Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) tototos válasza koko52 (#65999) üzenetére


tototos
őstag

Én januárban vásároltam ETH-t pár ezer forintért, de utána rájöttem hogy hát azzal nem sokra megyek. Kérdés lesz-e olyan coin ami hasonlót fut mint a BTC vagy ETH. Amikor Pár fillérért megveszed majd pár év múlva milliókat ér.

(#66002) Zoty4


Zoty4
őstag

(#66003) tototos válasza phanzetomox (#66000) üzenetére


tototos
őstag

Féláron megveszem :DDD

(#66004) mZoleee


mZoleee
senior tag

under 2k... lassan lehet vásárolni :)

(#66005) Frozen válasza , (#65991) üzenetére


Frozen
őstag

En eurot mondok mindig es bizony 1900 euro kozelebb van az 500 hoz mint az 5000 hez ( ha dollarol beszelunk akkor szamolj 0.8 al)

Koko
Az asic mindig is tudtuk,hogy ajtó támasznak jó 😁

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#66006) Frozen


Frozen
őstag

Eth 1500 euro mingy megvan 500 :))
most nagyon durván megindult le a btc is már csak 25 ezer euro ez az igazi rally eladtam mindent :DMajd bevásárolok pár szász ezuros áron 10x annyit :D

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#66007) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Fú mi megy most. Bojler eladó / csere 3080-ra :D

[ Szerkesztve ]

(#66008) mZoleee


mZoleee
senior tag

azért az kemény hogy konkrétan minden szétfagyott :D polo, coinbase, revolut...

(#66009) tototos válasza mZoleee (#66004) üzenetére


tototos
őstag

Revolut nem akar betölteni. Talán véletlen egybeesés?

(#66010) Frozen válasza mZoleee (#66008) üzenetére


Frozen
őstag

hallod én már a btc nem tudtam eladni egyedül ,de minden mást eladtam sztem mindenki ad el akinek esze van percenként látni ahogy összeomlik az egész azt lehet meredeken utána fel de erre úgye fogadni szerintem most kevesen mernének.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#66011) EQMontoya válasza mZoleee (#66004) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azzal jol jarhatott valaki, ha 2000-nel belenyult. Lehetett 15%-ot realizalni 10 perc alatt.

Same rules apply!

(#66012) tototos válasza Frozen (#66010) üzenetére


tototos
őstag

Szerintem most akinek sok van bent eladja, és arra spekulál hogy még jobban esik.

(#66013) F_Balazs


F_Balazs
aktív tag

Kezdem sejteni, hogy miért lett fagyasztva NH-n a withdraw....

(#66014) Frozen válasza tototos (#66012) üzenetére


Frozen
őstag

az nem kérdés hogy ettől lejebb fog menni még jobban bőven csak kérdés mikor,úgye most a varázsgömb és a tudás az nincs ,mert ez innentől lóttó

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#66015) aradebil2 válasza EQMontoya (#66011) üzenetére


aradebil2
senior tag

ja, de nagyobb eséllyel kidobta volna az echange egy errorral, és mire megint betölt már 1800-nál járunk :D

(#66016) kenwood válasza EQMontoya (#66011) üzenetére


kenwood
veterán

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#66017) tototos válasza Frozen (#66014) üzenetére


tototos
őstag

a másik meg hogy mikor megy megint fel. Az egy dolog hogy veszek olcsón de a haszonhoz kellene egy felfele ugrás is valamikor

(#66018) thomeef válasza Frozen (#66006) üzenetére


thomeef
őstag

Öreg hiba, ilyenkor vásárolni kell. Eladni 1 hete kellett volna :D

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#66019) gaborn1 válasza Frozen (#66014) üzenetére


gaborn1
tag

Én úgy látom ez csak minipánik volt, ETH-t 2k-nál, BTC-t meg 30k-nál megfogta a piac (dollár).

