Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59001) Frozen


Frozen
őstag

Binancen kinek milyen lakcímet fogadtak el?
Én eddig bármivel probáltam amit leírtak hogy jó ,mindent visszadobtak. :/

A másik most az nvidia korlátozása a 3060 ra vonatkozik csak vagy most már az osszes kartyajukat ígx gyártják le? Szóval most gondolok arra ha pl év végén vennék kártyát 3080 at az hogx menne?

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#59002) shteer válasza Frozen (#59001) üzenetére


shteer
titán

A valóst. Csak új kártyákon korlátozzák.

..szerintem jónak tűnik

(#59003) echterion válasza Frozen (#59001) üzenetére


echterion
nagyúr

Csak a 3060-on van korlátozás jelenleg.

**********

(#59004) aradebil2 válasza Garsza (#59000) üzenetére


aradebil2
senior tag

Limited a minimumra van állítva?

(#59005) Dare2Live válasza Garsza (#59000) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

payoutsnál mit írnak? Nálam pl

Next Payout in Payout Policy
≈ 6 days

@aradebil2 Kösz a games választ neked is.
más: payoutsnál ott van hogy:
"Unpaid balances above 0.01 ETH will be paid out every 14 days" Tehát elvileg mindegy hova van állítva 14 nap után ki kellett volna policy szerint fizetniük.

"Examples

1. You start mining on 01.01.2021. Your threshold is 0.1 ETH.
After 7 days you have 0.049 ETH. The payout will be sent on the day you reach 0.05 ETH.

2. You start mining on 01.01.2021. Your threshold is 0.1 ETH.
After 14 days you have 0.01 ETH. The payout will be sent on this day.

3. You start mining on 01.01.2021. Your threshold is 1 ETH.
After 7 days you have 0.2 ETH. The payout will be sent on this day.

4. You start mining on 01.01.2021. Your threshold is 0.1 ETH.
After 1 hour you have 0.1 ETH. The payout will be sent 24hours after you started mining.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#59006) Dare2Live válasza #51970304 (#58995) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Szerintem:
-Erről lehet lekéstél. Az a vga ami oktoberben 40K volt most 140K. Lehet átmeneti vagy nem de most a tranzakció szám és diff miatt profitability is erősen bezuhant. Még mindig nagyon jó a ROI de februárnak vége.
-150-180K most "semmire nem elég". Amit ebből meg tudsz venni pl egy 580 150Kért amit egy meglévő gépbe beleraksz termel jelenleg netto napi 2$t. Szerintem a kockázat és a vesződség 2$/napot nem éri meg. Igazából sztem 500K kezdeti befektetés alatt nem is érdemes jelenleg gondolkodni. Ahol azért már forintban sokkal nagyobb a kockázat. Ezt max az írja felül ha van "ingyen" áramod.

Sztem most: Csinálj egy walletet és vegyél ETHt. Ha van egy meglevő akármilyen lehetőleg legalább 6GBs vgad álj neki bányászkodni. De 3-4GBSsel is ki lehet próbálni. Figyeld mennyit hoz(na), mennyire zúg, mennyire fűt... 2-3hét alatt képbe kerülsz, tudsz kalkulálni és ha úgy érzed akkor akkor vágj bele. A legjobb ha csinálsz egy olyan számítást mint kzkz de ha az bonyolult számolj csak egy sima ROIt.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#59007) #51970304 válasza Reggie0 (#58998) üzenetére


#51970304
törölt tag

Pedig az ingyen áram is megoldott :) ezért gondoltam valami olcsóbb gyári minerre. De ha azt mondjátok nem megtérülős hagyon a francba :)

(#59008) Laraxior válasza Frozen (#59001) üzenetére


Laraxior
titán

Nem lesz az olyan egyszerű :DDD Én is kínlódok vele egy ideje. :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#59009) Garsza válasza aradebil2 (#59004) üzenetére


Garsza
veterán

Minimumra 0.1 re.

