Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30701) manchester85 válasza r3dsnake (#30700) üzenetére


manchester85
addikt

"Ne keverj ide semmilyen netalapú felhős vagy megosztós dolgot, mert nem ez a lényeg"

De miért ne? Akkor mi a lényeg? Az a lényeg, hogy az iPhone-os wifi pendrive ugyanúgy körülményes megoldás, ahogy a felhős feltöltögetés.

Tényleg nem. :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#30702) r3dsnake válasza manchester85 (#30701) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Körülményes? Airdrive megnyit, ip böngészőbe beír, fájl behúz, és megy is át a G-s vagy N-es wifi sebességével. Azért 25-50megabittel másolás nem ugyanaz mint fél megabittel felküldeni felhőbe egy 5gigás fájlt, utána meg letölteni 4megabittel.

LAN-on megy, nem kell egy bitnyi internet sem hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#30703) -Ben-


-Ben-
veterán

Micsoda „harc” .... :)) :DDD :DD :DD :D

(#30704) Ragnar95 válasza r3dsnake (#30702) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Dropboxon megosztani nem lenne egyszerűbb? ;] :P

Amúgy a tárhely dologhoz íme az én tárhelyem:
iPhone:
iPad: Ez itt 20giga app :DDD

És az iPaden most nincsenek filmek, de utazás előtt kénytelen leszek felszabadítani olyan 15giga helyet rajta :DDD
Amúgy nekem 32giga iPhone-on, 64/128giga iPaden a tökéletes, de mindkettőből a legnagyobbat is képes lennék megtölteni simán :P De hát ugye ez teljes mértékben felhasználófüggő... :))

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30705) -Ben- válasza Ragnar95 (#30704) üzenetére


-Ben-
veterán

Ott a pont. Nekem pl. i4 -ből is 8GB -os volt, és kb. 2 giga szabad hely mindig volt. Most (ha lesz) i5 -öm, abból is a 16 gigásat veszem, bőven elég is lesz.... simán marad majd 5-6 GB szabad hely. Pedig azért van egy fél raklapnyi appom és zenéket is rakok rá, igaz nem 1200 nótát.... ;] Az, hogy mennyi tárhelyre van szüksége az embernek, az egyénenként változó. Nekem ennyi is elég, a húgomnak már gyanítom a 64 GB se lenne elég, amennyi szeméttel tömi a telefonját..... :U

[ Szerkesztve ]

(#30706) r3dsnake válasza Ragnar95 (#30704) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

"Dropboxon megosztani nem lenne egyszerűbb?"

Neidegesíts. :DDD

(#30707) válasza Ragnar95 (#30704) üzenetére



őstag

Kapacitás túllépve :DD ilyenkor mit csinál? Lop a ramból? :D Nálam az iTunes egyszerűen nem volt hajlandó szinkronizálni.

[ Szerkesztve ]

(#30708)



őstag

Ez is csak engem erősít, akinek nem tetszik, maradjon 8gb-on, dinamikus contakt list-el ha elfér rajta :DDD
[link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#30709) Ragnar95 válasza r3dsnake (#30706) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én úgy osztom meg a gépek között a forráskódokta, bár nem 5 gigásak, ez tény, de ha csinálsz egy megosztott mappát, m1, h 15 perc vagy 2 óra alatt megy fel bele a fájl és így könnyebb megosztani szvsz :K
: nem szinkronizál ilyenkor :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30710) r3dsnake válasza Ragnar95 (#30709) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem gepek koztrol volt szo, hanem egy baratomtol elhozni vdit.

(#30711) DanielK válasza r3dsnake (#30702) üzenetére


DanielK
addikt

de ha nincs wifije, akkor te sem tudod pendrive-ként használni a telefont. na akkor mit csinálsz?
a legegyszerűbb, ha hordasz magadnál egy pendrive-ot. manapság már "fillérekbe" kerülnek és miniatűrök...

(#30712) r3dsnake válasza DanielK (#30711) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mindenhol van wifi, ahol maszkalni szoktam. Pendriveot akkor viszek, ha tudom, hogy kell. De elofordul hogy varatlanul van szukseg ra.

