Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86951) zzola válasza tisn (#86940) üzenetére


zzola
félisten

Nem tudja, lerázott, menjek gerinc röntgenre, vagy UH-ra, nem is emlékszem már.

(#86952) Napfénysüti

Ejh, elég cudar idő kezd kint lenni, most voltam lent a kutyával. Lehet a mai futást át kell tennem holnapra és ma mondjuk súlyzózni. :U

Tegnap voltam a Decában emgnézni a szélmellényt. Feketét tudtam próbálni és rendeltem is egy fluosárgát 3500-ért. Köszi aki ajánotta! Remélem beválik majd. :R

Més que un club!

(#86953) xy.zsolt válasza Alg (#86949) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Pont ezt és amazon.de -n ajánlották nekem is :K Tavasszal és ősszel pár alkalmat leszámítva kitűnően működött eddig az FR235. Valahol olvastam is, hogy másnál is ebben a két évszakban van évek óta 1-1hét mikor pontatlan, minden más időben totál jó. Nálam is ez van. Egyedül a téli ruha alatti külön mérés miatt agyalok cserén....de lehet alig lesz már annyira zord, beöltözős hideg......évek óta csak 1-2 ilyen hét van egy évben.

2órája futottam esőben...most meg szikrázó napsütés lett :W

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#86954) attiss66


attiss66
senior tag

Nyomatom a napi 2x3 km-t a patakparton :DDD nemtom hanyadik napja és elfáradtam egy napon. Gondoltam megyek megint, hogy ne hagyjak ki napot, ne legyek lusta/persze mellette megy a bringa, a zsákolás és más erőnléti edzés/, de egyre xarabbul esett a futás./A hátizom is meghúzódott egy göröngyre lépve/ És akkor azt mondtam magamban, hogy pihenek. pihentem 2 napot és megint oké. Én azt mondom, úgy kell futni, hogy az jól essen, én így futok. Utána vagy pihenek/ha kell/ vagy más féle edzést csinálok.
Ma esőben futottam a távot, kapucnis könnyű esőköpenyben, egész jó így futni, semmi gond. :)

[ Szerkesztve ]

(#86955) tisn válasza zzola (#86951) üzenetére


tisn
addikt

de a pukli ott maradt?!

(#86956) tisn válasza attiss66 (#86954) üzenetére


tisn
addikt

en is ma akkor futottam, amikor jol esett ;] . elotte utana semmi se volt, igy viszont szarra aztam es kiderult a hoka abszolut nem vizhatlan (mivel a rekortan tele volt balatonokkal :D)

(#86957) zzola válasza tisn (#86955) üzenetére


zzola
félisten

Igen sajnos. Ezért kellene valami épkézláb orvos, mondjuk ez is a Medicoverben volt, de ez nem garancia arra, hogy jó orvos is...

(#86958) tisn válasza SirRasor (#86950) üzenetére


tisn
addikt

hmm, lehet meglephetnem az asszonyt egy rozsaszinnel.

(#86959) Alg


Alg
veterán

Nekem ma pihenőnap - holnap lehet egy hosszú futásba építve megnézem a helyi parkrun-t, és csinálok egy közepes 5k piramist (5:00-4:45-4:30-4:45-5:00), csak hogy legyen valami tempó is.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#86960) #76500480 válasza zzola (#86932) üzenetére


#76500480
törölt tag

Hallottam mástól is ilyen problémát. 60 feletti kora miatt inkább gyalogolt és rengeteget teniszezett. Leszívták neki a cisztát tűvel, mindig újratelt. Végleges megoldás térd artroszkópia.

Da Vinci klinikán szuper orvosok dolgoznak, eddig mindenki dicsérte, 100km-ert is megéri utazni oda. Google vélemények persze mást mutatnak…nem egyszerű a nőgyógyászat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#86961) zzola válasza #76500480 (#86960) üzenetére


zzola
félisten

De ez nem ciszta, külön voltam térd UH-on és ott le is írta az orvos.
Volt egy nap, amikor futottam, kerékpároztam és ugráló köteleztem és azóta van ott. Biztos meg lett erőltetve, de igazán elmúlhatna már. Plusz még az hozzá tartozik, hogy pár éve azon a lábamon volt visszér műtét, de ennek valószínűleg nem sok köze van hozzá.

