Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1954) Kobe válasza harry (#1947) üzenetére


Kobe
veterán

öööö hát akkor volt a nagy erősítő-vadászat nálam
azért nem az lett mert mire elő tudtam volna vakarni rá a zsetont, eladták...oszt amikor meg összejött annyi pénz (40K) akkor láttam hogy 40ér hirdetnek egy peavey banditot kis hibával - zengető men tönkre benne, kb 5 rugó lett volna megjavítani, és 45 ből lett volna egy majd 100 k t érő cuccom...egyből rá is cuppantam de az is elment addigra sajnos
így most egy Roland Cube 30 van pár napja, én szeretem mersokféle hangzás, lakásba jó még sok is

egy kis más téma : ma megszoptam rendesen, húrt cseréltem, első alkalom hogy floyd rose trmeolos cuccon csinálom, hááát öcsém, nem vagyok hangszerész de erre büszke vagyok, a hangok kb 98% pontosságal lettek beállítva úgy hogy a tremolo is mintaszerűen olyan vizszintesen áll sé tartja a hangolást mint a cövek :)

off : tegnap volt itt egy koncertsorozat, 4-5 tribute zenekar lépett fel, metallica, helloween, guns n rózsi, meg vmi deftones szerű
a gnr tribute elég komoly felszereléssel jött, 2 gibson lespaul, az egyik egy nagyon szép sunburst volt, háááát nem sok kellett h kikapjam a csóka kezből :)
következő cuccom az lespaul lesz és semmi más, msot találtam nemrég Hagstromoknak is vannak olcsó és szép darabjai pl ilyenek :D [link]

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.