Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30951) Möhe válasza korpicschess (#30949) üzenetére


Möhe
addikt

a minta,vagy a méret?

az izmon rajta vagyok,jól haladok a diétával,és tartom a 186/93as méretet
szerk: a méretem növelését kicsit okosan kell majd csinálnom ,mert babapojjekt van,ezért 1-2 dolog kiesik ebben a fázisban :D

[ Szerkesztve ]

(#30952) Blaise válasza (#30950) üzenetére


Blaise
veterán

Ezek szerint elkelt a Macbook?

[ Szerkesztve ]

(#30953) vadászcsiga válasza korpicschess (#30949) üzenetére


vadászcsiga
félisten

50-et szeretne erte


Szerintem szeretni fogod, te olyan hegesztő típus vagy. Rosszul gondolom?

[ Szerkesztve ]

(#30954) r3dsnake válasza Möhe (#30946) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az ilyesmik nemigazán jönnek be.

Egész alakosból szerintem Rico Genest tetkója a legjobb: KÉP (mondjuk ez más kategória, ennél pont úgy nézne ki hülyén, ha izmos lenne)

EZ meg egy nagyon ötletes reklámvidi vele.

(#30955) korpicschess válasza Möhe (#30951) üzenetére


korpicschess
veterán

Is-is.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30956) bigdady


bigdady
nagyúr

Van tetkós topic is a ph-n, na ott vannak kemények :)
Bár most nem is találom

[ Szerkesztve ]

(#30957) Blaise válasza bigdady (#30956) üzenetére


Blaise
veterán

(#30958) bigdady válasza Blaise (#30957) üzenetére


bigdady
nagyúr

:K

(#30959) válasza Blaise (#30952) üzenetére



őstag

Igen

Csiga

Az i4-t sem jb-tem. Ezt sem fogom. Meg. :D Most konfiguraciokban gondolkokom. Sajna OTG nincs, de amiket en szeretnek tamogatja. 1ben nem vagyok biztos. Tud-e konvertalni pl kepeket es youtube videokat?
Mas
Ios-en tobb res van allitolag mint droidon. De nem kevessel. Most nem tudok linkelni de v index v hvg. Van forras is. Valami biztomsagi ceg. Persze nem ez a lenyeg ugy is belevagtam volna. BB-t most fogom eladni. Semmi ertelme. Tartalek telefonnak. Ha nem muszáj nehogy ket telefonnal rohangaljak. Mar alig varom a kedd delet :D

(#30960) korpicschess válasza (#30959) üzenetére


korpicschess
veterán

Megy az OTG, de csak olyan kábellel aminél van lehetőség külső tápra (~4$) és a kernel is támogatja.

Nem fogsz csalódni egyébként...

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30961) Cyberpunk válasza (#30959) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A gyári videoszerkesztő az egy rakás ... [link] ;] Tehát 3rd party app kell.:D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30962) válasza korpicschess (#30960) üzenetére



őstag

Minden hdmi forditonak van (slimPort, MHL) de majd vissza térünk rà. MK809II meg szeretnem sporolni. :D

(#30963) korpicschess válasza (#30962) üzenetére


korpicschess
veterán

Igen, úgy más téma. Ez a 2 dolog van ami zavar: OTG és slimport... MHL kábel 5$ lenne... de ez... pff.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30964) vadászcsiga válasza (#30959) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nagyobb összeget teszek rá hogy fogod, ugyanis nem egy app van a playen ami rootot igényel, ráadásul csak pár lépés az egész. Nagy csábítás, nem is androidos az aki nem rootol ;]

[ Szerkesztve ]

(#30965) Möhe válasza r3dsnake (#30954) üzenetére


Möhe
addikt

Nekem ez már vagy 5 éve tisztán ki van gondolva, nem is változtattam rajta semmit (fejben persze) ,csak a figurák és elhelyezkedésük a kérdőjeles,meg az hogyan legyenek összekötve átmenetekkel.

A nonfiguratív,és egyéb arcportrék engem meg hidegen hagynak,a koi pontyokkal együtt.
A kivitelezési résznek kéne már jönni nekem,de lehet megmakacsolom magam az ősszel, és elkezdem végre felrajzoltatni a vádlira az elsőt.

(#30966) nord_ válasza (#30959) üzenetére


nord_
veterán

Az az indexes cikk az újságírás legalja!

