Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68001) Pietrosz válasza sittes79 (#67999) üzenetére


Pietrosz
addikt

Alap port amit az oldalukon írnak. Teamredminer és phoenix miner az oldalon 0 rejectet ír. A phoenixben kicsit több a stale de nem vészes max 1% meg amúgy is WiFi rol megy. Inaktív akkor lesz ha az adott 15 perces intervallumban nem talál semmit ami egy kártyával simán elofordulhat mivel nagy a pool diff. De 24h átlagban hozza amit kell legalábbis nálam.

[ Szerkesztve ]

(#68002) sittes79 válasza Pietrosz (#68001) üzenetére


sittes79
addikt

Köszi, ezeket még pont nem próbáltam, de kieget teljesen a cucc, viszont ha működik k. kényelmes, mert az új ethermine payout policy meg egy faxsag mire eljutok az euroig vagy binancera addig nagyobb a veszteség, mint kellene :W

(#68003) ReFleXx válasza sittes79 (#68002) üzenetére


ReFleXx
addikt

t-rex.exe -a ethash -o stratum+tcp://ethash.poolbinance.com:1800 -u <binanceaccod> -w <workerneve> -p x

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#68004) Frozen válasza rasotamas (#68000) üzenetére


Frozen
őstag

5% esesnel erdemes venni
En 10% esesnel vagy az alatt veszek es hodl es amikor vosszamegy a 10% adom is el ez a biztos

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#68005) Frozen válasza Frozen (#68004) üzenetére


Frozen
őstag

Az lemaradt erdemes lehet befektetned a trezor T modellre amin belul lehet cserelni valtani a coinokat. ( Gondolom mivel az sajatod igy csak egy minimalisat vonhat le de erről nem tudok tobb infot) en is azert akarok ilyet.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#68006) rasotamas válasza Frozen (#68004) üzenetére


rasotamas
veterán

Az a baj, 5-10% esés nincs napi szinten, ezt ilyen daytrade jelleggel gondoltam. De a kereskedési feek teljesen elfolytják.
Összesen nem sokkal több pénzem van cryptoban (Revoluton, Coinbasen és Nicehashen) mint amennyi mint amennyi egy ilyen trezor.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68007) aerosmith válasza Frozen (#68005) üzenetére


aerosmith
őstag

Aztán meg ne lepődj.
Valószínűsítem hogy Trezor ugyanúgy külsős szolgáltatót használ a váltáshoz mint a Ledger (Changelly).
Lényegében annyit nyersz, hogy nem kell foglalkoznod magával a váltás folyamatával cserébe drágább mint ha simán használnád a váltó szolgáltatást. Ergo biztos hogy nem lesz ingyenes a crypto swap.

(#68008) Kiskokó válasza aerosmith (#68007) üzenetére


Kiskokó
veterán

"cserébe drágább"

az nem kifejezés, Ledgeren Swapolni, amikor néztem jó 15% volt.
BTC-nél néztem le is esett az állam. Azért 1BTC váltásnál lehúzni 3-5Ezer $-al elég kemény.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#68009) Zoty4 válasza rasotamas (#68006) üzenetére


Zoty4
őstag

"Összesen nem sokkal több pénzem van cryptoban (Revoluton, Coinbasen és Nicehashen) mint amennyi mint amennyi egy ilyen trezor"
ezt 15 perce próbálom értelmezni :)

(#68010) #49155328 válasza rasotamas (#68006) üzenetére


#49155328
törölt tag

Nem jó helyen kereskedsz.
Kb. 0.08%

[ Szerkesztve ]

(#68011) Frozen válasza aerosmith (#68007) üzenetére


Frozen
őstag

:Y

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#68012) fasyrt válasza Zoty4 (#68009) üzenetére


fasyrt
őstag

Pedig jol irta a kollega.
x= penz kriptoban
y= trezor ara

y=x+a

a= nem sokkal több penz

(#68013) Danex válasza rasotamas (#68000) üzenetére


Danex
addikt

Nem coinbasen hanem a coinbase pro-n kell daytradelni, illetve ott is a market buy/sell drágább mint ha limittel teszed ugyan ezt

(#68014) sakto


sakto
őstag

Sziasztok.
Tud valaki segíteni bios beállításban?
A gépem nem akar látni 6 VGA-t csak 5db-ot.
Ha átdugom másik slotba vagy kihúzok egyet, akkor meg a másikat látja.

