Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#846) Robi BALBOA válasza DigitXT (#845) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ez mind szép és jó, csak ha így menne, akkor itt csak 1db hsz lenne ami bemutatná a Fermi specifikációit és kb ennyi, mivel kari még sehol így senki nem tudna véleményt írni, aki meg venni készül az mit írt volna eddig, hogy jaj de várom már és már csak kettőt kell aludi és Fermim lesz, ha így működnének a tropikok akkor az igenhogycsak borzasztó lenne.
Szerintem egy tropikban van helye az egészséges kis vitának is(annak persze nincsen helye sehol, hogy hülye Ati fan vagy hülye Nv fan), persze ésszerű érveléssel körítve.
Szeritem az olyan embereknek nincsen helye a tropikokban, akik ha az adott tropikban meglátják a konkurens gyártó nevét egy hsz-ben akkor az illetőt aki ezt a hsz-t írta már mondhatni küldik is a fenébe, és el sem olvassák vagy vissza sem olvasnak, hogy miről volt szó csak az a lényeg, hogy a konkurens cég termékéről volt szó és innentől kezdve ki van adva az útja az adott illetőnek aki fel merte hozni ezt a témát.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.