Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30901) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Közületek van valakinek varratva magára?

Nem, nincs nekem, még csak tervben sem, csak érdekel, hogy milyen a hozzáállás a témához itt.

Van egy magyar srác, Grindesign néven tervez/varr, de zseniális, milyen érzéke van hozzá. Egy rakat ismert metalbandának is tervezett már logot, borítót, artworköt (pl Metallica, Killswitch Engage)

ITT vannak a munkái, nagyon tehetséges.

(#30902) Teszla_ válasza r3dsnake (#30901) üzenetére


Teszla_
senior tag

Én nem tetováltatnék magamra semmit, öregkorra csúnya lenne és a munkaerő piacon se díjazzák szerintem. Láttan olyan csajt, aki a mekibe akart menni dolgozni, de mivel a karján, látható helyen volt egy kis tetkó, már mondták is neki, hogy mehet haza. Mondjuk a mekinél nem csak tetoválás nem engedett, de ékszer és arcszőrzet sem. Ha pedig egy éven belül felmondasz, ki kell perkálni a taníttatást és az egyenruhát is.
Más embereken nem zavar a tetoválás, nekem is van olyan ismerősöm, akinek van és olyan is, aki készít. De akinek tele van a teste tetoválással, az szerintem nem százas, az már túl megy a jó ízlés határán.

(#30903) r3dsnake válasza Teszla_ (#30902) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Igen, ha jól látható helyen lévő tetkó elég problémás lehet néhány helyzetben... Én HA valaha varratnék, akkor mindenképp olyan helyre csináltatnék, ahol takarható, de közben szem előtt is lehet. Pl nyak alsó része hátul, ami pólóban látszódna, de egy ingben nem.

Nekem amúgy tetszenek a tetoválások másokon, ha az tényleg igényes. Viszont a "sablontetkókat" ki nem állhatom. Szerintem csak úgy van értelme, ha egyedi/ötletes, és a legjobb ha direkt az adott személynek van tervezve. Akkor legalább más nem fog mászkálni ugyanolyannal.

(#30904)



őstag

Jobb ha senki nem babralja az idozonat mert lehet egy masik idosikban v. Parhuzamos univerzumban ebred. Most neztem meg par idevago videot. :D

A Nexusom megrendelve, kedden megyek erte. Hihihih

(#30905) válasza r3dsnake (#30901) üzenetére



őstag

A tetkot egy helyen díjazzák a sitten. .meg kinaban. Egy muveszi kep a hatran ami tul is elhet. Halal utan lenyuzzak.

(#30906) válasza peugeotmate (#30897) üzenetére



őstag

Te ilyen zold vagy? Ajanlom figyelmedbe a kina fejlodeserol szolo cikkeket. Amugy az ozonreteg gyogyul.

(#30907) nord_ válasza (#30906) üzenetére


nord_
veterán

Az ózonréteg, az éghajlat-változás és a környezetszennyezés nagyon nem ugyanaz. ;)

(#30908) Turbomann válasza nord_ (#30907) üzenetére


Turbomann
tag

Tisztelt össze gyültek. Ha ennyire zöldek vagytok, akkor a youtubra a hetesi zsolt írd be.

A ózon luk, éghajlat, környezet szenyezés össze füg! Ózon luk a hütők klímák feltöltő gázaitól pusztul így a többlet ibolyántúli sugarak olvaszák az északi sark jegeit, mely ez a rengeteg édes víz a sós vízben keveredik és túl sok édes víz miatt a golf áramlatnak pápá. Ez az áramlta hozza nekünk az esőt száraz föld felé. Ha itt nincs akkor még jó járunk, mert öntözünk. A tisztelt brazilia meg megint erdő írtás rendez, de ha ott kiszárad, akkor megint melegebb lesz aztán jön a szibéria! Ha az megolvad magyarországon árnyékban 55 fok, mely már az egészséges szervezetet is megviseli. Akkor most akkor egy és ugyan az vagy nem? A végeredményben igen.:)

(#30909) bigdady válasza Turbomann (#30908) üzenetére


bigdady
nagyúr

luk? :DDD

(#30910) Cyberpunk válasza r3dsnake (#30901) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen szeretnék. Már évek óta tervben van egy oroszlán realisztikus ábrázolással szeretném. De eddig még nem jutottam el odáig sosem. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30911) TommyNagz


TommyNagz
senior tag

Én talán egy ilyet varratnék kicsiben valami nem látható helyre:

A hivatás :)

encapsulation dot1q

(#30912) nord_ válasza Turbomann (#30908) üzenetére


nord_
veterán

Úgy látom, korán van. :) Az, hogy (valamelyest) összefüggenek a dolgok, nem jelenti azt, hogy ha nem gyűjtöm szelektíven a hulladékot, akkor több lesz a freon a légkörben. ;) Nem vagyunk harcos sötétzöldek, de ha az ember megteheti a saját kis környezetében a tőle elvárhatót, véleményem szerint az a normális magatartás.

