Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Prof válasza tragiQss (#450) üzenetére


Prof
addikt

Olcsó de az egyik legnormálisabb kínai termék, sokat adnak el belőle. Ebből sok olyan userhez került aki vette a fáradságot és visszavitte, nem dobta be a sarokba :B

(#452) tragiQss válasza Prof (#451) üzenetére


tragiQss
tag

Nekem volt egy, ahogy korábban írtam. Az alatt a pár óra alatt, míg játszadoztam vele, összesen két gondom volt: töltőre dugva használhatatlan volt és két-három alkalommal csontra fagyott. De a fagyásokról nem derült ki, hogy a töltő miatt vagy egyéb okból...
Ezt leszámítva jónak tűnt, de annak a polcnak a látványa elég lehangoló volt. ;)

(#453) csiziktomi válasza tragiQss (#452) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Hali,nekem is volt,lesz egy tab One-om.De láttam már szervízbe ennél lényegesen drágább cuccot is.
20-25 e ft-ért ez egy elég jó vétel.Volt egy Maxellem szintén 7 coll. de az a közlébe se jön ennek.

(#454) Hardboy válasza napata2 (#449) üzenetére


Hardboy
tag

mivel az oprendszer pont ezert nem engedi teljesen lemerulni az akksit ezert elobb kikapcsol. kikapcsolas utan meg napokig nem sul veszelyes szint ala az akksi. mire ez megtortenne, mar megveszi valaki, es nincs gond. de ha lejjebb is merulne? durva esetben mondjuk fel evvel rovidul az elettartama. es akkor mi lesz? valoszinuleg mar joval elobb eldobod a keszuleket, mert regi, elavult, lassu mar a vas... Mint ahogy manapsag a teleefonoknal is rovidebb a csereperiodus, mint az akku elettartam. altalanossagban persze.

azzal, meg hogy kiprobaljak a keszulekeket, szerintem csak te jarsz jol, mert frissitik is a legujabb verziora a romot. es garantaltan nem egy mukodeskeptelen peldanyt kapsz. ne feleejtsuk el, Kinabol jo a cucc.

en igy gondolom...

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#455) DJGABI válasza Hardboy (#454) üzenetére


DJGABI
addikt

Teljesen jól gondolod.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#456) HavocS válasza tragiQss (#452) üzenetére


HavocS
senior tag

A töltő egyedi volt, a fagyások meg saját tapasztalatom szerint akkor jönnek, ha lemegy sleepbe bekapcsolt wifivel. Mióta letiltottam hogy alváskor bekapcsolva maradjon a wifi, nem volt fagyásom.

(#457) Hardboy válasza HavocS (#456) üzenetére


Hardboy
tag

ha fagyogat a keszulek, erdemes lenne frissittetni a letezo legfrissebb oktorberi romra. ez meg nincs fent a honlapon sem egyelore, de sok kis javitast, es legfokepenn friss drivereket tartalmaz a gep fo hardverelemeihez.

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#458) tragiQss válasza HavocS (#456) üzenetére


tragiQss
tag

Maradjunk annyiban, hogy hibás volt. Hogy egyedi... Mikor a szervizes két szóból megérti és kapásból rávágja, mi baja, az gyanúsan rendszeres. :)

Nekem böngészés közben fagyott le... ha jól emlékszem, kétszer.

(#459) tragiQss válasza Hardboy (#457) üzenetére


tragiQss
tag

Ha jól értelek, te valamennyire "bennfentes" vagy.
Downgrade-elni is lehet a rendszert?
Sajnos korábban jónéhányszor láttam olyat, hogy az új driver több bugot hozott, mint javítást (igaz, főként windows-on és néhányszor linuxon)

(#460) mdav88 válasza tragiQss (#459) üzenetére


mdav88
senior tag

Livesuite legyalul mindent, tehát lehet! Nem kérdez, csak cselekszik...
Nekem a 8.10es frissebb ics van a gépen(honlapon elérhető), sokkal jobb lett a tab, mint előtte...!

Van már frissebb is, ezt még nem próbáltam....