(#59005) Dare2Live
Ezzel én is tisztában vagyok mégsem fizették ki.
6 nap van nálam jelenleg a payouts nál.

(#59010) rumkola válasza echterion (#59003) üzenetére


rumkola
veterán

3060 többet hoz Octopussal, mint a 2070ig/Vega-k ig a többi ETH-val...

(#59011) Frozen válasza shteer (#59002) üzenetére


Frozen
őstag

Bankszámla kivonatot dobtak vissza, eredeti lakcím bejelntő papírt dobtak vissza már nem tudom mit küldjek el nekik. ( Nem akarok fullenteni)

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#59012) Laraxior válasza Frozen (#59011) üzenetére


Laraxior
titán

Német ugye?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#59013) echterion válasza rumkola (#59010) üzenetére


echterion
nagyúr

Az Nv csak ETH korlátot rakott bele, mást nem.

**********

(#59014) Rolly válasza kzkz (#58986) üzenetére


Rolly
veterán

amint indul az Asus Tweak egyből beáll a nicehash (még 0 memória tuning esetén és fogyasztás kontroll nélkül is)... Most felraktam az Nvidia Experience-t és ott beállítotam a power limitet a korábbira memóriát nem húzom így megy a nicehash

(#59015) rumkola válasza echterion (#59013) üzenetére


rumkola
veterán

tudom :R :)

(#59016) ooooobi válasza Rolly (#59014) üzenetére


ooooobi
senior tag

Hagyd az asus tweaket, uninstalláld. Aztán próbáld az MSI afterburnert inkább. Nagyobb húzásnál meg elöször a tuningprogramot indítsd és csak utána a bányászt.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#59017) koko52


koko52
veterán

Megint 51,5 felett vagyunk, eth 1600 felett :D

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#59018) Laraxior válasza koko52 (#59017) üzenetére


Laraxior
titán

:C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#59019) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Hive OS-t beállítottam Ethermine + T-rex kombóval coinbase walletbe fog menni az ETH. stabil a rendszer nagyon tetszik...DE hol látom hogy mennyit bányásztam ki eddig? (2 órája kezdtem, ezt sajnos sehol nem látom)

YNWA

(#59020) aradebil2 válasza BoC1ka (#59019) üzenetére


aradebil2
senior tag

Ethermine-on keress rá a wallet adressedre.

(#59021) Frozen válasza Laraxior (#59012) üzenetére


Frozen
őstag

Igen

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#59022) Laraxior válasza Frozen (#59021) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor szólj légyszi, ha sikerült valamit elérni, mert így se kivenni nem lehet se bankkártyát regelni se semmi. Gyakorlatilag a nanominer áttolja az ETH-t és onnan semerre. :(((
Szóval egyelőre egy fillérem sincsen az egészből.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#59023) kzkz válasza Laraxior (#59022) üzenetére


kzkz
őstag

Küldök egy wallet addresst, és nyomd át oda ;]

(#59024) ooooobi válasza Laraxior (#59022) üzenetére


ooooobi
senior tag

Én februárban csináltam Address Verification-t, vodafone-kabeldeutschland netszámlát küldtem nekik.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#59025) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Az AVG folyton jóval alacsonyabb mint a valós/reportedre vkinek ötlete? [link]

A kártyák vissza vannak véve. Külön érdekes, hogy ha újraindítok jellemzően megjavul. (Most ~70h+futott trex) Kiváncsian várom most újraindítás megoldja e.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#59026) Frozen válasza Laraxior (#59022) üzenetére


Frozen
őstag

Coinbase onan paypal csak 600€ felett mar lehet a finanztol kapsz valamkt nem tudom. Csak azt hogy eddig adómentes én mar elértem igy most massal probalkozok

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#59027) demmer123 válasza koko52 (#59017) üzenetére


demmer123
őstag

Szerintem simán fel mehet 100k-ig.