(#30913) Cyberpunk válasza TommyNagz (#30911) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyértelmű olyat kell amihez kötődsz, mert később ha megbánod, akkor nehéz meg drára eltüntetni.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30914) vadászcsiga válasza (#30904) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na kiváncsi leszek ra, volt már tapasztalatod androiddal?

(#30915) vadászcsiga válasza TommyNagz (#30911) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Annak mi értelme hogy kicsi is es nem is látni?

A hatadra kellene b*szott nagyban :DDD

Minek a jele is ez? Egészségügy?

[ Szerkesztve ]

(#30916) nord_ válasza TommyNagz (#30911) üzenetére


nord_
veterán

Szerintem illene egy harapott alma a kígyó szájába. :)

(#30917) Malachi válasza vadászcsiga (#30915) üzenetére


Malachi
addikt

mentős

(#30918) vadászcsiga válasza Malachi (#30917) üzenetére


vadászcsiga
félisten

köszi :B

(#30919) korpicschess válasza (#30904) üzenetére


korpicschess
veterán

Mindenkinek megjön az esze?:D

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30920) -Ben- válasza korpicschess (#30872) üzenetére


-Ben-
veterán

És tényleg nem egy Nexus, mert az jó eséllyel nem lett volna döglött az első perctől kezdve :D ... :DDD ( igen, most kínomban hülyére röhögöm magam) :DD

(#30921) Cyberpunk válasza korpicschess (#30919) üzenetére


Cyberpunk
félisten

N4 vállalható. Egész smooth, mondjuk gáz, hogy 2GB RAM kell a robotnak ehhez.:D De a max 8-16GB tárhelyet nem tudom megbocsájtani. Jó lehet elég sokaknak, de akkor is. Inkább legyen több mint kevesebb nem?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30922) korpicschess válasza Cyberpunk (#30921) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem feltetlen a RAM. Proci is kiraly, meg fokent a jol megirt JB kell hozza. :)

16 gigán elcsovezek valahogy.

zetape7: lol:D

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30923) Cyberpunk válasza korpicschess (#30922) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ez az, hogy elcsövezget csak az ember rajta. 3-4 komolyabb játék például és már is megevett vagy 4-5 GB-ot belőle. 32GB-.al jobban nézne ki. Nem hiszem, hogy tízezrekkel több lenne az, amikkor bagóért megy a memória.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30924) Turbomann válasza nord_ (#30912) üzenetére


Turbomann
tag

Szeretném, hogy nézd meg a hetesi zsolt előadásában és abban is a húsvéti sziget elemzését nézd meg tanulságos kis történet.:) Ez után rá jöszm hogy nem elengendő csak szelektívan gyüjtőgetni.:)

ui: Nem csak fügnek, hanem ez össze is adódik.:) Kis matematika, de itt inkább lavinára hasonlítanám, mert ha egyszer elindul az nem áll meg.:D

[ Szerkesztve ]

(#30925) TommyNagz válasza vadászcsiga (#30915) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Így van, mentő. Bár nem ministűrben gondoltam, de nem is egészhátasban. Vagy esetleg felkar, az viszont torzulhat, ha változik a méret.

encapsulation dot1q

(#30926) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

Sziasztok! Elég off, de itt kérdezném, mert elég jól pörög a topic és jól informáltak vagytok. :DDD Mennyi a reális ára egy használt i4-nek? 8-16GB-ig és lehet független vagy T-Mobile-os. Láttam 50-ért is, de 75-ért is, szóval nem nagyon tudom megítélni, hogy mennyi a reális. Köszi! :R

(#30927) Blaise válasza elpatkorado (#30926) üzenetére


Blaise
veterán

Gyakorlatilag az a reális ártartomány amit írtál, de neked kell eldönteni, hogy mi a fontos szempontok azok közül amiket leírtál.

(#30928) szentkuti11 válasza elpatkorado (#30926) üzenetére


szentkuti11
addikt

Szerintem 65 alatt normálisat biztos nem kapsz (maximum egy 8GB-osat, de azt nem ajánlom), viszont 70-nél többet már nem adnék érte, kivéve ha egy Apple garis független 16-osról beszélünk.

