Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) Geller72 válasza Reggie0 (#5949) üzenetére


Geller72
veterán

Nézd mega felső képet. Elvileg 863k-t kellett volna kapnom de ennek a felét sem kaptam meg. Akkor hogy van ez??

(#5952) Tocso76 válasza flashx10 (#5946) üzenetére


Tocso76
tag

Itt egy múkodó moon pool:
[link]

(#5953) Reggie0 válasza Geller72 (#5951) üzenetére


Reggie0
félisten

Teljesen stimmel. Az elmult 24 orabol 12 orat nem ment a pool, csak a felso grafikon a cimevel ellentetben nem 48 orat hanem 18-at mutat, igy nem latszik benne a kieses. Az also grafikon pedig 48 oras, abba mar benne van a kieses. Tehat mivel csak fele annyi ideig ment a pool, igy fele annyi coin jott be.

[ Szerkesztve ]

(#5954) TooCool válasza Geller72 (#5951) üzenetére


TooCool
aktív tag

Nos én tegnap 17órától ma úgy 15 óráig 8000-8500KH/s-el 1137626.93226 db mooncoint. Amit valahogy kevésnek érzek. Ami pedig kiverte a biztit, hogy a statisztikában ma délután csak 4MH/s látszott, nem tudom mikortól, de egészen addig, míg le nem léptem.

[ Szerkesztve ]

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#5955) AAntii válasza Reggie0 (#5953) üzenetére


AAntii
őstag

Ma délelőtt 5-11-ig nem tudom, hogy ment-e a bányászat, mert aludtam, de előtte biztos, hogy ment, mert itthon voltam és nem egyszer ránéztem a minerre. Hogy kinek számoltunk, az persze egy baromi jó kérdés.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#5956) Geller72 válasza Reggie0 (#5953) üzenetére


Geller72
veterán

És akkor mit bányásztak a gépeim? Mert menni meg ment a bányászás, ahogy a kolléga is mondta. Milyen mega pool az, ahol egy kurva mailt sem eresztenek meg, hogy áll a pool??? :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#5957) Reggie0 válasza Geller72 (#5956) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat ez jo kerdes. De nekem is csak ugy vannak rendben a coinok, ha a kiesest beleszamoljuk. Elvileg a cgminerben az egyel nagyobb prioritasura all ra. Ha jol emlekszem nekem WDC volt berakva backupnak.

[ Szerkesztve ]

(#5958) Rolly válasza TooCool (#5954) üzenetére


Rolly
veterán

nekem multin 210e jött össze 1250 KHS-sel de a tippelt 370etől messze van :( ... most lehet keresek én is másik poolt :(

(#5959) TooCool válasza Geller72 (#5956) üzenetére


TooCool
aktív tag

Lőjjetek le, ha még 1x a multipool közelébe megyek. Tegnap is kurvaanyáztam rájuk, úgy tűnik megéreztem, hogy nem kellene szarba lépni.

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#5960) Reggie0 válasza Reggie0 (#5957) üzenetére


Reggie0
félisten

Megsem, MNC volt helyette backupnak. Volt is MNC kifizetesem a MOON kiesese alatt.

(#5961) AAntii


AAntii
őstag

Meg kell hagyni jól csinálják egyébként. Felét-harmadát kifizetik, mint ami hashrate alapján járna, így a mooncoinnal a felhasználók jelenleg épp 600-900 Mhs teljesítménnyel bányásznak nekik, költségük meg nem sok van ehhez képest.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#5962) dArk-


dArk-
csendes tag

Csinaljunk egy moon poolt :)

(#5963) Rolly válasza Tocso76 (#5952) üzenetére


Rolly
veterán

az auto kiutalás mennyi fee? azt nem találom :(

(#5964) Geller72


Geller72
veterán

Mennyi failover címet lehet berakni bat-ba?

(#5965) TooCool válasza Reggie0 (#5960) üzenetére


TooCool
aktív tag

nekem nincs 1db sem....

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#5966) flashx10


flashx10
tag

Ez egész jó Moonpool-nak tűnik, most itt bányászok :)

Egyébként csak én vagyok olyan béna hogy nem tudok a Coinedup-ról BTC-t ki küldeni?

2X próbáltam, ezt írja ki.. :(

48 Pozitív és 0 Negatív értékelés

(#5967) Reggie0 válasza Geller72 (#5964) üzenetére


Reggie0
félisten

Fogalmam sincs, en konfig fajlbol tolom es van vagy 20 cim benne. Csak siman menubol valtom a poolt, nem kell igy ujra inditani a progit.

(#5965) TooCool: Hat akkor addig a kartyak sem nagyon fogyasztottak. Ilyenkor lemegy IDLE-be.

(#5966) flashx10: Confirmation emailt megkaptad es ott a megfelelo linkre kattintottal?

