Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43401) Zodicus válasza Motion_Blur (#43400) üzenetére


Zodicus
senior tag

:Y

(#43402) lujó55


lujó55
őstag

Én meg keresem az RTLKLUB-on, hogy mikor lesz a Forma 1 :W :DDD :DDD :DDD :O
Mióta M1 műsor? :F Na, mindegy, majd ebéd után...

(#43403) IreN!CuS válasza lujó55 (#43402) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ha ~300 hsz nem volt ezzel kapcsolatban linkekkel stb stb stb akkor egy sem :U .Idén vették át.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#43404) lujó55 válasza IreN!CuS (#43403) üzenetére


lujó55
őstag

Vágom én, de most ébredtem fel téli álmomból...
300 HSz. Hát végigolvastam én, mi? :D

(#43405) TOM-202 válasza Motion_Blur (#43400) üzenetére


TOM-202
senior tag

Az kemény!

(#43406) emre válasza Motion_Blur (#43383) üzenetére


emre
veterán

"legjobb csapattársak"

Ezt nem tudom honnét vetted.

Egyszerűen Button-t nem érdekelte tavaly sem, hogy második pilóta volt, Hamiltonéhoz képest töredék fizetéssel. Erről a csókáról ezek a dolgok lepörögnek. A tavalyi évük azzal ment el, hogy az szezon első felében Hamiltonhoz próbálták igazítani az autót, ha akkor ugyanolyan komolyan vették volna Button-t mint most akkor egészen más eredmény születhetett volna.

Hamiltont viszont továbbra is erősen zavarni fogja ha a csapattárs lenyomja.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#43407) JColee válasza emre (#43406) üzenetére


JColee
őstag

Volt egy rakás videójuk, hogy mekkora spanok (szerintem vodafone reklámok voltak, de akkor is). Nézz párat youtubeon.

(#43408) werszomjas


werszomjas
őstag

Ez a Vergne mekkora egy s*ggnyaló.

Oké hogy Torro Rosso és Red Bull, de kb úgy engedte el Vettelt és Webbert mintha lekörözték volna, Alonsot meg feltartja. Csinálhatta volna kevésbé látványosan :U

Kimi viszont szépet ugrott az utolsó körben a 10. helyről a 7.-re :) Nem véletlen, aki tud az tud ;]

[ Szerkesztve ]

üdv

(#43409) csucsbicep válasza emre (#43406) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Csak nehogy megint, olyan marhaságokat csináljon Hamilton, mint tavaly.

(#43410) Pompi válasza lujó55 (#43402) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az internet világában azért ilyet nem illik benézni ...

Feel Good Inc.

(#43411) emre válasza JColee (#43407) üzenetére


emre
veterán

Amíg a csapattársak nem esnek nyilvánosan egymás torkának (mint pl Hamilton és Alonso) amit nem tudnak egyértelműen cáfolni addig nem is fogsz más fajta kommunikációt hallani.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#43412) SzalaiG válasza SzalaiG (#43399) üzenetére


SzalaiG
addikt

(#43413) emre válasza Zodicus (#43365) üzenetére


emre
veterán

Most miért ne? :DDD

Minden tiszteletem az övé, de Bitter Sanyi is egy évben háromszor visszavonul. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#43414) SzalaiG válasza Motion_Blur (#43400) üzenetére


SzalaiG
addikt

:( :(( :((( :Y

Meddig tűrik ezt még?
Inkább Nick ülne a helyén!

(#43415) Kiki18 válasza #16741888 (#43392) üzenetére


Kiki18
őstag

Nem kellene 1 versenyből egyből erre következtetni.szerintem lesznek itt még meglepetések,és nem csak McLaren és RedBull lesz az,aki versengeni fog. A Mercedes is labdába fog rúgni,hamarosan.Mivel a fejlesztések folyamatosak,nem beszélve az új gumikkal való ismerkedésről,szerintem csak a 3.-4. verseny után lehet ilyen következtetéseket levonni,és hol van az még...

(#43416) csucsbicep válasza SzalaiG (#43414) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Nem biztos, hogy jobban járna a Ferrarival, mint a Mercivel.

(#43417) DopeBob válasza csucsbicep (#43416) üzenetére


DopeBob
addikt

Heidfeld

MZ/X

(#43418) prmcsk


prmcsk
addikt

Nem tudom mit tudhat massza, amit mi nem, de hogy évek óta egy, a múltja miatt patinás ferka magánál tartja ezt a középszerű lúzert, nem lehet véletlen.

Ez a pöcshuszár nemhogy versenyezni, de még küzdeni sem tud, ha előzik.
Azaz tud, de csak akkor, ha a alfonzót kell szop@tnia. Kivel van ez a normálatlan ?

Hány évig jutalmazzák még a megtartásával, hogy anno évekig "slave-re volt jumperelve" ?

