Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31251) ittakary válasza kali (#31238) üzenetére


ittakary
nagyúr

Kereskedni vettem volna meg. Nagyon nem jon be az a kijelzo... Oldalrol nezed ugy torzulnak a szinek, h elmeny nezni!!
Bar beismerem meg mindig jobban szeretnem mint a pentil S3amat :D

(#31252) kali válasza ittakary (#31251) üzenetére


kali
legenda

nem kifejezetten nézem oldalról, nagyon ritka az az élethelyzet, amikor csak kicsavarva tudok ránézni, de olyankor meg nem videót/képet nézek rajta, hogy annyira számítana a szín.
meg aztán; link :)
tele volt vele az apró az elcseszett akció miatt, meg aztán nem is könnyű t-s telefont bárkinek eladni...

[ Szerkesztve ]

(#31253) bigdady


bigdady
nagyúr

En az i5 megjelenése előtti napon vettem a 4s-t. Egy napig volt Apple csucstelóm :D

(#31254) ittakary válasza bigdady (#31253) üzenetére


ittakary
nagyúr

:D ezen jot nevettem

kali: na erre a tesztre rapillantok :)

[ Szerkesztve ]

(#31255) Blyan válasza ittakary (#31220) üzenetére


Blyan
félisten

Próbálj me Stock 4.2 JB-t feltenni rá, szvsz akkor nem lesz sebesség gondod.

(#31246) manchester85

Na, kb így kellene kinézni most is az árlistának... :U

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31256) ittakary válasza Blyan (#31255) üzenetére


ittakary
nagyúr

Most rendeltem garifutart volume gomb cserere :) majd utana hekkelgetek :R

(#31257) Blyan válasza ittakary (#31256) üzenetére


Blyan
félisten

Majd számolj be mi lett. :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31258) Blaise


Blaise
veterán

SÖ nagyon csendben van Nexus 4 ügyileg ;]

(#31259) Ragnar95 válasza kali (#31252) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Tanulságos cikk...
Beigazolódott "hivatalosan" is, amit már jó ideje tudni lehetett,h még mindig messze az iPhone IPS kijelzője a legjobb, utána meg a HTC SLCD-je :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#31260) Blyan válasza Ragnar95 (#31259) üzenetére


Blyan
félisten

Azért az iPhone kijelzői nem egyazon gyártótól származnak, kíváncsi vagyok mindegyik a legjobb-e.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31261) vadászcsiga válasza Blaise (#31258) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szerintem idült mosollyal ül nyolcadik órája és nyomkodja a telefont. :)

(#31262) peugeotmate


peugeotmate
őstag

iTunes Gift Card összege, miután hozzáadtuk az account-hoz, korlátlan ideig rendelkezésre áll, ugye?

meg

(#31263) vadászcsiga válasza peugeotmate (#31262) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Természetesen

(#31264) manchester85 válasza vadászcsiga (#31261) üzenetére


manchester85
addikt

Legyetek türelemmel, hamarosan biztos leírja a tapasztalatait a tőle megszokott összeszedettséggel. :DDD

i6 Silver

(#31265) vadászcsiga válasza manchester85 (#31264) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vagy sehogy ;)

(#31266) Ragnar95 válasza Blyan (#31260) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez valóban jó kérdés, bár minőségben nincs köztük semmi felfedezhető különbség, egyedül a 4S-nél látszott,h több gyárból jönnek a kijelzők, mert ott ugye kétféle árnyalatú volt valamiért...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#31267) Möhe válasza manchester85 (#31264) üzenetére


Möhe
addikt

mint a BB-ről? :DDD

(#31268) korpicschess válasza Blaise (#31258) üzenetére


korpicschess
veterán

Ma nem sikerült szereznie.

ittakary:
Lassu az S3?:F

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31269) ittakary válasza korpicschess (#31268) üzenetére


ittakary
nagyúr

Lehet h nem lassu az, de fogalmazzunk ugy: nekem nem kielegito ez a sebesseg 4S utan.

