Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30401) r3dsnake válasza tDr1v3r (#30399) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ránéztem erre a tomorrowlandre, onnan csak ezek érdekelnének:

Benga, Benny Benassi, Datsik, Dirtyphonics, Infected Mushroom, Knife Party, Steve Aoki

Az UMF még mindig sokkal ütősebb számomra.

Szerk.: lol, Épp 5-en vannak a pultban? Mondjuk Dirtyphonicsnál is 4-en, de ők legalább rendes live act-et tolnak.

Ha valaki esetleg nem ismerné a dirtyphonics-t, akkor mindenképp csekk: [link]

[ Szerkesztve ]

(#30402) Möhe válasza r3dsnake (#30370) üzenetére


Möhe
addikt

munka off :))

House of pain - Naughty by nature - Fugees - Cypress Hill- Mobb Deep- Onyx

Metallica- Marilyn Manson- Limp Bizkit - RHCP- Aerosmith -Queen - Prodigy -Depeche Mode
és még kitudja kik azok akiket csak kocsiban név nélkül elcsípek,de az aktuális számuk nagyon tetszik
meg a magyar rétegzenék szintén

amíg volt sláger rádió,én az hallgattam egész nap
60-70-80's zenék

azé nálam is megy a tuc tuc, apró szelet de megy :DDD : scooter , meg 1-2 gyöngyszem :DDD

(#30403) Bling95


Bling95
őstag

Ez tenyleg nemsemmi eloado lista :Y

(#30404) r3dsnake válasza Möhe (#30402) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ezek közül mondjuk nemsokat hallgatok, Prodigy-n kívül. Esetleg Cypress Hill, de neki is inkább a featuring cuccait csípem, pl. Roni Size-zal vagy Rusko-val.

[ Szerkesztve ]

(#30405) Cyberpunk válasza Möhe (#30402) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ezek közül a Metallica, Aerosmith, Queen, Prodigy amit szeretek. De minden jöhet a felsorolt korokból. + még az 50-60-as évek rock&roll korszakával kiegészíteném. :K Buddy Holly-t imádom például. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30406) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Nagyon vennem kéne már egy normális gépet, viszont most olvasom, hogy jön a HD7790 a 7770 és a 7850 közé. Nem tudom, hogy most megvárjam-e, vagy mondjuk rendeljem be az alap configot vga nélkül, és használjam egy ideig az integrálttal.

(Amúgy elég durván felmentek a ram árak :Y )

(#30407) Cyberpunk válasza r3dsnake (#30406) üzenetére


Cyberpunk
félisten

7850-et végy. Elég komoly a szakadék a 7770 és a között. Mondjuk ezért is jön a 7790 ide.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30408) r3dsnake válasza Cyberpunk (#30407) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

7850-et soknak érzem, TDP-je is nagy, ezért örültem meg a 7790-nek. Egyelőre az szimpibb, mint a 7850 számomra.

(#30409) Cyberpunk válasza r3dsnake (#30408) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Idle-ben nem fogyaszt az sem sokat. De load sem vészes, minimális összeg lenne csak a villanyszámlán, szvsz jó pár év lenne mire az megtérülne.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30410) r3dsnake válasza Cyberpunk (#30409) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Csak ha már 7770 helyett 7850, akkor i3-3xxx helyett i5-3xxx illene, és kapásból ott vagyok 40-45k plusz kiadással... :\

(#30411) Cyberpunk válasza r3dsnake (#30410) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az i3 is megteszi úgy is vga limites lennél szinte mindenhol FHD-ban.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30412) ittakary válasza r3dsnake (#30408) üzenetére


ittakary
nagyúr

Miert nem akarsz gondolni a jovore ? :)

VGAban ami ma soknak tunik, az egy ev mulva a pont eleg... sajnos :-/

(#30413) r3dsnake válasza ittakary (#30412) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem vagyok benne biztos, hogy kihasznalnam. Kulonbozetbe meg beleferne egy ps3.

Amugy kar neznem ezt a Miami Livestreamet, mert csak elszomorit hogy milyen epic helyen van, milyen epic buli, es valszeg soha nem tapasztalhatom meg…

[ Szerkesztve ]

(#30414) ittakary válasza r3dsnake (#30413) üzenetére


ittakary
nagyúr

Konzolon en is gondolkozom :) melyikre szavaznal te? :) x360 vagy PS? :) es miert?

