsu válasza oriic (#346) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Csak engem idegesít, hogy Ashley-nek ki van bontva a haja?
Katona csajszi egy géppityuval a kezében, gyilkolásra készen és közben az arcába lóg a haja.
Ne akarjanak már a csatatéren Miss Milky Way-t csinálni belőle!

Azért jó a kép, de felvilágosítana valaki, hogy Samara "fejdísze", ami itt Liarán csillog az tulajdonképpen mi is?

(#349) oriic válasza Tibicsucsu (#348) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen. Sőt, ha már katonaság akkor kopasz fej. :D

Samara fejdísze szerintem valami faji megkülönböztetés lehet. Tehát adott fajon belül valami jelkép.

Live-Die-Respawn

(#350) Archanon válasza Tibicsucsu (#348) üzenetére


Archanon
őstag

Engem csak azért idegesít, mert így kb. olyan, mint Miranda volt. Amúgy teljesen elfogadhatóak az érveid... Én sem értem. ME1-2t lehetett modolni? Legalább vmi fodrász mod jól jönne ME3-ba. :P Vagy fogják össze a haját Ashley-nek...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.