Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43201) DopeBob válasza Motion_Blur (#43196) üzenetére


DopeBob
addikt

legalább nem visít mint egy malac, ne legyünk telhetetlenek. A kép jó, és legalább a szak-komentátor is :U

MZ/X

(#43202) werszomjas válasza Motion_Blur (#43196) üzenetére


werszomjas
őstag

Sztem addig, míg a Torro Rosso-ra nem hiszi azt, hogy az a RedBull, és nem ordít mint egy őrült, hogy VETTEL KISZÁLLT, addig olyan nagy gond nem lehet :DDD

A célegyenes motor hang tényleg zavaró, de legalább ott vannak a helyszínen :)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#43203) Oliverda válasza Motion_Blur (#43200) üzenetére


Oliverda
félisten

Ellenben szerintem Rosberg gyorsan át fogja ugrani a két RB-t, még úgy az első 6-7 körben. Persze csak, ha túléli a rajtot.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#43204) JColee válasza werszomjas (#43202) üzenetére


JColee
őstag

Nekem fel se tűnt, amíg nem írtátok. Biztos én vagyok az "igénytelen". :)
Egyébként Mezei tényleg benézett pár dolgot, de a hangfekvése jobb mint Gyulámé, és nem kezdi el az aggódást minden hülyeség miatt.

[ Szerkesztve ]

(#43205) giigz


giigz
veterán

Ha az RTL-es korszakot vesszük 100%-nak, akkor az én számomra ez a jelenlegi közvetítés 50% körül van, nagyon nem jött be...

(#43206) McCartman válasza JColee (#43204) üzenetére


McCartman
senior tag

nekem se , főleg így félkómásan hajnalok hajnalán. :DDD
Bekapcsoltam a tvt reggel 7kor és egyből kiült a vigyor az arcomra a képminőség láttán.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#43207) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#43196) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Bázz valamelyikőtök mondja már el, mi a franc kell a SkySport F1 HD nézéséhez!

Te is és Xirtam is csak hurrogtok az m1-re, hogy mennyivel xarabb, mint a Sky, de a kérdésre nem feleltek, pedig nem most teszem fel először... :(((

Mondjuk Xirtam-on nem lepődök meg, mert itt se volt eddig hajlandó válaszolni senkinek a Ferrari-hoz fűződő viszonyával kapcsolatban, és hozzám se jutott el az ígért privát üzenet...

giigz: Pedig sokkal jobb, mint az RTL hozzá nem értő, visító óvodásai, akik még beszélni se tudnak...

A stúdiós hölgy nem a szívem csücske, de még mindig jobb, mint
Alkalmasínt Balázs... Gyula távozására meg pezsgőt bontottam.

Palik is nagy kuki volt... Főleg a vége felé... A verseny 2/3-át a Shell reklám és Gyula oltogatása tette ki. Az, hogy mi történik a pályán az senkit se érdekelt... Nyomorogtak ketten egy liftben és pár apró képernyőről bogarászták, hogy mi is van a pályán... Mert milyen jó, hogy a vásárlók láthatják őket munka közben... A vásárlók, akik akkor és ott kb lexarták őket és a F1-et, mert vásárolni voltak...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43208) Dr. Romano válasza giigz (#43205) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Akkor már csak a rádió maradt ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#43209) raczger válasza TESCO-Zsömle (#43207) üzenetére


raczger
őstag

+1

Bár itt már az m1 műsorát is elkezdték fikázni, mikor így is 4x jobb a közvetítés minősége a képé pedig még annál is.

Xirtamnak pedig a Ferrari néha "mi" néha "ők", fura :) Lehet ő a felelős, hogy ilyen lassúak és most épp a giotin alatt van :D

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#43210) TESCO-Zsömle válasza raczger (#43209) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akartam is neki írni a "fejek fognak hullani"-ra, hogy akkor hamarosan jöhet szurkolni a McLaren-hez, mert kirúgják. :DDD

Én láttam! Alonso azért csúszott ki, mert nem szurkolt neki eléggé. :P
Ez kevés. Nem méltó a Ferrari-hoz. Ennél jobban kell szurkolni. Erősebben! ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43211) JColee válasza TESCO-Zsömle (#43210) üzenetére


JColee
őstag

Fel kéne kérnie Tihanyi Tamást, hogy energizáljon a Ferrarinak egy kicsit. :U

[ Szerkesztve ]

(#43212) TESCO-Zsömle válasza JColee (#43211) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Persze... Haverom élőben nézte, és vette az energiát.