(#30967) Ragnar95 válasza nord_ (#30966) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az index teljes tech rovata az sajna... :((( :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30968) joey04 válasza Ragnar95 (#30967) üzenetére


joey04
titán

Hát szvsz nem csak a tech rovat.
A hvg-vel meg más gondjaim vannak, de az nem fórumtéma.

(#30969) Xero


Xero
nagyúr

Nyomkodtam egy kicsit iPad 4-et.
Még jobban elfogott a vásárlási láz. K*rva nehéz lesz így kibírni a frissítésig. :W

A francnak kellett beennie ennyi idő után az agyamba magát a gondolatnak, és mi a francnak tudtam megideologizálni a szükségességét. Fene a pofámat.

[ Szerkesztve ]

(#30970) Ragnar95 válasza Xero (#30969) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ki fogod bírni, ne izgulj ;) :P Remélhetőleg nem várat sokat magára az új iPad és akkor nem fogsz beleőrülni a várakozásba ;]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30971) Xero válasza Ragnar95 (#30970) üzenetére


Xero
nagyúr

Én a fejemben elkönyveltem, hogy ősszel lesz új iPad. Így egyszerre lépek egyet előre iOS vonalon. Az iPad 0-ról az újra, iPhone 4S-ről a következő modellre. :P Nekem akkor lesz karácsony. :DDD

Most azzal csillapítom a vásárlási lázamat, hogy veszek egy Magic Trackpadet. Végre elkezdett pusztulni az öreg Microsoft egerem, és a Logitech is döglődik, szóval ez is kiválóan megideologizálható. Magic Mouse már volt és az nem jó, szóval egy út maradt.
Ha valahol sikerül szerezni azért lesz mellé egy jó öreg MS Int. Exp 3.0 megint. Biztos ami tuti. :P

[ Szerkesztve ]

(#30972) TommyNagz válasza Xero (#30971) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Most akkor nincs is deszkád?

encapsulation dot1q

(#30973) Xero válasza TommyNagz (#30972) üzenetére


Xero
nagyúr

Nincs és nem is volt soha. Amikor megjelent, akkor nem igazán láttam azt a szegmenst ahova be tudnám illeszteni az életemben és munka szempontjából sem volt indokolt. Használtam jó párszor, de nem mozgatott. Már akkor is volt asztali és mobil gép, iPhone. Aztán mostanában jöttem rá, hogy van jó pár olyan helyzet ahol nagyon is élvezném. Erre jellemzően pár apróság ébresztett rá. Olyanok mint az erős Flipboard használatom, vagy az egyre jelentősebb Newsstand használat és hasonlók. Ezek sokkal kényelmesebbek iPad-en.

Ha nem úton vagyok, akkor a MBP alig kerül elő és akkor sem termelek rajta, így erre a helyre egy iPad sokkal alkalmasabb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#30974) vadászcsiga válasza Xero (#30971) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vásárlási láz? Mi vagy te nő? :Y

(#30975) r3dsnake válasza Xero (#30971) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

En trackpad helyett wacom bamboot vennek inkabb. Sokoldalubb, arban meg nem feltetlen dragabb.

(#30976) Xero válasza r3dsnake (#30975) üzenetére


Xero
nagyúr

Volt wacom táblám, de kihasználatlanság miatt eladtam. :)

Nekem most egy egyszerű pointer eszköz kell, és nagyon hiányzik a gesztus armada a MP előtt. Mivel a MM nem jött be, így marad a MT. :K

(#30974) vadászcsiga: Nem igazán, csak néha beindul az agyam valamire és akkor nehezen kapcsolom le. A trackpad viszont tényleg szükséges (nyilván egy pár ezer Ft-os egér is megtenné) beruházás. Fél percig tartott a nevedet kimásolni. Már a takarítás sem segít rajta. Nagyon a végét járja a mikrokapcsoló a MS egérben, a Logi-ban pedig a görgő döglik meg lassan.

szerk: Teszem hozzá a MS egér szerintem már több mint 10 éve szolgál. A Logi max fele ennyi, de annak a görgője konstrukció hibás. :(((

[ Szerkesztve ]

(#30977) korpicschess


korpicschess
veterán

Mit gondoltok mennyire sok 10$ egy tartozékért?
Feltúrva az egész netet ennyiért találtam a legolcsóbb bumpert N4-hez. Viszont rettentően sokallom.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30978) TommyNagz válasza Xero (#30976) üzenetére