(#86962) Hi!King válasza Fred23 (#86947) üzenetére


Hi!King
őstag

De ha jól csinálod, a felkészülés alatt nem jön le rólad izom, a versenyen meg ha odateszed magad, az akkor is jelentéktelen, mert egyszeri alkalom.

(#86963) SirRasor válasza Hi!King (#86962) üzenetére


SirRasor
őstag

Ezt csak mint laikus kérdezem: ezt mégis hogy lehetséges?
Mármint egy félmaraton is olyan hosszú, hogy jön le izom az emberről (legalábbis rólam). Maratonra készülni gondolom lehetetlen max 10k-s távokkal.

Make Love not war!

(#86964) attiss66 válasza tisn (#86956) üzenetére


attiss66
senior tag

"en is ma akkor futottam, amikor jol esett"
és tényleg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#86965) Fred23 válasza Hi!King (#86962) üzenetére


Fred23
nagyúr

Elméletileg tényleg megoldható lenne, de mivel nem ez az a táv, ami passzol a jelenlegi céljaimhoz és életmódomhoz, nem optimálisan készülnék rá. Viszont az nem kizárt, hogy mivel elteszem az egész maraton projektet úgyis későbbre, talán néhány év múlva majd változnak a prioritások, meg az életmód is.
Egyelőre maradok 5k-n, jövőre meg 5-ön és 10-en. :)

SirRasor: Szerintem rengeteg hosszú lassút kellene futni előtte edzéseken, ilyen 35-40 km-eket. Aztán versenyen meghúzni, és csak akkor.

[ Szerkesztve ]

(#86966) Fred23 válasza Fred23 (#86965) üzenetére


Fred23
nagyúr

Aztán mivel szeretem az érdekes kísérleteket, nem kizárt, hogy jövőre megpróbálok rekortánon úgy lefutni egy maratont, hogy előtte csak 10k-kon gyakoroltam. :D

Szerintem nagyon érdekes kísérlet lenne: egy ember, akinek mondjuk már van 1 órán belüli 10k-ja, de csak 5 és 10 km-es távokon fut, megpróbál lefutni egy maratont. Biztosan próbáltak már néhányan ilyet korábban, szóval ha esetleg van valakinek infója ilyen történetről, megoszthatjá velem.

(#86967) SirRasor válasza Fred23 (#86965) üzenetére


SirRasor
őstag

Mi? Nem :D Nem így gondoltam. Tehát én csak teljesíteni szeretném és kész. Tehát ha pölö edzésen elérném a 40-et, akkor még hozzászenvedném azt a 2,2-t és annyi, lezártam, onnantól kezdve csakis félmaraton. Versenyre nem mennék.

"Aztán mivel szeretem az érdekes kísérleteket, nem kizárt, hogy jövőre megpróbálok rekortánon úgy lefutni egy maratont, hogy előtte csak 10k-kon gyakoroltam."
Ilyet próbáltam ősszel! Nagyon elszánt voltam és el is jutottam 30km-ig :)) Sőt, előtte pár hónappal futottam félmaratont meg néha 15k-kat, tehát...nem nagyon megy, ha nincs hosszú távú futás.

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#86968) Hi!King válasza SirRasor (#86963) üzenetére


Hi!King
őstag

Úgy, hogy ha alacsony pulzustartományban futsz, akkor nem fogsz az izomzatból égetni. Nem a táv, hanem az intenzitás építheti le az izomzatot, illetve a nem megfelelő táplálkozás. Maratonra meg fel lehet készülni sok könnyű hosszúfutás plusz kevés intenzív résztávval, miközben mehet az erősítés is.

