Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64001) BoC1ka válasza cocobanana (#63998) üzenetére


BoC1ka
senior tag

"Több mint félév vagy 10 hónap eltelhet"..ugya mutass már egyetlen egy olyan befektetést amely rövidebb :) Me akkó minden azt csinálná inkább...

Mindenki másnapra akar meggazdagodni.

YNWA

(#64002) Dare2Live válasza warcat (#64000) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Satoshi összes coinja megvan még. :DDD

Vmit tudhat...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#64003) mihione


mihione
őstag

Masnal is eleg gyer a kinyert napi eth mennyiseg?Kb 60%-al kevesebbet tur mint 1-2 hete,az arfolyam kompenzal de igy soka lesz meg a 0,05 eth kiutalas...maradtam volna inkabb etherminenon :(

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#64004) EQMontoya válasza mihione (#64003) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem a pool miatt van, hanem a gas price miatt.
Nekem is kell most 5-6 nap a 0.1 ETH-s kiutalashoz.

Same rules apply!

(#64005) mihione válasza cocobanana (#63998) üzenetére


mihione
őstag

Jo befektetes,de nagy a kisertes,en pl algoba raktam amikor meg 1,10 usd korul volt az arfolyam,aztan szepet ugrott 3 nap alatt +25k profitom volt,utana hirtelen oriasi eses amikor megborult a btc kb 1 het varakozas utan egyre csak esett ugyhogy panic sell...azota szepen jon fel ismet csak kozben mar nem is tudom hanyszor adtam-vettem hogy behozzam a turelmetlensegem miatti bukast,jelenleg mar csak -10k-ban vagyok... :DD
Szoval a legjobb ha berakod es par honapig ra sem nezel az arfolyamokra...ugy valoszinuleg jol fogsz kijonni,de nekem pl ez a love 2-3 honapon beluli projekthez nagyon jol jonne igy nezegetem hogy epp hol tart amit beraktam,aztan igy jonnek az elhamarkodott dontesek.

Igen sejtettem h megint a gas miatt van ez,de 2minersen nincs 0.01 kiutalas csak 0.05,viszont nekem valamivel jovedelmezobb volt ott turni.

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#64006) cocobanana válasza mihione (#64005) üzenetére


cocobanana
tag

Igen értem ezt, hosszú távú befektetés a kripto. Csak olyan helyzetben vagyok, hogy betehetek x összeget egy vállalkozásba, és ha most kriptovalutába teszek, akkor nem az a célom +50k nyereséggel kivegyem, hanem milliókat vagy több százezer forintért akarnék 1 coint eladni. Ha 10 év múlva történik meg akkor akkor. Nem tőzsdézni akarok, hanem beakarom forgatni egy nagyobb összeget ezekbe, hogy később többszörösét vegyem neki. Azért nagyon durva laikusként azt látni, 10 éve 100$ dollárért lehetett venni és most mennyiért lehet eladni. De tavaly 3m ugrás is durva most, 17m forintot ér. Nyilván nem lehet ezt tudni, meg mondom csak pár napja kerültem kapcsolatba ezzel a világgal. De ha most olcsón megveszek alt coinokat, kitudja 5-10-15 év múlva mennyit fognak érni. Az is lehet nem fog ilyen történni, csak ha most van rá lehetőségem, ezért beakarok lépni ebben a világba. Viszont bányászni tartok azért, mert oda több milliót forintot kell beraknom, hogy az fixen működjön. Annyira bátor meg nem vagyok, mert nem értek hozzá, hogy ha most hypeban megy Ethereum, hogy 8-10 hónap múlva is visszahozza e az árát vagy nem történik valami baj. Illetve az se értem, ha ennyire jó buli ez, miért adják itt el hw n a rigeket?

(#64007) 2018 válasza cocobanana (#64006) üzenetére


2018
aktív tag

Azért adják el mert felárral is elmegy a rig. Megéri megvenni és építeni meg azután azonnal eladni mert az azonnali haszon. A hw vásárlás meg azért éri meg mert majd 0-ra kijössz aztán onnantól minden egyes cent amit kitermel haszon. Ezeket a hw eket át lehet állitani más kriptóra is. Mert mindig lesz másik. Az inkább durva szerencsejatekhoz hasonlitható dolog ha sokat akarsz venni kriptót , bukhatsz is rajta, nyilván , de kereshetsz is. Vannak shitcoinok amik szintén kilőttek. De ez olyan mint a tőzsde, senki nem fogja tudni meddig tart a buborék felfújódás. Mert nagyon a földbe tud állni, akár tartósan is az árfolyam. Kriptót venni max 50 100 dollárt gondolom hogy megérné. És igen, majd akár évek múlva kivenni érdemes lehet ha már sokszor annyit ér a kriptó, mint amikor befektettél.