(#461) Pierre75 válasza mdav88 (#460) üzenetére


Pierre75
senior tag

Leírnád azt is, hogy miben lett jobb?
Én 90%-ban ebook-ra, pdf-re használom, így a sebességgel nincs sok bajom a júliusi verzióval sem. Ami lehetne gyorsabb, az az ébredés. Hosszabb állás után várni kell míg reagál. Illetve az álló/fekvő váltást is lassúnak találom.

[ Szerkesztve ]

(#462) TripleB válasza mdav88 (#460) üzenetére


TripleB
senior tag

Nekem semmit nem gyalult le pl, minden maradt a régiben.
Most már az októberi rommal boot-ol éppen, kíváncsi leszek mi lesz a különbség...

mod: közben megjött a kép, megint maradt minden a régi, a verziószám viszont 20121015

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#463) bajaki


bajaki
őstag

Nektek megy rajta a Most Wanted? Nekem elindul, de aztán egyből ki is lép. Tudtok esetleg valami működőképes verziót mutatni?

Köszi!

(#464) Fooler89 válasza mdav88 (#460) üzenetére


Fooler89
őstag

Húú, ez jó. Van valami linked vagy el tudnád magyarázni, hogy csináltad?

(#465) z0d1AK válasza bajaki (#463) üzenetére


z0d1AK
veterán

Én megvettem, letöltöttem, minden módosítás nélkül megy a Most Wanted. Az indításhoz viszont net kell.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#466) Hardboy válasza tragiQss (#459) üzenetére


Hardboy
tag

Háát, nem vagyok igazi bennfentes, csak jártam bent a Daróczi utcában, és beszéltem az egyik szoftverfejlesztő sráccal.

Dáungrédelni... Nem is tudom... Nem tudom, hogy lehet-e, de én bízok abban, hogy frissítés az jó dolgokat hoz.

Amúgy énnekem egy július 31-es rom van fent, jó régi, de különösebb gondom nincs a géppel... Upgraddel viszont megvárom a JB-t.. napok vagy talán 1 hét kérdése...

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#467) bajaki válasza z0d1AK (#465) üzenetére


bajaki
őstag

Na ez volt a probléma, nem voltam neten...mit össze nem szenvedtem vele :D

Köszi! :R

Hardboy: Napok vagy 1 hét? ez nem hangzik rosszul, de ezt honnan tudod? :U

[ Szerkesztve ]

(#468) melan


melan
senior tag

Sziasztok!
Már nagyon régóta bizsereg a tenyerem egy ilyen tablet után, csak azt nem tudom, hogy honnan rendeljem... Az extreme digitalt nézem folyton, de ott most nincs fehér, csak a barna hátlapos. Arra azt írták korábban, hogy csajos. Melyik a jobb (gondolom, hogy mindenkinek az, emilyen neki an) de objektíve... A digitalnal viszont állítólag újra eladják a problémával visszavitt tabokat, ha igaz, hátha a júzer nem veszödik az apró hibával. Állítólag. Szóval nemtom melyik és honnan .

(Most látom csak, hogy van fekete hátlappal is...)

[ Szerkesztve ]

(#469) mdav88 válasza Fooler89 (#464) üzenetére


mdav88
senior tag

Nézzetek be a Concorde fórumába:
http://www.concorde.hu/forum/index.php?topic=353.825

innen érdemes olvasni, frissítés menete, és minden szükséges ott van hozzá!

@BBB: én ráböktem az LV-ben a full formatálásra...

(#470) mdav88 válasza Pierre75 (#461) üzenetére


mdav88
senior tag

gyorsabb, gördülékenyebb, akadásmentes(ebb), és a rammal is egész jól bánik....

(#471) Hardboy válasza bajaki (#467) üzenetére


Hardboy
tag

Mint mondtam, voltam bent a Concorde-nál, és beszéltem a fejlesztő sráccal...

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#472) Fooler89 válasza mdav88 (#469) üzenetére


Fooler89
őstag

Köszönöm szépen. :R

Ha egy hét múlva nem jön a jb, akkor megy is a 8.10-es frissítés.