Az első után mondom: Az RBR és Szvetter, VB. lesz...

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#43419) DopeBob válasza csucsbicep (#43409) üzenetére


DopeBob
addikt

Legjobb úton halad pedig. Nem tudom, valahogy nem tudja kezelni ezt a helyzetet, hogy elkenik rendesen. Ebből meg láttuk már mi lesz, átmegy agresszívba és csak még rosszabb lesz, Neki is, és másnak is.

MZ/X

(#43420) SzalaiG válasza prmcsk (#43418) üzenetére


SzalaiG
addikt

Remélem nem!

Bárki csak ő és lajoska ne!!!!

(#43421) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Jó kis futam volt! :) Sajnálom Sumit.

Üdv: Csabee.

(#43422) Kiki18 válasza prmcsk (#43418) üzenetére


Kiki18
őstag

Slave-re volt jumperelve.... :DDD :DD Ez nagyon bejött.Bár tény,hogy igazad van. :D

[ Szerkesztve ]

(#43423) csucsbicep válasza DopeBob (#43419) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Én attól tartok, hogy a végén elrontja vkinek a jó versenyét emiatt.

(#43424) DopeBob válasza csucsbicep (#43423) üzenetére


DopeBob
addikt

Ez valószínűleg idén is meglesz. Rossz volt nézni, hogy mennyire frusztrált attól, hogy nem jött ki jól a lépés neki :(

MZ/X

(#43425) csucsbicep válasza DopeBob (#43424) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Én nem vagyok Hamilton szurkoló és, akkor még enyhén fogalmaztam, így nem igazán izgat ez a része, de elismerem a tehetségét ettől függetlenül.
Engem tavaly is az bosszantott, hogy másnak csinált kárt a saját idegeskedései miatt és nem szeretném, hogy ezen múljon pl. egy Schumacher dobogós hely.

(#43426) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Nagyon jó futam volt!
Úgy vélem Vettel most megmutatta a kétkedőknek, hogy hátulról is előre tud jönni és nem, nem az SC miatt, hanem többek közt az elején lévő előzése miatt is.
Button meg zseniálisan ment, le a kalappal tényleg, az a hidegvér, meg az a tudatosság amit az SC után művelt és azonnal kiautózta a távolságot Vetteltől, az nekem már már Scumacheri időszakokat juttatta eszembe.
Hamilton kicsit el volt kenődve, de majd az asszonya helyre rakja idővel ;]
Schumacher meg.... :( rajta nem múlik semmi úgy vélem és minden probléma ellenére előre tud tekinteni, hátha összejön már valami neki!
Alonso + Kimi = :R
Massát meg rakják már ki, ha kell nyitok egy idény közbeni transfer window -t és elcserélhetik Maldonadoval...az legalább méltósággal kenné el a Ferrarit a palánkon! :D

(#43427) Toekie


Toekie
csendes tag

(#43428) D.Orion


D.Orion
veterán

Senna vs. Massa

Kicsi adok kapok. :DDD Jó lenne pár belső kamerás felvétel.

[ Szerkesztve ]

(#43429) emre válasza Sandormaster (#43426) üzenetére


emre
veterán

"az nekem már már Scumacheri időszakokat juttatta eszembe."

Nekem meg a tavalyi Vettel-t.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#43430) McCartman


McCartman
senior tag

A közvetítés legjobb pillanata az volt , mikor fél percre elnémultak.
Komolyan először fel se tűnt , csak , hogy végre hallom rendesen a környezeti hangokat , mondom végre rájöttek , hogy nem kéne állandó szájtépéssel kitölteni az időt ha épp semmi nem indokolja.
Aztán leesett , hogy elvesztek valahol az éterben. :D

@D.Orion: ez nem adok-kapok , ez roncsderbi. :DDD
Ez még Hamiltonnak is dicséretére válna , Massa ügyes padawannak bizonyult.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#43431) Nagymelák válasza Sandormaster (#43426) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Azért Vettel nem előzte magát lilára a pályán,tehát semmit nem mutatott abból hogy előre tudja küzdeni magát.A rajtnál volt egy előzése,Hamiltont pedig a kerékcserénél előzte meg.Igazi akció előzése nem volt.

(#43432) Sandormaster válasza Nagymelák (#43431) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Én sem magasztalom fel, de szerintem elvakult lenne azt mondani (mint amit sokan mondanak is, főleg az elmúlt 2 év alapján) hogy nem tud előzni, tavalyi is volt hogy odatette magát, mindössze arról van szó, hogy előző idényekben annyira jó technika volt alatta, hogy volt hogy nem erőltette az előzést hanem megelégedett egy egy második, harmadik hellyel (már amikor történt ilyen egyáltalán :D ).
De majd idén tényleg megmutathatja, hogy mit tud, hisz most a Mclaren valóban nagyon erős.

