Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) Zlcsi válasza Zlcsi (#6700) üzenetére


Zlcsi
senior tag

értem,

köszi

(#6702) TooCool válasza AAntii (#6694) üzenetére


TooCool
aktív tag

Csak szólok: tél van. .-) A január ezen a féltekén hivatalosan is tél .-)

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#6703) mepet válasza mepet (#6550) üzenetére


mepet
addikt

Ez majdnem be is jött, csak kicsit lejjebb csúszott a BTC árfolyam, most a 585-595 EUR sávban ragadt.
Friss tipp: lassan lesz egy nagyobb esés (kis szerencsével csak 580-ig), majd átlépjük a 600-as pszichológia szintet, onnantól pedig nincs megállás. Tehát bátorságtól függően: BUY LIMIT 605, vagy BUY STOP 580

(#6704) Zlcsi válasza mepet (#6703) üzenetére


Zlcsi
senior tag

melyik váltón nézed az árfolyamokat?

(#6705) jozsef8 válasza mepet (#6703) üzenetére


jozsef8
aktív tag

A nagyobb esésben mennyire vagy biztos? :)

(#6706) Nestor16


Nestor16
senior tag

Nektek mi a tapasztalatotok az ilyen jellegű coinokkal, aminek nagyon alacsony lesz az árfolyama? Fel éledhet még valaha?
A Bitcoinról tudok csak ilyet, de az más tészta hisz ő egyedül volt.

Üdv, Dávid

(#6707) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

áh hát nem lesz ez így jó a magyar wtc pool...

pool hashrate 4000 khs... és még mindig nincs meg ez a block

(#6708) HSM válasza Zlcsi (#6707) üzenetére


HSM
félisten

Viszont ha meglessz, szép summát fog kapni érte az a pár miner... :DDD Ez már majndem szólózás....

(#6709) TooCool válasza HSM (#6708) üzenetére


TooCool
aktív tag

Most nem LLam-ot bantva, mert nyilvan nem tehet semmirol, de a napi 20db WDC amit most kapni fogok az szep summa???

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#6710) joshy1984 válasza AAntii (#6697) üzenetére


joshy1984
tag

Az utóbbi sajnos... :|

(#6711) Imafett válasza TooCool (#6709) üzenetére


Imafett
aktív tag

mennyi hashpower van benne?

(#6712) jozsef8


jozsef8
aktív tag

Csak coinexen lehet átváltani a moon-t BTC-re?

(#6713) joshy1984 válasza Geller72 (#6699) üzenetére


joshy1984
tag

Azonos kártyáid vannak? Akkor nem kell vele így szórakozni. Kényelmes. :) :B

(#6714) Zlcsi válasza TooCool (#6709) üzenetére


Zlcsi
senior tag

és továbbra is hagyják el a "süllyedő hajót" a "patkányok" már csak 3,5 mhs :(

(#6715) joshy1984 válasza HSM (#6687) üzenetére


joshy1984
tag

Nekem most is 1% alatt van... Pedig csak WDC-t bányászok.

(#6716) joshy1984 válasza Overlocker (#6684) üzenetére


joshy1984
tag

Viszont a kanadai szerveren már csak 730 körül pörögnek a kártyáim a korábbi 750 helyett. :( (280x)

(#6717) mepet válasza Zlcsi (#6704) üzenetére


mepet
addikt

kraken.
konkrétan ezt nézem: http://bitcoinwisdom.com/markets/kraken/btceur, amint a jobb oldali sávban a középső érték átlépi a limit orderedet, az abban a pillanatban teljesül is (ha nagyon necces, és onnan fordul vissza, akkor előfordul, hogy csak részben (partial) hajtódik végre). Eddig 100%-os volt ez az oldal nálam. H4 és M15 chartokat nézem (egy gyertya 4óra vagy 15perc).
3-30-300 MA-kat nézek még (MA=mozgóátlag, tehát előző x gyertya záróára osztva x-szel), a többi indikátor csak zavaró. (Jó lenne a egy HLC/3-as MA, de az nincs, csak expo-s, azt meg túl gyorsan húzza az ár). Lehet trendvonalakat rajzolni is, bár elég nehézkes a kezelése.

