Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30251) Möhe válasza r3dsnake (#30235) üzenetére


Möhe
addikt

komolytalan regisztrációnak indult,és itt ragadtam "kupálódni"
fingom nincs miért pont ez lett,méhe lehetett volna de mégse ,vagy mihe ,möhe ééédes istenem nem tudom miért ez lett,már csak röhögök ezen :DDD :W

szerk:
tDr1v3r: én egész eddig Tivadar-nak könyveltelek el :D

[ Szerkesztve ]

(#30252) r3dsnake válasza Möhe (#30251) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Akkó' möhetsz innét!

(#30253) vans? válasza manchester85 (#30248) üzenetére


vans?
őstag

Vans markaju polo volt, tetszikerteni? :D

hábm bábm

(#30254) manchester85 válasza r3dsnake (#30249) üzenetére


manchester85
addikt

:DDD

vans?

Asszittem, az csak cipőt gyárt. :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#30255) válasza Cyberpunk (#30240) üzenetére



őstag

Bár csak a PH-n

Nana! PFC? :DDD :D

(#30256) r3dsnake válasza (#30255) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nah fény derül a titokra?

(#30257) válasza r3dsnake (#30256) üzenetére



őstag

Igazából nem is én találtam ki, csak rövidítették a lusták. :D

(#30258) Cyberpunk válasza (#30255) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Valóban. ;] :B

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30259) Teszla_ válasza r3dsnake (#30235) üzenetére


Teszla_
senior tag

Nekem a vezetéknevemből jött a nick, de már általános iskolában is mindenki Teszlának hívott. Ahol lehet, ott Teszla, ahol meg foglalt, ott a végére rakok egy _ jelet. Ha még így is foglalt, akkor egy 15-ös szám is megy mögé, mert 15-én születtem. Úgyhogy az én nickem elég egyszerű :) pedig sokan azt hiszik, hogy szeretem a fizikát (Nikola Tesla miatt), pedig ez nem igaz, mindig is utáltam :D

[ Szerkesztve ]

(#30260) r3dsnake válasza Teszla_ (#30259) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

En Tésztának olvastam eddig, szoval azt hittem szereted az olasz konyhat. :D

[ Szerkesztve ]

(#30261) válasza Teszla_ (#30259) üzenetére



őstag

Hú, ez a történet nagyon rázós :D

r3dsnake

Nem tudsz aludni? Biztosan megint rágódsz valamin ;]

(#30262) Xero válasza r3dsnake (#30235) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem a Quake 3 főellenségének a nevéből, a Xaero-ból alakult ki még '99-ben. Először chaten és IRC-n használtam, ahol foglalt volt a teljes név, így lehagytam az a-t, aztán forumokon is ez maradt. Azóta ez van szinte mindenhol.

Annyival bővül, hogy az első .mac accountom regisztrációjánál foglalt volt már a xero név, így hozzácsaptam egy hun-t, így lett xerohun. Ahol foglalt a xero, ott azóta jellemzően xerohun-t és xero_hun-t használok.

[ Szerkesztve ]

(#30263) DanielK válasza tDr1v3r (#30250) üzenetére


DanielK
addikt

A Driv3r jó is ám! :K De én az előzőekkel is játszottam...

Név sztori: ez az egyetlen hely, ahol a valós nevemet használtam (Dániel), minden máshol duckdany

(#30264) sunahunter válasza r3dsnake (#30235) üzenetére


sunahunter
senior tag

Asszem nem kell magyaráznom sokat.
Utólag már bánom, mert komolytalan a hangvétele.

