Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3053) fsb1000 válasza voodoo98 (#3051) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A JC2 demót honnan lehet letölteni?
A Vsync nem csak akkor korlátoz, ha 60 fölé megy az fps?

A JX3-nál tuti be volt kapcsolva a PhysX? (mondjuk el sem indulna,,,,), de az a 24 nagyon kevés.
Nem hiszem, hogy a proci miatt, mert az i7 csak 30%-val "erősebb" elvileg.

HSM: A játékspecifikus kérdésekre szerintem a játék topikjában lehet jó válaszokat kapni.
Röviden: Szerintem nem változott a grafika alapja, azaz nem dizájlnolták át, viszont nagy mértékben lecsökkent a 4 és 6 pecsnél a gép igény, ez két dolgot eredményez:
- ugyanazon konfiggal "szebb" beálításokka lehet játszani azonos fps esetén,
- illetve a GTA4 motorjában van valamilyen automatizmus, amely probálja a hardver dinamikus kihasználtságot állítgatni (-> változó, de szebb képet adhat) ennek is több errőforrás juthat, ha a régi beállításiddal játszol
Több újdonság is van a graf beállításoknál, ami felzabálja a GPU erőforrást: a legdurvább a Shadow Quality (nálam MED), de az anizotrop szűrés is tud kellemetlenkedni (én 2x vagy 4x-en hagyom)
Sajnos az ATI tulajok közül többen hasonló panaszokat írtak le mint te, de nem tudom hogy oldották meg. (egy autokonfig jól jöhet és nézd meg hátha neked is beállt 59Hz-re 60 helyett)
NVIDIA-n egyértelműen javult a helyzet. Szép és akadásmentes a kép.
ha neked a 2. pecsel jobban megy mint 6. akkor használd azt, csak a multiról maradsz le.
.
Én nem ismerek még egy játékot, ahol a környezet ennyire változó és részletes lenne, nem csak a kamera közelében, hanem nagyobb távolságokban is. Valószinüleg ez fekteti ki a kártyákat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.