Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47220) #71562240 válasza Nigér (#47217) üzenetére


#71562240
törölt tag

Én már egyszer telefonon is érdeklődtem ezekről az egyik üzletben, amelyik forgalmazza (Mobilász), de nem tudtak semmit mondani róla, csak hogy a nagyker szerint eredeti. Az persze már a gagyi csatlakozók meg csicsák miatt sem lehetséges, de kíváncsi lennék, milyen driverek vannak belül. Már elmentem volna kíváncsiságból mvghallgatni, ha nem Dunavarsányban lenne az üzlethelyiség. Valahonnan Indiából eredhet, én legalábbis csak indiai oldalakon láttam hirdetni OEM-ként.

Mindazonáltal egy-két helyen 28ezerért lehetett kapni bizonyosan eredetit nemrégen, ami nem rossz ár a nettó 350 dolláros listaárhoz képest.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.