A nagyobb esésben mennyire vagy biztos?
Itt semmi sem biztos. :B
Ha a karácsony óta kikövezett utat követi az ár, akkor biztos. De hát itt ugye nem hogy vannak csodák, hanem sok a csoda...

[ Szerkesztve ]

(#6718) Zlcsi válasza mepet (#6717) üzenetére


Zlcsi
senior tag

nah ezt nagyon köszi, mindig zavart hogy egyik oldalon sincs normális chart
ez nagyon fasza :R

(#6719) Geller72 válasza joshy1984 (#6713) üzenetére


Geller72
veterán

Abban a gépben nincsenek egyforma kártyák, de tök mindegy, nem az én gépemről volt szó. Hanem EGY gépről, amiben eltérő VGA-k vannak. És ha így van, akkor hogyan kell konfigolni a minert. Tisztában vagyok vele, hogy ha egyforma kártyák vannak, akkor mennek azonos konfiggal, ha az egy általános konfig. Ettől függetlenül én akkor is meg szoktam nézni, külön mit mennek a káryák, mert a 2 db R9 290 baromira nem ment egyformán, ráadásul egyiknél a gpu volt gyengébb, a másiknál a ramok. Így mindentől függetlenül külön konfigoltam őket.

(#6720) joshy1984 válasza Geller72 (#6719) üzenetére


joshy1984
tag

Ja bocs, dupla fail:
1. Zlcsi-nek akartam írni
2. Zlcsi írta ezt a nem elhanyagolható dolgot: "ha két kártya van benne ami nem ugyan olyan" :) :B

Mi scusi!

[ Szerkesztve ]

(#6721) joshy1984 válasza mepet (#6717) üzenetére


joshy1984
tag

És ha esetleg valaki goxozik...

http://bitcoin.clarkmoody.com/

(#6722) mepet válasza joshy1984 (#6721) üzenetére


mepet
addikt

vagy http://bitcoinwisdom.com/markets/mtgox/btcusd (markets fül alatt van még néhány lehetőség)

(#6723) HSM válasza TooCool (#6709) üzenetére


HSM
félisten

Ezt csak a befektetett idő és hashrate ismeretében tudnám megmondani. ;)

(#6715) joshy1984: Az igen jó akkor. Lehet, akkor a poolok nem voltak a helyzet magaslatán, ahol a WDC-vel próbálkoztam.

(#6717) mepet: Szuper dolog lehet, ha valaki így vágja a chartokat... :R Én csak az abszolút ordító dolgokat veszem észre, de ezzel is már sikerült párszor 100%-os hozamot kreálnom... :DDD
De egyszer jó lenne ezt is rendesen kitanulnom. :B

(#6724) szurmakotium válasza mepet (#6722) üzenetére


szurmakotium
tag

Én is wisdomot nézem, de itt egy kicsit komolyabb grafikon, amelyen lehet szerkesztgetni is:
Tradingview

(#6725) mepet válasza szurmakotium (#6724) üzenetére


mepet
addikt

Tyű ez tényleg nagyon frankó az elemzéshez, köszi!

(#6726) joshy1984 válasza szurmakotium (#6724) üzenetére


joshy1984
tag

:C :R

(#6727) Dexar007


Dexar007
veterán

Tegnap vettem egy pár darab sapphire 270-es karit,a gondom a következő:

FM2A85X- ex6 alaplapban szinte esélytelen húzni őket. 1045/1400-on még viszonylag stabilan mennek, 77 fok mellett. Ugyanez a három kártya egy asrock 970 lapban 1045/1500-on már lassan 12 órája hiba nélkül 74-75 fok.Erre mi lehet a magyarázat?
Az nem opció,hogy használjam visszafogott órajelekkel,mert közel 100kh van a kettő között kártyánként.

Give me your cum,bull!

