Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30151) Ragnar95 válasza Bling95 (#30150) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Legalább újraindul a garid... :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30152) FET-MEN válasza Bling95 (#30150) üzenetére


FET-MEN
veterán

minosegi apple :DDD :C
nekem egy telefon és hoznak újat advanceből :P (házhoz érted)

Iphone 7

(#30153) szentkuti11 válasza Bling95 (#30150) üzenetére


szentkuti11
addikt

Azért az Apple-től nem ilyen minőséget várnék. Kb. minden i5-ös ismerősöm visszavitte már egy-kétszer gariba a telóját különböző problémák miatt. 4/4S szériával nem volt ez így. Egyszer egy döglött home gombot kellett cseréljek 4-ben és kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#30154) FET-MEN válasza szentkuti11 (#30153) üzenetére


FET-MEN
veterán

hat ezt se steve tervezte :U

nem mintha a tobbi olyan nagy szam lett volna ;]
Nekem egyedül 3gs tetszett annó, 4, 4s vágja a kezet és egérmozi, i5 meg ilyen árral és minőséggel.. ráadás ez is csak 4". Szimplán ennyi a véleményem :)

Iphone 7

(#30155) vadászcsiga válasza FET-MEN (#30152) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sok telefonod volt már mi? :DDD

(#30156) Möhe válasza szentkuti11 (#30153) üzenetére


Möhe
addikt

nekem nincs vele bajom, igaz nem első napos 24órát sorbanállós széria
november végén vettem Tré-től,nem zörög/kattog/kopik
le is kopogom: kop-kop-kop
meg vagyok vele elégedve, csak az akksi bírhatná jobban is :D

(#30157) Totheground válasza FET-MEN (#30154) üzenetére


Totheground
addikt

"ráadás ez is csak 4""

Az S adv mekkora? ;]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#30158) szentkuti11 válasza FET-MEN (#30154) üzenetére


szentkuti11
addikt

Mégis csak ezek a telefonok működnek. Most is van nálam egy Galaxy S2, és egyszerűen leírhatatlanul nem tetszik. Lehet Én lettem túl almás, de Androidra még ránézni is utálok.

(#30159) FET-MEN válasza vadászcsiga (#30155) üzenetére


FET-MEN
veterán

sok :DDD

toth: Igen, de én árban mondom annyiért nekem sokkalnagyobb kellene.

Másik iuser: ízlések és pofonok nekem tetszik s2 is :)

Iphone 7

(#30160) Bling95


Bling95
őstag

Holnap beviszem aztan felsorolom a szervizesnek a problemaimat ...

Mas : szamla ugye nemkell hozza ? Bentvan a ceges konyvelesben es ha nem muszaj nem turnam elo

(#30161) bobooo válasza Bling95 (#30160) üzenetére


bobooo
addikt

Csak garancia levél, ha T függő.

[ Szerkesztve ]

(#30162) Bling95 válasza bobooo (#30161) üzenetére


Bling95
őstag

Olyan is appleeknel ?:D

(#30163) Kommy válasza Bling95 (#30160) üzenetére


Kommy
veterán

Ha független akkor nem kell semmi mivel nem is kapsz hozzá,

(#30164) Bling95 válasza Kommy (#30163) üzenetére


Bling95
őstag

T-s

(#30165) kali válasza Bling95 (#30164) üzenetére


kali
legenda

azt a jótállási jegyet kéri a szolgáltató, amit ők maguk adtak.

(#30166) Bling95 válasza kali (#30165) üzenetére


Bling95
őstag

Rendben , akkor megiscsak megkell neznem a papirok kozott

(#30167) kali válasza Bling95 (#30166) üzenetére


kali
legenda

amennyiben nem lenne meg, úgy a számla is jó, azt is elfogadják.

(#30168) Bling95 válasza kali (#30167) üzenetére


Bling95
őstag

Biztos megvan , gondolom ossze lett tuzve a szanlaval es bentvan a konyvelesben , majd szolok anyanak hogy nezze meg nekem

(#30169) sunahunter válasza Möhe (#30114) üzenetére


sunahunter
senior tag

Na ennyi!!!! :R

(#30170) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Feltettem az eddigi mixeimet mixcloudra: [link]

Remélem lesz, akinek jól jön. :) Minden mixhez van link a letöltéshez a leírásban.

