Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) asaca


asaca
tag

Behalt a tips.notnul.org
volt bent 4.5 milliom

BF3: aSaca-Hun

(#17002) Geller72 válasza asaca (#17001) üzenetére


Geller72
veterán

Csak a webszerver, gondolom. Amúgy meg azért sem éri meg akkora falatokban utaltatni, mert ahogy láttad, (és írták is) autóra is rakhatod, annyira alacsony a fe. Én asszem 500.000-re raktam. Soknak tűnik, de ugye eléggé nulla összeg. (LTC-ben)

(#17003) asaca válasza Geller72 (#17002) üzenetére


asaca
tag

Szinte nyitás ota ott vagyok sose gondoltam hogy lessz vele baj,egy párszor támadták de kiheverte.

BF3: aSaca-Hun

(#17004) RobRoy666


RobRoy666
csendes tag

segitenetek letesztelni a poolom?

a fee: 0.5%
http://coinminer.net:19988/static/

(#17005) GG888 válasza RobRoy666 (#17004) üzenetére


GG888
senior tag

Szólj ha dizájnba, frontendbe kell segítség.

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#17006) RobRoy666 válasza GG888 (#17005) üzenetére


RobRoy666
csendes tag

rendben...

akit teszteli szoljon pliz hogy rendben megkapta e a reszet..

(#17007) nanunanu válasza RobRoy666 (#17004) üzenetére


nanunanu
csendes tag

A 0,5% fee jó lenne, ha a maradék 99,5%-ot meg is kapnák a bányászok.

Érdemes olvasgatni az utolsó kommenteket:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=197906.0

Miért nem léptél be hetek óta bitcointalkra? Miért nem tisztázod, hogy ki, mikor, miért nem lett kifizetve?

Egy évben van 313 egész tűrhető nap. Meg 52 hétfő.

(#17008) RobRoy666 válasza nanunanu (#17007) üzenetére


RobRoy666
csendes tag

azert mert rengetek kezdovel vitatkoztam mar.. azt se tudjak hogy mukodik.. en a kodot nem manipulalom..csak azt hiszik hogy 100khs-el milliokat keresnek..
rengetegen elirjak a cimuket..es csodalkoznak hogy nem kapnak kifizetest..
kicsit belefaradtam.. a magyarazkodasba..

akik tudjak hogy kell hasznalni az meg nem panaszkodik ..

[ Szerkesztve ]

(#17009) GG888 válasza RobRoy666 (#17008) üzenetére


GG888
senior tag

Ha terk is igy állna hozzá (clever dev-je) akkor nyilván nem ugy menne a clever és annyi juzerrel ahogy most megy.

Ő a 659. noobnak is elmondja mi a baj, mért nem működik amit akar.

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#17010) csaba951 válasza RobRoy666 (#17008) üzenetére


csaba951
veterán

SZVSZ nagyon rosszul kezeled ezt a problémát! Az összes értelmes ember először a bitcointalk.org-n ellenőrzi le azokat a dolgokat/szolgáltatókat amikkel először találkozik. Na, nálad mi az utolsó hozzászólás?

_-=* CoinMiner Pool *=-_ SCAM POOL

Na, ez az amit soha nem akar látni az ember! Nem, ettől kezdve senki nem fog komolyan utánanézni, hogy vajon jogos-e, tényleg scammer vagy vagy becsületes admin! Egyszerűen otthagynak az új emberek. Vagyis inkább eleve nem is csatlakoznak hozzád.

10 éve simán meg tudta csinálni egy mamut cég, hogy nem foglakozik az ügyeddel! Ma itt az internet, a social network, social media ahol egyszerű kis felhasználók olyan viharokat tudnak kavarni amivel már a mamut cég is kénytelen foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#17011) nanunanu válasza RobRoy666 (#17008) üzenetére


nanunanu
csendes tag

Az tény, hogy rengeteg kezdő volt, van és lesz is, de ez nem mentség számodra!

Az általad indított, "hivatalos" topicban vádolnak.
Egy ilyen esetben, amikor a delikvens azt állítja, nem kapta meg a neki járó fizettséget, véleményem szerint az a minimum, hogy utánajársz a dolognak. Ráadásul egy szimpla TX ID-vel bizonyíthatnád, hogy az összeg elment.