(#30415) r3dsnake válasza ittakary (#30414) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

PS3 kizarolag. Volt mar 2 evig, de keveset volt hasznalva. A nappaliban volt, ocsemmel felesben vettuk, de nem szerettem oda kijarkalni, neki meg amiota megvan az asztali, nem hasznalta, ezert eladtuk.

Azert PS3, mert zsenialis exkluziv cimek vannak ra, tetszik az XMB, ott az ingyen multi, olcso PSN elofizu egy csomo ingyenes teljes jatekkal (LBP2, Mass Effect 3, Uncharted, Motorstorm Apocalypse, Infamous2, stb.), cloud saving, auto update/patch ejszaka.

[ Szerkesztve ]

(#30416) Cyberpunk válasza ittakary (#30414) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Most már inkább PS4.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30417) r4z válasza ittakary (#30414) üzenetére


r4z
nagyúr

Szerintem várd meg az új generációt mindkettőből. Én biztosan az Xboxnál maradok a Forza miatt :)

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#30418) agabe válasza ittakary (#30381) üzenetére


agabe
addikt

mivel ezek gondolom hasznaltak, igy szerintem varj egy kicsit, hamarosan itt az ipad5, es akkor hasonlo arban kapod meg a 4-est mint most a 3-ast. 5-os es 4-es hardvere kozott nem lesz akkora ugras mint 3-as es 4-es kozott, mert 5-osben inkabb az uj design, uj vekonyabb kijelzo, laposabb test, keskenyebb kava, kisebb tomeg lesz a fo fejlesztes (kb a minihez fog hasonlitani nagyobban), es hardveresen kevesebb lesz a fejlesztes...talan jobb kamerakat is kap.

(#30419) janas08


janas08
csendes tag

Hali kèrdèsem lenne ha gariba cserèlik a iphonet a tmobilba ujbol indul az egyèv?garancia levèlbe beleírták hogy csere volt.

(#30420) Xero válasza janas08 (#30419) üzenetére


Xero
nagyúr

Igen újra indul.

(#30421) DanielK válasza ittakary (#30414) üzenetére


DanielK
addikt

Playstation plus évi 15eFt, cserébe 10+ nagy címem van már 'ingyen'. Plusz a mentéseim a felhőben vannak. Ja és brutál exklúzív címek. De várj a 4-re inkább.

(#30422) TommyNagz válasza Xero (#30420) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Biztos? Én is ezt hittem, amíg nem hallottam/olvastam pont az ellenkezőjét.

encapsulation dot1q

(#30423) Ragnar95 válasza TommyNagz (#30422) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Biztos :K
Magyar jogszabályok miatt újraindul a gari a szolgáltatóknál...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30424) ittakary válasza agabe (#30418) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ezeket a "varj meg kicsit" tanacsokat szeretem:D ha ezt tennem az egesz eletem egy nagy varakozas lenne....

(#30425) Ragnar95 válasza ittakary (#30414) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Most már nagyon el kell gondolkodni konzolvásárlásnál,h új vagy régi generációt vegyen az ember....Bár a legfontosabb tényező ugye az anyagi keret, mivel a mostaniakat megkapod 40-45körül újonnan, míg az új generációra ugye még minimum fél évet kell várni és 100k alatt nem fogod megkapni...
Kérdés,h elég-e neked a mostaniak tudása és a 720p vagy kell az 1080p és a még jobb grafika, illetve hogy mennyi időre tervezel vele, mert a mostaniak már 3 évnél tovább nem fogják húzni, míg az új generációra még jönni fognak játékok minimum 7-8 évig... :K
PS3 vs xbox360 témában én végül az xbox mellett tettem le a voksom, de igazából a PS-el is ellennék tökéletesen, mivel arra is nagyon királyak az exkluzív címek, illetve az UI-ja annak még jobban bejön, főleg, hogy Sony a TV-m + a házimozim is :DD De az xbox olcsóbb volt, így azt választottam végül :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30426) r3dsnake válasza Ragnar95 (#30425) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A ps3 jelenleg (foleg a hasznaltpiacon) olyan aron van, hogy hulyeseg varni az uj 100k folotti konzolra. Megveszed a ps3-at, hasznalod amig nincs emberi aron a ps4, majd eladod a
ps3-at 5k "bukassal".