TommyNagz
senior tag

(#30976) Xero

Trackapd nagyon jó, én is akarok :) Amúgy arra vigyázz, hogy a MacBookodat egy deszka lehet, hogy fölöslegessé fogja tenni picit. Nekem volt egyszerre az asztali, MBP, iPhone, és egy iPad. Amikor megvettem a deszkát, a MBP a polcon pihent. El akartam adni, aztán persze előbb szart be az alaplapja.

encapsulation dot1q

(#30979) mondomén válasza korpicschess (#30977) üzenetére


mondomén
őstag

Jó helyen kérdezed, itt 10 dollár a posta szokott lenni. ;] Amúgy ha tényleg jó, akkor nem vészes érte.

(#30980) Xero válasza TommyNagz (#30978) üzenetére


Xero
nagyúr

A MBP is cserélődik idén, de szintén MBP-ra. Munkára (nekem) az iPad nem jó, így út közben mindenképpen kell a "normális gép".
Az iPad-et annyira nem is akarom hurcolni, csak hosszabb utakra.

(#30975) r3dsnake: Az lemaradt, hogy kábeles eszközt sem akarok már. Egyedül az öreg MS egérnek nézem el a kábelt, de neki bármikor. :B
Szóval lehet jó lenne a Bamboo, de nem használnám ki a plusz lehetőségeket, több helyet foglalna, nem illene annyira az összképbe és ott lógna a kanóc.

[ Szerkesztve ]

(#30981) TommyNagz válasza Xero (#30980) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Én ott szoptam be, hogy a MBP játékra gyenge volt, arra volt ott az asztali. Az asztalit nem tudtam hordizni, az iPad-et és a MBP-t viszont igen. A MBP játékra gyenge, az iPad meg más kategória. Netezni a MBP túl nehéz, és azért csak internetezni rajta, az meg hogy néz már ki, akkor már fölösleges. Az iPad pedig pont ideális, és még játékok is vannak rajta, de azért mégis csak más platform, ott nincs farkrájhárom. Meg engem pl. kiborított, hogy két helyen voltak folyamatosan a cuccaim. Szóval állandó dilemma volt mindig. Most pont jó minden, asztali, iPhone, iPad. Viszont akarok egy 'Bookot, amire persze semmi szükségem nincs. Én se tudok néha kiigazodni magamon :D :C

encapsulation dot1q

(#30982) Xero válasza TommyNagz (#30981) üzenetére


Xero
nagyúr

Játszani, ha játszom, akkor maximum valami autós szimulátor vagy CS. Előbbit több éve nem űztem (a Momo már lehet megmacskásodott), utóbbit a GO megjelenésekor elővettem pár hónapra, de november óta azt sem indítottam el. Szóval nálam ez nem szempont szerencsére. :)

Viszont fejleszteni, tervezni képtelenség iPad-en, így nincs veszélyben semmi tőle. Ezért sem vágytam rá eddig.

A cuccok hol léte pedig érdekes dolog. Én ami olyan azt szinkronban tartom a két gép között automatikusan. Jellemzően csak a szórakoztató dolgok (film, sorozatok) nincs jelen a MBP-n, de a Plex-nek hála azt is elérem bárhonnan.

(#30983) korpicschess válasza mondomén (#30979) üzenetére


korpicschess
veterán

Jajaja... :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30984) tDr1v3r válasza r3dsnake (#30975) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én úgy tudom, hogy a Bamboo-knak nem annyira jó a touch részük... mármint munkánál jók, de desktopot kezelni nem. Mondjuk nem próbáltam, csak olvastam róla...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#30985) r3dsnake válasza Xero (#30980) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Megy mar a bamboo vezetek nelkul.

(#30986) Xero válasza r3dsnake (#30985) üzenetére


Xero
nagyúr

Na ezt nem tudtam. Viszont a plusz képességeit még mindig nem használnám ki. :N

(#30987) nord_


nord_
veterán

Urak,

Ki, milyen fejhallgatót használ az iPhone-nal? Tudom, ott a fejhallgatós topik, majd oda is benézek, de az iPhone miatt mindenképp itt szeretném kezdeni a puhatolózást. Van egy totális tévút Sennheiser EH 250-em, ezt akarom leváltani. Nekem hosszú távon kényelmetlen (nem picike a fejem), és az én ízlésemhez képest a basszus valami rendkívüli módon túlteng benne (ami főleg azért zavaró, mert ez már a közép- és magas tartomány rovására megy).