Két hétig nyomta tőle az ágyat emiatt. ;] :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43213) werszomjas válasza TESCO-Zsömle (#43212) üzenetére


werszomjas
őstag

Rosszat nézett, legközelebb ezt nézze [link] :DDD

Bár ugye szokták mondani, a legjobb orvosság a nevetés :DD

[ Szerkesztve ]

üdv

(#43214) Motion_Blur válasza TESCO-Zsömle (#43207) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ha visszaolvasol akkor kiderül hogy mióta vártam már az M1-et és soha nem hurrogtam.. épp ellenkezöleg. Attól hogy felsorolok pár hibát nem kell egyböl ugrani.. ment pü amúgy.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#43215) AMD Power válasza giigz (#43205) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem semmi bajom nem volt a közvetítéssel.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#43216) Chosen válasza Motion_Blur (#43214) üzenetére


Chosen
addikt

Én is így gondolom, de már írtam is nekik, tehát ami tudok, meg is teszek érte, hogy javuljon az a néhány hiba.

A Sky Sports engem is érdekelne. :R

(#43217) csucsbicep válasza AMD Power (#43215) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

+1. Nekem ez majdnem jobban tetszett.

(#43218) 7600 GS válasza Motion_Blur (#43214) üzenetére


7600 GS
addikt

Engem is érdekelne a SkySports HD, légyszi PÜ-ben ird meg! :R

(#43219) AMD Power válasza csucsbicep (#43217) üzenetére


AMD Power
titán

Én mondjuk a Wébert alapba csipem... Norbi nem is kérdéses. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#43220) mokus1 válasza AMD Power (#43219) üzenetére


mokus1
addikt

Norbit eddig csíptem aztán volt ez a galambos mizéria de végre ma hogy elmagyarázta és számomra tiszta vízet öntött a pohárba miért is lassult be újra kedvelem.

(#43221) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nem tudom megmondani hogy otthon hogy lehet megoldani, csak ennyit írtam a kollegának is :B

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#43222) Oliverda válasza Motion_Blur (#43221) üzenetére


Oliverda
félisten

Kiköltöztél? Mi a meló?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#43223) bambano válasza AMD Power (#43215) üzenetére


bambano
titán

amikor Wéber kijavított a kollégát, hogy nem azt mondták a rádióban, hogy az első meg a harmadik szektorban javulj, hanem azt, hogy azok a jók, akkor felmerülhetett volna egy kis kétely... és ez csak egy. meg hogy gombos egy szektor alatt lefutotta a kört.

Michelisz 1-2 alkalommal nem bírta kimondani, amit akart... oké, őt nem a szájtépésért szeretjük. De a nőszemély a kényszervigyorával meg a tudálékoskodó, de végül nőcisre sikerült kommentárjaival halálosan idegesítő volt.

akkor még nem beszéltünk arról a színvakról, aki úgy rakta össze a virtuális stúdió részleteit, hogy kifolyt tőle az ember szeme. pont ezeket a színeket kellett megtalálni? meg úgy sikerült összehozni az íveket, hogy vibrált. valami antialias vagy ilyesmi nem volt már kéznél? az inzertek satnyák voltak, az egyikről lemaradt a hang, a közvetítés folyamán többször is kiesett a hang, és persze tök pártatlanul forog pont egy redbull a virtuális pódiumon. de oké, legyen redbull, de minek forog, csak eltereli a figyelmet. Mondjuk arról a függönyről, amit a műsorvezető viselt, az jutott eszembe, hogy az még a makány féle olimpiai egyenruhát is alulmúlta, mint egy mélygarázs.

Attól is a falra másztam, hogy elvileg az f1 tizedmásodpercekről szól. Ez nem olyan, mint egy szülészet, hogy apuka üljön le, majd 72 óra múlva lesz tényleg apuka, Ehhez képest szépen beugró f1 ikon miatt akár le is késheted az eseményeket.

Az egész közvetítésen érződött a rutintalanság, a pályakezdő stíl, meg az erőlködés, hogy azt a harsányságot nem akarják, amit a kereskedelmi, csak amit akarnak helyette, ezt a családias picsogást, azt sem végrehajtani nem bírják, sem a téma nem bírja el.

Komolyan azt gondolom, akik ezt csinálták, nem az f1 közvetítéshez, a tv-hez sincs semmi közük. Vakok, süketek, iránytalanok.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#43224)



addikt

Még tegnap este autosport forumára írt be valaki pár infot, aki állítólag ismer csapatokból mérnököket. Tegnap még nem írtam be, de eddig egész jól bejött. Azt mondta, hogy:

Red Bull: állítólag a tavalyi modellel ellentétben ezt nem kvalira optimalizálták, hanem a futamokra, így az várható, hogy idén nem nagyon fognak pole-okat szerezni, viszont ha minden igaz futamon verhetetlenek lesznek. Erre kíváncsi leszek, de állítólag 1mp-et fognak adni mindenkinek versenyben.