A szolgáltatás nyújtása nem merül ki annyiban, hogy futtatsz egy opensource kódot! (és várod a milliókat)
A kommunikáció (+support gyorsasága/hatékonysága) különbözteti meg általában a kihalt és a jól menő poolokat.

// Az előttem lévő hozzászólásokat nézve látom, nem csak én érzem így ezt.

[ Szerkesztve ]

Egy évben van 313 egész tűrhető nap. Meg 52 hétfő.

(#17012) tsui


tsui
csendes tag

Sziasztok,

Segítséget kérnék tőletek, mert nekem elfogyott a kraft...

Problémám van egy Riggel ill. 2vel. A konfig:
- Asrock H81 Pro Btc,
- 3GHz. proci (G3220 - 3GHz)
- 8G ram
- 6x Shappire R290 Tri-x
- 2x 1500W táp
- powered riserek

A problémám az, hogy ha minden kártya be van rakva, akkor 13.12-es driverrel viszonylag stabil, de 2-es (sgminer es számolással) kártya max. 13-as intesityvel működik jól. 20-ason jön SICK/DEAD kombó. Ekkor a rig viszonylag stabil. Ha kevesebb kártyával van, akkor valamelyik kártya SICK/DEAD lesz rövid időn belül.
Csak Win 8.1-el működik mind a 6. Mondjuk ezt megértem, de kevesebb kártyával mind linux, win7, win8.1 ugyan úgy viselkedik. 3 kártyából hamar elmegy az egyik aludni.
A 16x is ki van vezetve.
Miután powered kábelek használok, az alaplapi molexeket nem használom. Ez ügye nem gáz?
Legújabb beta driver nem segít...
Van 5letete valakinek mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#17013) Mesterlovesz válasza tsui (#17012) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Szerintem teljesen mindegy, hogy a riserek kapnak tápot, az alaplapra akkor is rá kell dugni a molex-et! A másik ötletem, hogy nekem amikor 2 tápot összedugtam az addpsu csatival, az egyik kártya azt produkálta, hogy elkezdett esni a hash és kb 1 perc alatt mindig meghalt (DEAD) aztán ha újrakezdtem, akkor megint ugyanezt csinálta. Ja, és a harmadik, hogy nézd meg vajon az eszközkezelőben minden cucc rendben van-e, nekem egy asrock extreme 4 alaplapon van egy PCIe kérdőjel, attól naponta! meghalt a rig, amióta ezt a kérdőjeles eszközt letiltottam, azóta 4 napja folyamatosan megy a rig, megállás nélkül!!

U.I.: esetleg feltelepítheted az alaplap honlapjáról az USB 3 driver-t, mert nekem win 8 alatt ez volt egy megoldása a riser hibáknak.

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#17014) nanunanu válasza tsui (#17012) üzenetére


nanunanu
csendes tag

használd az alaplapi molexeket
az összes risert az alaplapot meghajtó táppal hajtsd
a 2. tápról csak PCI-E 6/8 menjen

intensity probléma ált. annál a kártyánál van, amin a monitor is van/volt
win alatt minden megjelenítési extrát kapcsolj ki vagy vegyél minimálisra (aero off, ...stb.)
energiagazdálkodás off, minden maxon menjen (de a minimum, hogy a pcie-t ne babrálja a win)

SICK/DEAD kártya ált. energia probléma miatt van
indítsd egyesével, késleltetve a kártyákat (a ventik felpörgéséből 100%-ra tudni fogod melyik melyik)
// igen, 6 külön minert indíts
ha elhal egy kártya, akkor kezdődik a mutatvány előlről, de más sorrendben
ha ugyanaz a kártya áll le, akkor riserestől vedd ki a gépből, a helyére dugj át egyet másik slotból
// az elsődleges pcie16-os slotra kötött kártyát ne mozgasd + ezen legyen a monitor, ha van + 1. tápról menjen
új teszt (kevesebb kártyával)
ha ismét ugyanaz a slot hal el, akkor tápcsere a kártyánál (másik tápról menjen a pice6/8)
...

ha a kártyák cserélgetése során egyéb furcsaságok adódnak, pl nem ismeri fel a gép valamelyiket vagy feltünően szórakozik, akkor teljes driver törlés és újratelepítés

jó móka xD

Egy évben van 313 egész tűrhető nap. Meg 52 hétfő.