(#6728) Reggie0 válasza AAntii (#6694) üzenetére


Reggie0
félisten

Netcoin reggel ota kb. elso 5-ben van.

(#6729) deadwing


deadwing
addikt

No emberek. Ahogy megígértem, készen van az FST poolunk. Megy jól végre, nem úgy mint némelyik konkurens FST pool, többek között ezért is csináltuk. 1% pool fee van, és PROP fizetési rendszer. Lehet jönni!
1-2 infó:
Mivel FST esetében 12 másodpercenként jön blokk és a diff 1.2 körüli, itt nem kell félni attól, hogy 1 napig sem lesz blokk, hiába kicsi a pool. Ezért is döntöttünk az FST mellett.
Továbbá profitabilitás szempontjából az FST sosem esett nagyon vissza ha megnézitek /kb 2 hete bámulom a statokat/, szóval ez még egy érv mellette. Jelenleg is a WDC előtt van, de ennek is már jó ideje.
Gyertek bányászni! IDE NI! :))
A kutyapoolunkról is elérhető természetesen az oldal.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#6730) WiZARD válasza Dexar007 (#6727) üzenetére


WiZARD
addikt

Mennyi kh/s jön ki belőlük neked?
nekem 2 db megy 1050/1450-en, így 880-900 körül tudnak együtt.

az egyik simán bírna többet is, csak akkor nagyobb feszültséget kap, jobban melegszik, viszont +10-20 kh/s nem ér annyit.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6731) Dexar007 válasza WiZARD (#6730) üzenetére


Dexar007
veterán

Asrock 970 + 3 db sapphire 270 : 1320 kh -- 1045/1500

FM2 lapban ezekkel az órajelekkel 1 perc után elkezd csíkozódni a monitor. :F

Give me your cum,bull!

(#6732) HSM válasza Dexar007 (#6731) üzenetére


HSM
félisten

Tápegység sem mindegy amúgy, az ugyanaz volt?

(#6733) szmissz


szmissz
senior tag

Bankkártyával történő Litecoin vásárlásra, eladásra mi a legtutibb hely?

Tiszteld meg a másik felet azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetekre!

(#6734) Reggie0 válasza szmissz (#6733) üzenetére


Reggie0
félisten

ebay

(#6735) Dexar007 válasza HSM (#6732) üzenetére


Dexar007
veterán

Teljesen. Fsp raider 750 mindkettőnél.

Itt valami más gebasz lehet.: Van egy második asrock 970 lapom,ebben is 3db 270-es van emelt órajelekkel ráadásul csökkentett fesszel,és még így is stabilan megy 2 órája lassan.
Fm2 lapon pedig 2 perc sem kell és alapfeszültségen minimális emeléssel csíkozódik a monitor.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#6736) Geller72 válasza Dexar007 (#6735) üzenetére


Geller72
veterán

Ha megterheled, nem fog, csak idle..próbáld ki..

[ Szerkesztve ]

(#6737) WiZARD válasza Dexar007 (#6735) üzenetére


WiZARD
addikt

milyen 270ek ezek, és mivel állítod a feszültséget? (csak mert az enyémeimen nem lehet :( )

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6738) MrPetya19 válasza Dexar007 (#6735) üzenetére


MrPetya19
addikt

Szerintem a gyengébb lap nem tud elég áramot adni a pci-on keresztül.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#6739) szmissz válasza Reggie0 (#6734) üzenetére


szmissz
senior tag

Ezt remélem viccnek szántad, olyan röhejes árak vannak fent, hogy ennyi erővel kiraboltathatom és megkéseltethetem magam, kb ugyanott lennék.

Plusz pont írták is, hogy az Ebayen jó keményen meg lehet szívatni az eladót, a visszahívásokkal.

[ Szerkesztve ]

Tiszteld meg a másik felet azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetekre!