(#66020) kenwood


kenwood
veterán

Ha valaki esetleg 1080ti-al tolja,akkor meg eleg jol ki tud szallni : [link]

#66019 nem kell moge irni, hogy dollar. Par fogyatekostol eltekintve mindenki abban nezi.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#66021) Frozen válasza tototos (#66017) üzenetére


Frozen
őstag

a btc és az eth is megöntötte a csúcsokat és azóta fokozatosan lefele megy mindegyik én ebből kiindulva mondom ,hogy idő kérdése és elérünk megint arra az árfolyamra amikor nem fog érni sokat egy érme sem. Lehet ,hogy lesz korrekció meg még egy picit kitart ,de mint írtam ez így lottó.

venni eladni min100 euro felett érdemes és az is csak akkor hozz valamit ha több mint 10% a kilengés ,mert a tranzakcios díj elviszi a nagy részét.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#66022) koko52 válasza gaborn1 (#66019) üzenetére


koko52
veterán

Konkrétan 20%-ot visszapattant. 1980->2400

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#66023) EQMontoya válasza kenwood (#66016) üzenetére


EQMontoya
veterán

Na igen, de ez lefele volt. Ha valaki beleshortolt, az irgalmatlan nagyot kaszalt. :D

Cserebe kozben 15 USD / 100MH folott van a termes eppen.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#66024) mZoleee válasza koko52 (#66022) üzenetére


mZoleee
senior tag

következő napokban fog még zuhanni...

(#66025) Kiskokó válasza thomeef (#66018) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja, az átlag ember így tesz, ezért jönnek létre ilyen DIP-ek... én is sajnos elherdáltam most.
Ha foglalkozok vele és kiszállok 55K BTC meg 3800-4000 ETH... hát most csináltam volna egy laza 20K$-t most meg várhatok, hogy vissza menjen.
Vártam a korrekciót de azért ez már tényleg necces ami itt van ma...
Ha most itt vége az egésznek az csúnya lenne... (bár várok én éveket is ha kell nem arról van csak na)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66026) gaborn1 válasza mZoleee (#66024) üzenetére


gaborn1
tag

Én inkább úgylátom most, hogy nap végére ETH megint 3k körül lesz, BTC meg 40k felett. :U

(#66027) mZoleee válasza gaborn1 (#66026) üzenetére


mZoleee
senior tag

a nap végére lehet.. aztán holnap megint rotty.. :))

(#66028) shteer válasza gaborn1 (#66026) üzenetére


shteer
titán

szebb lenne - mindenesetre a nyers hozamot jó nézni most :) szép a reward

..szerintem jónak tűnik

(#66029) Frozen válasza mZoleee (#66027) üzenetére


Frozen
őstag

jah ,csak majd nem 1500 ig hanem 500€ ig megy le :D :R

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#66030) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

RTX kártyákat veszek féláron, fixen bukó minden adjátok elfelé amíg lehet ;] :P
Ugyanitt pórázzal sétáltatható, ivartalanított házi krumplibogár ingyen elvihető.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#66031) shteer válasza Frozen (#66029) üzenetére


shteer
titán

te amúgy mit keresel itt ilyen pesszimista világnézettel? :) folyton 0$-ra várod a kezdetektől miközben €ezreket invesztáltál kártyákba

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#66032) pn4hvq válasza Frozen (#66014) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Azért érdekesen nyilatkozol: kijelented, hogy menni fog lejjebb (tudom, ott a mikor: holnap? 1 év?), de leírod, hogy "tudás az nincs", csak varázsgömb, mert az egész egy lottó. Akkor mi alapján jelentesz ki tényként bármit is, amikor bármi bekövetkezhet és az ellenkezője is?
No offense, csak ezek ilyen neszesemmifogdmegjól hozzászólások...

(#66033) mohow


mohow
tag

Szerintem 2000 $ megállítja az ETH--t.

Egyébként meg vicces, hogy 30 nappal ezelőtti árfolyam felett vagyunk, de sokan a végét jósolják.

Én azt mondom HODL.
Sőt ha volna játszós pénzem akkor BUY.
Nem pénzügyi tanács! :DD

"Az út elvezet a végtelenbe, majd visszahoz. Sokszor megjártam az utat, ültem a verandán, játszottam, voltam kutya, minden, még madárijesztő is." Q (Star Trek Voyager)

(#66034) Dare2Live válasza Frozen (#66029) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

legalább megshortoltad?
amúgy nem mostanában vettél egy valag vgat? Ha bemegy 500ra nem hinném nagy üzlet volt.... :)

más: ahogy én huzogatom a vonalakat 2800$ fölött kéne zárjon, hogy ne törje a trendet vagy max holnap visszamennie afölé. Nincs nagy esélye de megtörténhet.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#66035) Frozen válasza shteer (#66031) üzenetére


