Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2947) magno válasza Senki9876 (#2945) üzenetére


magno
csendes tag

Igazából nem vagyok otthon a mindenféle torzító pedálokban mert nem használok. Viszont egy kombót tudok ajánlani amit egy régi gitáros barátomnál próbáltam ki kb 1 hónapja. Egy Behringer GMX-212. Ez egy 2x60W-os 2x12"-os Jensen/Bugera hangszóróval elátott modellezős full sztereo kombó. 24 bites multieffektel 27 gyári hangzással és meglepően jó hangzások vannak benne. A hangolója is teljesen jó. Ahhoz képest hogy 120W nem annyira hangos mint amire számítottam persze ez nem azt jelenti hogy nincs benne szufla. Engem meggyőzött a cumó. Sokszor az volt a bajom ha kombót próbáltam ki hogy nincs alja kevés a mély. Ebben van. Otthoni gyakorlásra tökéletes. Még gondolkozok rajta hogy veszek én is eggyet. De még előtte azt hiszem kölcsönkérem mert csak másfél órát szüttyögtem vele és még ki akarok próbálni rajta pár dolgot :D. ha megnézed a képeket a hátulján lehet látni az audio ki bemeneteket na főleg ez az ami érdekelne még, ugyanis mindíg szgépre játszok itthon hogy egyből fel tudjam venni ha jön valami jó ötlet. :)

[Behringer GMX212]

Újonnan most 62 ezer jó árban van de használtan lehet találni jóval olcsóbban.

forever hardcore

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.