[ Szerkesztve ]

(#64008) koxx válasza cocobanana (#64006) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

6 éve 14m ft volt egy 52nm-es lakás Bp-en most meg 30.

(#64009) aradebil2 válasza EQMontoya (#64004) üzenetére


aradebil2
senior tag

a bevételnek poolhoz nincs köze, de egy kártyával lemegy még egy teljes bull-bear ciklus mire megkapod az ETH-edet :D

(#64010) EQMontoya válasza aradebil2 (#64009) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hat egy kartyaval igen.
Tudok egy jo elado riget. ;]

Same rules apply!

(#64011) 2018


2018
aktív tag

chia mivel fog fizetni? Megérni azt venni mert sokszorosát fogja érni.

(#64012) nort_on válasza cocobanana (#64006) üzenetére


nort_on
senior tag

Szerintem olyan dologba tedd a pénzedet, amihez értesz, ha vállalkozás, akkor abba, ha tőzsde akkor abba, ha bányászás, akkor meg abba. Ez alap minden befektetésnél. Szóval az első lépés a tanulás.

Én is 2 hete léptem be ebbe a világba, mázlim volt az időzítéssel, viszont kb órák alatt kellett valamennyire képbe kerülnöm. Van már befektetési tapasztalatom, így legalább nem nulláról kellett kezdenem, hogy mi is az a hosszútávú stratégia, meg hogy mit kell nézni egy chart-on. A következő ciklusra gyúrok, most a tanulás/tapasztalás folyamata zajlik.

Elvileg idén lesz fizikai kripto ETF, na az lesz a jó, mert ott egy passzív alapba belepakolnak bármilyen kriptót és nem egyenként kell megvenni. Pl egy bitcoin túlsúlyos ETF, vagy épp ETH, vagy egy alap az altalt coinokra mint high-risk. Vagy a top 20 vagy top 100 kripto egy meghatározott arányban. Igazából nincsenek határok. Havonta/hetente megveszed, és kb az egész kriptopiac a tiéd, egyetlen vásárlással. Mellé meg veszel olyat, ami tetszik. Meglátjuk mi lesz ebből.

[ Szerkesztve ]

(#64013) Shkiz0 válasza nort_on (#64012) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

3070 bírja többnyire az 1300Mhz-et memória terén?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#64014) Laraxior válasza Shkiz0 (#64013) üzenetére


Laraxior
titán

1000, az közel biztos. Felette minden ajándék.
Ott is nagy a szórás. Nálam volt olyan ami 920...de ugye én a 3080-al is "befürödtem", az is csak 700-at bír pluszban :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#64015) cocobanana válasza nort_on (#64012) üzenetére


cocobanana
tag

Őszintén én magam sem tudom, miben érdemes befektetnem. Csak olyan helyzetben vagyok, hogy tudnék vállalkozni valamiben, de úgy semmihez nem értek. (Örököltem)
Viszont nézem itt a dolgokat mi hogy van. Ha jelenleg bányászni akarok, akkor elvileg Ethereumot érdemes, mert az fizet legjobban, legalábbis ezt dobja ki a táblázatok amiket nézek. Illetve a másik minimum 3 db 3090 vga kellene, az meg 3 millió forint. Elvileg az 360mh (nem tudom hogyan kell kiszámolni, csak láttam itt valaki 3090 120mht írt). Legalább 1,5 év kell mindennap 24 órában menjen, hogy visszatermelje az árát, és hogy Ethereum tartsa magát, vagy még feljebb menjen árban. Mostani áron napi $21.54/0.00864385 ETH szedne ki. Ahol néztem oldalt, ott ilyen adatokat adott ki. Viszont eléggé rizikósnak érzem, mert ha Ethereum nem fog menni, akkor az gond. PL Litecoinnnál nem fizet annyit, mint a fentiek. De nyilván kezdő vagyok ebben, ezért kérném őszinte véleményeket, tapasztalatokat, akik "komoly" szinten űzik, értsed érdemes e belevágni több millió forintot vagy nem.