(#30713) Malachi válasza (#30699) üzenetére


Malachi
addikt

vannak dolgok, amik állandóak :D

(#30714) válasza DanielK (#30711) üzenetére



őstag

r3dsnake

Na ennyiből jobb a droid. Ott USB összedugod bármivel, és látod az egész fájlrendszert. :D

[ Szerkesztve ]

(#30715) r3dsnake válasza (#30714) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Amikor volt androidos eszközöm, egyszer sem csatlakoztattam kábellel gépre. Ott is wifin használtam mindent. (ahogy az iTunes-t is wifi synccel használom a legtöbb esetben)

(#30716) válasza r3dsnake (#30715) üzenetére



őstag

Mindenki vigyázzon közeleg április 1-e. :DD [link]

(#30717) Cyberpunk válasza (#30716) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Komoly egy pofát vágott az ürge. Keményen beszívta.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30718) mondomén válasza (#30716) üzenetére


mondomén
őstag

you can charge your floppy :DDD

(#30719) r4z válasza (#30716) üzenetére


r4z
nagyúr

Ahhahahahaha :DDD

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#30720) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Azmiazmár, hogy 50k a HD7790, amikor a 7850 2gb meg 55k? Lehet, hogy mégis neked lesz igazad Cyberpunk, és ezt kéne megcélozni.

(#30721) Blaise válasza r3dsnake (#30720) üzenetére


Blaise
veterán

55k-ért GTX660

(#30722) r3dsnake válasza Blaise (#30721) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Még mindig nem kell nVidia. (nem tud zerocore-t.)

(#30723) Möhe


Möhe
addikt

a google crome-nak még mindig az összeomlós frissítése van fenn?
mert amikor kijött még pár hete egy frissítés akkor előbb jöttek a panaszok a hibáról,minthogy frissítettem volna,de már zavar hogy mindig x-elni kell netezésnél a frissítési opciót

(#30724) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nevet vált a T mobile, ezentúl Telekom lesz a neve
[link]

(#30725) Xero válasza vadászcsiga (#30724) üzenetére


Xero
nagyúr

Én még Westel 0660-al :P kezdtem náluk, aztán kipróbáltam minden szolgáltatót és visszatértem magán számmal lassan 5 éve pont az iPhone miatt.
Ilyenkor gondolok bele, hogy milyen régóta pörög már itthon is a mobil technológia.

[ Szerkesztve ]

(#30726) joey04 válasza Xero (#30725) üzenetére


joey04
titán

Én a Westel 900 korszaknál kezdtem náluk, aztán én is kipróbáltam a másik 2 szolgáltatót, de visszatértem én is.

(#30727) vadászcsiga válasza Xero (#30725) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én ugyanígy. Egyszer már áttárgyaltuk ki mivel kezdte, én egy niokia 10 vagy 1110-el nem emlékszem, és az évszámra sem talán 97, 98, 99. Számokban zokni vagyok, az is lehet hogy korábban volt.

[ Szerkesztve ]

(#30728) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#30727) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jah és annak idején még a telefonguru.hu-n "fórumoztam" :C :))

Keresem a második vagy harmadik telefonomat, egy alcatel krumplitelefont de nem találom. Egy műanyag billentyűzet védőt lehetett lecsúsztatni amit később levettem mert idegesített.

[ Szerkesztve ]

(#30729) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#30728) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Megvaaaan :C nagyon nagy

És asztali dockolója is volt már akkor!!! Hmm a csatlakozó hossza és formája ismerős.

[ Szerkesztve ]

(#30731) nord_ válasza vadászcsiga (#30729) üzenetére


nord_
veterán

Ennek az ikertesója volt meg az asszonynak (One Touch Easy). '97-ben vettem az első telefonom: Nokia 1611, akkoriban a céges telefon a még bumszlibb Nokia 2010 volt.
Jesszus, a következő tíz évben mennyi telefonom volt... Előfordult, hogy két-három havonta cserélgettem a készülékeket. Már azt hittem, menthetetlenül kütyümániás vagyok, de aztán jött az iPhone 3G és kiderült, hogy a sok cserélgetés csak azért volt, mert az iPhone-ig nem találtam az igazit. :)

(#30732) Xero válasza vadászcsiga (#30729) üzenetére


Xero
nagyúr

Bizony már átbeszéltük. :)
Nekem első telefon:

Második telefon:

:P

(#30733) -Ben-


-Ben-
veterán

Nekem az első:

;]

Második:

harmadik:

Aztán jött egy nagyon rövid ideig a 3GS, és utána i4/i4S, most meg hamarosan i5.... :U Nincs rám jó hatással az Apple. Régen legalább 3-3,5 évig megtartottam minden telefonomat, de mostanában már 1 év után cserélni akarom.... :N

[ Szerkesztve ]

(#30734) bigdady válasza -Ben- (#30733) üzenetére


bigdady
nagyúr

(#30735) -Ben- válasza bigdady (#30734) üzenetére


-Ben-
veterán

Régi szép idők.... :U :Y

(#30736) máyköl


máyköl
veterán

(#30737) vadászcsiga válasza máyköl (#30736) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kölyök vagy még, ez ki tudja hányadik telefonom volt. Egyébként imádtam.

