Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31551) Tibee86 válasza máyköl (#31550) üzenetére


Tibee86
veterán

Azzal a 70-el szerencséd volt szerintem. De mit tudott az a 4S, hogy adott érte valaki 120-at? :Y

(#31552) korpicschess válasza máyköl (#31550) üzenetére


korpicschess
veterán

Azért kivételes eset, hogy egy ilyen szaron 30k-t nyerjen az ember.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31553) agabe válasza máyköl (#31550) üzenetére


agabe
addikt

ha idot forditasz ra, akkor lehet talalni "palimadarakat", es jo veteleket, de szerencse is kell hozza...meg tenyleg hulye vevo :))
ja...es ha most valaki egy I4 8 gigas halozatfuggot elad szerencsevel 45-50 kozott, majd tesz hozza 110120 ezret, akkor szinten tud venni I5-ot fuggetlenul, garisan.
120-bol megvolt, de neked is penzbe kerult az I4 az elejen...hacsak azt is nem ilyen hatekonysaggal adtad-vetted mint a 4S-t :D ...meg aki 150-ert fuggetlen garis I5-ot adott neked 2-3 honapja...na az sem volt komplett.

[ Szerkesztve ]

(#31554) agabe válasza agabe (#31553) üzenetére


agabe
addikt

110-120 ezret. 10 perc szerkesztesi ido jobb lenne mint ez az 5 :W

(#31555) Tibee86


Tibee86
veterán

Végül írtam neki, hogy max 40et tudok rádobni, aztán majd meglátjuk mi lesz. (szerintem semmi) :D

(#31556) Blaise válasza máyköl (#31550) üzenetére


Blaise
veterán

Csak nehogy néhány hónap múlva iPod Touch-ként tudd csak használni...

(#31557) agabe válasza Blaise (#31556) üzenetére


agabe
addikt

szerintem fuggetlent vett...meg egy telefon valamelyik apr-be, es megmondjak szeriaszam alapjan, hogy tenyleg fuggetlen-e, vagy vetelkor egy itunes-os restore laptoprol, es egybol kiderul ha veletlenul nem fuggetlen lett volna (kell ket kulonbozo szolgaltato sim kartyaja is persze), a garit meg weboldalrol egybol latni, szoval kis odafigyelessel elkerulhetok a buktatok.

(#31558) máyköl válasza Blaise (#31556) üzenetére


máyköl
veterán

Melyiket?

(#31559) vadászcsiga válasza manchester85 (#31508) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha ez lesz, a 4/S 512mb-os ramja ehhez már édes kevés lesz, de még az 1giga is izzadni fog tőle, főleg a task switcher részéhez. Ennyi pillanatkepet tárolni memóriában, hát...

(#31560) vans? válasza Tibee86 (#31555) üzenetére


vans?
őstag

Ezt ne feledd: [link] ;] (i4)

hábm bábm

(#31561) kali válasza vans? (#31560) üzenetére


kali
legenda

csak zenét hallgat valaki, és 4s, illetve 5 alatt is tehet be akár sokkal jobb értékeket mutató képet is, ezért nem veszem figyelembe az ilyesmit, de legalábbis csak fenntartásokkal...
ejj, ha itt is lenne olyan, mint android alatt, hogy pontosan kijelzi, hogy mennyit ment a kijelző...stb, sok ember nem linkelgetne szélsőséges értékeket - itt nem rád gondolok, az iphone témában van néhány sokkal érdekesebb kép!

[ Szerkesztve ]

(#31562) vans? válasza kali (#31561) üzenetére


vans?
őstag

Akkor nem tettem volna be, negyed oranal nem volt tobb zene benne. Net, jatek, minden.

hábm bábm

(#31563) Tibee86 válasza vans? (#31560) üzenetére


Tibee86
veterán

Ilyet még új korában se tudott az enyém. Mondjuk csak zenehallgatással esetleg összejöhetne.