(#64016) Laraxior válasza cocobanana (#64015) üzenetére


Laraxior
titán

Egyszerűbb és olcsóbb, ha figyeled az árfolyamokat és veszed, meg eladod a kriptot.
3090 amúgy sem bányászatra való, mert kb lehetetlen hűteni a kétoldali vramok miatt. Be lehet fogni persze, de még dolgozni kell a VGAn, vagy borda, vagy venti kellhet rá pluszban. Meg amúgysem garancia a 120MH/s... kb. Ahogy az árfolyam sem, nehézségi szint stb sem.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#64017) sittes79 válasza cocobanana (#63988) üzenetére


sittes79
addikt

Ha most lenne feles pénzem tuti kriptoba raknam, bele a palacsintazoba (pancakeswap) aztán csak csörög a nagy pénz, BNB meg cake szárnyal.

Gpu bányászat dead.

(#64018) Dare2Live válasza Laraxior (#64014) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

te mindig oct veszel ott mas az alap

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#64019) prmcsk válasza cocobanana (#64015) üzenetére


prmcsk
addikt

Elsőre talán nem a legszopatósabb és legdrágább kártyákban kéne gondolkodni. Hűtésileg már vizsgázott, kiforrt szériában kell gondolkodni és azt sem a csúcson megvenni.

Tanulmányozd a megtérülés ROI. fogalmát és dönts.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#64020) kzkz


kzkz
őstag

Lehet, hogy fel kéne tennem a ház oldalát, hogy 80 fok fölé vigyem?! :DDD

Szóval elmegy a gigabáj a fenébe, hogy LCD TV-t tud a kártyára rakni, amin a sólyom szívószállal issza a narancsjuice-t, de a hővezető padból a leggagyibbat teszi rá, és azt se mindenhova. Hátul 3 volt csak, pedig a többinek is be volt jelölve a helye!!!

Szóval a 95%-os ventinél 110 fok helyett most 73%-os venti és max 80 fok, úgy, hogy a memória +1300-on jár a +0 helyett.

Azt hiszem megtartom a kártyát ;)

(#64021) Laraxior válasza Dare2Live (#64018) üzenetére


Laraxior
titán

Jelen esetben ez olyan alapon megy, mint a huzat, és így is csak 700-at tud. 720-nál már rejectedet dob. 800-nál meg teljesen eldobja magát. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#64022) cocobanana válasza prmcsk (#64019) üzenetére


cocobanana
tag

Értem.
És azok mely videókártyák?
Ahogy nézem most minden vga el van szállva. Lehet tényleg nem érdemes most már ebbe beleszállni ilyen árak mellett, hamarabb kellett volna.

(#64023) kzkz válasza kzkz (#64020) üzenetére


kzkz
őstag

Ezek az előtte képek, sajnos az új padokról nincs kép, de látszik a hátlapon a jelölés, ahova gyárilag kellett volna pad.

(#64024) SzlobiG válasza kzkz (#64020) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nézz már rá ha felrakod a ház oldalát. :B

Nekem az lenne a cél, hogy úgy viszonylag csendben tudna-e bányászgatni mint a 3070, de szerintem ez kivitelezhetetlen 3080-al. :(

(#64025) Laraxior válasza SzlobiG (#64024) üzenetére


Laraxior
titán

Dehogy. Nekem elmegy zárt! házban ~70% ventivel a Strix. Amin elvileg jobb padok vannak, meg van a hátulján 2x12-es venti.
Nem fog az ordítani ha szépen megcsinálod. :N

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#64026) Shkiz0 válasza kzkz (#64023) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Mennyibe áll meg egy komplett padozás? Illetve milyen padokat vettél?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#64027) SzlobiG válasza Laraxior (#64025) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem nagyon találtam a neten Stirx mining benchet, hány fokos így a ram nálad? Mert ez lenne a cél, hogy viszonylag halkan zárt gépházba menjen mint a 3070, de ugye az kb fele ennyit evett.

(#64028) Dare2Live válasza cocobanana (#64022) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Le is írtam privibe. Vegyél egy darab lehetőleg garis 580 vagy 1070et. Próbáld ki. Pár hét után megfogod ismerni az alapokat és eldöntheted veszel még vagy eladod azt az egyet is amit vettél.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#64029) GAbre


GAbre
veterán

Nem találtam infót.
Riser 006c alatt jól mennek az új rtx-ek?Vagy szokott gond lenni ezzel a riserrel.

Avatar

(#64030) SzlobiG válasza GAbre (#64029) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nincs gond velük.