(#68015) RealTedMosby válasza sakto (#68014) üzenetére


RealTedMosby
tag

Van integrált gpu-d, és használod is? (Arról megy a monitor?) Nálam ez okozott gondott, 3 kártyával még elindult a lap, 4-gyel már nem. Ki kellett iktatnom, és a fő slotban lévő kártyára dugtam a monitort, amíg kellett.

Ha van más ötlet, jöhet az is.

(#68016) F_Balazs


F_Balazs
aktív tag

Lenne egy 'bánya' ami egy alkalmanként gamingre használt pc-re lenne építve,
ami adott most hozzá innen-onnan:

MSI Ventus x3 3070
Strix 3080
Asus Tuf 3060 12GB

A processzor egy AMD 5600X, alaplap pedig egy Msi X570 Unify. Amik még PCIE sávot foglalnak, az 2db M.2 PCIE 3.0 SSD, és egy Creative Sound BlasterZ hangkari. A kérdés igazából az együtt működtetésre irányulna, illetve a meglévő PCIE lane-ek beosztásáról. Ha elkülönítek a 3060-nak egy x16-os (x8 kell neki mindenképp), akkor x1 riserrel megoldható a másik két kártya használata úgy, hogy a full hashrate is kijöjjön, valamint a két SSD-nek és a hangkarinak is meglegyen a szükséges sávszél? Igazából azt nem találom a neten, hogy az 5600X processzor és az X570 alaplap együtt mennyi PCIE lane-t tud biztosítani.

[ Szerkesztve ]

(#68017) Laraxior válasza F_Balazs (#68016) üzenetére


Laraxior
titán

Nálam 3db nvme SSD, egy hangkártya, 3080, és 3060 mentek együtt egy Z390 alaplapban. Minden ment fullon.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#68018) F_Balazs válasza Laraxior (#68017) üzenetére


F_Balazs
aktív tag

Thanks, akkor nem kéne hogy gond legyen. :K

(#68019) viharhozo válasza aradebil2 (#67973) üzenetére


viharhozo
addikt

Jelzik. Pl. itt.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#68020) aerosmith válasza F_Balazs (#68016) üzenetére


aerosmith
őstag

tápod mekkora hozzá

(#68021) sakto válasza RealTedMosby (#68015) üzenetére


sakto
őstag

Nincs,az egyik vga-ra van rádugva a monitor.
Alapban 2xRX6800 és 3 db RTX3080 volt a gépben rádugtam a negyedik RTX3080-at és nem látja.Ha lehúzom a bármelyik működő VGA-t akkor látja.
Ilyen a lap: X470 GAMING PRO

(#68022) F_Balazs válasza aerosmith (#68020) üzenetére


F_Balazs
aktív tag

Corsair HX 1000.

(#68023) Dare2Live válasza F_Balazs (#68016) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

nálam ennél több volt egy Z370en ott meg kevesebb pcie van.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#68024) 3800+


3800+
őstag

Jol elleptek a 3070-ek a hasznaltpiacot ahogy neztem es mintha menne lefele az aruk is a kartyaknak. Szerintetek ev vegeig vagy mire jon a PoS lesz olyan vga areses hogy jo vetel legyen mondjuk egy 3070? A regi nem garis 580-am helyere/jatekra nagyon szeretnek egy 3060Ti-t vagy 3070-et de gondolom megterulesrol mar nem is erdemes beszelni. :(

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#68025) omfgk válasza 3800+ (#68024) üzenetére


omfgk
addikt

mintha menne lefele

Elég ütemesen megy lefelé az áruk. 400 alatt is egyre több kerül fel és még azokat se nagyon jegelgetik.
3080-asok ára is lassacskán bemegy 600 alá.

(#68026) SzlobiG válasza 3800+ (#68024) üzenetére


SzlobiG
félisten

Várható volt nem csak az árfolyam/hozam csökkenés okozza. Én ma költöztettem ki pincébe a riget, lakásba tarthatatlan volt már.

(#68027) 3800+


3800+
őstag

Remelem hogy megy meg lejjebb, mert akkor meg lehet forditanek ra egy kicsit a kibanyaszott osszegbol meg mondjuk egy kartya eladasabol. :B

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#68028) llacee


llacee
őstag

egyébként, ha kiesik az eth, már nem is érdemes pl mást bányászni vgaval?
gondolom akkor azok hozama a sok feléjük forduló miatt fel fog értékelődni

(#68029) Danex válasza llacee (#68028) üzenetére


Danex
addikt

Egy coin értékét nem az adja hogy lehet azt banyaszni, bányász célja eladni azt, ha pedig eladjak azzal esik az árfolyam. Illetve azt is figyelembe kell venni, hogy közel mindenki ETH-t tur, ha az megszunik akkor a többi banyaszhato coinra olyan számítási kapacitás esik rá, hogy már azon a napon a béka segge alá esik majd a jovedelmezhetosege.

