Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) vadászcsiga válasza nord_ (#31000) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja kérem, akkor minek kérdezed? ;)

(#31002) Jojo5 válasza manchester85 (#30998) üzenetére


Jojo5
őstag

én kinéztem a sennheiser cx 680i-t mondván fasz@ erős stb...
Icecave is mondta, hogy neki most tört meg közben ő nála alig kap extrém terhelést, sőt, hímes tojásként tud rá vigyázni...

korpicschess: az R1 nem ilyen fül mögött elvezetős témával operáló cucc ? mert olyan kialakításút még sohase használtam pl... :U

manchester85: én a fejhallgatókkal idétlenül érzem magamat... amúgy is nagy a fejem, hát még azokkal... :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#31003) manchester85 válasza korpicschess (#30999) üzenetére


manchester85
addikt

Fejest mindenképp.

i6 Silver

(#31004) vadászcsiga válasza manchester85 (#30998) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor neked valami derékszögű jackes kivitelűt kellene venned.

(#31005) nord_ válasza vadászcsiga (#31001) üzenetére


nord_
veterán

Mert hátha kapok egy olyan tippet, ami nekem nem jutott eszembe. Vagy valaki tapasztaltabb esetleg rábeszél egy Audio-Technicára vagy egy AKG-re. :)

(#31006) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Én Maxell Wild Audiot vennék, ha nem volna olyan barominagy a jackcsatlakozója. Fel nem tudom fogni, hogy egy street fülesnél hogy lehet ilyet elcseszni. Az meg külön poén, hogy jár hozzá egy 3 méteres hosszabbító, és annak a végén meg tök vékony jack van.

(#31007) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Én ilyen fülest használok már több mint egy éve:Xears TD II
Elképesztően jól szól! Egyetlen hátránya, hogy sokaknál hamar elromlik.

meg

(#31008) vadászcsiga válasza nord_ (#31005) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én fogtam a telómat és kipróbáltam az összes szóbajöhetőt az áruházban. Egyszerűen kibontogattam őket, senki nem jött oda hogy mit csinálok, ráadásul mindezt több napon keresztül mert nem tudtam eldonteni melyiket vegyem.

(#31009) Xero válasza nord_ (#31005) üzenetére


Xero
nagyúr

ATH-M50. Nincs mit ezen agyalni. :)

Egy ideig volt ilyenem, de nem használtam ki így ment ez is a levesbe. Előtte a lényegében vele egy ligában játszó Beats Studio volt. Nyilván nem kell leírnom melyik volt a jobb. :P

[ Szerkesztve ]

(#31010) vadászcsiga válasza Xero (#31009) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Így van kibicnek semmi sem drága ;]

(#31011) Xero válasza vadászcsiga (#31010) üzenetére


Xero
nagyúr

Az a fejhallgató on the go az egyik legjobb megoldás. Tartós, piszok jó hang. Én egyébként is úgy vagyok vele, hogy legyen drágább, de szolgálja meg a pénzét. :P

De nyilván más f*szával lényegesen könnyebb verni a csalánt. ;]

(#31012) nord_ válasza Xero (#31009) üzenetére


nord_
veterán

Tudtam, hogy valaki megérkezik a sátán képében és elkezd kísérteni a magasabb árkategóriával! :D
Mindennek utánanézek és ha egy lehetőségem lesz, azonnal ki is próbálom. :K

(#31013) Xero válasza nord_ (#31012) üzenetére


Xero
nagyúr

Ha már veszel, akkor tényleg jót vegyél szerintem. :U :P

(#31014) Blaise


Blaise
veterán

Beats fejeseket nem használ senki?

(#31015) Jojo5 válasza Blaise (#31014) üzenetére


Jojo5
őstag

elvileg túlárazott sz@rok, jó nem sz@rok, de annyit nem érnek amennyit elkérnek értük az biztos... :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#31016) szentkuti11 válasza Blaise (#31014) üzenetére


szentkuti11
addikt

Egyszer elgondolkodtam egy Solo-n, de nem szól úgy, mint amennyit kérnek érte. Nagyobbakat meg már egy iPhone nem hajt ki.

(#31017) Blaise válasza szentkuti11 (#31016) üzenetére


Blaise
veterán

Én nem vagyok szakértő, de amiket hallgattam boltban elég jól szóltak, nekem egy Solo HD vagy Studio kéne, de ennyit nem lennék képes fejhallgatóért fizetni.

Ja és utcán biztosan nem hordanám, csak otthon.

[ Szerkesztve ]

(#31018) Xero válasza szentkuti11 (#31016) üzenetére


Xero
nagyúr

Studio-t simán meghajtja (azt, hogy kihajtja-e nem tudom, erősítővel is hasonlóan szólt).