(#86969) tomcica válasza Fred23 (#86965) üzenetére


tomcica
Topikgazda

35-40km/edzes barmilyen sebessegen ugy szed le rolad mindent,hogy magad is meglepodsz :K been there,done that

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#86970) norby_42 válasza Fred23 (#86966) üzenetére


norby_42
aktív tag

Keress vissza, ez Vertigo stílusa :)

Eat pasta, run fasta

(#86971) Fred23 válasza SirRasor (#86967) üzenetére


Fred23
nagyúr

"Ilyet próbáltam ősszel! Nagyon elszánt voltam és el is jutottam 30km-ig"

Asszem, akkor nincs értelme rápróbálnom jövőre. :D

tomcica: Már miért szedne le mindent, ha mondjuk viszek magammal elég ch-t, glutamint, protein szeletet, satöbbit? Lassú kocogás közben simán tudok enni akár tartósan is. Akkor már inkább attól félnék, hogy sz@rni kell majd. :DDD

norby_42: Köszi, rákeresek!

[ Szerkesztve ]

(#86972) zzola


zzola
félisten

Ma voltam plazmát adni, de kellett egy kis mozgás.
Napról napra jobb a tempó, ahogy mennek le a kilók. :))

[ Szerkesztve ]

(#86973) Lortech válasza Fred23 (#86928) üzenetére


Lortech
addikt

Elsősorban nem azért "veszélyes" a hosszú, ami a futás közben történik, hanem ami utána történik, a regeneráció (hiánya) és adaptáció (másmilyen), túltolás miatt kieső edzésmennyiség. Olyan terhet rak a regenerációra egy hosszú intenzív futás, ami pár napra bármilyen gaint ki tud nyírni, így ha ilyenkor ráterhel az ember más izomcsoportban, könnyen lehet, hogy azt se kapja vissza, amit elvesztett edzés közben, nem hogy többet.
De valóban nem mindegy az intenzitás közben, végig lehet togyogni egy hosszút 20%-kal a laktátküszöb alatt is takarékon, főleg zsírból, glikogént alig használva, izmokat kevésbé igénybe véve, izületeket kímélő stílusban, meg végig lehet nyomni a határon is. Teljesen más regenerációt igényel.
A gyakori maraton veszélye mindenesetre engem biztosan nem fenyeget :D Az már nem az egészségről szólna, FM után is kihagyok egy napot, nem csinálok semmi edzést, max pár km séta. Most az a terv, hogy 1-2 havonta futok egy fm-et valahol 5:15 körül, és 10k-kat futok majdnem minden másnap (5:00-5:30 körül ahogy kiadja 150-155 körüli HR céltartományban). Ez az elmúlt hónapok alapján fenntartható hosszú távon is. Ebben az intenzitásban kevés glikogént használok, így nem zavar bele az étkezésembe se és a további napomba sem. Nem úgy a hétvégi FM PB, ami után fél napig feküdtem és mindent megettem, amit értem.
"ha 5k-ra gyúrnék, már illett volna bemennem 20 perc alá"
Már miért?
Mert nagy a szám, de az alkatom alapján képes kell legyek rá, csak ehhez gyakrabban kéne kimozdulnom a komfortzónámból. De továbbra sem cél a futás, hanem eszköz, ezek meg csak számok.

Thank you to god for making me an atheist

(#86974) bandus


bandus
veterán

mi rettenetesen beszoptuk a mai napot ezzel a széllel és esővel, majdnem 3 óra folyamatos szopás volt így a turul trail útvonalán, amint 1-2 helyen rövidítettünk, így talán -1 km és -50m szintre jött ki a dolog. sár többször bokáig ért, levelek mindenhol, és persze a kedvenc szakaszunk is egész csúszós volt, ahol 0.9 km-re jut 200+ méter szintemelkedés :)

de azért jóvolt ilyenkor az erdő, teljesen üres, egy kutyasétáltataóval találkoztunk még az elején. a salomon thundercross gtx jelesre vizsgázott, pedig féltem rögtön elvinni egy ilyen 20+-os karikára. de nagyon jól tapadt minden felületen, nem ázott át, jól csillapított és a 4 mm drop sem bántotta semmimet, annak ellenére, hogy 8-10 mm-hez vagyok szokva. aki jó mindenes terepcipőt keres, annak ajánlom :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#86975) tomcica válasza Fred23 (#86971) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ja,nem egy alkalomrol beszelek :N ugy nincs gond 70-el sem...azt hittem folyamatos 35-40km/edzes naprol napra a tema,mert az lekap mindent....hiaba toltesz kozben,elotte es utana.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#86976) tisn válasza Hi!King (#86968) üzenetére


tisn
addikt

bocs, ezt nem igazan hiszem el. en meg nem lattam heti 50km sracok kozul olyat, aki nem fogyott le szalkas, vekony, hosszutav futo alkatra. olyan izomztatot mint egy rendesen kondizo sracon van, nem fogsz rendszeresen sokat futon latni.