Marad az i4, keveselte a +40-et, így nem lett üzlet. Ha csak az új iPhone nem lesz számomra kihagyhatatlan, és persze lesz is épp rá keret, akkor lecserélem majd arra, ha nem, akkor marad az idők végezetéig ez. :D

(#31564) manchester85 válasza Tibee86 (#31563) üzenetére


manchester85
addikt

Szerintem gyorsan el fog jönni az az idő, amikor a 4S és a 4 használtpiaci ára között elenyésző különbség lesz. A 4 lemegy 40-45-re, a 4S meg 55-60 lesz.

i6 Silver

(#31565) manchester85


manchester85
addikt

Amúgy milyen durva, hogy a mobilpiacon mennyire gyors az elévülési idő. A laptopomat 4 éve vettem 170-ért, persze néha lassúcska, de akkor újrarakom, és onnantól teljesen vállalható. Oké, átlagos felhasználásra vettem, de az iPhone ugyanígy átlagos felhasználás mellett is az őrületbe tud néha kergetni. Vesz az ember egy laptopot 4-5 évre, és semmi baja, a telefon meg 2-3 év után elavulttá válik. Ja, és a legszomorúbb, hogy ugyanannyiért veszi mindkettőt :U

i6 Silver

(#31566) vadászcsiga válasza manchester85 (#31565) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nehéz megszokni de így van

(#31567) agabe válasza vans? (#31562) üzenetére


agabe
addikt

sok progi hattrben neha felebredve tesz hozza sulyos orakat az ilyen hasznalati idokhoz ;)
Kijelzod fele ennyi ideig lehetett aktiv kb ( vagy talan kicsit tobbet), de ezt a jelenlegi kijelzesi rendszerrel sosem fogod megtudni, meg azt sem pontosan mi porgette a szamlalot (procit alig hasznalva es persze kijelzo nelkul)

(#31565) manchester85:
vegyel majdnem fele ennyiert mas rendszeru telot...ket evig az is kibirja, vagy be kell vallalni most ezt. gyartok kihasznaljak a lehetoseget es mi szepen leperkaljuk az extraprofitot.

[ Szerkesztve ]

(#31568) Tibee86 válasza manchester85 (#31565) üzenetére


Tibee86
veterán

Elkeserítő sajnos. :((
Gondolkozom egy laptopon is, legalább 3-4-5 évre, viszont nem tudom, hogy érdemesebb lenne-e venni egyet 200 körül újonnan(win), vagy vegyek helyette egy használt, 3-4 éves Macbook Pro-t.
Az újjal biztos ellennék 4-5 évig, főleg mert javarészt filmezésre/netezésre/torrentezésre kellene, míg nem tudom, hogy a már most 3-4 éves Macbook mennyire lenne használható annyi idő elteltével.
Két variáción gondolkozom:
1. Macbook Pro (2009/2010)
2. valami használt laptop, csak filmezésre meg letöltésre(40-50 körül)+ mellé egy retina Mini.
A második variáció felé hajlok egyelőre, csak ne izgatná a fantáziámat ennyire az OSX. :(((

[ Szerkesztve ]

(#31569) bigdady válasza Tibee86 (#31517) üzenetére


bigdady
nagyúr

En 26-ért vettem egy gyonyoru 3GS 8gb-t múlt hónapban tehát mar a 45k egy 3GS ért mar a múlt.

[ Szerkesztve ]

(#31570) DanielK válasza manchester85 (#31565) üzenetére


DanielK
addikt

Ha erőforrásigényes munkát végzel, akkor a laptop sem bír annyi időt ám...