(#68030) sittes79


sittes79
addikt

Azért még mindig profitban van aki banyaszik, volt olyan anno amikor az áram számla se jött ki.

2.0 szerintem jó ha 2022 végén jön, szóval lehet még coint gyűjteni és 100k nál eladni.

(#68031) 2018 válasza Danex (#68029) üzenetére


2018
aktív tag

Ja eladni , nem mindegy milyen arfolyamon. Hetvegen mundig beesik, het kozepen lesz 750-800 k is na akkor. ;]

(#68032) szabeska válasza sittes79 (#68030) üzenetére


szabeska
addikt

Naja, amikor én beszálltam 1 karival pont április legelején (valamivel a nagy ath tüske előtt), pontosan ugyanennyi volt a "jövedelem" mint most, szóval nem is idegeskedek a jelenlegi helyzeten.

F1

(#68033) szabeska válasza szabeska (#68032) üzenetére


szabeska
addikt

Hupsz, lehet hogy hülyeséget mondtam, akkortájt a napi jóslat ethermine szerint azért több volt mint most, nem emlékszem pontosan. De még most is megérheti a kaparás. Ha majd havi 10-20k a nettó nyereség, akkor én is visszatérek a játékra ;]

[ Szerkesztve ]

F1

(#68034) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Elvittem a riget egy másik környezetbe egy másik netkapcsolattal és azóta a stale igencsak megnőtt van hogy 10%. :( Ennyire befolyásoló tényező a net kapcsolat minősége? Itthon digivel ment szinte 100% ott meg a telekommal látványosan xar. Pedig direkt elő lett készítve neki a hely behúztam kábelt meg minden.

(#68035) Frozen


Frozen
őstag

En nem neztem a kártya arakat. De kinaban mar az internet kavezokbol is lopjak azokat.

Magyarországon lehet azért veszitek észre mert kicsi a piac ami felszívja a kinálatot sokan siman megbeszik mert van mibol de a legtobben csak meredt szemmel neznek az arakra.

Pos tól mindenki fél azt lehet nem lesz belőle megint semmi még pár évig.

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#68036) omfgk válasza Frozen (#68035) üzenetére


omfgk
addikt

Németország is gondolom egy pöttöm ország... :U

Mert ott is látni már a változásokat.

Az az internet kávézós hír egyébként már kb 3 hetes.

Az átállást pedig nem lehet már a végletekig halogatni. Vagyis lehet, csak azt majd az árfolyamot is lehet majd látni.

[ Szerkesztve ]

(#68037) Frozen válasza omfgk (#68036) üzenetére


Frozen
őstag

Meglátjuk mikor lesz, azért nagyon sok asic es gpu van bányába valami tuti lesz velük. Hiszen ha. Mind eladásra kerül akkor ingyen kellene osztogassák... Mert eladhatatlan tetel lesz.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#68038) sittes79 válasza SzlobiG (#68034) üzenetére


sittes79
addikt

Ennyire, én se tudom másre fogni...ugyanez nálam is.

(#68039) MZsoltee


MZsoltee
veterán

A 600k körüli 3080-asok ára fog tovább eseni? Ha az LHR beválik, azaz nem lesz feltörhető és kifutnak a 3080-asok, akkor vajon milyen ára lesz egy 3080-asnak? :U

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#68040) SzlobiG válasza MZsoltee (#68039) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez egy jó kis varázsgömbös kérdés, de már 600k alatt is van 3080, fene tudja meddig esik le. Lényegében nem az LHR most iss a befolyásoló tényező, hanem az árfolyam/hozam végett nem mernek beruházni az emberek, hanem inkább kivárnak.