(a tracklist még hiányos néhol, majd valamikor lehet, hogy nekiülök és pótlom. most csak azoknak a címe van kint, amiket felismert automatikusan)

[ Szerkesztve ]

(#30171) válasza r3dsnake (#30170) üzenetére



őstag

Nem hiszed el, de amióta tudom hogy nézel ki, jobban elvisellek :D ;)

(#30172) r3dsnake válasza (#30171) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Miért, alapból nem vagyok elviselhető? :DDD Vagy hogy függ össze? :)

[ Szerkesztve ]

(#30173) válasza r3dsnake (#30172) üzenetére



őstag

Alapból kimért mélabús vagy, de így már érthető :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30174) r3dsnake válasza (#30173) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kimert? Ironia? Nem tartom magam tulsagosan annak. Mi most felrebeszelunk egymas mellett vagy wut? :D

(#30175) válasza r3dsnake (#30174) üzenetére



őstag

Ok, akkor majd az off talin kiderül. :K

(#30176) r3dsnake válasza (#30175) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Offtalit offolnam, messze van pest. Amugy tarsasagban/kozossegben felszabadult szoktam lenni, konnyen ismerkedek. De tarsasagon kivul, magamban nem igy van. Sokat agyalok, ragodok dolgokon (tudom, hogy reszben foloslegesen), konnyen el tudom rontani a sajat kedvem. Viszont, ha tarsasagban vagyok, az lekot, es eltereli a figyelmem.

(#30177) Xero válasza (#30175) üzenetére


Xero
nagyúr

Offtali? Egy jól csengő indok, hogy mindenki kipakolja az asztalra azt amije van, a JB-esek telefonján sunyiban nyomni egy settings resetet, és leinni magunkat.
Tetszik. ;]

Más téma: Elkezdtem aktívabban használni a Newsstandet (eddig csak a NY Times-ot tároltam benne és PDF-eket) és végre megfogalmazódott bennem miért is kell nekem iPad. A megjelenése óta most jutottam el odáig, hogy valóban meg tudom indokolni minek vegyek. :)

[ Szerkesztve ]

(#30178) nord_ válasza Xero (#30177) üzenetére


nord_
veterán

Hehe, majd elcsodálkozol, hogy az iPhone mennyivel tovább bírja, ha meglesz az iPaded. :) Amikor hazaérek, a telefon megy a polcra, és mindent iPaden csinálok. Mindegy, hogy újságolvasás, internetezés, email. Nem véletlenül történik meg hétvégente, mint az, ami a mostani hosszú ünnepen is, hogy három nap után negyvenvalahány százalékon állt az iPhone. :))
Csak az kardoskodik a nagyobb telefon mellett, aki még sose használt úgy istenigazából tabletet. Otthon most már csak akkor kapcsolom be az asztali gépet, ha nagyritkán fotót szerkesztek, vagy távmunkában olyan az adott ügy, hogy kell hozzá az Office. Meg havonta egyszer egy mentés az iEszközökről pc-re.

(#30179) Xero válasza nord_ (#30178) üzenetére


Xero
nagyúr

Én az időm nagy részét pc előtt töltöm (mp, mbp) munka miatt, így elvoltam vele szórakozás terén is. Viszont az olvasgatás pont az a terület, amit nem szívesen csinálok hagyományos számítógépen. Az iPhone-on olvasom a híreket reggel-este és most, hogy felfedeztem egy-két jó újságot newsstand-ben, még többet forgatom. Viszont ezeket jobb lenne nagyobb méretben természetesen.

Szóval tudtam én eddig is, hogy jó dolog az iPad, csak nem igazán tudtam megindokolni, hogy Nekem mire lenne jó. Most már meg tudom. :P
Még gondolkozom, hogy beleugrok egybe, vagy kivárom az új modellt. Ismerve magamat az utóbbi fog bekövetkezni.

