Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11840) Handariel válasza atidzsiforc (#11839) üzenetére


Handariel
csendes tag

En balkezes vagyok teljesen, iras, eves, szerszamok, stb (enni normalisan eszem, bar a kanalat eloszeretettel inkabb balkezzel fogom, kes villa normalisan) valoszinu szokas kerdese.
Egyszeruen baloson szeretnek megtanulni, igy erzem kezreallonak, kenyelmesnek...
en azert gondoltam erre a csomagra, mert ha kiszamolom, h az erolkodo, kabelek, pedal, gitartok mennyibe fajna kulon, akkor maga gitar amit adnak hozza, eltorpul anyagilag (persze tisztaban vagyok azzal, h az valoszinu ugy is szol)...de ha pl raaldozom azt a 150-170 euro penzt csak a gitarra, a tobbit ugyis meg kell vegyem utanna, ha egyebet nem egy combot igen, ami a legolcsobb is siman 40 ajro a kornyekunkon, s kb 1-1,5 W. S na remeltem, h csak nem szol ugy az az olcso gitar, h embert lehessen vele olni (bar ki tudja), de teny es valo, h sajnalok kiadni cca 200-250 eurot egy uj fellangolasert, ami lehet, hogy tart par honapot :) ami pedig, azt illeti kevesbe szeretem a klasszikus, akusztikus gitarhangokat mint pl az elektronikusat (bar valoszinu h ami tetszik villanygitarhang, nem egy bika nevezetu beringer gitarbol csikarjak elo a nagyok)...
na fene se tudja, de

Koszonom mindenkinek!

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.