(#68041) mihione válasza szabeska (#68033) üzenetére


mihione
őstag

Hat nalam jelen allas szerint mar csak 15k a netto nyereseg egy kartyaval/ho.De addig ugyis hodl mig legalabb elozo ath kozelebe nem leszunk,azzal mar baratibb lesz a profit.Mondjuk azt se bannam ha lehetne 200k kornyeken kapni majd 3070-et,bar nemtudom akkor az enyem mit fog erni... ;]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#68042) MZsoltee válasza SzlobiG (#68040) üzenetére


MZsoltee
veterán

Tudom, hogy varázsgömbös. Rendeltem egy giga xtremet mindfactory-ról 1700-ért, hogy legyen egy. Leszólták. Gondoltam max padozok, rég csináltam ilyent.
Nem sokkal utána volt fent suprim X is ennyiért, megrendeltem azt is, gondoltván a giga xtremet majd visszaküldöm. Most látva az árakat egyáltalán nem tudom mit tegyek... :U
Küldjem vissza mind a kettőt?
Tartsam meg a Suprim X-et?
Esetleg tartsam meg mind a kettőt?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#68043) x_pnK válasza Frozen (#68037) üzenetére


x_pnK
tag

Vitalikékat nem hiszem, hogy túlságosan érdekli, hogy hány Ethash ASIC fog menni a kukába. :)
Az ethash ASIC-ok utána mehetnek át ETC-t túrni, ha lesz értelme. Ha nem lesz jövedelmező nekik, akkor bizony kuka.
Egyszer tényleg át kell már állniuk POS-ra , mert ha nem teszik meg, akkor a többi hálózat el fogja vinni az összes projektet az alacsonyabb feek, illetve a gyorsabb tranzakciók miatt. (Pl. BSC)

(#68044) GabeE3e válasza MZsoltee (#68042) üzenetére


GabeE3e
tag

Ha megtartasz valamit, akkor a Suprimot tartsd meg, 1700-ért jelenleg jó vétel volt szerintem.

(#68045) Laraxior


Laraxior
titán

Mennek ezek az árak lefelé elég rendesen. Már 2400-ért van 3090 is... pár hete még 3000 alatt egy darab se volt.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#68046) SzlobiG válasza MZsoltee (#68042) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez majdnem 600k, aprón giga oc van 550-ért, amit tegyük fel 10k-ból újrapadozol és 100mh-s stabilan, ha bírja a ram. Szóval szerintem annyira nem jó ár, de ezt neked kell tudnod, bízhatsz abba is hogy most megveszed bedobod bányába és vársz hátha egy idő múlva megugrik a termelés ezzel feltolva újra a vga árakat. Ha választanom kéne inkább a Suprimet tartanám meg.

Mobilnettel hajt itt valaki riget? Járható, vagy meg se próbáljam? A digis net csak havi 1k lenne 50 giga használattal, gyanítom annyi elég lenne...csak felkészülnék ha nem oldódik meg a telekomos.

[ Szerkesztve ]

(#68047) tupacamaru válasza SzlobiG (#68046) üzenetére


tupacamaru
veterán

De ha pár hétig nem történik pozitív változás, akkor lesz az 400k is..... :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#68048) viharhozo válasza SzlobiG (#68040) üzenetére


viharhozo
addikt

Jovo ev elejere az MSRP kornyekere kene esni az araknak (vagy picit afole). Addig meg fogsz egy koordinatarendszert, x tengely honapok, y tengely ar. Berajzolod a mostanit, januarhoz berajzolod a 275k-t, es a ket pontot osszekotod. Ebbol lathatod, melyik honapban mennyiert lesz kartya.

Szvsz akinek kell a kartya kesobb jatekra, annak megeri most megvenni, es addig turni, amig lehet. Fel ev alatt kijon a kartya aranak fele, annal lejjebb meg ugyse fog esni. Es addig is van kartyaja.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#68049) Laraxior válasza tupacamaru (#68047) üzenetére


Laraxior
titán

:K
4-5EUR/nap áron akinek csak 3-4 VGA-s rendszere van, az úgyis beszünteti a dolgot.
Én se kapirgáltatom ennyiért. :N
Mondjuk azt nem bánnám, ha nem 2400-ért kellene eladni a maradék ETH-m. Még jó, hogy a nagyjától megszabadultam 3800-nál :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#68050) MZsoltee válasza SzlobiG (#68046) üzenetére


MZsoltee
veterán

Köszi!
Valszeg mennek vissza a VGA-k.

A nettel kapcsolatban meg szeritnem senki nem fog tudni okosat mondani. A lefedettségtől is függ és attól, hogy hol van az eszköz. Ki kellene próbálni. A vezetékes netre se gondolta volna senki, hogy gond lesz vele. Az ottani router milyen, megbízhatóan működik? Egy router vagy modem cserével lehet érdemes lenne próbálkoznod.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.