elmeleti hatteret nem ismerem, de ez a gyakorlati tapasztalatom a futokorokrol es konditermekbol :)

(#86977) HKorn válasza bandus (#86974) üzenetére


HKorn
addikt

Ilyenkor kimenni terepre, hááát, térdig érő sár garantált, kemények vagytok!

ahol 0.9 km-re jut 200+ méter szintemelkedés

Azaz a Siratófal. Megmásztam párszor, megadja az érzést egy ilyen körhöz az biztos :D

Run&Ride

(#86978) Studi válasza tisn (#86976) üzenetére


Studi
addikt

Heti 50km az a hosszútávfutó alkathoz kutyafüle, attól még nem fog elfogyni se zsír, pláne nem izom szerintem. Én simán tartom a skinny-fat alkatot is heti 50km mellett. :D

(#86979) Studi válasza HKorn (#86977) üzenetére


Studi
addikt

No de az edzéshatás is jóval nagyobb, mint a sík aszfalton futott km-eknek. :D Tudjuk, hogy a vadász miért jár az erdőbe... :DDD

(#86980) Maximum1


Maximum1
őstag

Megjött a Magnify Nitro WTR, ez nagyon jó cipő ennyiért!
Nitro WTR nem annyira tetszik, sokkal jobb anyaghasználata van a Magnify-nek.
Ami közös bennük, csúcsos hosszú orruk van, olyan mintha nagy lenne, de mégsem, vagy csak én vagyok 2 méret közt.
1 év kihagyás után most próbálkozom, így nagy futó tapasztalatot nem tudok róla írni.
Most 3 km volt, viharos szél, vizes út és 6 fok, csak a lábam nem fázott.

Köszi a megosztást. :R

(#86981) Never79 válasza bandus (#86974) üzenetére


Never79
tag

:R

(#86982) Never79 válasza Studi (#86978) üzenetére


Never79
tag

Szintén zenész. Heti 60-70 km, mikor felkészülés van, s nem megy semmi le rólam. Tudom kaján kell változtatni :B

Nem, nem a bal oldali hölgy vagyok :D .

(#86983) zzola válasza Never79 (#86982) üzenetére


zzola
félisten

Persze, mert a kaján múlik …

(#86984) HKorn válasza Maximum1 (#86980) üzenetére


HKorn
addikt

Nitro WTR alatt melyiket érted, mert ilyen modell nincs :D

Run&Ride

(#86985) SirRasor válasza tomcica (#86969) üzenetére


SirRasor
őstag

Akkor most Neked higgyek vagy Hi!King-nek? :D Gondolom mindkettőben van igazság, úgyhogy közelítsük meg máshogy:
Szerinted Z2-ben kb. mennyi az a táv (1-2 naponta), ami még nem nagyon piszkálja az izomzatot?

Fred23 jó-jó, nem vagyunk egyformák, lehet több sikered lesz :)

tisn hát igen, ezért szeretnék most a végére járni, hogy (leszámítva egy maratont) mire érdemes hosszú távon ráállni, hogy a futás és izomépítés maximumához közeledjek úgy, hogy ne hátráltassam egyiket se.
Jön a harmadik gyermek; nagyon de nagyon kevés időm lesz edzeni és a lehető legoptimálisabban szeretném kihasználni az edzésidőt.

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#86986) Maximum1 válasza HKorn (#86984) üzenetére


Maximum1
őstag

JA, pont most vettem én is észre, Velocity.