(#31571) manchester85 válasza DanielK (#31570) üzenetére


manchester85
addikt

De telefonnal sem végzek erőforrásigényes munkát. Átlagos fogyasztói felhasználásra van mindkettő.

i6 Silver

(#31572) Ragnar95 válasza manchester85 (#31565) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De ez azért van, mert a mobilpiac sokkal gyorsabb ütemben fejlődik...Egy 4-5éves teló semmit nem tud egy maihoz képest és tök gagyi, míg a gépek annyira sokat nem változtak vagy ha változtak is, az is csak leheletnyi volt, forradalmi áttörés nem volt...
Amúgy ez attól is függ, mit tekintesz átlagfelhasználásnak... :U :DD Ha tényleg azt nézed, hogy a nagyátlagnak mi kell, akkor bőven elég egy 40-50ezres teló is, aminek az újabbra cserélése jóval kevesebbe kerül...Gépnél meg ha játszol, akkor ugye egyből dől az egész elmélet, mert akkor méregdrágán vehetsz új gépet 2évente... :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#31573) icecave


icecave
nagyúr

Lassan én is visszatérek a legnagyobb örömötökre, csak vidéken vagyunk egy hetet most asszonnyal, aztán van itt buli, meg fogorvos intézkedés, stb. Ja, meg az i5-öt is elejtettem, szépen csattant, de nem lett baja, pedig már mondom végre kipróbálhatom a biztosítási mizériát :D

(#31574) Ragnar95 válasza icecave (#31573) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ja hogy nem voltál itt eddig :O Fel es tűnt :U

;]

Akkor szerencséd volt, nekem is sikerült már vagy kétszer leejtenem a 4S-t padlóra, de se a csempétől, se a parkettától nem lett semmi baja :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#31575) bigdady válasza Ragnar95 (#31574) üzenetére


bigdady
nagyúr

És a csempének? :DDD

(#31576) Ragnar95 válasza bigdady (#31575) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Annak se :DDD Nem Nokia ez, ha az lenne, akkor egy 1-2m átmérőjű kráterből szedhettem volna ki :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#31577) manchester85 válasza Ragnar95 (#31576) üzenetére


manchester85
addikt

És így született meg az ötlet, hogy a Nokián is csempés felület legyen. :DDD

i6 Silver

(#31578) máyköl válasza manchester85 (#31577) üzenetére


máyköl
veterán

:O

(#31579) r3dsnake válasza manchester85 (#31508) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez ritkaronda. :U

(#31580) icecave válasza Ragnar95 (#31574) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, körbe is nézegettem, hiába a fólia oldalt elöl-hátul (Bodyguardz), tudom,hogy sz*rt se véd, egy okból tetem fel mégis, hogy így biztosabb a fogása a telefonnak a kezemben (bár, eddig amíg nem volt fólia, egyszer sem ejtettem le) :D

Biztos a fogdoki miatt még remegett a kezem (nem ám, csak ellenőrzés volt, figyelek a fogaimra, egy tömést cseréltek csak, de azt is azért, mert besötétedett kicsit és ha már ott vagyok fél éves kontrollon, miért ne). :P

(#31581) vadászcsiga válasza icecave (#31580) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vannak még fogaid? :DDD

...fogcsikorgatásra gondolok

(#31582) icecave válasza vadászcsiga (#31581) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, rugalmas harapásemelő van a fogaimon éjjel. Teljesen jó cucc. Persze, azóta dolgozom az ügy okán is, így már nem is csikorgatok annyira/annyiszor. :)

(#31583) vadászcsiga válasza icecave (#31582) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Wow milyen high-tech cucc?!

(#31584) manchester85 válasza icecave (#31582) üzenetére


manchester85
addikt

Van, aki éjszakára kiveszi a fogait, te meg felteszel pluszban egy szájkosarat is. :DD

i6 Silver

(#31585) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

(#31586) -Ben- válasza manchester85 (#31584) üzenetére


-Ben-
veterán

Szájkosár..... :DD :DD

(#31587) Cyberpunk válasza r3dsnake (#31585) üzenetére


Cyberpunk
félisten

:N :O

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31588) Ragnar95 válasza r3dsnake (#31585) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem egy óriási sláger, de nem rossz :DD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#31589) Blyan válasza Tibee86 (#31532) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem tetszett, amit a 4 kamerája produkált, szvsz pl a 4S zajosabb képeket csinál.
És igen, az üzemidőben elég nagy difit találsz majd.