(#17015) Zizi123


Zizi123
senior tag

A Clever nem banyaszik LTC-t?

Csak, mert nem vagom, hogy hogy tud az LTC ara ala menni profitban.
Tehat ha 92%-ot tud hozni csak, akkor miert nem LTC--ra all ra, es akkor nem menne 100% ala (legalabbis csak minimalissal).

(#17016) Zizi123


Zizi123
senior tag

Volna 1 olyan kerdesem, hogy van-e otlete valakinek, hogy miert lassul be az sgminer, ha otthagyom a szamitogepet. (kepernyo vedo ki van kapcsolva).
Ez gyakorlatban ugy nez ki, hogy 1 ido utan (nem tudom hany perc) a 280x sebessege 725k-rol visszaesik 670k-ra, es addig annyin megy, amig el nem kezdenm hasznalni a gepet, ra nem kattintok az sgminer ablakra.
Ha rakattintok, akkor kb 10s alatt elkezdi felnyomni a sebesseget 725-ra, es beall oda.

Sokszor, foleg hetvegen csak tavoli asztallal nezek a gepre, es mindig 670k-vak szamol a 280x, de miutan az sgminer-re kattintottam visszaall 725k-ra 5-8k-s ugrasokkal.

Otlete esetleg valakinek?

(#17017) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt figyeltétek már, hogy az LTC és DOGE difficulty is határozottan felfelé lő annak dacára, hogy az árgrafikonjuk egy ideje már folyamatosan lefelé ível?

Általában ugye a difficulty követni szokta az árat egy kis késéssel.
Most nem látok rá más magyarázatot, hogy miért nem, csak hogy számottevő mértékben állnak munkába a Scrypt ASIC-ok.

Közben a közelmúlt árpumpái miatt nőtt a VTC és a DRK difficulty is. Tehát ez a kettő ASIC-mentes coin kirántott most pár GPU-t a sima Scrypt-ektől, amik mégis csak gyarapodtak.

Kezdem úgy érezni, hogy tényleg itt a GPU bányászat vége.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#17018) somogyipeti


somogyipeti
csendes tag

Kedves Kollégák!

Ezen a héten szombaton indul a magyar fejlesztésű coinunk, amiről már beszéltünk itt a fórumban. Az IPO értéke a cex.io-n lesz tartva és a coinok 60 nappal a start után akár visszaválthatóak GHS-re. Mostanában beszélgettetek a cex-ről, lehet vitatkozni, hogy mennyire éri meg, mi azt vállaljuk, hogy a jelenleg cexen termelt BTC-ből naponta újabb GHS-t vásárolunk. Elkezdtek beesni az első IPO-k is, de sokan még a végét várják.

Észrevételeket, ötleteket továbbra is várunk. Úgy néz ki, már indulás előtt van váltónk is, azonban erről még nem beszélhetünk a váltó kérésére, tehát semmi konkrétumot nem mondhatunk.

(Egyébként nem is akarunk rögtön indulás után váltóra kerülni, mert nem biztos, hogy ez annyira jó nekünk.)

Megjegyzés: Nem hirdetésnek szántam, senkit nem szeretnénk vásárlásra vagy egyéb más befektetésre felkérni, az ötletekre és véleményekre vagyunk kíváncsiak, hiszen ezen a héten indulunk.

Köszi mindenkinek!

virtualminingcoin.org

(#17019) lezsi1 válasza GG888 (#16962) üzenetére


lezsi1
csendes tag

Érdekes módon két SGMiner példánnyal sem terheli ki 100%-ra a 7950-et.
Valamivel jobb a helyzet, mintha egyben menne a 6990-nel, de max ~80-90% megy.
Amint leállítom a 6990-et meghajtó minert, rögtön felmegy 99%-ra a 7950-es.
CPU 15%-on, Memória (4G) 25%-on. Nem tudom mi lehet? :O

(#17020) ignorant válasza somogyipeti (#17018) üzenetére


ignorant
senior tag

Minek meg egy alt? van 200+ mar es egyik se jo kb semmire.