Nekem olyan gondom volt egyébként, hogy lassan váltott két program között plusz ébredés után kell vagy 5 perc mire összeszedi magát.

(#473) Gabee8 válasza melan (#468) üzenetére


Gabee8
csendes tag

Ezt honnan gondolod?
Énnekem 1 hét rendelés után Hétfőn érkezik meg a cucc fehérben.

[ Szerkesztve ]

Biostar B365GTA i5-9600K Win7 x64

(#474) melan válasza Gabee8 (#473) üzenetére


melan
senior tag

Onnan, hogy a honlap szerint csak rendelésre tudnak hozni. Korábban az volt kiírva, hogy érkezik november 15, de most csak az, hogy rendelésre.

(#475) bajaki válasza melan (#474) üzenetére


bajaki
őstag

Amikor én rendeltem akkor is ez volt, aztán 1 nappal később jött meg a vártnál. Egyébként meg szerintem nem lesz vele gond, főleg hogy ha az új szállítmányból kapsz. :)

(#476) tragiQss válasza melan (#474) üzenetére


tragiQss
tag

"Várható érkezés: 2012.11.29."
A fehérnél... egyébként nem teljesen értem, mi jelentősége van egy ilyen kütyünél a hátlap színének. De biztosan én vagyok tudatlan. :D

(#477) Hardboy válasza melan (#468) üzenetére


Hardboy
tag

En is olvastam, hogy a kave szinu lanyos.. hat szerintem meg pont forditva van... izlesek, es pofonok.

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#478) Gabee8 válasza melan (#474) üzenetére


Gabee8
csendes tag

Szia megérkezett 15-én a fehér is mivel én is olyat rendeltem és aznap amikor a szállítmány jött lefoglalták.
És pénteken jelezték hogy hétfőre megérkezik.
Na hogy miért rendelésre szöveg van azt nem tudom lehet hogy a szállítmány kevés (fehér) volt vagy (és) mert elküldték a megrendelőknek? passz.
Az biztos hogy 1 hetet vártam mire jött nekik szállítmány (Nov. 15.).
Szerintem a fehér jobban fogyott ahogy figyelemmel kísértem a edigital oldalát.
Majd írok ha megjött hogy milyen.

[ Szerkesztve ]

Biostar B365GTA i5-9600K Win7 x64

(#479) perge666


perge666
veterán

Eddig tervbe volt egy ilyen tablet,de sok oldalon írják hogy behalnak,vinni kell őket szervízbe..........
Lehet egyenlőre hagyom a vásárlást jóval későbbre,ha nem lessz bajuk akkor veszek egyet.

(#480) tragiQss válasza perge666 (#479) üzenetére


tragiQss
tag

Arra hiába vársz. Ez egy olcsó darab, ennek megfelelő a megbízhatósága.

(#481) perge666 válasza tragiQss (#480) üzenetére


perge666
veterán

Vagyis ez ilyen marad,arra gondolsz? :F
Akkor köszönöm szépen nem kérek belőle!!!
Várok 1 évet,mire megérik az N8-am a cserére veszek 1 Nokia Lumia 920-at,az meg jóval felülmúlja ezt a tabot.

(#482) Gabee8 válasza perge666 (#481) üzenetére


Gabee8
csendes tag

Amúgy az nem azt jelenti hogy rosszak. Vannak gyári hibásak.
De ha valaki minőséget akar tabletbe akkor vegyen 100k ért ha má van annyi pénze rá ne pedig a 20k ban gondolkozzon.
Sokan írták hogy nagyon jó tablet én bízok benne hogy az.
Nekem spec a Nokia X2-00 telefon újabb szoftverét szúrták el!
Fél év volt mire visszakönyörögtem a régi szoft-ot amivel jól működött illetve mai napig jól megy.
A Samu Led moncsinál meg 3x lett cserélve de a 3. is gyári hibás ez van!
Tehát mindenhol vannak hibások.

[ Szerkesztve ]

Biostar B365GTA i5-9600K Win7 x64

(#483) perge666 válasza Gabee8 (#482) üzenetére


perge666
veterán

Eddig én is bíztam benne,de egyre több a negatív visszajelzés.
Na mind1 témát zárom,én tutira nem veszem meg!