(#43433) Nagymelák válasza Sandormaster (#43432) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Legalább gyakorolja az előzést,idén gyakran lesz hátul a mezőnyben. :C
Gyengültek és ezt ők is tudják,tavaly ekkora Button előnyt simán megettek volna a RedBull-ok.Az időmérőn is látszott hogy nem fog menni neki annyira,tavaly a Q2-ben vígan rohangáltak első időket kemény keveréken,idén azért felpakolták a lágyat gyorsan Ők is.
Most legalább tényleg megmutathatja Vettel hogy mit tud. :DD

(#43434) madstunt válasza prmcsk (#43418) üzenetére


madstunt
addikt

igazabol ha egy lonzinal lassabb versenyzo kell ahhoz hogy hatvedje lehessen valaki, na de nem ENNYIVEL

(#43435) Xirtam


Xirtam
veterán

Monza-ban be lesz jelentve, hogy Perez jön 2013-ban a Ferrari-hoz. Eldőlni látszik ez egyre valószínűbb.

Mondtam, hogy Sauber meg Williams jó.

Kellemes meglepetés volt a futam.

Érdemes még megjegyezni, hogy a Ferrari cserélt leggyorsabban kereket.

[ Szerkesztve ]

(#43436) jpm válasza Xirtam (#43435) üzenetére


jpm
senior tag

A tesztek nagyjából a valós erőviszonyokat mutatták. aki ott jól muzsikált az most is, a Lotus is erős lesz.

(#43437) kukinyo válasza Nagymelák (#43433) üzenetére


kukinyo
addikt

1 futamból (főleg az idény első versenyéből) hogy vonhatsz le ilyen következtetést?
Majd a 6.-7.futam után lehet mondani véleményt.De addig?
"idén gyakran lesz hátul a mezőnyben"
Most is milyen sokat volt hátul. :DDD

(#43438) legiaap


legiaap
nagyúr

Nálatok lehet nézni m1-t online?
Tegnap is akkor szart be, mikor ment a közvetítés és most sem működik... :W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#43439) madstunt


madstunt
addikt

Én amúgy még a Caterhamre leszek kíváncsi, ez a hétvége ritkaszarul jött ki nekik, ha klappolnak a dolgok bezavarhatnak a középmezőnybe simán. Idén már a pontszerzés szerintem meglesz párszor, ha meg valami kavarodás van kitudja mi lesz belőle :)
MSC-nél meg szerintem a futamgyőzelem is ki tud simán nézni majd

A HRT-t meg sajnálom, sose voltam híve a 107%-os szabálynak

(#43440) madstunt válasza legiaap (#43438) üzenetére


madstunt
addikt

a hivatalos streamben nem fogsz látni forma1-et. ha jól tudom a szerződésük köti a kezüket

(#43441) legiaap válasza madstunt (#43440) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor bekaphatják... :W
Bakker 21. század és nem lehet neten nézni...

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#43442) D@ni88 válasza madstunt (#43439) üzenetére


D@ni88
addikt

Egy normál körön 12 másodpercet kaptak. Minden 5-6 körben (elengedések miatt) elmentek volna mellettük. Van értelme?

[ Szerkesztve ]

(#43443) Nagymelák válasza kukinyo (#43437) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Tavaly ekkora előnyt két kör alatt megkajált volna a RedBull,most pedig támadó közelségbe sem került.
Többet volt most hátul, mint elől. A mai versenyhez a rajt utáni két előzésen kívül mit tettek hozzá Vettelék?Semmit!Autózgattak és szoktatták magukat ahhoz hogy a mezőnyben fognak nézelődni.

(#43444) Ice!? válasza madstunt (#43440) üzenetére


Ice!?
őstag

és akkor hol lehetne online nézni (az ismétlést) ? :(

(#43446) giigz


giigz
veterán

A közvetítéssel kezdem megbarátkozni, viszont Schumi kiesése, és a Mercedes 0 pontos versenye... :(

(#43447) McCartman


McCartman
senior tag

jobb szélen,

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#43448) Xirtam


Xirtam
veterán

Tesco miatt felvételről megnéztem az M1 adását. A Stúdiós dolgokról nem tudok beszélni. A kommentárok hát majd belejönnek. Igazából mérföldekkel jobb mint az RTL-é ez fix.

(#43449) Motion_Blur válasza Ice!? (#43444) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Sehol.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#43450) kukinyo válasza Nagymelák (#43443) üzenetére


kukinyo
addikt

A második hely azért nem annyira nevezhető mezőnynek. :DDD
Buttonnek tavaly is voltak fellángolásai, meglátjuk idén mi lesz.
1 futamból akkor sem lehet még leszűrni semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.