(#31017) Blaise: Volt Studiom. Gyorsan túladtam rajta. Nem éri meg az árát. Az ATH-M50 jobban szól és egy nagyságrenddel olcsóbb.
Volt Tourom is. Az sem volt rossz, de az árát az sem igazán éri meg szerintem. Azt speciel megtartottam volna, de ellopták.

[ Szerkesztve ]

(#31019) Blaise válasza Xero (#31018) üzenetére


Blaise
veterán

A hangzása milyen volt?

Egyébként nekem is csak az árral van problémám, fele ennyiért venném azonnal, pedig a fejhallgató topicban a sok önjelölt szaki ezért máglyán égetne el.

(#31020) Xero válasza Blaise (#31019) üzenetére


Xero
nagyúr

Tiszta, de némileg túlhúzott mélyek. Eléggé tolakodó. Bizonyos stílusokhoz (RnB, Hip-Hop, popular Dance) kiváló választás, de nem annyiért amennyiért árulják.
A zajszűrése hibátlan.

Fele annyiért ott az ATH-M50, ami sokkal kiegyensúlyozottabb és jobb. Persze nem olyan látványos a megjelenése, és a zajszűrés is felejtős, de sokkal jobb döntésnek tartom.

(#31021) korpicschess


korpicschess
veterán

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31022) r4z válasza Jojo5 (#31002) üzenetére


r4z
nagyúr

az R1 nem ilyen fül mögött elvezetős témával operáló cucc ? mert olyan kialakításút még sohase használtam pl...

Egy hét alatt megszokod, hogyan rakd be a füledbe. Utána már nem probléma, kényelmes, jól szól, nem esik ki a füledből, kábelzaj sincs.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#31023) Cyberpunk válasza manchester85 (#31003) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha fejes akkor valami zárt. Pl.: Shure SRH440 vagy akár 840. :D

A Beats-ek meg túlárazott vackok. Még csak ránézni sem érdemes, ha valaki komolyan gondolja. Olyan árban már igazi fejhallgatót is kapni. ;)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31024) nord_ válasza Cyberpunk (#31023) üzenetére


nord_
veterán

Na igen, zártból nekem is a 440 a tippem.

(#31025) bigdady


bigdady
nagyúr

Én nem használok fülest :B

(#31026) TommyNagz válasza bigdady (#31025) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Hú de gáz vagy ;] :DD

encapsulation dot1q

(#31027) icecave


icecave
nagyúr

Nekem fejesből egy Sennheiser HD215 van, az zárt, és jól szól nagyon. Elkezdtem nézelődni, hogy mit vennék ha bekrepálna, és nem nagyon találnék... amiket olvasok új zárt Sennheiserekről, az siralmas, basszus sehol, cincogi a legtöbb, nem tudom, mi lesz így, ha egyszercsak kell vennem egy újat.

(#31028) Ragnar95 válasza bigdady (#31025) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én meg elvagyok az iPhone gyári fülesével :P :DDD Persze, ha lenne egy valag pénzem, akkor biztos vennék valami drágább agybadugós fülest, de azt is csak a zajszűrése és a kényelmesebb kidolgozása miatt, de egyelőre nem látom szükségét,h erre pénzt költsek, lenne ezer meg egy dolog, ami hasznosabb számomra :DDD Fejhallgatót viszont nem vennék, mert bár tudom,h jobban szól és sokkal jobb a zajszűrése, de napközben nem tudnám hova tenni, fülhallgatót meg csak zsebrevágom és kész... :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#31029) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Hivatalosan is rootolható less az iOS7 :Y Ha ez valóban így lesz, elég szép lehetőségek vannak kilátásban :)) :DDD Mondjuk kérdés, hogy a Cydiás tartalmak mekkora része menne át a Root Store-ba, illetve hogy mennyit kérne el az Apple a rootolásért...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#31030) TheMarci válasza Ragnar95 (#31029) üzenetére


TheMarci
addikt

A naptárra vess egy pillantást pls.

Do You Dream?

