Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36169) Eastman válasza llax (#36164) üzenetére


Eastman
őstag

Hangerővesztést nem szeretnék, így is sajnos halk a hídi. Az alábbi kondi van az 500k-s előtt (mögött?) :

...illetve itt a műtéti terület, alul a humbi (balra volume, jobbra tone)...


+

A tone középső lábára van kötve a kondi „forrópontja”, ha jól mondom. A humbi piros vezetékére forrasszam majd a kondi-ellenállás szendvicset a volume barnavezetékes lábához? Merre halad a jel? a kondi merre „nézzen”? Jól tudom, hogy az iránya lényeges?

Hello consono!

Csak egy pici magasat kell belőle elvenni, mert sikít most. Evvan, mellényúltam a puki vásárláskor, de most egy darabig nem cserélgetem már őket. ToneZone felől Virtual P90 felé mozdultam, de valszeg eredeti 50s P90 fog belekerülni, ha hajlandó leszek kipengetni az árát. Vagy valami Alnico V mágnes alapú P90 méretű humbucker. A kerámia nagyon sikít. :(((

DE!

Ha letekerem 0-ra a tone potiját, a Virtual P90 krvára hozza azt az öregrádió soundot amit imádok a Gibsonokban! És mindezt a hídnál! Annyira érdekes. Aztán lehet, hogy átmenetileg a DLX-90-nél (DP164) fogok kikötni, amíg nincs píz a gyári Gibbó P90-re.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.