Viszont nálam az nem játszik, hogy nem ülök be a gép elé. A mp így is megy 24/7, és ezek után is így fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#30180) nord_ válasza Xero (#30179) üzenetére


nord_
veterán

Nekem harmadik éve iPad1 van... Egyszer-kétszer majdnem lecseréltem, de most már kivárok, hogy igazak-e a pletykák a retinás Miniről.

(#30181) Xero válasza nord_ (#30180) üzenetére


Xero
nagyúr

Én mindenképpen teljes méretet veszek. Próbáltam már ezt is-azt is és nálam a mini az túl mini. :)

(#30182) Cyberpunk válasza nord_ (#30180) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Retinás minire én is benevezek. Normál iPad túl nagy hordozni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30183) Ragnar95 válasza nord_ (#30178) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

"Csak az kardoskodik a nagyobb telefon mellett, aki még sose használt úgy istenigazából tabletet. "
Már bocs, de ez óriási butaság... :U Nekem van iPadem es otthon mostmár szinte mindig azt használom iPhone helyett, de napközben nincs nálam az iPad, így akkor jól jönne egy 4,3"-os kijelző :K Ráadásul SMS, whatsapp a telón megy és elég zavaró, h simán félrenyomok írás közben... :(((

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30184) Xero válasza Ragnar95 (#30183) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem a laptop táskában van iPad zseb is. Nem nagy kaland hordozni. :P
Viszont zavarna, ha elindulna az Apple is a jelentős méret növelés irányába. Egy SGSIII vagy G4 számomra már kezelhetetlenül nagy méretű első számú telefonnak. Kényelmetlen a zsebben, nehezen használható egy kézzel.

(#30185) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#30183) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez így van. Tablet 7"-tól nem lehet mindig nálad, mivel túl nagy, bár vannak akik telefonként is használják az másik tészta.:D Egy 5" körüli készülék viszont pont ideális a nagy kijelzőre vágyóknak, mert az még zsebben elfér, de már kellően nagy a kijelző. Persze nem olyan nagy, de ez egy köztes megoldás, és elég jó is, 1 év Note használat után mondhatom ezt szerintem. ;] Persze a menjünk be 6"-ra már hülyeségnek tartom én is, mivel lassan ugyan ott leszünk ahonnét elindultunk 7".:U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30186) Ragnar95 válasza Xero (#30184) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Laptop mellé sima ügy, meg nekem is beférne a táskámba, de suliba nem szívesen hordoznám magammal az iPadet :DD
5" már nekem is nagy lenne, számomra 4,3" lenne a tökéletes, mert az még 1 kézzel is használható :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30187) nord_ válasza Ragnar95 (#30183) üzenetére


nord_
veterán

Nem vagyunk egyformák. :) Nekem a telefonnál a méret/hordozhatóság fő szempont. Sms-re, emailre, rss-feedekre az i4 mérete is teljesen megfelel, de akár autocad fájlokba is bele tudok pillantani. Tőlem az Apple csinálhat nagyobb telefont is, de ne Android-módi szerint, ahol a tudás/méret párban jár. Lehet akkora is egy új iPhone, mint a Galaxy-péklapát, de akkor legyen mellette ugyanolyan minőségi 3,5-4" változat is.

[ Szerkesztve ]

(#30188) Xero válasza Ragnar95 (#30186) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem kb mindegy mekkora a kijelző mérete, de a készülékház fizikai mérete ne legyen jelentősen nagyobb mint az i5-é. Már ez is necces számomra. Ha kifuttatják jobban a kijelzőt a szélekre, esetleg megszűntetik a fizikai home gombot, akkor tudnám csak elképzelni nagyobbnak a kijelzőt.

(#30189) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#30186) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nagyon le vagytok ragadva ennél az 1 kezes problémánál. El kell fogadni, hogy ezek már kétkezes készülékek. Igen lehet helyzet amikkor ez problémás.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30190) agabe válasza nord_ (#30178) üzenetére


agabe
addikt

detto.
mindenféle méret próbálgatása után hasonló végeredmény lett.
Volt 4,7 colos telóig sokféle (note2 méretig már nem mentem el, mert 4,7 is nagy volt főleg ha volt tablet), meg 7-8-10 colos tablet (különböző kombinációkat próbáltam), és így alakult ki a végén, hogy nekem is a legjobb az ipad (képarány miatt is, mert nexus 10 képeránya nem volt olyan jó böngetni pl.), meg mellé iphone, és a telefont otthon nem is használom szinte (telefonáláson kívül) , és valóban jóval nagyobb a két töltés közötti a telónál, de ez természetes.
Nomeg otthoni pc is... átlagban hetente egyszer kis időre van csak bekapcsolva.