Frozen
őstag

amit te is ,jó befektetést ,meg a fiúk ép lent dolgoznak a bányába egy ideje :)Nézzük a jó oldalát ,mielöbb összemegy az árfolyam annál jobban nem fogja megérni majd túrni a hobby kockáknak. És lesz olcson kártya bővíteni a csákányok számát és a reward is jobb lesz .
Tudod vgaból soha nem elég :D azért fél áron csak duplát kapnék nekem sem mind1.
Nagy üzlet volt eddig minden kártya mivel az új szériás kártyákkal csak fékkel lehet majd túrni és kitudja,hogy mikor lesz hozzá törés a 3060 is csak tipikusan 1db driverel megy....

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#66036) Shkiz0 válasza shteer (#66031) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Most nézem új hsz-t írtam, pedig neki akartam címezni, mert az utolsó oldal vele van tele, meg a "fődbeáll" dolgaival.
Essen is nyugodtan, akkor legalább az 1-2 kártyások kiszálhatnak, meg amúgy is a kurva anyánk ugye, mert miattunk nincs kártya, legalább akkor most vehetnek a gamerek is. (úgy se fognak még ha rogyásig lenne az apró, mert ez volt 3 éve is akkor is csak a sírás ment, hogy nincs kártya, amikor meg elöntötte a piacot a sok olcsó kártya már érdekes nem volt tolongás a kártyákért :D )

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#66037) aerosmith


aerosmith
őstag

most tartunk április végi árfolyamnál, remélem még esik

(#66038) koxx válasza Shkiz0 (#66030) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha lesz 3090 strix akkor msrp-n vinném, a krumplibogár is jöhet, de csak ha szobatiszta :D
Megyek le is kapcsolom a minert aztán indítok egy kalofgyutit.

[ Szerkesztve ]

(#66039) Shkiz0 válasza koxx (#66038) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Arra is beidomítható, de az feláras.
Én már annyira parázok hogy mindmeghalunk', itt a világvége és holnaptól én fizetek azért, hogy elvigyék a kártyákat :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#66040) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Hiveon pool 500 MH/s-re jelenleg 97 usd/napot prognosztizal, jelen arfolyamon. :C

De a reggeli kifizetes ota is majdnem 0.01 ETH-t hozott.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#66041) GabeE3e válasza EQMontoya (#66040) üzenetére


GabeE3e
tag

Brutális rewardok vannak ethermine-on is.

(#66042) Puffocska válasza Dare2Live (#66034) üzenetére


Puffocska
tag

már hogy shortolta volna :DD :D :DD :D ;] ;] ;] ;]

(#66043) South Velen


South Velen
addikt

Jó ez a tether stablecoin. :)

[ Szerkesztve ]

(#66044) tototos válasza Shkiz0 (#66036) üzenetére


tototos
őstag

Kíváncsi leszek hogy csak az esés után hogy változnak a VGA árak. Nullszaldóig szerintem jó a bánya, feltételezve hogy egyszer majd megint csúcsokat dönt az árfolyam.

(#66045) bobalazs válasza EQMontoya (#66011) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

utóbbi egy óra... :))

(#66046) kenwood válasza tototos (#66044) üzenetére


kenwood
veterán

Ma reggel meghirdettek egy 5700xt -t 420k -ert.
A legszarabb memoriahutessel megaldott Gigabyte Windforcerol beszelunk,es igy is kevesebb,mint 1 ora utan jegeltek :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#66047) shteer válasza Frozen (#66035) üzenetére


shteer
titán

Jah, te profi miner vagy. Mindent értek :D

..szerintem jónak tűnik

(#66048) South Velen válasza kenwood (#66046) üzenetére


South Velen
addikt

Látok én is 800-ért elmenni 3080-akat mintha mi sem történt volna. Több napnyi stabil 2k alatti eth ami egy kicsit visszafogná szerintem a keresletet.

Egyébként a TUF 5700xt a legszarabb. :DDD

(#66049) shteer válasza Shkiz0 (#66036) üzenetére


shteer
titán

Kinek kell a leharcolt bányaszökevény? :))

..szerintem jónak tűnik

(#66050) sittes79 válasza shteer (#66031) üzenetére


sittes79
addikt

Jaaa le esett nem Ő a scalper öcsi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.