(#59028) rup1u5 válasza koko52 (#59017) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Végre én is elértem alúlról a nullszaldót :D Msot már 100-ig meg se álljon!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#59029) alázógyík válasza koko52 (#59017) üzenetére


alázógyík
őstag

Eth-ra 4000-es rekordot említenek 1x csak. :C

(#59030) kzkz válasza alázógyík (#59029) üzenetére


kzkz
őstag

De könnyen lehet 400 is ;]

(#59031) SzlobiG válasza alázógyík (#59029) üzenetére


SzlobiG
félisten

Merész kijelentés, még örültem tegnap, hogy kiutaltam 1500-on erre tessék ma 1600+. :D

(#59032) alázógyík válasza kzkz (#59030) üzenetére


alázógyík
őstag

(#59033) Frozen válasza demmer123 (#59027) üzenetére


Frozen
őstag

Megint azért ugrott meg mert egy nagy cég bevásárólt elég rendesen. Ha ezek ilyen rendszeresek lennének akkor simán felmehet. És most ennek köszönhető hogy felhuzta a tobbi coint is.

Szerintetek melyik jobb az open air keret. Vagy az irányított levegős rackek?

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#59034) Dare2Live válasza Frozen (#59033) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Melyik cég? Honnan az info?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#59035) Frozen válasza Dare2Live (#59034) üzenetére


Frozen
őstag

Mindig ezt kérdezed nem olvasol híreket?
13b vásárolt a micro megint btct hetfon

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#59036) Dare2Live válasza Frozen (#59035) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Mindig?

Mondjuk én voltam gyagya, hogy rákérdeztem. A válasz megint olyan szintű, mint a korábbi "semmi sem tart örökké", ami egyszer felmegy az lemegy... és hasonló népi bölcsességek. Mondjuk végül is estünk, úgyhogy most mehet fel... :))

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#59037) Frozen válasza Dare2Live (#59036) üzenetére


Frozen
őstag

Igen ,de amúltkor is írtam hogy bele raknak x összeget és akkor is ezt kérdezted kicsoda,honan az info stb :) Azért elég szépen be is eset az árfolyam ahogy írtam, ez a növekedés is szerintem csupán a hétfői nagy bevásárlás eredménye ,jövő héten többet látunk merre is megy az árfolyam.Nem vagyok jós és korábban megbeszéltük mindneki úgy csinálja ahogy gondolja.

Am a binance egyre idiotább bocsánat a kifejezésésrt,De most megint elkezdi kérnia személyi adatokat és a lakcímet és nem tudja megérteni hogy magyar vagyok ,de német a cím. És egyszerűen most már itt sem enged tovább tényleg ennyire vicc minden ilyen kártyás igénylő oldalon?
A crypto.com ra is regeltem kb fél hónapja nem válaszolnaka supportra csak valami maszlag szöveg van a shipping helyett...

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#59038) Laraxior válasza Frozen (#59037) üzenetére


Laraxior
titán

Ezért nem erőltetem én ezt a bányászat dolgot. Még megvárom amíg meglesz a 0.05 megint, azzal együtt lesz 0.1ETH-m, azt meg majd átküldöm valakinek és jónapot.
Nehogymár ne lehessen egy nyamvadt regisztrációt megcsinálni :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#59039) sittes79


sittes79
addikt

Tudtok ajánlani max 6os - jelenleg- 3 gpu rig keretet? Külföldre kellene szállítani, nem vagyok barkács gyerek szóval jó lenne valami kész cucc, esetleg aliexpressrol?

(#59040) SzlobiG válasza Laraxior (#59038) üzenetére


SzlobiG
félisten

MEW-en pedig tök egyszerű én pont ott kezdtem el gyűjteni és semmi féle azonosítás nem kell, egyedül a telefonon az app kell. Simán lehet kiutalni is közvetlen bankszámlára.