Ár: 20ezer fölé nem igazán szeretnék menni; ha nyitott, nem baj; circumaural kialakítást részesítenék előnyben. Van egy-két kinézett darab, amiről nagyon jó véleménnyel vannak külföldi szaktopikok is, de nem akarlak titeket befolyásolni. :)

(#30988) TommyNagz válasza nord_ (#30987) üzenetére


TommyNagz
senior tag

EarPodsom van és imádom :)

encapsulation dot1q

(#30989) mondomén válasza nord_ (#30987) üzenetére


mondomén
őstag

20k-ig szerintem kihajtja az iphone, jó a DAC benne, nem kell hozzá erősítő. Akkor most már mehetsz a fejes topikba. :D

(#30990) vadászcsiga válasza TommyNagz (#30988) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Fej, nem fül

(#30991) korpicschess válasza TommyNagz (#30988) üzenetére


korpicschess
veterán

Kíváncsi lennék hogy szól az a füles. Félek, hogy egy gyenge in-eart sem ér utol.
szerk: de legalább kényelmetlen

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30992) szentkuti11 válasza korpicschess (#30991) üzenetére


szentkuti11
addikt

Egy gyengébb in-ear szintjén van kb. az EarPods.

(#30993) TommyNagz válasza vadászcsiga (#30990) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Pardon. Késő van. EarPods ennyire szar lenne? Én teljesen meg vagyok elégedve a minőséggel, és a kényelemmel is. Az árral annál inkább.

encapsulation dot1q

(#30994) Ragnar95 válasza Xero (#30980) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem asztali mellett van iPhone és iPad is, viszont régóta vágyom egy igazi Macre a hackli helyett, ami akár MBP is lehetne :DDD De nálam a MBP az asztali gépet váltaná ki, az iPad maradna attól még, mert nem biztos, hogy utazáshoz vinném a MBP-t + az iPadet használja az egész család, mivel az mindig be van kapcsolva, így ha gyorsan meg kell valamit nézni a neten, az a legjobb, mivel bárhova magával tudja vinni az ember a házban és letenni se kell feltétlenül, kézben is tökéletesen használható :K
korpicshcess: 10$ még nem sok érte szerintem, ha jó cucc :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30995) korpicschess válasza Ragnar95 (#30994) üzenetére


korpicschess
veterán

Konkrétan ez: [link]

Nem sikerült olcsóbbat találnom.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30996) nord_ válasza mondomén (#30989) üzenetére


nord_
veterán

Azt tudom, hogy a DAC nagyon jó. A Sennheiser is 32 ohmos volt, a kinézett darabok szintén ilyen ellenállásúak, ez pedig még bőven elég az iPhone alá.
Megyek a másik topikba. :)

(#30997) vadászcsiga válasza nord_ (#30987) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem egy 6 ezres Panasonic fejesem van és az én igenyeimhez mérten kiválóan szól. Még be is jarattam :)

(#30998) manchester85 válasza vadászcsiga (#30990) üzenetére


manchester85
addikt

Nekem állandóan megtörik a jacknél a zsinór, évente dobálom ki őket, de már baromira unom. Akartam is venni újat, de nem értek hozzá. Meg azt se nagyon vágom, hogy melyik milyen érzékeny a jelre, nem akarok befürödni, hogy esetleg olyat veszek, ami nem lesz elég hangos. Inkább ajánljatok valami jót úgy 10k-ig iPhone 4-hez. :)

i6 Silver

(#30999) korpicschess válasza vadászcsiga (#30997) üzenetére


korpicschess
veterán

Ilyen áron Maxell Retro DJ ajánlott. (Valószínűleg ugyanaz, mint a Brainwavz HM3)
Én ilyen áron (<20k) tuti valami kínait vennék.

mencseszter:
Fülest vagy fejest?
Ha fülest akkor Brainwavz... M5, R1..

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31000) nord_


nord_
veterán

Na jó, akkor itt titokban elárulom, hogy a Beyerdinamic DTX 910 az egyik titkos favorit. :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.