(#30265) bigdady


bigdady
nagyúr

Enyém a kartelből jött mert anno sokat hallgattam csak becézve lett az évek során. :)

(#30266) nord_


nord_
veterán

Nálam marha egyszerűen alakult ki a nick: keresztnév és vezetéknév kombinációja, és ráadásul ez jelentésben még a keresztnévhez is kötődik. A _ jel meg azért kellett a végére, mert a sima nord-dal is én regisztráltam a kezdetek kezdetén (vagy tizenéve), de egy hosszab pauza után elfelejtettem a jelszót. :)

(#30267) BossBoss


BossBoss
őstag

Az enyém is "kamaszkori" kitaláció. 16 évesen kaptam az eső Hugo Boss - Boss nevezetű parfümjét. Bár később regisztráltam mégis erről akartam nicket adni. minden más oldalon egy állandó nevem van. Ide nem is tudom miért ezt akartam. :U :) Simán Boss-al akartam reggelni de persze foglalt volt. Így lett (Hugo)BossBoss. Ennyi idősen természetes messze jártam jeletésétől. Ma már közel! :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#30268) Möhe válasza r3dsnake (#30252) üzenetére


Möhe
addikt

nem látok szmájlit, akkor ezt vehetem komolyan?
(nem bírod a pofám? )

(#30269) Tibee86


Tibee86
veterán

Lenne egy kis közvélemény kutatás, kíváncsi lennék, hogy ti mit vennétek.
A meglévő i4 mellé egy iPad4 32GB, vagy helyette egy i5-öt.
Nem nagyon tudom eldönteni, egyik nap az egyiket, másik nap a másikat gondolom jobb választásnak. Jelenleg épp úgy gondolom, hogy az iPad értelmesebb lenne, de közben meg tök jó lenne az i5 sebessége, és kamerája. :D

(#30270) Ragnar95 válasza Tibee86 (#30269) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem inkább az iPad, mivel akkor lesz egy új eszközöd, ami 10"-os és szinte minden jobb rajta, mint iPhone-on, míg az i5-el lenne egy kicsivel jobb telód, de ennyi :D Mondjuk attól függ, melyiket mennyit használnád. Ha a telefont jóvaltöbbet, akkor lehet, h jobban jársz az i5-el

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30271) TheMarci válasza Tibee86 (#30269) üzenetére


TheMarci
addikt

Egy tizenhatos ipad mini-t, és a megmaradt pénzből egy i5-öt. :) Amúgy ipadot vennék, esetleg használtan, ha nem jön be, elég kis veszteséggel el tudod adni.

Do You Dream?

(#30272) Malachi válasza TheMarci (#30271) üzenetére


Malachi
addikt

így. én is minit vennék, de megvárnám a retinás változatot. mióta van iPad a környezetemben, rájüttem, hogy nekem az túl nagy és nehéz és kényelmetlen. a minibe viszont szerelmes vagyok, az egy tökéletes eszköz.

(#30273) Cyberpunk válasza Tibee86 (#30269) üzenetére


Cyberpunk
félisten

iPad. Mondanám a Mini-t, mert azt könnyebb cipelni, de én megvárnám akkor már a retinás Mini-t szvsz.

Malachi: :K Jobban is néz ki a keskenyebb kijelzőszegéllyel.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30274) nord_ válasza Tibee86 (#30269) üzenetére


nord_
veterán

Nekem az i4 mellé van iPad: szerintem kiváló kombó. Napközben elég az iPhone, amikor hazaérek, egyértelmű, hogy a táblagép a nyerő. Baromi jó az i5, de tartalomfogyasztás esetében a 'minél nagyobb, annál jobb' elv maximálisan igaz.

Ráadásul telefont az ember sűrűbben cserél, mint táblagépet: most kezdem magam elszánni a 3. éves iPad1 cseréjére, pedig internet, könyv, újság, mail, rss-feed felhasználás esetén még mindig jól teljesít. És még az Angry Birds is elfut rajta. :)

Szóval részemről egy szavazat a két eszközös megoldásra.