Meki: erre azt mondták, hogy olyanra csinálták mint a tavalyi Red Bullt, vagyis kvalin nagyon gyorsak lesznek (ez eddig bejött), de futamon csak harmadik leggyorsabbak lesznek állítólag a Red Bull és a Merci mögött

Merci: Erről az az info jött tegnap, hogy kvalin második leggyorsabbak lesznek a meki mögött, futamon pedig szintén második legjobbak a red bull mögött, szóval amolyan átmeneti kiegyensúlyozott megoldás a két véglet között. Illetve még azt is hozzátették, hogy állítólag Schumi stílusához nagyon jól passzol az autó. Eddig ez is bejönni látszik.

Ferrari/Lotus: a jóslat szerint ők fognak harcolni a negyedik helyért

Sauber: őket jósolták a középmezőny leggyorsabb csapatának.

Kíváncsi vagyok holnap a futamon be fog-e jönni, amit a race paceről jósoltak.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#43225) csucsbicep válasza bambano (#43223) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Engem pl az ilyen apró részletek kvára nem érdeklenek, az izgat, hogy kifog győzni. A versenyen, úgyis Wéber lesz az egyik kommentátor, ő meg ért hozzá. RTl-es bagázsnál is őt tartottam egyedül vmire.

: De a RB minek változtasson a tavaly taktikán, ha az működött?

[ Szerkesztve ]

(#43226) JColee válasza bambano (#43223) üzenetére


JColee
őstag

Másik oldalon:
Sokkal kevesebb reklám. El se hittem, hogy mennyi idő van két quali szakasz között stúdióban beszélgetni, mert alig van egy két reklám.
Michelisz valóban megakadt párszor, ami zavaró is lehet, de szerintem ha a politikusok lehetnek beszédhibásak, akkor ne rójuk már ezt fel egy versenyző számára, aki volt olyan jófej, és felkelt "miattunk" hajnalban (Pécsről jött).
Mezei is rosszul fordította a rádióbeszélgetést, de szerencsére ott volt mellette Wéber, aki rögtön kijavította is. Nem kellett Hallgatni 10 percen keresztül Gyulámozást Paliktól, Gyulámtól az állandó siránkozást.
Biztos azért van Red Bull, mert nem pártatlanok. Vagy a Red Bull a címvédő? Ja bocs, biztos nem ez az oka. :U
A rosszat tényleg könnyebb észrevenni. És fröcsögni is baromira egyszerű.

(#43227) dokar


dokar
addikt

valaki adjon holnapra egy linket (pl skysports hd :) ), mert m1-en motorhang nélkül nem nézek f1-et :O

extra - SEXRay

(#43228) Chosen válasza (#43224) üzenetére


Chosen
addikt

Kíváncsi vagyok mi lesz ebből, de nekem eddig úgy tűnik, hogy tényleg nem éreztek még rá az autóra a RB-nál, időmérőn is csúszkált rendesen, nem hiszem, hogy az tervszerű volt. Visszanéztem a tavalyi onboardokat, úgy mentek át a fújt difis RB-al a kanyarokon, mint kés a vajon, de most szó szerint küzdöttek velük, míg Mekivel hasonlóan nyugodt kört tudtak produkálni, mint a tavalyi.

[ Szerkesztve ]

(#43229) Oliverda válasza (#43224) üzenetére


Oliverda
félisten

Talán pont a McLaren valamelyik fő technikai guruja mondta a bemutatón(?), hogy nem nagyon tudják az autót kifejezetten az időmérőre kihegyezni. Nincsenek spéci időmérős fejlesztések. Persze azt nyilván meg tudnák tenni, hogy a cucc baromi agresszívan bánik a gumikkal, és fél kör alatt már üzemi hőmérsékleten vannak, de akkor meg hamar elkopnak. Annyira nyilván nem hülyék, hogy ezt bevállalják. A kvalira talán egyedül a DRS az amin lehet még csiszolni.

Holnap fény derül erre is, de szvsz a McLaren a kipufogójának köszönheti ezt az első sort. Figyeltem Hamilton Q3-as felvezetőkörét, és elég szokatlanul gyorsítgatott ki. Arra tudok gondolni, hogy van egy kikísérletezett gumimelegítő program az időmérőre, ami a megfelelő kigyorsítások ill. sebesség mellett pont a gumira tolja a kiáramló gázt. Ez már volt is itt linkelve párszor.