(#17021) nanunanu válasza lezsi1 (#17019) üzenetére


nanunanu
csendes tag

legalapvetőbb dolog, de hátha kifelejtetted:

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

Egy évben van 313 egész tűrhető nap. Meg 52 hétfő.

(#17022) Mesterlovesz válasza ignorant (#17020) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Keressük az igazit! 8)) Ez egy ilyen játék, megjelenik a sok hamis királylány és nekünk (Föld teljes IT közössége) kell kiválasztanunk az igazit!! Tű a szénakazalban. Hehe. De talán a sok sok félig, semeddig, valamire jó ötletből valaki egyszer gyúr egy olyat, ami egyesíti a pozitívumokat és eltörli a negatívumokat.

Viva La Revolution!!

(Én is erre készülök, remélhetőleg Májusban startol a saját érmém. Ha már nagyjából kész, beszélek majd róla itt is. Addig titok.)

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#17023) ignorant válasza Mesterlovesz (#17022) üzenetére


ignorant
senior tag

Remelem azert a tobbseg tisztaban van van azzal hogy ez hiu abrand.

es nem csak ezert:

http://techcrunch.com/2014/04/19/bitcoin-2-0-unleash-the-sidechains/

Az altok 99.9%-a ma nem tobb mint pump and dump scheme, 0 utility-vel.

(#17024) somogyipeti válasza ignorant (#17020) üzenetére


somogyipeti
csendes tag

Szia! Kerlek olvasd majd el mirol szol a coin es mitol mas mint a tobbi 200. Elsosorban azert mert lesz mogotte fedezet.

Ugy gondoljuk ebben azert eleg innovativ lesz.

virtualminingcoin.org

(#17025) bazsyka


bazsyka
tag

Sziasztok!
Akit érdekel vps cloud mining beváltható kuponnal az pm nekem:)

(#17026) rzerge


rzerge
aktív tag

olyat lehet csinálni sgminerrel (vagy cgminerrel), hogy ha nagyon felmelegszik a kártya, akkor lejjebb vegye a teljesítményt?
tudom, hogy van erre egy fan beállítás, de ha az nem segít...

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#17027) lezsi1 válasza rzerge (#17026) üzenetére


lezsi1
csendes tag

Igen, az intensity-t veszi lejjebb magától.
Mondjuk szerintem ez nem a legjobb stratégia, mert az órajel sokkal jobb pl. a VRM-ek szempontjából is, de az hardver-függő

(#17028) rzerge válasza lezsi1 (#17027) üzenetére


rzerge
aktív tag

a dynamic intensityre gondolsz?
szóval hogy automatikusan tegye ezt. Ha mondjuk valamiért csökkenne a klimatizálás a szobában ahol a gép van, és így felszöknének a hőfokok

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#17029) lezsi1 válasza rzerge (#17028) üzenetére


lezsi1
csendes tag

Nem. A sima intensity-t, amit fixen megadsz, elkezdi lejjebb venni, ha nem bírja tartani a célhőmérsékletet. Ha pedig eléri a túlmelegedési határt, akkor lekapcsolja a GPU-t.
De amúgy könnyen kipróbálható, írj be 50 fokot célnak :)

(#17030) rzerge válasza lezsi1 (#17029) üzenetére


rzerge
aktív tag

ha megadok egy intensity értéket, akkor azt nem fogja lejjebb venni. A cél pedig az, hogy ne kapcsolja le a gpu-t, hanem vegye eggyel kisebbre, hogy ne melegedjen.
de ha elkezd melegedni, akkor csak a ventit fogja feljebb venni, vagy van valami másik érték amit meg lehet adni?

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#17031) akrobet


akrobet
tag

Sziasztok!
Sajnos megtörtént az első komolyabb üzemzavar az egyik bányászgépemben. Az egyik táp Fortron FSP700-50ARN, ami 2 db. 280x-et hajtott lefüstölt menet közben.
A nagyobb gond az hogy a két kártyával most nem akar elindulni a gép egy jó táppal sem, csak folyamatosan sipol az alaplap.
Kérdés: Tönkretehette a táp a két kártyát is ami rá völt kötve? Alulméretezett volt a 700W-os táp a 2 kártyához?