(#30929) Jojo5 válasza elpatkorado (#30926) üzenetére


Jojo5
őstag

Ha eladnám az enyémet ami 16GB-os, ~55-60k körül kérnék érte, tekintve arra, hogy 1,5 éves, és egyedül az oldalsó fém keret van kicsit megviselve rajta a bumper miatt, de az 5k-ért se felpolíroztatható az üvegek rajta makulátlan állapotban vannak mivel fóliázva voltak-vannak. :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#30930) r3dsnake válasza Cyberpunk (#30910) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az mondjuk tuti zsebbenyulos dolog lenne, en csak profira biznam az ilyesmit. Hova szeretned?

Amugy irtam Grindesign-nak egy tervvel kapcsolatban, hogy megrajzolna-e, es mennyibe lenne. Kivancsi vagyok mennyi lenne. Aztan mar csak az elhatarozas kene. :)

(#30931) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Feleségem megint úgy gondolta hogy eladná a netbookját, mennyit érhet szerintetek?[link]

(#30932) Cyberpunk válasza r3dsnake (#30930) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én is csak profira bíznám természetesen ezért zsebbenyúlós is lenne az igaz, de legalább profi munka lenne. Jobb vállra szeretném.

Iyesmi jelegűre gondoltam egyébként. Persze nem erre.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30933) r3dsnake válasza Cyberpunk (#30932) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Gyönyörű, de valszeg én összecsinálnám magam, mire kész lenne. :DDD

Nekem ez az egyik kedvencem:

(#30934) Cyberpunk válasza r3dsnake (#30933) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát fájdalomcsillapítóval belőnénk magunkat előtte. ;] :)) Ráadásul ez 2-3x-i mutatvány lenne, ilyet senki nem válal be 1 alkalomra, meg nem is lehet.

Ez is elég fasza, biztos fájhatott ez is, főleg mellkasra, vékony a bőr is. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30935) Blaise


Blaise
veterán

Nekem ez a tetoválás tetszik ;]

(#30936) Cyberpunk válasza Blaise (#30935) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem nem jelenik meg.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30937) Blaise válasza Cyberpunk (#30936) üzenetére


Blaise
veterán

(#30938) Cyberpunk válasza Blaise (#30937) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát. :U Egyedi mindenesetre. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30939) Möhe


Möhe
addikt

Nekem évek óta megvan a komplett elképzelés. Fekete-fehér egész testen,2ellen harca. Nevezhetjük túlvilági harcnak is jó vs rossz, amolyan Constantine c. film minta forma lenne. Csak le kellene tolnia seggem egy szalonba és skiccet készíttetni. Meg hogy jobb és bal oldal, vagy derék alatt és feletti kinézet legyen.

(#30940) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#30931) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na nincs itt egy armester sem?

(#30941) r3dsnake válasza Möhe (#30939) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Elég hardcore elképzelés. Valami példát tudsz mutatni, hogy mihez hasonló mintára gondoltál?

(#30942) korpicschess válasza vadászcsiga (#30940) üzenetére


korpicschess
veterán

Jó cucc, tetszik. Öccázért viszem.

;]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30943) vadászcsiga válasza Möhe (#30939) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Amolyan jakuza szerű?

korpicschess
550-nél olcsóbban nem adom :P

[ Szerkesztve ]

(#30944) TommyNagz válasza vadászcsiga (#30940) üzenetére


TommyNagz
senior tag

A beárazós topikban tobzódnak :P

encapsulation dot1q

(#30945) Möhe válasza vadászcsiga (#30943) üzenetére


Möhe
addikt

Nem olyan jakuzás ,csuklótól végig a karon át mellkasra,lábon meg csak alsó lábszár.Hátra meg egy nagyot gondoltam. A link nem megy mobilról.[link]

[ Szerkesztve ]

(#30946) Möhe válasza Möhe (#30945) üzenetére


Möhe
addikt

nah már gépről javítom a linket: [link]
valami efféle kar-váll-mellkas

(#30947) vadászcsiga válasza Möhe (#30946) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ehhez izom is kell. Van?

Tommy Da B1G
Tárgytalan, az érdeklődők meg a felesegem bearazzak. Csak a kettő között 10k különbség van :D

[ Szerkesztve ]

(#30948) TommyNagz válasza vadászcsiga (#30947) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Vegyel neki deszkat vagy bookot :D

encapsulation dot1q

(#30949) korpicschess válasza Möhe (#30946) üzenetére


korpicschess
veterán

Ez szerintem szörnyű... :O

Csigusz:
Mennyi egy ilyen? Komolyan kérdezem.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30950) válasza vadászcsiga (#30914) üzenetére



őstag

Nem de nagy terveim vannak. Fo rendszerkent akarom hasznalni. Nodt nem tudok irni addig de kedden ha megjon bovebben. Bb-n vagyok ;D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.