Szvsz a Red Bull is valami hasonlót csinált tavaly, csak most a kipufogócsonk variálásának köszönhetően más utat kell találniuk ehhez.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#43230) Dr. Romano válasza dokar (#43227) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Motorhang az van csak sajnos a kommentátor állásból :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#43231) Mezcal


Mezcal
addikt

Raikkönen rosszabb visszatérést produkált, mint Schumacher! A futamon sem várok tőle többet.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#43232) Oliverda válasza Mezcal (#43231) üzenetére


Oliverda
félisten

Viszont eddig legalább nem repült bele a sóderágyba a saját hibája miatt. Plusz azonnal elismerte, hogy ez ő sara volt a gyenge kör, és nem kezdett el kifogásokat keresni.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#43233) McCartman válasza Mezcal (#43231) üzenetére


McCartman
senior tag

Ő sem tőled hidd el. :D
1 időmérő alapján ítélni pedig finoman szólva is botorság.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#43234) JColee válasza Mezcal (#43231) üzenetére


JColee
őstag

Én azért többet várok, ha nem haragszol. :)

(#43235)



addikt

Fú, de várom már a futamot! :))

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#43236) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Felipéröl mesélj inkább, mi a véleményed? :)

Pá: köszi az infókat, nem tudom elképzelni hogy RB ennyire jó legyen versenyen :/

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#43237) proof88 válasza Mezcal (#43231) üzenetére


proof88
addikt

Ne aggódj, Kimi a te véleményedet is leszarja. :))

(#43238) válasza Motion_Blur (#43236) üzenetére



addikt

Az 1mp-et én is túlzónak tartom, de maga a koncepció elképzelhető, hogy futamra van inkább kihegyezve a kocsi és ott még veszélyesek lehetnek.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#43239) Oliverda válasza (#43238) üzenetére


Oliverda
félisten

Ilyen végsebesség mellett én kétlem, hogy egy pálfordulás jönne náluk a futamra. Már azon is meglepődnék, ha normál körülmények mellett a Merciket elvernék. Mondjuk náluk még nagy kérdőjel a gumikopás.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#43240) Motion_Blur válasza (#43238) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A második sorból oké lenne, de ha megkapják az elsö etapra a Mestert mozgó bójának, akkor leves :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#43241)



addikt

Igaz, egyébként sem süt belőlük a tavalyi önbizalom, szóval elképzelhetőnek tartom, hogy még valóban nem állt össze a tesztek végén felpakolt új csomag. Már akkor problémáik voltak vele, szóval könnyen lehet, hogy tényleg csak ennyi van bennük.
Holnap majd úgyis kiderül.

szerk: mindenesetre eddig nem bánom, hogy a mekit tettem be a ligába magamnak:)

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#43242) Motion_Blur válasza (#43241) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Úgy tűnik hogy végre én is jól kezdem az évet a ligában (kopp-kopp..) :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#43243) McCartman válasza Motion_Blur (#43242) üzenetére


McCartman
senior tag

-->[link]<--

:DDD

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#43245) callmeakos válasza McCartman (#43243) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

kicsit durván optimista egy tipp :DDD :DDD

All→M8

(#43246) Motion_Blur válasza McCartman (#43243) üzenetére


Motion_Blur
félisten

MS gyözelemért bármit :) :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#43247) Frenky89 válasza bambano (#43223) üzenetére


Frenky89
őstag

"szépen beugró f1 ikon miatt" írsz egy levelet Bernie-nek biztos el tudja intézni, hogy ne legyen ilyen, bár nem tudom pontosan, hogy a hivatalos képanyag kinek a keze alá tartozik.

(#43248)



addikt

Schumi és Kimi belső kamerás videok.

Érdekes lenne összevetni Schumi körét egy Red Bull vagy Meki körrel, hogy a Merci vajon több helyen tudja-e használni a drs-t, ami a fújt első szárnyra utalna.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#43249) Mezcal válasza McCartman (#43233) üzenetére


Mezcal
addikt

Schumacher 3 év után az első időmérőn 7. lett egy rosszabb autóval. :)
És akkor arról még nem is beszéltem, hogy ő 40 felett van...

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#43250) Xirtam válasza TESCO-Zsömle (#43207) üzenetére


Xirtam
veterán

Par hozzaszolassal feljebb leirtam minden kerdesedre a valaszt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.