(#86987) xy.zsolt válasza Studi (#86978) üzenetére


xy.zsolt
őstag

74kg-mal kezdtem az évet és volt még sérülésem ami miatt fokozatosan emeltem pont heti 50km-ig a távot amit hónapok óta precízen tartok. 67kg voltam egy hónapja....eléggé hosszútávfutó formában :K Ja és heti Z2 35k / Z4 15k arányban a tempó.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#86988) norby_42 válasza SirRasor (#86985) üzenetére


norby_42
aktív tag

Szerintem a válasz az, hogy nincs válasz, mindenkinél máshogy van.

Eat pasta, run fasta

(#86989) tisn válasza SirRasor (#86985) üzenetére


tisn
addikt

Gratulálok!!!

(#86990) tisn válasza Never79 (#86982) üzenetére


tisn
addikt

Hat igen, pont nem latszik rajtad sem a kidolgozott nagy mennyiségű izomzat :)

(#86991) Fred23 válasza Lortech (#86973) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én tudatosan táplálkozom, meg edzeni is így szeretek általában, szóval figyelnék a regenerációra. De egyébként meg én is csak úgy vagyok, mint SirRasor, vagyis csak teljesíteni szeretném majd a távot valamikor. Elméletben érdekel inkább, hogyan kéne felkészülnöm egy versenyen lefutott maratonra, illetve hogy mire juthatnék, ha a felkészülésem nem lenne optimálishoz közeli sem, mégis rápróbálnék. :)

tomcica: Á, nagyon nem vagyok olyan kondiban, és nem is leszek szerintem soha, hogy minden edzésen kocogjak 35-40 km-t. De ha nem csak a maraton teljesítésre mennék, hanem versenyen való teljesítésre, akkor ugye már cél lenne egy normálisabb idő is, és akkor valami olyasmi lenne szerintem egy járható út, hogy mondjuk minden második héten kocogni lassan 35-40 kilit -összesen legalább 5-öt-, majd utána nevezni egy hivatalos versenyre, és azt már nem teljesen lazán kocizva, mint edzéseken, hanem kicsivel gyorsabban. De mondjuk ehhez Te biztosan sokkal jobban értesz, én csak tippelgetek.

tisn: Viszonylag sokat tudok az izomvesztés elméleti hátteréről, és szerintem nagyrészt kivédhető lenne egy ügyes felkészüléssel. Már persze egy gagyi szintű teljesítéshez, profiknál passzolom a kérdést. Nem arra gondoltam, hogy 3 órás maratont szeretnék futni versenyen, csak arra, hogy ne legyen nagyon égő az időm, ha már versenyre mentem (de ugye inkább nem is mennék, és a kérdés így inkább csak elméleti).

SirRasor: Ha csak így rápróbálnék jövőre a 10 km-es futások mellett, és nem futnék előtte ennél jelentősen többet is, szerintem nekem se sikerülne.

"szeretnék most a végére járni, hogy (leszámítva egy maratont) mire érdemes hosszú távon ráállni, hogy a futás és izomépítés maximumához közeledjek úgy, hogy ne hátráltassam egyiket se."
Szerintem is meglehetősen egyéni, kinek mi az optimális út itt, de például ahogyan én most csinálom, az még biztosan nem árt az izomvesztésnek még negatív kalórián sem. (Úgy heti 2-3 x 5-6 km kocogás a push-pull-leg-es* izomépítős edzéstervem mellett.) Simán lehet, hogy nem ártana heti 2-3 x 10 km se, valakinek meg akár ennek a duplája se, de tényleg nagyon emberfüggő lehet, és ugye nem csak a táv számít, hanem az intenzitás is -pont mint kondizásnál.

*Ha érdekel, rengeteg találat van neten a push-pull-leg-es edzésmódszerről, illetve komplett edzéstervek is, bár szerintem jobb, ha az ember sajátot csinál.

(#86992) SirRasor válasza tisn (#86989) üzenetére


SirRasor
őstag

Köszi, pápá annak a maradék kis alvásnak is :D
..ja meg a maradék kis hajamnak is búcsút inthetek :))
BÁR SISAKBAN ÚGYSE LÁTSZIK

norby_42 ettől tartottam, azaz csak a saját káromra kísérletezhetem ki, ami a legidőigényesebb.

