Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49614) jmarcell válasza Ctrl+Alt~Del (#49612) üzenetére


jmarcell
csendes tag

Ha nekem vannak bajaim a szövegértéssel, akkor neked is, ezt kár vitatni. Nem mondtam, hogy a szar szót használtad volna. A fórum minőségének fenntartására gondoltam, nem úgy kellene ezt is, mint FB csoportokban, hogy kapásból nem tudunk értelmes kommentet írni valamire. Nem sűrűn írok ide, de napi szinten olvasom, mert vannak érdekes és hasznos témák. Egyszer kell elkezdeni süllyedni, utána nincs vissza.
Neked sem kiragadni kellene dolgokat, hanem értelmezni a lényeget, hogy valami alázatot tanúsíts már legyél szíves bármilyen nemű kérdéshez, válaszhoz, bármihez. A bohócgitárt se írtad ugye? Nem kell sokat visszamenni a Gretsch-hez, amit már többször is mondtál, hogy neked ugyan nem. Mondjuk kérdezni nem kérdezte senki sokadjára sem. Néha mélyebbre kellene nézni adott témában és megértenénk dolgok miértjét. Én ezt nem bántásnak szánom, de látod, hogy nem egyedül voltam a véleményemmel. Te meg újfent azt mondod, hogy a szádba adunk ezt meg azt. Na, mindegy részemről ennyi. Bele se kellett volna kezdenem, okos, aki hallgat alapon…

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.