(#30275) Blaise válasza Tibee86 (#30269) üzenetére


Blaise
veterán

Ipad4 szigorúan

(#30276) Tibee86 válasza Ragnar95 (#30270) üzenetére


Tibee86
veterán

Pont az első mondatoddal győzködöm magam én is, hogy a telo csak kicsit lenne jobb, míg az iPad +1 új kütyü, és szerintem még mondjuk eladáskor is kevesebbet bukik rajta az ember.
iPhone-t már most is igen keveset használom, iPad-al meg végképp csak telefon szerepet töltene be.
+ megtanultam így a sima 4-el, hogy iPhone-t tényleg csak megjelenéskor érdemes leginkább venni, és csak is az S verziót.

TheMarci: 16-os verzió kevés lenne, filmet/sorozatot is szeretnék nézni rajta, játék stb. Arra az a 13-14GB kevés lenne. Ahol én néztem 20 ezer forint a különbség a mini és 4 között(32GB verziók), abból meg nem jön ki egy i5. :D
A Mini-vel is szemezgetek, de nemrég néztem a kettőt egymás mellett, és tényleg kellene bele a retina kijelző. Elég sokat néznék rajta filmet, azt nem tudtam eldönteni ott a boltban ,hogy nem lenne e kicsi a kijelzője ahhoz.
Van itthon egy iPad2, kicsit nehéznek és nagynak tartok, szóval ha lenne retina Mini akkor nem lenne kérdés, hogy melyiket választanám. De mivel nincsen még, és a sima Mini és a 4 között 20 ezer forint a különbség, így a 4 felé hajlok.

Cyberpunk: Ha mondjuk 1-2 hónap múlva jönne, akkor meg is várnám, de hát a 4 után kérdéses nagyon, hogy mikor lesz bemutató. :F

Malachi: Nekem is nagyon tetszik a Mini külseje, csak kérdés hogy mikor, és mennyiért lesz a retina változat. Meg amit feljebb is írtam, hogy sokat filmeznék rajta, nem tudom, hogy nem lenne e túl kicsi arra.

nord_: Én is hosszú időre terveznék vele, legalább 2-3 év.

Blaise: Köszi neked is.

Akkor iPad lesz, már csak az a kérdés, hogy a 4, vagy várják még a retina Minire.
Bár max megveszem most a 4-et, és ha kijön a retina Mini, akkor lecserélem arra. Olyan sokat csak nem buknék rajta.

[ Szerkesztve ]

(#30277) Cyberpunk válasza Tibee86 (#30276) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Filmre ne iPad-et vegyél a képarány miatt. Inkább egy Nexus 10-et javaslok, vagy Asus Transformer TF700. Az Infinity-nek elég jó a kijelzője.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30278) nord_ válasza Cyberpunk (#30277) üzenetére


nord_
veterán

Miért az IPS panelnek mi a baja filmre?

(#30279) Cyberpunk válasza nord_ (#30278) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Képaránnyal van csak gond, nem a paneltechnológiával...

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30280) r3dsnake válasza Möhe (#30268) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Viccvót :P

(#30281) Gergőke88 válasza r3dsnake (#30280) üzenetére


Gergőke88
addikt

Én eladtam az iPad3-t. Méretileg a mini sokkal jobb. De meg kell várni, én is azt teszem, amíg kiadják a retinás változatát.

(#30282) Ragnar95 válasza Cyberpunk (#30277) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sajna valóban elég zavaró, h nem fullscreen mennek a filmek...De ettől még appok tekintetében még mindig nagyon le van maradva az android... :( Felső kategóriás tabletből még mindig csak iPadet szabad venni szvsz, mert az androidosak se olcsóbbak sokkal, viszont nem olyan jók még mindig...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30283) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#30282) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyébként én is iPad nem hiába van az.:D De filmezésre nem ezt, persze én ezen is megnézek Youtube meg ilyenek nem zavar a dizájncsík.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30284) agabe válasza Ragnar95 (#30282) üzenetére


agabe
addikt

nexus10 nem olcsóbb ...vagy nem igazán, és jó gép.
Ott sem full scren egy film, de kisebb az alsó-felső sáv, viszont összességében én is iPad-del vagyok el jobban.