De ja inkább maradj az adok-veszeknél.

;]

(#59041) JohnyBlue válasza sittes79 (#59039) üzenetére


JohnyBlue
őstag

mömax mindenhol akad...

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#59042) sittes79 válasza JohnyBlue (#59041) üzenetére


sittes79
addikt

Köszi :DDD

(#59043) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Sziasztok!

Uj vagyok a temaban, azert probaltam utanaolvasni, de nyilvan vannak azert kerdesek.
Eloszor kis rovid osszefoglalo, ugord at nyugodtan.

Innen indultam (tl;dr):
Volt itthon felesleges cucc boven, marpedig banyaszatra az ingyen hardver a legjobb hardver (ha nem fogyaszt sokat), igy egy Dell T3610 workstation lett az aldozat.
Az ok, hogy van benne egy 650-es, 80+ gold tap, ami szimpatikus jeloltte teszi. Illetve az Xeon es ECC ram miatt maga a platform eleg stabil, 0-24 hasznalatra lett tervezve.
Procit kicsereltem a legalapabbra (2609 v2), illetve 1db 8GB-os modul ment bele. Minden mas (optika, HDD) kidobva a francba, alaplapi cuccok (pl sata) letiltva, es bekerult 2db XFX 580 8GB.
Hiveos pendrive-rol bootol, kenyelmes remote management, mukodi szepen.
Ezekkel jatszogattam kicsit, alulfesz, ilyesmi. Van kozottuk kulonbseg boven, errol irok, ha valakit erdekel.

A lenyeg:
Szoval 2db XFX 580 8GB. Az egyik Hynix, a masik Samsung chipes.
Emelt memoria orajellel es hasonlokkal valamivel 57MH/s fole tudtam menni veluk. (A kettovel egyutt, tehat az egyik 28, a masik 29 korul tud)
Ugyanakkor azt lattam, hogy hasonlo orajelekkel (1150 gpu, 2150 mem) masok siman kiszednek 30MH/s folott, es ennek kapcsan emlegettek mindenfele bios flasheket.
Ebben van-e valaki, aki jaratos, esetleg tudna rola megfelelo olvasnivalot adni, hogy itt mit kell csinalni, es az milyen elonyokkel is jar?

Koszi elore is!

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#59044) Laraxior válasza SzlobiG (#59040) üzenetére


Laraxior
titán

Már az se fog menni, elképesztő árak vannak itt is. 1600-ért 3080. Nincs pofám 700k-ért hirdetni :W
Egyedül talán még sikerül behúznom pár 3060Ti-t, azoknak még emberi áruk van. 3070-ek is szépen bepattantak 1000 köré, de inkább fölé. :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#59045) rebb válasza sittes79 (#59042) üzenetére


rebb
tag

(#59046) Laraxior


Laraxior
titán

Ne már... még a végén majd a cipőtárolóknak is egekig megy az ára, mert mindenki azt veszi a VGAknak :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#59047) Rolly válasza ooooobi (#59016) üzenetére


Rolly
veterán

Köszi a tippet, így működik

(#59048) JohnyBlue válasza Laraxior (#59046) üzenetére


JohnyBlue
őstag

nem is értem miért nem kapták fel... Angol bányászok kutatása alapján pedig 4,6% al jobban hessel a rajta lévő rig és az RTX széria memóriái hűvösebbek rajtuk :D

[ Szerkesztve ]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#59049) aerosmith válasza sittes79 (#59039) üzenetére


aerosmith
őstag

Ha ráérsz várni hónapokat akkor aliról olyan 20ezer körül van noname.
Ha azonnal kell akkor 30-35 körül szokott itthon lenni Akyga AK-M0-61 én pont ma adtam el egyet.

(#59050) Frozen


Frozen
őstag

En is kerdeztem fent ki mit mond jobbnak a rack vagy a nyitott alvanytnekem is kellene egy keret.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.