(#31270) Xero


Xero
nagyúr

A korai nap kezdésnek "hála" gondoltam gyorsan átnézem és rendezem a levelezésemet.
Ennek kapcsán pedig megfogalmazódott bennem valami:
Mi a bánatos fenéért nem képes az Apple végre bepakolni a rule-okat az iOS mail kliensébe!? OS X-en ez pár perces művelet. Már az elejétől frusztrált, hogy ömlesztve jönnek a levelek. Nincs olyan vészes forgalmam, napi 20-30 elintézendő e-mail jön. Bele sem merek gondolni, hogy napi 100-nál mi lenne.
Egyszerűen fájdalmas az e-mail managelés az OS X Mail-je után. Ott van kb 20 folderem és mellé 40 rule-om. Így kb egy pillantás a felületre és látom, hogy mivel kell ténylegesen foglalkozni.

Szerintem alap hangon háromszor írtam különböző formában nekik az ezzel kapcsolatos igényemet, de nyilván csak csepp vagyok a tengerben. Kb nulla erőfeszítést jelentene nekik ezeket a funkciókat megvalósítani.

Már kezdem azt hinni, hogy csak nekem hiányzik ez a dolog. :U

szerk: A másik a junk filter. Nincs. Komolyan? Ok, intéződjön el server oldalon. De könyörgöm, a magán levelezésben (icloud, gmail) bőven akad olyan ami röhögve megy át a serveren, de én marhára nem akarom látni. Ezt is mennyiből tartana megcsinálni? Kb semennyiből. Sőt, tovább megyek. Ugyan így semmiből sem tartana iCloudon keresztül szinkronizálni a ruleokat és a junk filtert. Milyen szép kerek is lenne a világ.

Most annyira felmérgelt a dolog, hogy végig futott az agyamon egy app kreálása ezen igények köré. Nem ez lenne a killer app, de ha a Mailboxra ennyien ácsingóztak úgy, hogy ezen képességek töredékével sem rendelkezett, akkor ezért minimum láncot harapna a nép.

[ Szerkesztve ]

(#31271) kali válasza Ragnar95 (#31259) üzenetére


kali
legenda

nem annyira egyértelmű az a sorrend, még ott a szakmaiban is sokan vitatkoznak rajta, mert néhány részeredmény érdekes, olyan kijelző nincs, ami mindenben jobb lenne...
halkan jegyzem meg, hogy az i5 is több típusú kijelzővel készül, ahogy az xperia z esetén is adott akár ips is, csak azért nem költözik az ember japánba, de nem kizárt, hogy a többi telefonnál is van ilyen, csak azoknak nem olvastan utána annyira.

(#31272) Ragnar95 válasza kali (#31271) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ja, de az i5-é felbontáson kívül mindenben első :K
Amúgy lehet, h többféle kijelző kerül bele, de mindegyik IPS és nem lehet észrevenni köztük különbséget :N

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#31274) Tibee86


Tibee86
veterán

Tudom, hogy ez nem az a topik, de biztos sokan használtok itt MacBook-ot.
Mennyire használható még manapság egy Macbook White(pl)/ Black(pl)?
Elgondolkoztam, hogy lehet iPad helyett inkább kipróbálnék egy Macbook-ot. Nem volt még soha, de nagyon szívesen kipróbálnám az OSX-et, és ezek már elég olcsók. Leginkább netezésre/filmezésre/zenehallgatás/torrent amire használnám, semmi komolyra. Játékokból már kinőttem,nem nagyon játszogatok, de ha mégis, arra ott lenni az asztali gép.
Vagy ezek már annyira régiek, hogy nem nagyon érdemes ilyenekben gondolkozni?
Mert ahogy nézegettem, 150 környékén már elég jó win-es gépeket lehet kapni újonnan is.