[ Szerkesztve ]

(#17032) nanunanu válasza rzerge (#17030) üzenetére


nanunanu
csendes tag

// cgminer -h

pl:
--auto-gpu --gpu-engine 800-1100 --auto-fan --gpu-fan 30-100 --temp-overheat 75

Eredmény:
75 fok felett elkezdi csökkenteni a core speedet, de csak a megadott értékig!
Ha pl. megáll a venti, core szépen lemegy 800-ig, majd szénné ég a kártya, mert tovább nem csökkentheti.

--temp-cutoff 80
80 foknál lekapcsolja a kártyát

1 külső program ezen felül nem árt. Pl. CGWatcher bekapcsolt overheat prot mellett még az intensityt is állítgatja, ha szükség van rá. +számtalan egyéb hasznos dologra is képes.

Egy évben van 313 egész tűrhető nap. Meg 52 hétfő.

(#17033) rzerge válasza nanunanu (#17032) üzenetére


rzerge
aktív tag

cgwatcher-t próbáltam, de mióta egy 7990 és egy 280x van egy gépben, valahogy megmakkant a watcher

azt tudtam, hogy az engine-nél be lehet adni tól-ig értéket, de a memóriánál nem tudom,hgoy lehet-e

lehet hogy rápróbálok azért erre

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#17034) Geller72 válasza akrobet (#17031) üzenetére


Geller72
veterán

Próbáld meg egyesével a kártyákat, de először vedd ki mindet és csak az egyiket rakd vissza, de azt se oda, ahol volt, hanem másik slotba. Ha egyikkel sincs semmi, akkor másik lapban teszteld a VGA-kat. Elméletben elképzelhető, hogy a táp halálával mindent maga után ránt, néha csak a proci és a ram éli túl. Ez attól függ, milyen befele irányuló védelemmel van ellátva a táp. Ezért sem érdemes sem alul méretezni, sem a legolcsóbb valamilyen nevű tápot megvenni. Ez lehet egy brand gyártó alap kiépítettségű/védelmű tápja is. Nekem is 700-as tápról megy 2 db 280x, de semmi gondom vele, igaz, alul vannak feszelve. Mégis azt mondom, hogy ha ma vennék tápt, a 2 VGA-nak legalább a 750-es tápod aláraknám és nem a 15 ezres kategóriából. ;)

(#17035) Dexar007 válasza Geller72 (#17034) üzenetére


Dexar007
veterán

Ha a tap miatt meghal a fel gep,akkor azt kifizeti a tapszer gyarto? :F

Give me your cum,bull!

(#17036) akrobet válasza Geller72 (#17034) üzenetére


akrobet
tag

4 kartya volt benne, azzal a kartyaval amelyik a masik tapon volt megy a gep... Na még holnap majd probálgatok ezt azt, de valószinűleg kuka a 2 kártya.. Illetve reklamácio, a kérdés már csak hogy hogy állnak hozzá az ilyen esetekhez, amikor 2 kártyát küldök vissza ugyanazzal a hibával. A tápot már ma elküldtem külön... érdemes trüközni, hogy csak egyesável küldöm bizonyos idő elteltével őket, vagy átlát az eladó az ilyen trükkökön?

(#17037) nanunanu válasza rzerge (#17033) üzenetére


nanunanu
csendes tag

cmd => cgminer.exe -h
aztán végigolvasod a lehetőségeket

--gpu-memdiff <arg> Set a fixed difference in clock speed between the GPU and memory in auto-gpu mode

Ezt pl sose próbáltam, de a papírforma szerint ezzel kiváltható a fix --gpu-memclock.
A temp-target|overheat csak fan/core speedet állít.

Egy évben van 313 egész tűrhető nap. Meg 52 hétfő.

(#17038) gyuszaa válasza nanunanu (#17032) üzenetére


gyuszaa
őstag

Szénné égni biztosan nem fog, mert az 5××× széria óta van a kártyákban hardveres túlterhelés elleni védelem.