Lara: Hát az pedig elég jó pláne gyárilag, fasza akkor jó kis antinuning verziót fogtál ki. :(

[ Szerkesztve ]

(#64031) Laraxior válasza SzlobiG (#64027) üzenetére


Laraxior
titán

Hiába csak 84°C az enyém, de 700MHz-et tudok csak ráhúzni. :W (~90MH/s-230W)
laychi-nak van egy EVGA-ja, neki megy az 1500 pluszban, 102-103-al kapirgál, de neki már 100°C felett megy. De stabil.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#64032) nort_on válasza cocobanana (#64015) üzenetére


nort_on
senior tag

Tanulj (pénzügyi ismeretek, befektetések, passzív alapok, crypto, stb), diverzifikálj (állampapír, ETF, crypto, bányászat, stb) és kezdj kicsiben. Ha valami megy és tetszik, akkor növelj csak. Figyelj a FOMO-ra és legyél türelmes. :U

[ Szerkesztve ]

(#64033) kzkz válasza Shkiz0 (#64026) üzenetére


kzkz
őstag

Az aprón 10e-ért csinálja egy srác anyaggal együtt Győr mellett, 1 óra alatt megcsinálta. Lehet neki postázni is. 5 és 7W/mK-s padok vannak vegyesen rajta azt hiszem.
Így nekem gyorsabban megvolt kb. ugyanannyiból, mintha megvettem volna a padokat. Mondjuk abból maradt volna, de úgysincs még egy 3080-asra pénzem :)

(#64034) GAbre válasza SzlobiG (#64030) üzenetére


GAbre
veterán

Köszi mellesleg 006-ok c nélkül.Azokkal gond lehet?

Avatar

(#64035) Shkiz0 válasza kzkz (#64033) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én megcsinálom magamnak, mert garit nem akarok bukni ha nem normálisan van leszedve a matrica.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#64036) SzlobiG válasza Shkiz0 (#64035) üzenetére


SzlobiG
félisten

A gigan nincs matrica, ott megmarad a gar.

Gabre: Azzal sincs gond, mennie kell.

(#64037) Shkiz0 válasza SzlobiG (#64036) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

STRIX van.
Mind1, most vettem 2db 3070-et egy megy be a gépbe, 1 3070 meg 3080 az EVGA 3080 mellé, aztán meglátjuk ott hogy viselkedik a STRIX.
RIG-be az EVGA 88C 1300-on és így hoz 215W-ból stabíl 101-et. Gépbe viszont a STRIX 106-109C.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#64038) kzkz válasza SzlobiG (#64024) üzenetére


kzkz
őstag

Ha felteszem a ház oldalát, akkor 84 fokra felmegy, ami még mindig nem sok, de ennek ellenére a hashráta leesik a 99,2-ről 94,4-re. Ezt nem értem, pedig nincs thermal throttling.
Levettem újra az oldalát 3 percen belül újra visszament, most 99,9MH/s-t mutat.

alt="" title=""

Amúgy nekem kis légszállítású de halk Arctic P14 Silent-ek vannak nagyrészt, lehet hogy sokat segítene, ha a GPU alatt és a ház elejében lecserélném nem Silent verzióra. De leginkább az segítene, ha a ház oldalán a GPU felett lenne 2 14-es venti, ami kiszívja rögtön a meleg levegőt oldalra. Vajon az edzett üveglapon ki tudok vágni valamivel két 14cm-es kört?

[ Szerkesztve ]

(#64039) koxx válasza kzkz (#64038) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"Vajon az edzett üveglapon ki tudok vágni valamivel két 14cm-es kört?" anélkül, hogy elpattanna az üveg? sztem elég necces.

(#64040) retekbacsi válasza cocobanana (#63998) üzenetére


retekbacsi
csendes tag

Nem jól közelíted meg a dolgot. Kockáztatni is akarsz, de fix jövedelmet is. :) Akik itt vassal termelnek, azok is kockázatot vállalnak, hisz hiába van fix bevételük, az gyakorlatilag bármikor bármilyen irányba változhat. Rakj össze egy jó portfóliót ETF-ekkel, részvényekkel, nyersanyaggal és egy kis kriptóval és várj. Semmiképpen se egy valamibe told be a pénzed, mert abból lesz a nagy sírás.

(#64041) Kaci84


Kaci84
őstag

2db 6800 ment 2db 3070 és 1db 6700 társaságában stabilan hetek óta. Betettem még 3db 6700et és azóta nem megy a 2x6800. Nem az hogy leáll, abszolút 0.00Mhs. Pedig azokhoz nem nyúltam. Külön tápon is vannak rigen belül. HiveOs megy. 210.403 verzio. Próbáltam 210.303al is de akkor meg az 6700ek nem mentek.
Értem én hogy guba van de eddig 6700, 6800 egymás mellett mentek stabilan 210.403al. Se a saját beállításaimmal se a popularral se 0-ás beállításokkal nem akar indulni. Csináltam új pendriveot 210.403al de semmi.
Van ötlete valakinek mi szarodótt el?