(#6740) Reggie0 válasza Dexar007 (#6735) üzenetére


Reggie0
félisten

Megmondom neked mi a problema: Az alaplap. A memoriat az alaplapon keresztul taplalja, mig a GPU-t a kulon tapcsatikkal. Valoszinu a lap nem valami combos, es esik rajta a 12V. Ovatosan nezd meg mennyire melegszik a PCI-E csatik tuloldalan.

(#6739) szmissz: Najo viccnek szantam. Igazabol senki sem tudja megmondani, hogy mi a legtutibb hely, mert vagy kiprobalt valamit es eddig mukodik, vagy mar atvagtak valahol. Sot nem is biztos, hogy ismerjuk a lehetseges helyek akar felet is. De ha azt kerdezed, hogy most mit ajanlunk, akkor a kraken.com, bar a napokban szarakodott az LTC kuldes, majd a kollegak megerositik, hogy mar korrigaltak-e.

[ Szerkesztve ]

(#6741) htc07


htc07
addikt

Az mitől lehet, hogy bizonyos coinoknál, egyszerűen nem bányászik a cgminer? (3.7.2) Ilyen 8 kh/s-t ír, és laggol az egész gép.

(#6742) Geller72 válasza htc07 (#6741) üzenetére


Geller72
veterán

Elírtad a konfigot..tuti..;).

[ Szerkesztve ]

(#6743) TooCool válasza Reggie0 (#6740) üzenetére


TooCool
aktív tag

Korrigálták, írták is velem együtt 2-en ma.

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#6744) htc07 válasza Geller72 (#6742) üzenetére


htc07
addikt

ugyanaz a konfig máshol tökéletes :)

Egyébként konfig nélkül is ezt csinálja ( --scrypt -o pool -u user -p x )

(#6745) HSM válasza Reggie0 (#6740) üzenetére


HSM
félisten

Ebben biztos vagy? Pl. a 280X-ek szerintem mindent a külső tápról vesznek. Gondolom ezt abból, hogy 3db-al se melegszik az ATX csati, és semmi feszültségesést nem detektál a memória-VRM a GPU-VRM-hez képest, pedig a riseren esnie kéne a fesznek valamennyit, meg a lapon.... Ezeken ráadásul 1,5X annyi memória van, ami éppen ennyivel kajál többet...

[ Szerkesztve ]

(#6746) Sotho válasza htc07 (#6744) üzenetére


Sotho
őstag

A scrypt....bin fájlt töröld, úgy próbáld.

(#6747) janos666 válasza Telegdy (#6655) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Aha... Mikor elegem lett a saját döntéseim hozományaiból, akkor beleléptem egy másik trutyiba. :DDD
Bár én eleve és csak az US middlecoin szervert adtam meg (még nem is figyeltem, hogy van EU-is is), viszont folyton átállt a backup címre (multipool.us), amit most már értek, hogy miért (írja az admin, hogy minden coin váltáskor disconnectel az US szerver).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6748) HSM válasza janos666 (#6747) üzenetére


HSM
félisten

Pedig ez az első percben kiderül, mikor elindítod.... Én is belefutottam, írtam is, hogy ez az egy baja van jelenleg, hogy nem tudsz backup poolt, mert állandóan az menne, meg a váltogatás. Backup pool nélkül viszont hasított a disconnectekkel is szépen, azonnal észhez tér disconnect után. Most hétvégére hanyagoltam, fixen LTC-t magam is tudok bányászni, ráadásul felekkora fee-vel... :DDD

Szerk.: mégsem írtam, csak akartam írni... :DDD Nembaj, most leírtam. :D

[ Szerkesztve ]

(#6749) htc07 válasza Sotho (#6746) üzenetére


htc07
addikt

De hogy én két hete sz*pok ezzel, és ennyi volt a baj.. :(( :R

(#6750) janos666 válasza HSM (#6748) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Most kivettem a backup szervert, így nekem is megy látszólag gond nélkül.
Ahogy én értelmeztem a linkelt hozzászólást, csak az EU szerver bányászik fixen LTC-t, az US nem. Egyébként nem is lenne értelme, hogy folyton disconnect coinváltáskor, ha nincs coinváltás (mert disconnect az van).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.