Make Love not war!

(#86993) tisn válasza SirRasor (#86992) üzenetére


tisn
addikt

mondjuk te mar most is hosszutavfuto alkat vagy szerintem, szoval told a csovon nyugodtan :)

es hat itt van lanyus peldanak, hogyan kell a futast es a babakocsis gyereksetaltatast osszehangolni :)

(#86994) tomcica válasza SirRasor (#86985) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Gondolom egyenileg ez azert elter,attol hogy nalam igy tortent,az nem jelenti,hogy vaskosabb felepitesu embernel ugyanigy lecsoffad.
Nalam a fo problema az edzesek kozotti visszatoltessel volt :K egyszeruen nem tudtam annyit enni,hogy ne fogyjak.Legalabbis ugy nem,hogy ne kapjak kozben "kaja komat" :P
Pl. 5db tukor tojas,zoldseg,par szelet kenyer,sajt + jon az ehseg zabpehely + csokis feherje...meg mindig ugy erzed nem ettel semmi,na eloveszed a nutellas kenyer + vaj + banan kombot az mar eleg,de dolsz is el mint egy darab fa...mindez utan vagy nehany ora munka vagy alvas, ami epp van,es indul is a kovetkezo napi futas :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#86995) tomcica válasza SirRasor (#86985) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Z2-ben napi 25-30km-ig nem lesz gond :N az felett eeeegesz mashogy tortennek a dolgok,de hirtelen :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#86996) tomcica válasza SirRasor (#86985) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ha minimalis edzessel kellene operalnom,altalanos szintentartas,akkor csak rotalnam a kovetkezoket sorba:
- laza km gyujtes
- hosszu futas a vegen fokoso tempocska
- 200/200m rovid de eles edzes
- teljes test erosites (sulyozas,akar teremben)
- laza km gyujtes
- 6-8km tempo
- 400/400m eros tempos
- teljes test erosites

(a ket erositos napot esetleg szet lehet szedni felso es also testre,ha van gyuros mult)
Kaja extran felugyelve,mint egy utolso stadiumos vegbelrakos szerzetes :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#86997) #76500480


#76500480
törölt tag

[Balatonikör] Parton izgalmas lesz versenyezni aki indul, strandon kitörte a derekam az oldaszél. :DDD Egy kalappal aki indul JYSk Balaton Félmaratonon :C

(#86998) tomcica válasza Fred23 (#86991) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Napi 1ora edzessel siman fel lehet keszulni egy maratoni tav teljesitesere :K
Ahogy irtad is,a kulcs az,hogy nehany egyre novekvo hosszu futast csinalj a verseny elott.
Kethetente eleg 25km-rol megindulsz es 25-30-35km azaz 6het alatt feljossz.
Ez az elso maratoni teljesitesre nagyon is eleg.
Amit te irsz,hogy verseny is legyen,tempo is...az mar egy masik tortenet.Oda majd ugy kell futni kethetente a hosszut,hogy a kozepen es/vagy a vegen mar menjen maratonos celtempo is (kozben gyakorolni a frissitest,kiismerni a tested regeneralodasat stb.)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#86999) tomcica válasza #76500480 (#86997) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:R brutal itt delen is,jott a hideg + szel kombo mozgatja a cserepeket :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#87000) xy.zsolt válasza tomcica (#86999) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Itt egyelőre csak 40kmh-s a szél, 6°c napsütéssel, szóval semmi extra :N

Ma befejezem a 2. 4hetes résztávos edzési ciklust. Azon agyalok, hogy lehet tartok egy komplett reco hetet....biztos ami biztos. :U Ugyanúgy letolnám az 50k-t, edzések végén kigyorsításokkal. 10k-s felmérőhöz nincs még kedvem :N , esetleg egy éppen 20perc alatti 5k-t céloznék meg a héten (talán már hétfőn)....vagy azt sem :B (nálam ez hangulat kérdése is) Na, még alszom rá kettőt. A lényeg, hogy érzem a gyorsulást és HR javulást. :K

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.