(#31031) TommyNagz válasza Ragnar95 (#31029) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Ez valami vicc? Mert annak elég rossz.

szerk.: baszki. :)) :)) :)) :C :C :C :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

encapsulation dot1q

(#31032) manchester85 válasza Ragnar95 (#31029) üzenetére


manchester85
addikt

Áhh. :W :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#31033) Ragnar95 válasza TheMarci (#31030) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mert :F
De ezt tegnap postolták, szóval április 1-i tréfának elég rossz :DDD
manchester85: ha elolvasod a cikket, leírják benne, hogy ha nem rootolod, ugyanolyan marad a telód, mint eddig és ugyanúgy csak az AppStore-ból tudsz telepíteni, tehát semmi nem fog tudni belenyúlni a rendszerbe, így a stabilitás és a gördülékenység is marad a régi...Aztán persze lehet,h kamu ez az egész, de akkor gondolom ez a csávó se fog sokáig az Apple-nél dolgozni már :DDD

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#31034) TheMarci válasza Ragnar95 (#31033) üzenetére


TheMarci
addikt

Elfelejtettem hozzátenni, hogy gondolkozz is. :)
Noname blog, 1 cikk, 1 tweet. Nem kell mindent elhinni, amit olvasol / látsz.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#31035) manchester85 válasza Ragnar95 (#31033) üzenetére


manchester85
addikt

Április 1 van Ragnar. Vagy te is a bolondodat járatod velünk? :DDD

i6 Silver

(#31036) rayoliviero válasza Ragnar95 (#31029) üzenetére


rayoliviero
veterán

Április 1. a bolondok napja

(#31037) Ragnar95 válasza manchester85 (#31035) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ügyesen csinálták akkor, én simán bevettem így elsőre, bár mondjuk valóban gyanús az egész :B :DDD Csak azt furcsállottam,h lehozták máshol is a cikket.... :D
Bele se gondoltam amúgy,h ápr. 1 van :B :P

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#31038) Jojo5 válasza Ragnar95 (#31037) üzenetére


Jojo5
őstag

:DDD :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#31039) r3dsnake válasza Ragnar95 (#31037) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ugy latom nagyon nem ismered az apple-t, ha ilyet elhittel :D

Amugy nagy kar volna erte, ha ilye hulyeseget beletennenek. Inkabb ne foltozzak a JB-t, es akkor mindenkinek ott a lehetoseg a tweakelesre, de az atlaguser ugyse tudna szetbarmolni.

Mondjuk en JB nelkul mar nemnagyon lennek el.

(#31040) Ragnar95 válasza r3dsnake (#31039) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mondom, csodálkoztam is ezen a döntésen, de hát Cook óta ki tudja már, mit lépnek... :U :P
Amúgy nem csak én dőltem be ennek :P
Viszont az valóban jó lenne,ha nem foltoznák az exploitokat, de úgyis foltozni fogják őket, mert a warezt akadályozniuk kell...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#31041) joey04 válasza Ragnar95 (#31029) üzenetére


joey04
titán

A döbbent arckifejezésedet viszont már nem tudod kipakolni youtube-ra. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31042) r3dsnake válasza Ragnar95 (#31040) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Blyan nem dőlt be. :P

Amúgy azon gondolkoztam múltkor, hogy az android rootolás vs iPhone jailbreak között is mekkora különbség van... Rootolod az androiodot, oké hogy pár dolgot elérsz play store-ból ami root accesst kér, de csomó telepítőt külső forrásból kell felmásolgatni, telepítgetni...

Nekünk meg ott a cydia, ha bent van a repo, csak megkeresed, és install... Ennyi. Letölti/feltelepíti a csomagokat, frissítéseket keres és kínál fel hozzá. Az adott csomag beállításai is a Settings menüpont alá kerülnek. Szerintem rém kényelmes, és sokkal igényesebb a törés, mint más rendszereken, amiket eddig láttam...

(Tisztában vagyok vele, hogy a rootolás és a jailbreak nem ugyanaz, csupán kényelmi szempontból hasonlítom össze a két megoldást.)

(#31043) TommyNagz válasza joey04 (#31041) üzenetére


TommyNagz
senior tag

a videó egyszerűen zseniális.

encapsulation dot1q

(#31044) Ragnar95 válasza joey04 (#31041) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Na jó, ez azért már tényleg nagyon durván átlátszó :DDD :P
r3dsnake: jaja, eléggé jó dolgunk van a Cydiával, tényleg nagyon kényelmes az egész :K Egyedül a UI-ja nem a legszebb, de hát ezt ki lehet bírni valahogy... :P
Elsőre ő is bedőlt ;) :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#31045) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

(#31046) Möhe válasza rayoliviero (#31036) üzenetére


Möhe
addikt

asszonnyal ma ünneplünk évfordulót :D
tényleg bolondok napja van :))

(#31047) vans? válasza Möhe (#31046) üzenetére


vans?
őstag

Mi is. :DDD

hábm bábm

(#31048) Ragnar95 válasza r3dsnake (#31045) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A Google úgy tűnik, nagyon elemében van ma :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#31049) Möhe válasza Ragnar95 (#31029) üzenetére


Möhe
addikt

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.