(#30285) Teszla_ válasza r3dsnake (#30260) üzenetére


Teszla_
senior tag

Nem, nem tészta az :) Amúgy az olasz konyhával nincs bajom, de a tésztát már kerülöm, ha lehet, nekem is fogynom kell.

(#30286) Jojo5 válasza Tibee86 (#30276) üzenetére


Jojo5
őstag

en sem vettem meg az iPadet, a mini nagyon kompakt es nagyon be is jon, sokkal jobban mint a nagytestvere, viszont a hardver nagyon gyenge, ezert varok en is, viszont a telo valtast nem akarom mar sokaig halogatni...

jo lesz nekem az I4 helyett a tavalyi I5 majd ha iden kijott az uj modell..:K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#30287) r3dsnake válasza Teszla_ (#30285) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Neked IS fogynod kell? Celozgatsz? :D

(#30288) Ragnar95 válasza agabe (#30284) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pont ezt írtam én is, hogy alig olcsóbb, ezért nem éri meg... :U :)
Amúgy persze, h van ott is sáv 21:9-es filmeknél, de nem mindegy, hogy 4:3-mon nézed vagy 16:9-en és a kijelző 10%-a fekete vagy 40....
Ettől még tökéletesen lehet filmezni az iPaden is, csak kisebb méretben látod a filmet...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30289) Malachi válasza Ragnar95 (#30288) üzenetére


Malachi
addikt

"Ettől még tökéletesen lehet filmezni az iPaden is, csak kisebb méretben látod a filmet..."

ami, lássuk be, egy ekkora kijelzőnél nagyon nem mindegy.

persze nekem is csak iPad, ez nem kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#30290) Xero


Xero
nagyúr

Azt pedig csak halkan jegyzem meg, hogy filmezésre sem kell feltétlenül 16-osnál nagyobb. Én sem vennék. Plex mindent megold "felhő szerűen". :P

(#30291) Blyan válasza Tibee86 (#30269) üzenetére


Blyan
félisten

iPad, egyértelműen.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#30292) FET-MEN


FET-MEN
veterán

megvan a kresz vizsga. 75/65 :DDD :C :R

Iphone 7

(#30293) Ragnar95 válasza Malachi (#30289) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez tény :K Ezért is várom, h kiadjanak egy 16:9-es iPadet :DDD
Xero: de mondjuk aki utazáskor szeretne filmezni, annak a felhő nem megoldás...
FET-MEN: grt, akkor nagyon kicentizted :DDD Nem mintha bárki is megkérdezné tőled, h hány ponttal mentél át, nem számít sehol :N :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30294) blokad válasza FET-MEN (#30292) üzenetére


blokad
senior tag

kiszámoltad…

(#30295) FET-MEN válasza Ragnar95 (#30293) üzenetére


FET-MEN
veterán

nem hát megvan én sem hittem el :C

Iphone 7

(#30296) Xero válasza Ragnar95 (#30293) üzenetére


Xero
nagyúr

Utazásra nem elég annyi? Mondjuk van rajta 5-10GB szabad hely. Arra azért felfér pár film.

(#30297) Ragnar95 válasza Xero (#30296) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

13giga? Nagyon nem :( Főleg, hogy nem csak filmeket tárolok az iPaden, az appok is elfoglalnak elég sok helyet....
Ha csak filmeket raknék rá, akkor még elég is lehetne, mert ráférne 10-12 film...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30298) icecave válasza FET-MEN (#30292) üzenetére


icecave
nagyúr

75 pontod lett a 65-ből? Az dícséretes! :D

(#30299) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ilyen retek idot (meg hangulatot)… Futni se tudok menni igy.

(#30300) icecave válasza r3dsnake (#30299) üzenetére


icecave
nagyúr

Én már délben letudtam a kondit, most melózok. Persze, nekem könnyebb, itthonról dolgozok.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.