(#30189) Cyberpunk:
ja..nekem pl. nadrágzsebben problémás, mert kényelmetlen kéz nélkül is :D

[ Szerkesztve ]

(#30191) Xero válasza Cyberpunk (#30189) üzenetére


Xero
nagyúr

Na pont ezért nem akarok ilyen eszközt. Elfogadom én, hogy kétkezesek és van akinek ez kell, de nem én vagyok az. :)

(#30192) Ragnar95 válasza Cyberpunk (#30189) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én inkább maradok az egykezesnél, telónál szvsz általában hátrány, h csak 2 kézzel tudod használni... Én általában 1 kézzel használom a telót és ezen nem is szeretnék változtatni :N

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30193) Cyberpunk válasza Xero (#30191) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyéni preferenciák. Én például csak azért nem vettem anno szifont, mert elfogadhatatlanul kicsi számomra. Ha megszoksz egy méretet, akkor nem kell kisebb többet. 4,5"-ban talán bevállalnák egyet, de kis ráncfelvarrás kéne neki. Kinézet pl.: túl nagy a hely a kijelző felett meg alatt. És a rendszerre is ráférne valami új. De idén 5S jön, annál meg nem számítok semmi változásra külsőt illetően.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30194) Xero válasza Cyberpunk (#30193) üzenetére


Xero
nagyúr

Én már sokszor leírtam, hogy öltöny/farmer/rövidnadrág zsebben nekem sok esetben az iPhone is kicsit sok már. Ezen nincs mit megszokni számomra. :(

(#30195) sunahunter válasza Xero (#30194) üzenetére


sunahunter
senior tag

Sok, és kényelmetlen. Ez így igaz.

(#30196) Cyberpunk válasza Xero (#30194) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Övtok. ;] :)) Látod mindenre van megoldás.:D Egyébként sporthoz nekem is nagy, oda, ha futni megyek vagy bringázni nem viszem. Egyébként most én is downgradeltem a 920-ra. Sokszor érzem, hogy kicsi ez nekem.:(

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30197) agabe válasza Cyberpunk (#30193) üzenetére


agabe
addikt

méretigény attól függ mire használod ... 4,7colról még a 4S 3,5 colos kijelzőjével is el lettem volna (volt pár hétig) mert főként telefonálásra használva elég .. csak az már lassú volt, mert természetesen amikor nincs más nálam, akkor használom mindenre.

Övtok... nem passzol sem ahhoz ha öltönyben vagyok sem ahhoz ha bulizok, vagy sportolok. Max fesztiválon jöhet. Más preferenciák más igények :))

[ Szerkesztve ]

(#30198) Cyberpunk válasza agabe (#30197) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát én főleg böngészés, FB, email, néha unaloműzőnek Youtube stb... Telefonálásra használom a legkevésbé.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30199) Möhe válasza Cyberpunk (#30196) üzenetére


Möhe
addikt

ötok: próbáltam,kényelmetlen
vezetésnél nagyon,ha meg kiveszem minden alkalommal ki és beszállásnál akkor meg egyszer csak lehagyom az övtokot és zsebrevágom a telót,mint ahogy már hónapok óta

(#30200) Xero válasza Cyberpunk (#30196) üzenetére


Xero
nagyúr

Attól bolondulnék meg.
Nekem azért még élénken él a Nokia 350-es korszak az emlékeimben. Nem akarok visszatérni a féltégla világba, legyen az bármilyen lapos. :P

(#30198) Cyberpunk: Na látod itt a különbség. Én havi szinten legalább 4-600 percet telefonálok. E mellett szintén e-mail nagy mennyiségben, hírek, social media, fotózás.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.