(#30427) Ragnar95 válasza r3dsnake (#30426) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Használtan valóban elég kis bukóval meg lehet válni tőle, ebben igazad van :K Bár mondjuk az xbox ára újonnan se vészes, azt is kis bukóval el lehet majd adni kb 1,5 év múlva, mire tűréshatáron belül lehet az új generáció ára :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30428) r3dsnake válasza Ragnar95 (#30427) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az xbox teljes mertekben hidegen hagy, szoval tolem barmennyi lehet. :)

(#30429) ittakary válasza Ragnar95 (#30425) üzenetére


ittakary
nagyúr

Szerintem fogok venni egyet 40korul, es ha mar jo aron lesz a kovetkezo eladom 20-30 kozott... Es mar nem is olyan veszes :)

Par jatek erdekelne csak: GTA, autosok (Dirt, Grid2, esetleg Forza vagy GT5 konzol tipustol fuggoen)

Viszont utobbiak mar szimulatorok, amikhez kene kormany is smit nem nagyon szeretnek venni...

(#30430) máyköl


máyköl
veterán

Van egy iPad 2 -m, ami 3G -s.
Dillema előtt állok.

Nekem nincs szükségem a 3G -re, így az árából kapnék kb. egy iPad 3 -at, simi wifiset.

Viszont sokan mondják h ne vegyek 3 -ast. Vagy 2 -es vagy 4 -es, a 3 -as nem sikerült jól, nem véletlenül nem árulják az APR -ek sem.

Tényleg ne vegyek 3 -ast? Megéri a plusz árát a 4 -es?

(#30431) Ragnar95 válasza ittakary (#30429) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nehogy szimulátornak nevezd őket, xbox topikban múltkor rendesen lehurrogtak ezért,h azoknak közük nincs a szimulátorokhoz... :U :DDD
Amúgy simán játszhatóak azok kormány nélkül, énis kontrollerrel tolom a Forza 4-et :K
májköl: szerintem teljesn jó a 3-mas, nekem is olyan van, ez az első ipadem, de maximálisan elégedett vagyok vele, nem adnék ki +10000-ret se egy 4-ért, mivel semmi lényegi dologgal nem tud többet...

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30432) manchester85 válasza máyköl (#30430) üzenetére


manchester85
addikt

"nem véletlenül nem árulják az APR -ek sem."

Mi ez a hülyeség? Megszüntette az Apple a 3 forgalmazását a 4 bevezetésével. Pont azért, mert a 4 és a 3 között alig van különbség, ellenben a 4 vs. 2 kombináció sokkal eladhatóbb, mint egy olyan terméket adnának olcsóbban, ami szinte alig marad el az aktuális legújabbtól.

i6 Silver

(#30433) ittakary válasza máyköl (#30430) üzenetére


ittakary
nagyúr

:D nem veletlenul nem aruljak xD

Akkor ezekszerint az iPhone 3G egy nagyon szar telefon volt azert nem aruljak mar?

Azert nem aruljak mert elozo szeria... Felhasznalofuggo. En pl 3at vennek mert nem hasznalnam ki a 4et. Gyakorlatilag csak tanulok rajta, levelezek FBozok stb. Nekem nem kell emiatt a ketszer gyorsabb hw. Ha ingyen adnak akkor kene, de tobbet egy forintot sem fizetnek ertek..

(#30434) máyköl válasza Ragnar95 (#30431) üzenetére


máyköl
veterán

Én múltkor használtam egy napot egy 3 -ast, brutálisan melegedett.
Két óra fifa után nem bírtam fogni a cuccot.

Én smartcoverrel használom a padeim, tehát ha játszanék rajta és utána vinném valahova, akkor a hátlapját fognám, és ha az túl lenne melegedve a játek miatt, az kellemetlen lenne. Lehet, hogy most télen melegít, na de nyáron a 35 fokba? :DDD

(#30435) manchester85 válasza ittakary (#30433) üzenetére


manchester85
addikt

Nem következes a példa. Nem azért nem árulják, mert régi, hisz a 2-es régebbi.

i6 Silver

(#30436) máyköl válasza manchester85 (#30432) üzenetére


máyköl
veterán

Na oké, de miért kellett frissíteni a 3 -ast 4 -re?
Mert voltak vele problémák.

