Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) akrobet válasza Geller72 (#6299) üzenetére


akrobet
tag

Érdekes, hogy [ITT] dániában, már két hete figyelem ezt a kártyát, de folyamatosan van nekik mindig raktáron. De egyelőre nem akarok többet invesztálni a dologba.
De ha valaki erre jár bevásárolhat :DDD

(#6302) Geller72 válasza HSM (#6298) üzenetére


Geller72
veterán

A haver 3 utcányira lakik, evidens, hogy ő megy ére, nem pedig én, innen 160km-ről. De leírtam, hogy előzetesen mailt váltottunk és abban megerősítették, hogy VAN vga. Nem a kártyáért ugrott be a haver, hanem pont a személyes kontakt miatt és hogy megbeszélje, holnap mikor mehet be érte, mivel tudom és láttam, hogy külső raktáron van nekik. De mondtam már, hogy ne rugózzunk rajta, mert leszarom. És akkor is leszarom, ha még 5x belekötsz abba, amit írtam. :D

[ Szerkesztve ]

(#6303) Overlocker


Overlocker
veterán

LTC rise!! 25 usd target!

[ Szerkesztve ]

(#6304) Geller72 válasza akrobet (#6301) üzenetére


Geller72
veterán

A németeknél sem nagyon van hiány, mert nem nagyon jut eszükbe kicsiben szarakodni az ilyennel. Ha csinálja, max 2 karival, hogy visszajöjjön a villany, amit egyéb más dolgokra fogyaszt, vagy poénból, de nem hinném, hogy 100-300 juróért szórakozna itt. Legalább is nekem egyik kollégám sem foglalkozik ezzel. Sem német, sem holland, svájci, francia se más. A lengyelek közül van pár. Pedig nekik nem lenne nagy sokk 5-10 db vga megvétele..

(#6305) akrobet válasza Geller72 (#6304) üzenetére


akrobet
tag

Foglalkoznának ne félj, csak nem éri meg mivel 0.45 USD 1kWh...

[ Szerkesztve ]

(#6306) Geller72 válasza akrobet (#6305) üzenetére


Geller72
veterán

Franciában olcsóbb az áram, mint nálunk, mégsem érdekli őket. Ott meg a 0.45 USD/kWh-hoz nem szar fizu társul, szal azért annyira nem sajnálom őket. 200 km-re laktunk a Dán határtól, Wilhelmshavenbe jártunk piacra, jártak át páran a túloldalról, nem éppen kisfityóval..:D...nálunk az általad említett ár fele az áram, és nem kétszer keresnek többet, mint itthon..

[ Szerkesztve ]

(#6307) akrobet válasza Geller72 (#6306) üzenetére


akrobet
tag

A Franciák lusták ahhoz hogy ilyennel tököljenek, inkább iszogatnak egy kis bort :)
De tény, hogy sokkal vonzóbb ez a dolog hozzánk hasonló gazdasági helyzetben levő országokban.

[ Szerkesztve ]

(#6308) TooCool válasza LLam (#6293) üzenetére


TooCool
aktív tag

Annyiban vitatkoznék, hogy most pl a moon miatt lehet még több lett volna, mint a WDC volt nálad valaha is. És mivel auto switch, mindenki szamolhatta volna a holdat.

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#6309) Rolly válasza Geller72 (#6302) üzenetére


Rolly
veterán

csak egy kérdés ha külső raktáron van nekik - értsd másik nagyker :) - akkor ha másik kisker viszi el előled akkor mit csináljanak?

(#6310) Imafett válasza Overlocker (#6303) üzenetére


Imafett
aktív tag

olyant nem tudok csinálni hogy USDért adom el az LTCimet? mert coinonként 200/300Ft a difi EURhoz képest.. SEPA meg csak abból/krakenezek/ van és így havi 6-10ezer "minusz"van az EUR miatt, ötletek valaki?

(#6311) Overlocker válasza Imafett (#6310) üzenetére


Overlocker
veterán

Add el személyesen valakinek.. Amúgy btc-e pl..

[ Szerkesztve ]

(#6312) Zsolt1


Zsolt1
tag

Sziasztok!
Ezt hogyan csinálták hogy egy poolnak ekkora a részesedése? [link] Ezt a Cryptoworld.eu-t eddig nem is láttam a poolok között és most hirtelen 62.8%-a az egésznek? :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#6313) TooCool válasza HSM (#6298) üzenetére


TooCool
aktív tag

Én támogatnám, hogy egyik hazai webshopből se vásároljatok. Amúgy is kezdem unni a kis mocskok szlovákiai számlamegjáratását.

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#6314) janos666 válasza Zsolt1 (#6312) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hát, ha ez igaz, akkor örülök, hogy jelenleg 0 LTC-m van. :DDD

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6315) Imafett válasza Overlocker (#6311) üzenetére


Imafett
aktív tag

ezen gondolkozom, csak félek nehogy valami állambácsi által megbízott embert fogjak ki..