Más:

Európa drágállja az iPhone-t

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31590) manchester85 válasza Blyan (#31589) üzenetére


manchester85
addikt

Pontosítanék, 600 700 dolláros telefon. Legalább a régebbi modellek árát csökkenthetnék egy kicsit látványosabban.

És ugye erre jön még rá a magasabb adó, szolgáltatói kapzsiság, stb.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#31591) r3dsnake válasza Cyberpunk (#31587) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ezzel mit szerettél volna kifejezni? :)

Ragnar95: ha valami sláger, akkor legtöbb esetben alapból rossz.

[ Szerkesztve ]

(#31592) Ragnar95 válasza r3dsnake (#31591) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Úgy értettem,h nem a legjobb szám, amit hallottam, de nem rossz :))
Amúgy azért leírni egy számot, mert az ismert és világhírű szerintem orbitális baromság, jóval nagyobb, mint csak azért hallgatni egy számot, mert az populáris... :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#31593) r3dsnake válasza Ragnar95 (#31592) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Félreérted. Nem azzal van bajom, ha valami populáris, hanem azzal, ha valami sláger. Számomra a sláger azt jelenti, hogy agyonjátszott rádiószemét, tartalom nélkül. (pl. Pitbull)

Ellenben, ha valami populáris, és igényes zene/szöveg/klip társul hozzá, azokkal nincs bajom, sőt... (pl. Lady Gaga)

Világhírű, ismert előadók közt elég sok szemét van mostanában... Lil Wayne is egy vicc vagy Nicki Minaj.

[ Szerkesztve ]

(#31594) szentkuti11 válasza r3dsnake (#31593) üzenetére


szentkuti11
addikt

Szerintem a sláger az, ami első hallásra a füledbe mászik, könnyű a szövege, szinte egész nap dúdolod magadban.

(#31595) kali válasza szentkuti11 (#31594) üzenetére


kali
legenda

vagy az, amit szándékosan nyomnak az embereknek, mert bizonyos okok miatt, több rádiónak is mondhatni minden órában kötelező leadni, meg egyéb módon is reklámozzák, tévében a zenei csatornán is sűrűn nyomják...stb. :(

(#31596) vadászcsiga válasza kali (#31595) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hú azt de utálom. Ki nem allhatom a számot, mégis elkezdem dudolni önkéntelenül.

(#31597) Ragnar95 válasza r3dsnake (#31593) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pitbullnak vannak jó számai szerintem, az tény, hogy nem a legtehetségesebb előadó, de ettől még amit csinál, azt jól csinálja :DDD
Az engem is fel tud b@szni, amikor agyonjátszanak bizonyos slágereket, amit sajna elég gyakran megtesznek, a másik meg, amikor elővesznek 5-6 éves számokat, amiket már mindenki megunt akkor, amikor megjelentek, mert agyonjátszották őket, de újra előveszik őket, mert sokkal olcsóbbak, mint ha új számokat kéne venniük, amiket amúgy is minimum fél év késéssel tesznek csak meg a megjelenéshez képest...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#31598) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Példa populáris, de igényes zenére: [link]

Fogadni mernék, hogy magyar rádióban még egyszer sem játszották.

Ragnar95: ezzel a véleményel teljesen egyetértek. (na jó, Pitbullt leszámítva)

[ Szerkesztve ]

(#31599) korpicschess válasza szentkuti11 (#31594) üzenetére


korpicschess
veterán

á á folóh á folóh jú

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31600) szentkuti11 válasza korpicschess (#31599) üzenetére


szentkuti11
addikt

A közelmúltból pont ezt tudtam volna példának felhozni.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.