[ Szerkesztve ]

(#31275) Blaise válasza Xero (#31270) üzenetére


Blaise
veterán

+1

A Mailre ráférne már egy kis turbózás

(#31276) Blaise válasza Tibee86 (#31274) üzenetére


Blaise
veterán

Műanyagházas Macboook-ot NE vegyél. A fehérrel voltak rendesen gondok, sárgult és törött magától a burkolat., nem véletlen, hogy eltűnt a süllyesztőben.

150e környkén már kaphatsz 2009-2010 környéki aluházas Macbook Pro-t, az alá ne add szerintem

[ Szerkesztve ]

(#31277) Tibee86 válasza Blaise (#31276) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem is tetszik kimondottan a műanyag ház, de legalább olcsó. :D
Viszont a következő szint, amik már fémházasak, azok leginkább 200 fölött vannak. Pl. amiket hirtelen találtam: [link], [link], [link], [link].
Mondjuk fogalmam sincsen, hogy ezek milyen "évjáratúak". :B
De gondolom ezek már bőven megfelelnek arra, amire nekem kellene.

(#31278) Blaise válasza Tibee86 (#31277) üzenetére


Blaise
veterán

Ezek már bőven jók, arra ügyelj, hogy első generációs Air-t ne vegyél.

A karvaly kereskedők próbálják meg a fent említett gépeket az aprón irreálisan magas áron, 200e körül nyomni, néhány napja SÖ is árulta a Macbook Pro-ját, beszéltük is róla itt a topicban.

(#31279) Tibee86 válasza Blaise (#31278) üzenetére


Tibee86
veterán

Köszi. :R
Már csak azt kellene kitalálnom, hogy vegyek e egy 3-4 éves MacBook-ot 150-200 között, vagy egy vadonatúj win-es gépet ugyanennyiért. :F

(#31280) kali válasza Ragnar95 (#31272) üzenetére


kali
legenda

csak az sárgulós mizéria ne lenne, hasonlítgatják az i5 tulajok a telefonjaikat, és néhányuknál hónapok múltán sem akar javulni a dolog, pedig - állítólag - idővel illene (meg)száradni a ragasztónak... :(
a fene bele, hogy valamelyik szomszédnak mindig kedve támad felújítani a lakást, tehetem fel a fejhallgatót, és nyomhatom a zenét, hogy ne halljam a fúrást! :(((
elég sűrűn szoktam, és szeretek is így zenét halgatni, de amikor kényszeres a dolog... :(

(#31281) DanielK válasza Xero (#31270) üzenetére


DanielK
addikt

én ezért váltottam gmailre. egy rendszerbe látom az össes levelezésemet, akár online bármikor (ráadásul 10GB-om van erre a 4 GB helyett - kb 1GB az ios eszközök backupja plusz pár doksi a felhőben).
Emellett bármelyikkel tudok írni a gmailből. A gmail levelező kliense ioson is kezeli a címkéket így mindig látom, hogy melyik címkére jött levél.
os x-en meg ott a mailplane. Így mindent egy helyen látok és kezelek. :P

(#31282) Blaise válasza DanielK (#31281) üzenetére


Blaise
veterán

Google Apps-et használsz saját domain-en, hogy 10 gigád van?

(#31283) DanielK válasza Blaise (#31282) üzenetére


DanielK
addikt

nem, mindenkinek annyi van.

[ Szerkesztve ]

(#31284) TheMarci válasza Blaise (#31282) üzenetére


TheMarci
addikt

Nem hiszem, nekem is 10 gigám van a gmailben, de szerintem semmit nem tettem érte.

Do You Dream?

(#31285) Blaise válasza DanielK (#31283) üzenetére


Blaise
veterán

Ja tényleg, nekem is annyi :D

Nálam a gmail a szemetesfiók, oda mennek a hírlevelek, meg azzal a címmel iratkozok fel mindenhova. Privát levelezésre hotmailt használok. Van egy saját domain-em, arra Google Apps lett beállítva, még amikor ingyenes volt.