[ Szerkesztve ]

(#5968) TooCool válasza Reggie0 (#5967) üzenetére


TooCool
aktív tag

Mivel a villanyszámla nem az én saram, ez kevéssé vigasztal....

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#5969) AAntii


AAntii
őstag

A cgminerben feltüntetett átlag nem kezd el csökkenni, ha megy a miner, de nem tud a poolhoz kapcsolódni, így 0 a hashrate?

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#5970) PesiHUN válasza AAntii (#5969) üzenetére


PesiHUN
csendes tag

Srácok MNC jön fel egyre jobban, már 2x annyit ér mint szilveszter elötti nap :O, ha gondoljátok gyertek velem bányászni ! ^^
http://newbiepool.szimre.net/

[ Szerkesztve ]

(#5971) Geller72


Geller72
veterán

Hogyan és mit kell beírni failover esetén ehhez a kapcsolóhoz és a load ballance is érdekelne..Használja valaki ezeket bat-ban? Vagy mi mást ha nem ezt?

(#5972) dmon válasza Reggie0 (#5896) üzenetére


dmon
aktív tag

Akkor mégsem volt olyan rossz tipp ez, pedig te le is álltál róla gyorsan. :)

(#5973) dmon válasza dmon (#5972) üzenetére


dmon
aktív tag

MultiPool a legszarabb pool amit eddig láttam (sejtettem is hogy gáz lesz vele meg is próbáltam moon startkor elkerülni), de már elhúztam a francba én is, lenyúltak fél napi termést de még a másik felére sem jön ki az estimated.

(#5974) AAntii válasza dmon (#5973) üzenetére


AAntii
őstag

Én harmadát kaptam kb. mint amennyit kellett volna kapnom. Undorító egy társaság.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#5975) xTREem


xTREem
tag

Tudtok valami mooncoin kalkulátorról?

(#5976) Geller72 válasza dmon (#5973) üzenetére


Geller72
veterán

És átmentél másik moon poolba?..

(#5977) dmon válasza xTREem (#5975) üzenetére


dmon
aktív tag

Én ezt használom :D

(#5978) xTREem válasza dmon (#5977) üzenetére


xTREem
tag

bmeg! :))

(#5979) Geller72 válasza xTREem (#5975) üzenetére


Geller72
veterán

De mit akarsz kalkulálni? 1 moon coin 0.00000011 BTC most. És utána használod azt a progit, amit linkeltek neked..:D.
Mindenesetre beszúrtam egy failover-only-t. A magyar wdc poolt, ha beszarna a multi.

[ Szerkesztve ]

(#5980) dmon válasza Geller72 (#5976) üzenetére


dmon
aktív tag

Igen, természetesen átmentem.

Lehetne egy sztem fontos és értelmes téma az is hogy ki hogyan választ poolt. Nemrég én belekezdtem mikor leírtam hogy szvsz nem a legnagyobb poolok a legjövedelmezőbbek, mert a sok leállás és túlterhelt szerverek miatt roszabbul jössz ki mint egy kisebb poolnál, még akkor is ha a kisebb esetleg fizetős.
Ehhez tartva próbáltam elkerülni moon startkor a MultiPool-t mert abban az egyben biztos voltam hogy szarrá fogják támadni induláskor, ezért kerestem kisebbeket, amiket szorgosan linkeltem is itt hátha tudok vele segíteni, arra nem számítottam hogy a kisebbeket is kilövik, ezért végül mégis a Multi indult be a leggyorsabban, ott ragadtam, hülyeség volt.

(#5981) Reggie0 válasza Geller72 (#5971) üzenetére


Reggie0
félisten

Szerintem ezeket a konfig fajlbol kell.

(#5972) dmon: Ja, de vissza is tertem ra par ora utan. Nekem kijott az estimated. Figyelembe kell venni, hogy a diff es network hashrate is folyamatosan valtozik. Most pl. tobb az estimated, mint tegnap este/ejjel volt. Meg az sem mindegy mennyi ideje banyaszol, mert PPLNS.

[ Szerkesztve ]

(#5982) Geller72


Geller72
veterán

Nekem 2-300kh-el kevesebbet "mutat" a multi, mint amit a gépek minimum tudnak.

(#5983) Reggie0 válasza Geller72 (#5982) üzenetére


Reggie0
félisten

Az nem gond, mindig szart mutat. A sharek szamitanak, nem az, hogy mit mutat sebesseget.

(#5984) Geller72


Geller72
veterán

Ezt használjátok többen is? www.bit34.com/mooncoin

(#5985) TooCool válasza Geller72 (#5984) üzenetére


TooCool
aktív tag

én most ezt próbálom, holnap reggelre kiderül mit hoz

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#5986) Telegdy válasza Geller72 (#5984) üzenetére


Telegdy
aktív tag

Én is megyek oda reményeim szerint 1 órán belül :)

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#5987) xTREem válasza Geller72 (#5979) üzenetére


xTREem
tag

Mining calculator-ra gondoltam, sry. Tehát adott hash rate, watt, stb alapján várható napi/heti/havi mooncoin mennyiség.