[ Szerkesztve ]

(#64042) Puffocska válasza kzkz (#64038) üzenetére


Puffocska
tag

Gondolom itt is a backplate fűt mint a kályha. Szerintem neked sokat dobna, ha nem alul lenne az a két plusz venti, hanem a kártya tetején/alján, ami felül van, és onnan szívná el a meleget.
Jó megoldás lehet még, ha egy közvetlenül a vga kártya végéről nyomná a ház háta felé a levegőt, le a kártyáról. Ezeket a most meglévő ventik közül egy áthelyezésével ki tudod próbálni, zárt ház mellett. Én a felső jobb oldalit szedném le a teszt erejéig, aztán lépnék tovább. Próba cseresznye. Írd majd meg mire sikerült jutnod.

[ Szerkesztve ]

(#64043) kzkz válasza Puffocska (#64042) üzenetére


kzkz
őstag

A képen ugyan nincs rajta, de valójában van még egy 12cm-es venti, ami a hátlapon van, és szívja róla a meleget. Még gondolkodok, hogy legyen, de igazából így is jó, mert a ház oldala kb. 15-20cm-re van a faltól, így nem látni, hogy rajta van-e vagy sem.

(#64044) echterion válasza kzkz (#64038) üzenetére


echterion
nagyúr

Em fog menni, ha edzett. Ahogy nekiállsz faragni, úgy fog eldurranni. Csináltass üvegessel nem edzett oldallapot a megfelelő furatokkal inkább.

**********

(#64045) Puffocska válasza kzkz (#64043) üzenetére


Puffocska
tag

Értem, de neked elsőkörben a backplateről kellene elvinni a meleget, ebben a ház oldalsíkjaira szerelt silent (levegőcirógató) ventik nem fognak segíteni, mert nem keringteti eléggé a levegőt. Azt javaslom állíts be egyet a vga végére, a radiátor csöveihez közel, állítva, hogy lefújja a meleget közvetlenül, és nézd meg lesz e hatása. Aztán lehet utána még próbálkozni, vagy más megoldásokkal is persze, de ez valószínűleg a legolcsóbb és leggyorsabb.

Üveget én sem fúrnám meg, ha már ez a cél, akkor polikarbonátból vágatnék, nem sima üvegből, mert az kevésbé balesetveszélyes.

[ Szerkesztve ]

(#64046) Kaci84 válasza kzkz (#64038) üzenetére


Kaci84
őstag

Ha jól értem megcsináltad a thermal padozást. A 77 venti a ház tetejére aljára meg a segge lukára megoldás helyett az a járható út hogy kihajítod a francba a gyári ventikeretet és a bordára erősítesz 2 frankó Noctuát, Be Quiet 14est és azon 1500rpm-nem lefújják a bordáról még a rezsdát is. Nekem is Aorus 3080 újrapadozva Arctic APT2560al és az új ventikkel 40-45C° a GPU környezettől függően, nyitott rigben a legszélen, 220TDP 96Mhs HiveOS.
Teszteléskor Win alatt mem hőfokra nem emlékszem throttling nem volt. Ha a GPU 45 akkor a borda se lehet több és a 45C borda jobban tudja átvenni a hőt a 80-100C ramról mintha 60-70 lenne.

(#64047) ReFleXx válasza kzkz (#64038) üzenetére


ReFleXx
addikt

az uveg vagasanak mi ertelme lenne itt? mi a cel? ha zaj miatt akarsz oldallapot ra akkor egy darab plexi kivagott venti hellyel nem lenne jobb?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64048) warcat


warcat
veterán

Tetszetősen ballagtunk felfelé az éjjel, eth ATH is akadt.

EA: It's in the crate!

(#64049) 2thletme2day válasza warcat (#64048) üzenetére


2thletme2day
őstag

Nekem egy szép korrekció lenne most a legtetszetősebb. :B Aztán persze utána tothemoon... :DDD

(#64050) nort_on válasza 2thletme2day (#64049) üzenetére


nort_on
senior tag

Nem volt elég korrekció? Most volt shopping week, :U ETH 2000 stb.
De voltak ennél jobb deal-ek is másban.

Örülök az ethernek, bár nincs belőle sok, mert húzza fel az alt-okat. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.