(#31286) DanielK válasza Blaise (#31285) üzenetére


DanielK
addikt

nekem arra a freemail van, mivel az egy rakás sz*r... :D
hotmailt később választottam, azt kevesen tudják, így maradt a gmail/me email páros használata...

(#31287) Xero válasza DanielK (#31281) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem csak magán levelezésem van egyrészt, másrészről lokálisan szeretem tárolni és managelni a leveleket. Szóval nálam az ilyesmi nem játszik.

(#31288) nord_ válasza Xero (#31013) üzenetére


nord_
veterán

Ma meghallgattam a spektrumot a 10ezrestől a 600ezres kategóriáig (ez utóbbi már külső egységekről ment, így a szett ára átlépte a hétszámjegyű összeget).
Így visszagondolva a másfél óra olyannyira tömény volt, hogy csak a lényegre emlékszem: a szakértő véleményét teljes mértékig osztva egyértelmű, hogy az iPhone-ból a Beyerdynamic 770 Pro (32 ohmos változat) hozza ki a maximumot. Bő ötven darab ezerforintos az ára.

(#31289) TommyNagz válasza nord_ (#31288) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Akkor azt hiszem maradok az EarPods-nál :DD

encapsulation dot1q

(#31290) Xero válasza nord_ (#31288) üzenetére


Xero
nagyúr

Azt még nem hallottam, de az érdekesség kedvéért ha lesz lehetőségem, megfülelem. :)

(#31291) Cyberpunk válasza nord_ (#31288) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyébként, itt képbe jön a saját hallás, meg ízlés. A drágább fejeseket meg nem tudja meghajtani szegény. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31292) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Legszarabb nap ever...

(fogalmam sincs valaha kepes leszek-e kozel engedni magamhoz barkit ezek utan…)

:U

(#31293) bigdady válasza r3dsnake (#31292) üzenetére


bigdady
nagyúr

nő mi?

(#31294) Cyberpunk válasza r3dsnake (#31292) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Rá se ránts, majd jön másik. Néha vannak ilyen buktatók mindenki életében.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31295) DanielK válasza r3dsnake (#31292) üzenetére


DanielK
addikt

Casey marad csak neked! :P

(#31296) Ragnar95 válasza bigdady (#31293) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, pasi... ;] :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#31297) r3dsnake válasza Cyberpunk (#31294) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Sokkal jobban osszetort ez a dolog, mint kellene, vagy mint gondoltam... Leirhatatlan, amit erzek. El se tudom kepzelni, hogy ezen tul tudok majd lepni rendesen.

(#31298) vans? válasza r3dsnake (#31297) üzenetére


vans?
őstag

Tiz eve egyutt voltal eleted nojevel, megcsalt, es kidobott, vagy mi? :F Fel a fejjel!

hábm bábm

(#31299)



őstag

Megvan a cucc de most nagyon nincs időm írogatni. Iszonyú minőségi, ugyan az a wow faktor mint az új iPhonoknál. Most állítgatok be rajta mindent ami sos kell. De flash nincs, pedig az online TV streemhez kéne valamilyen megoldás. Gyorsabb mint a Macem volt. Wifi érzékenysége minden eddigi telefonjaimat durván felülmúl. Sim kártyával bajlódtam. Saját szabás, már a BB sem fogadja el. Kicsit sokat eszik, és langyi. Később bővebben.
Ja, odáig még el sem jutottam, hogy szól a DAC-ja. :D

(#31300) TheMarci válasza r3dsnake (#31297) üzenetére


TheMarci
addikt

Sok bíztatást ilyenkor nem nagyon lehet mondani, azaz mondani lehet, de nekem is hiába mondtak, jobb nem lett. Segíteni csak az idő fog max, de hogy vigasztaljuk, mi már (azaz szerintem többen) túléltük, és nekem speciel jobb is lett utána.

Do You Dream?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.