Zsolt1 nem lehet hogy ez a wemineLTC-sek új oldala?

[ Szerkesztve ]

(#6316) jozsef8 válasza Zsolt1 (#6312) üzenetére


jozsef8
aktív tag

Az tényleg elég sok :D

(#6317) Zsolt1 válasza Imafett (#6315) üzenetére


Zsolt1
tag

A wemineltc eddig csak 25-30% volt. Igazából nem tudom mi lehet ez azért kérdeztem én is, mert kicsit meglepett a dolog.

(#6318) siemenss65 válasza Zsolt1 (#6312) üzenetére


siemenss65
tag

Az a pool csak 7,9GH/s forgalmat bonyolít.
Az egész network 84,29...

[ Szerkesztve ]

(#6319) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy tűnik CoinEx-en mindjárt meghal a MOON!
Alig van már Buy Order, és már most szar az árfolyam.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6320) htc07 válasza janos666 (#6319) üzenetére


htc07
addikt

inkább eladni nem akarják az emberek :D 8 satoshi / moon áron állok sorba egy közepes összeggel egy fél napja.. :N

(#6321) janos666 válasza htc07 (#6320) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

10 alatt nem adom :N, akkor inkább megtartom, mint a DOGE-t is 100 alatt (legalább is míg át nem menekítettem CAT-be, amiből úgy még kijöhetett volna a végére a >=100, de most lehet, hogy tényleg fullra bedől a CAT :DDD).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6322) Geller72


Geller72
veterán

Én sem adom olcsóbban oda..Ha akkora lenne a baj, nem lett volna a net hashrate 2-ről 6 gh ma..A BTC is nyaldossa a 840 USD-t..

[ Szerkesztve ]

(#6323) htc07 válasza janos666 (#6321) üzenetére


htc07
addikt

nekem bejött hogy ingadozott az árfolyam az elmúlt napokban, jót kaszáltam rajta :D

(#6324) Tenken válasza janos666 (#6321) üzenetére


Tenken
őstag

Kicsit még tartsatok ki, mielőtt vissza talál megint kutyázni mindenki...

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#6325) LLam válasza Imafett (#6294) üzenetére


LLam
senior tag

egyszerűen nem értelek :) ha gyorsabban találunk blokkot többször kapsz kevesebbet (x*y) ha lassabban kapunk blokkot akkor kevesebbszer kapsz többet (y*x). na mármost ez szimpla matek nem? x*y=y*x
jaaaaaaaaaa hogy a türelmetlenséget, viszonylag nehéz képlettel leírni ;) jó akkor bele sem írom az egyenletbe..

Stay hungry!

(#6326) TooCool válasza Imafett (#6310) üzenetére


TooCool
aktív tag

Most ezt vezesd le, mit nem tudsz? USD-ért is el tudod adni az LTC-t most is a kakenen...

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#6327) Telegdy


Telegdy
aktív tag

Valaki próbálta már a middlecoin-t?
Ha igen, akkor egy rövid beszámolót megköszönnék :)

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#6328) ati012 válasza gyuszaa (#6249) üzenetére


ati012
senior tag

Ez lenne tán a megfelelő?!

Geller_1972: szegény ember, kézzel nőz.

Lett még közben egy GTX470-m, lehet munkára fogom azt is. :))

[ Szerkesztve ]

(#6329) Geller72 válasza Geller72 (#6322) üzenetére


Geller72
veterán

8.3 gh..reggel 1.9 volt, 10 perce közel hat...

(#6330) Geller72 válasza ati012 (#6328) üzenetére


Geller72
veterán

A gtx még annyit sem ér..itt a ződek nem tudnak labdába rúgni..

6870:~300 Kh/s
GTX 470:~150 Kh/s

5870:~400-450 Kh/s.

..de innen tudsz lesni..

[ Szerkesztve ]

(#6331) ati012 válasza Geller72 (#6330) üzenetére


ati012
senior tag

Vágom, de a semminél több.
Vmennyi kis pénzt kitermelnek havi szinten és teljesen jó vagyok.
Kérdés mit bányásszak?

(#6332) Imafett válasza LLam (#6325) üzenetére


Imafett
aktív tag

tudom hogy ugyanaz lesz a végeredmény, ezért is vagyok még mindig nálad ;)

TooCool de azt is ki tudom utalni a számlámra? nem úgyvolt hogy csak a SEPA jó amit én csak EURnál láttam

[ Szerkesztve ]

(#6333) Geller72 válasza ati012 (#6331) üzenetére


Geller72
veterán

Az 5870 kajál vagy 150-200W-ot.. a gtx és a 6870 az áramot se nagyon...