(#30738) TommyNagz


TommyNagz
senior tag

Na ilyenje kinek volt? :P Ritka ótvar telefonokat csinált a Siemens, jó, hogy abbahagyták. Volt még az A40 után C45, és C65 is...

encapsulation dot1q

(#30739) korpicschess


korpicschess
veterán

Hi!

Nekem első telefon Nokia 3100...

Első PDA-telefon (HP h6340):

Más:
[link] ;]

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30740) máyköl válasza vadászcsiga (#30737) üzenetére


máyköl
veterán

Kiskölök vagyok még... :DDD

De hát a mai srácoknak első telefonjuk S3, vagy I4...

Múltkor egy srác akinek a családjukkal jóba vagyok, talán általános iskolás 2. -os a kölök, előkapta a zsebéből az S3 -at. :F

Sosem volt a családnak anyagi problémája, na de emberek....

(#30741) manchester85


manchester85
addikt

elSÖ telefonom.

i6 Silver

(#30742) vadászcsiga válasza TommyNagz (#30738) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:D emlékszem a c45-öt először újságban láttam, annyira tetszett hogy elmentem a pannonhoz, csávó kiszedte a dobozból, kezembe adta én ugyanazzal a mozdulattal vissza is adtam hogy köszönöm nem ez amire gondoltam.
Annyira ócska volt hogy meg sem nyomogattam. Menüje hasonló gagyi volt, szovegbevitelre emlékszel?

[ Szerkesztve ]

(#30743) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Az én elsőm:

Imádnivaló volt, főleg W800 szoftverrel, középrésszel és az elmaradhatatlan HPM-70-nel. :P

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#30744) Bling95


Bling95
őstag

]Elso:

Masodik valami hanyagolhato nokia volt.... Kb 3 honapot birt

Harmadik : k610es sony ericsson, na ezen eltem ki a kuldozgetos, temazgatos korszakom
Negyedik : 5610es nokia, nagyon szuper telefon volt , azota is megvan tartaleknak
Otodik : Blackberry Curve , BES/BIS nelkul semmire nem jo, raadasul elromlott eleg hamar garancian meg visszadobtak mert hogy beazott ( meg esot se latott soha ...)
Hatodik : i4 , eddig ez volt meg legtovabb , nemvolt vele semmi gondom

Jelenleg meg nyuzom az i5t , epp 2 napja csereltek garanciaban :D

[ Szerkesztve ]

(#30745) kali


kali
legenda

az első; link :DD (csak sms fogadás, írni még nem lehetett rajta! :) )

[ Szerkesztve ]

(#30746) bobooo


bobooo
addikt

Első

(#30747) GALARDO


GALARDO
addikt

Az első:

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#30748) vadászcsiga válasza bobooo (#30746) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezeken a joystick volt a gyenge pont, a legtobbon meghalt.

(#30749) korpicschess válasza vadászcsiga (#30748) üzenetére


korpicschess
veterán

Haverom izomból eldobta sulinknál az udvaron, a kosárpalánk mögötti drótkerítésen talán 5 darabba esett (hátlap, akku, előlap, gombsor, középrész).
Nagy nehezen megtaláltunk mindent.

Természetesen simán működött utána... :DDD

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30750) Xero válasza tDr1v3r (#30743) üzenetére


Xero
nagyúr

Én mind a mai napig azt a fülest használom a legtöbbet (W810-hez járt anno). :K

Azért megdöbbentő milyen készülékek voltak itt az elsők. Jó tudom sok a nagyon fiatal, de nem gondoltam, hogy ennyi. :P

(#30748) vadászcsiga: T610-ben is ilyen volt. Nálam is haldoklott. Mondjuk én azt kivégeztem a betonon, amikor kaptam egy nem túl derítő hívást. :DDD Nem hiába került a W810-be is d-pad.

Amúgy nálam a nagy kedvencek ezek voltak:
Nokia 350 - Első telefon kis sz*rosként. Nyilván imádtam. Ráadásként mindent bírt. Azzal tényleg bevertem egyszer egy szöget. :)
Nokia 3310 - Nagyon vágytam rá a Panasonic után. Nagy becsben tartottam.
Ericsson - T29 - Nagyon komoly szerkezet volt. Igazi minőséget sugárzó darab.
Sony J70 - Az egyedi menü, a hangja és a banán dobálós játék mind a mai napig megmosolyogtat. Sokáig egy Schumacher féle fél Monza kör volt a csengőhangom. Nem kicsit néztek az emberek miatta. :)
Ericsston T68 - Színes kijelző!!
SE W810 - Nagyon össze volt rakva, és a hangja sem volt rossz. T610 után a kijelző is hatalmas szintlépés volt, ahogy a kamerája is. Az igazi walkman funkcióját nem nagyon használtam már iPod mellett akkoriban.
iPhone 3G - Az AppStore mindent vitt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.