Ha nem lettek volna, és úgy frissítettek volna, akkor már nem lenne kapható a 2 -es, csak a 3 -as meg a 4 -es. Ez lenne ugye a normális felállás.

De az Apple azzal is elismerte, hogy a 3 az nem a legjobban sikerült tabletjük, hogy cserélhette 4 -esre a 3 -asát az, aki a 4 -es bemutatója előt X idővel vette a 3 -asát.

(#30437) Ragnar95 válasza máyköl (#30434) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én Smart Case-el használom, így szinte alig érződik a melegedés :K Te is vegyél rá egy hátlapvédő tokot és nem lesz gond :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30438) Blaise válasza máyköl (#30436) üzenetére


Blaise
veterán

Na oké, de miért kellett frissíteni a 3 -ast 4 -re?
Mert voltak vele problémák.

:W

Te ennek tudod be a fejlődést? A melegedéshez meg annyi, hogy nem kell full fényerőn használni, és akkor már nem is lesz olyan nagy probléma.

(#30439) Ragnar95 válasza Blaise (#30438) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De ha csak a fejlődés miatt lett volna, akkor miért nem tartották meg a termékciklust? :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30440) ittakary válasza máyköl (#30434) üzenetére


ittakary
nagyúr

Tulzas azert :D ennyire nekem soha nem melegedett.

(#30441) Blaise válasza Ragnar95 (#30439) üzenetére


Blaise
veterán

Hol volt az leírva, hogy mindig márciusban kell érkeznie az új iPadnek?

Muszáj volt nekik kijönni gyorsan valamivel, hiszen időközben a Nexus 10 is be lett jelentve és megjelent, persze mindenki a miniről érkező hírekkel volt elfoglalva, gondolom emiatt nem szivárgott ki semmi.

(#30442) Ragnar95 válasza Blaise (#30441) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem volt leírva sehol, de hogyha az elmúlt 3 évben tartották ezt, akkor az volt a várható, hogy a 4. modellnél is tartják magukat ehhez...
Ráadásul az iPad 4 annyival nem jobb a 3-nál, hogy megérje kihozniuk csak azért, hogy a Nexus 10-nek erősebb riválisai legyenek...
Én 2 elképzelhető indokot látok arra, hogy megváltoztatták a premier időpontját:
-a teljes termékpalettájukat lightning csatlakozóval akarták ellátni
-javítani akarták az iPad 3 hibáit és ezzel növelni az eladásokat

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30443) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#30431) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Így van. Vicc, hogy egyesek mit neveznek szimulátornak.:U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30444) r3dsnake válasza Cyberpunk (#30443) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én csak a GT5-öt próbáltam, de szerintem rémunalmas játék. Valószínűleg Forza-val is így lennék.

Sokkal jobban élveztem egy Blur-t vagy egy Split Second-t.

(#30445) Cyberpunk válasza r3dsnake (#30444) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az sem szim. Én toltam kormánnyal is nem nagy szám. GTR2, LFS, rFactor.;) Elég sokat toltam ezekkel, Online bajnokságokon is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30446) Blaise válasza Ragnar95 (#30442) üzenetére


Blaise
veterán

"Ráadásul az iPad 4 annyival nem jobb a 3-nál"

Nézz utána az A6X-nek, hogy mit tud az A5X-hez képest

(#30447) manchester85 válasza Blaise (#30446) üzenetére


manchester85
addikt

Nézzen utána, akinek androidja van. :U . Úgyis a felhasználói élmény a lényeg, abban meg hangyaf*szni az eltérés. Nézz utána a teszteknek.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#30448) Ragnar95 válasza manchester85 (#30447) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ennyi :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30449) Malachi válasza manchester85 (#30447) üzenetére


Malachi
addikt

nagyon nem akarok belefolyni, de a harmadik frissítés után már nem lesz mindegy, elbírja-e a két-három éves cucc az új iOS-t, vagy meghal alatta. az új mindig jobb, hosszú távon mindenképp.

(#30450) Ragnar95 válasza Malachi (#30449) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Persze, hogy jobb a 4 a 3-nál, ez nem volt kérdés, de ettől még nem biztos, hogy megéri azt a plusz pénzt, amennyivel többe kerül...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.