..és ezt most nem azért írtam, hogy nyaljak valakinek, aki nem rég azzal vádolt, hogy fikázom az 5870 kazalt, hanem mert csak.. ;] :P

(#6334) Geller72 válasza Imafett (#6332) üzenetére


Geller72
veterán

A sepa a legjobb, de van választási lehetőség, max nem annyira jó..de "vanni van"..:D...lehetni lehet.. :D

(#6335) szurmakotium válasza Telegdy (#6327) üzenetére


szurmakotium
tag

Nem tudod, hogy mit bányászol, nem mondják meg, de állítólag, mindig arra váltanak ami a legjobban megéri. Kifizetés BTC-ben történik és 0.01 BTC-től fizetnek. A kiutalást korrektül végzik. Hozzávetésként: egy 850 Khassel kb. napi 0,0115 BTC jön össze. Ha tud az ember valami jobban fizetős coint akkor lehet bányászni azt, viszont akkor lehet szarakodni a váltással, de megvan az esély spekulálni az árfolyamra is. Szerintem egyébként jók.

[ Szerkesztve ]

(#6336) TooCool válasza Imafett (#6332) üzenetére


TooCool
aktív tag

most már értem mi a gondod, de a SEPA az csak eurora jo.

es bizti, hogy az LTC/Euro/Forint nem ugyanannyi mint az LTC/Dollar/Forint?

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#6337) Imafett válasza TooCool (#6336) üzenetére


Imafett
aktív tag

hát amikor én számoltam volt kb 230FT difi (mnb középárfolyamot néztem)

(#6338) szurmakotium


szurmakotium
tag

Coinye West hamarosan indul ;-)

(#6339) TooCool válasza szurmakotium (#6338) üzenetére


TooCool
aktív tag

Jó, majd 10-én foglalkozunk vele .-)

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#6340) TooCool válasza Imafett (#6337) üzenetére


TooCool
aktív tag

230Ft / micsoda?

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#6341) Imafett válasza TooCool (#6340) üzenetére


Imafett
aktív tag

230FT al többet ért 1db LTC ha USDre váltottam , mint ha EURra váltottam volna

(#6342) janos666 válasza szurmakotium (#6338) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

9 nap az még nem volnap lesz.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6343) Geller72 válasza szurmakotium (#6335) üzenetére


Geller72
veterán

A multipoolokat nem igazán értem. Amiben utoljára bányásztam, ott is elvileg így volt, aztán mégis x napja csak doge-t bányásznak annak ellenére, hogy hat percenként van jobb nála..most éppen legalább 3 olyan coin is van, ami jobban megéri..hogy csak a komolyabbakat nézzem..

(#6344) htc07 válasza szurmakotium (#6338) üzenetére


htc07
addikt

:C

(#6345) AAntii válasza szurmakotium (#6338) üzenetére


AAntii
őstag

:Y És és mi lesz a váltópénze, halrudi? :D

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#6346) TooCool


TooCool
aktív tag

Nagyon remélem hogy a kripszin éppen a hold supportot állítják be, mert sem a kifizetések sem a beutalások nem mennek túl gördülékenyen....

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#6347) HSM válasza Zsolt1 (#6312) üzenetére


HSM
félisten

Valami nem kerek ebben az ábrában... 90Gh/s a teljes háló kb, és a WeMine ebből 22. Valamit nagyon benéztek a srácok. :C

(#6313) TooCool: Én onnan veszem, ahol a legjobb áron megkapom úgy, hogy korrekt garanciális ügyintézést is kapok mellé. Az nem az én ügyem, mit csinálnak vagy nem csinálnak a számlával... Itt a PH-n is ha veszem valakitől, az is megjáratott számla, csak az még pár kört futott.

(#6325) LLam: Óránként változó nehézségű coinnál igenis nem mindegy, mennyi idő alatt találsz blokkot. Egyszerű matek, igaz? :U
Attól, hogy többször van blokk, nem értem, miért ne kapna többet, ugyanis a több blokk az nagyobb luck, tehát többet kap, többször kapja meg az adott hasrate-re járó részét a jutalomnak. Ez is egyszerű matek.
Türelmetlenség? Nem. Ez rugalmatlanság, hogy nem éri meg egy sokórás blokkból félúton kijönni. Ami adott esetben jelentős profittól buktathatja el az embert. Ez is pusztán egyszerű matek.
Értem, hogy pool admin vagy, de attól még nem kéne fals infókat írni...

(#6348) Imafett válasza TooCool (#6346) üzenetére


Imafett
aktív tag

szintén fél napja várok az LTCimre...

(#6349) szurmakotium válasza Geller72 (#6343) üzenetére


szurmakotium
tag

Hát igazából én sem tudom, hogy mi alapján választják meg mit bányásszanak ...
Lehetséges, hogy legalább x napig stabil árfolyamú coint választanak, annak érdekében, hogy kiszűrjék az esetleges árfolyam spike-okat ...

(#6350) Geller72 válasza TooCool (#6346) üzenetére


Geller72
veterán

..ezt nem nevezném működésnek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.