(#17039) Geller72 válasza akrobet (#17036) üzenetére


Geller72
veterán

Én első lépcsőben pont a 2 VGA-t küldtem volna vissza azzal, hogy bizony mentek CF-ben, aztán egyszer csak meg nem. :U . De előtte mindenképpen tesztelnék. Ha halottak a VGA-k, akkor a fenti metódus, és ha a kártyák megjöttek, akkor a táp. Persze, ha van tartalék tápod.

[ Szerkesztve ]

(#17040) Geller72 válasza nanunanu (#17037) üzenetére


Geller72
veterán

Így van, állítgatja szépen. Ha owerflow van, lejjebb veszi.De azt hiszem, figyelni kell arra, hogy melyik más argumentumokkal együtt használod. :U

(#17041) Geller72 válasza Dexar007 (#17035) üzenetére


Geller72
veterán

Az nem, de a biztosítás, amit kötöttél ilyen esetre, az igen. Ma is voltak viharok. ;] :P Egyébként pont ezt sugalmaztam, (ha nem esett volna le :P ) hogy nem éri meg tré tápot venni.

(#17042) Reggie0 válasza akrobet (#17036) üzenetére


Reggie0
félisten

Eloszor kuld a gput, majd ha kicsereltek akkor mehet a tap. A ket gpu a dragabb, eloszor az legyen meg:)

(#17043) Janou


Janou
őstag

Sziasztok

Lenne egy kis problémám/észrevételem... Adott 2 kártya. Egy 6970 és egy 290X. Hogyan lehetséges az hogy multikon használva 480 kH-t illetve 980 kH-t tudnak a kártyák, átváltva groestl algoritmusra a 6970 tud 8 MH-t míg a 290X a 11 (10,75) Megát sem éri el? Intensitin változtatva fel és lefelé is csökken a sebesség, GPU Engine változtatásával ugyanez vagy kifagy. Memória emelésével semmi nem változik. Ez hogy lehet? Valakinek valami ötlet? Nem kellene tudnia úgy 16 MH körül?

Az már csak egy adalék hogy 290X 60%-os fannal 66 fok míg a 6970 67 fok 80%-on... Másik esetben meg a 290X fűt mint egy kazán.

[ Szerkesztve ]

(#17044) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

A Cryptsy is tud számolni: [link] :DD
Azt hittem 1 BTC = 1 BTC, és egyik altcoin árfolyama sem lehet negatív. :P
Vagy tud valamit, amit én nem, és nemsoká csak ennyi marad belőle? :DDD

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#17045) Overlocker


Overlocker
veterán

Jelen pillanatban mely váltók megbízhatóak?

BTC-t váltanék Dogecoinra...

(#17046) almafa42 válasza Overlocker (#17045) üzenetére


almafa42
aktív tag

Mintpal-ról jókat hallottam.

(#17047) Twom4000 válasza Janou (#17043) üzenetére


Twom4000
csendes tag

Azért mert így találták ki az algoritmust. Kevesebbet fogyaszt, mint egy scrypt és jobban támogatja a régi GPU-kat. Kártyák és sebességek.Fogyasztások.

[ Szerkesztve ]

Eladó táp: FSP Raider 750W - 13kHUF

(#17048) Csabipici


Csabipici
aktív tag

Láttátok ezt a kiírást a Clever-en? :)

Higher variance possible today.
We are mining a lot of LTC as altcoin market is a bit dry temporarily. Because of high Litecoin difficulty we will have a huge variance with several hours below LTC profitability and then some hours above it. It's completely normal and the same happens on straight LTC pools, they just don't show such stats. What's most important is that we always mine the most profitable scrypt coins, so you can be sure that mining at CleverMining is still your best option and you won't miss the next profitable altcoin pump.

Vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#17049) akrobet


akrobet
tag

Nem tudom felvetődött-e már, de van-e multipool ami tud többféle algoritmusú coint bányászni? Vagyis először is inkább olyan program ami tud váltogatni pl. scrypt, scrypt-n, keccak, x11, stb. között?

(#17050) Overlocker válasza akrobet (#17049) üzenetére


Overlocker
veterán

Igen, egy ilyen jó lenne!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.