(#5988) Elbandi válasza AAntii (#5974) üzenetére


Elbandi
aktív tag

csak szolok: moon-nal random nyeremeny van, szal hiaba talalsz meg 3 blokkot, lehet kevesebbet kapsz mint a masik aki egy jobb blokkot talalt meg...

ettol meg szerintem is lenyulnak multipoolban...
(osszeeskuves elmelet on: lehet ezt a random mokat is ok talaltak ki, mert igy nehezebb eszrevenni ha eltunik egy kis coin naluk)
a mpos alapu poolokban szvsz nincs lenyulas (van fee es kesz), mert latod hogy mennyi sharet kuldtel be, meg mennyit fogadott el, az alapjan utana lehet szamolni

(#5989) gcsordas válasza TooCool (#5985) üzenetére


gcsordas
csendes tag

Én a hashaddicten voltam eddig "moonolni", de két órája semmit nem termeltem a dashboard szerint. Át is mentem a bit34-re, ott meg ömlik szépen a garas...eddig

(#5990) HSM válasza xTREem (#5987) üzenetére


HSM
félisten

Sokra mész a kalkulátorral, amikor a tegnap éjfélihez képest már csak fele az áfolyam.... :U

(#5988) Elbandi: A random nyeremény az MPOS poolban is random. Multin is meg tudod nézni a kifizetéseket blokkonként, ott van minden....
Ráadásul multin fee is van, 1,5%. :U Arra tudsz még rádobni adományt.

[ Szerkesztve ]

(#5991) Geller72 válasza xTREem (#5987) üzenetére


Geller72
veterán

Nagyjából (jelen pillanatban a jelenlegi diff mellett) 1 kh "munkával" 348.1 moon coin-t lehet kibányászni naponta.

(#5992) TooCool válasza gcsordas (#5989) üzenetére


TooCool
aktív tag

1 moon: 0.00000007 BTC.............

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#5993) gcsordas válasza TooCool (#5992) üzenetére


gcsordas
csendes tag

Akkor mit érdemes most bányolni?

(#5994) xTREem válasza TooCool (#5992) üzenetére


xTREem
tag

Most kell bevásárolni :)

0.00000005

[ Szerkesztve ]

(#5995) gergomiho válasza TooCool (#5992) üzenetére


gergomiho
tag

Mar csak 05 .. eleg para :D

(#5996) TooCool válasza Geller72 (#5991) üzenetére


TooCool
aktív tag

akkor én 8500K -val cirka 3millat kellene hogy szamoljak?

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#5997) Geller72 válasza TooCool (#5996) üzenetére


Geller72
veterán

:K

(#5998) akrobet


akrobet
tag

Én is ráálltam a moonra mióta kijött, a probléma csak az vele, hogy egyáltalán nem lehet kiszámolni hogy mennyit fog hozni, mivel egy blokkért 0 és 2000000 közötti moont ad, úgy tűnik véletlenszerűen..
Vagy én néztem el valamit?

(#5999) Geller72


Geller72
veterán

Valami nem ok. Megcsináltam két gépnél az átállást a bit34-re ,de a harmadik a dupla kártyás kék halálba megy tőle. Ha bent hagyom failoverben mndjuk a wdc-t, azonnal átáll arra. Ha kiveszem, kékhalál.. Járt már így valaki? Definiáltam 3 workert a bit-re is, a bat is jó.

Absolved: org helyett com és már kék halál is van..:DDD.

[ Szerkesztve ]

(#6000) dmon válasza Geller72 (#5984) üzenetére


dmon
aktív tag

Végig néztem ma én is pár poolt.

moon.cryptohashery.com : a legnagyobb Moon Hash a MultiPool után (700 MHS), ha valaki a gyors apróbb kifizetéseket szereti, de sztem már most túlterhelt, lagol az oldal többször is ránéztem ma. Utálom ha az oldal nem működik rendesen. 1% fee, PROP.

http://moon.dedicatedpool.com/ : nagyon stabil pool, elvileg komoly vasakkal és failoverrel üzemletetve. (260 MHS), PPLNS , 2% fee.

mooncoinpool.com : Elég nagy (500 MHS) de nem a legnagyobb, 0 % fee, PPLNS
Nagyon stabil és gyors eddig, és ami még fontos hogy legyen már legalább két szerverük bérelve hogy be lehessen backup servert állítani, az se baj ha két külön földrészen vannak. :)
US : stratum+tcp://us.mooncoinpool.com
EU: stratum+tcp://eu.mooncoinpool.com

Én mooncoinpool.com ot választottam, itt vagyok most.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.