(#484) TripleB válasza perge666 (#483) üzenetére


TripleB
senior tag

Köszönöm a "hasznos" hozzászólásokat.
Egyébként igazad van, én a nokiákkal vagyok így...

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#485) PapírVilla válasza perge666 (#481) üzenetére


PapírVilla
tag

"a cserére veszek 1 Nokia Lumia 920-at,az meg jóval felülmúlja ezt a tabot."
Nem mondod, hogy egy 185ezres telefon felülmúl egy 20ezres tabot?! :C

(#486) perge666 válasza PapírVilla (#485) üzenetére


perge666
veterán

Amire én veszem remélem hogy 50-60k között lessz az ára.Nekem használtan is jó lessz,de akkor kifogástalanra utazok.N8-at is úgy vettem 1 évesen,egy apróságot leszámítva,ami fel sem tűnik/felül a 3,5 jack dugónál a műanyagból 1 kis darabka le van pattanva,de ha nem mondják akkor azt hittem volna hogy gyárilag olyan!

[ Szerkesztve ]

(#487) tragiQss válasza perge666 (#481) üzenetére


tragiQss
tag

Igen, erre gondoltam.
Tegnapelőttig még úgy voltam vele, hogy megkockáztatok egyet, de miután az egyik szervizben megláttam azt a rengeteg ConCorde feliratú dobozt, mind egy-egy tablettel (hogy konkrétan milyen típus, azt nem tudom), valahogy lelohadt a lelkesedésem. :(

Ez az eldobható gép kategória. Használod pár hónapig, aztán ha elromlott, kukázod és veszed a következőt. Szerintem.

(#488) lmisi válasza tragiQss (#487) üzenetére


lmisi
senior tag

Vagy esetleg viszed a szervízbe. Mostanában hoztam vissza egy samu tap 7 plus-ot szervízből.
Talán használta a gyerek 3 hónapotmiután edigiben megvettük, utána 2 hétig szervízben volt.
A concorde szervízéről rosszat még nem hallottam és magyar cég!!!

[ Szerkesztve ]

(#489) DJGABI


DJGABI
addikt

Felraktam ezt a 10.15.-i romot, úgy néz ki ezzel nem csúszik a hang YT lejátszásnál. Más videót még nem néztem, remélem az is okés.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#490) tragiQss válasza lmisi (#488) üzenetére


tragiQss
tag

Persze, amíg garanciális és belefér az idődbe, hogy elvidd oda.
Csak arra céloztam, hogy a mai árak mellett ez olyan olcsó, hogy akinek futja drágábbra és mégis ilyet vesz, az kb. eldobható mobil kategóriában kezeli.

(#491) perge666 válasza tragiQss (#487) üzenetére


perge666
veterán

Látom te legalább megértessz :R

(#492) Gabee8 válasza DJGABI (#489) üzenetére


Gabee8
csendes tag

Amúgy hogyan lehet romolni?

Biostar B365GTA i5-9600K Win7 x64

(#493) csiziktomi válasza Gabee8 (#492) üzenetére


csiziktomi
senior tag

A ConCorde tab ONE készülék esetében *img formátumú képfájl van aminek frissítése a LiveSuite 1.09 programmal lehetséges.

(#494) DJGABI válasza Gabee8 (#492) üzenetére


DJGABI
addikt

A másik fórumban vannak elég jó leírások hozzá [link] pár oldalon belül a romot + livesuite-ot is megtalálod.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#495) melan


melan
senior tag

Nah, csk megrendeltem ma a tabot én is. Fekete hátlappal, bár úgy 2 ezerrel hosszabb az ára... Remélem nem lesz vele gond. Az extreme digitalban nem mertem rendelni, annyi rosszat olvastam róluk. Így a 220Voltra esett a választás.

(#496) Prof válasza melan (#495) üzenetére


Prof
addikt

Hmm nem is tudtam van fekete hátlapos is, csak fehéret, barnát láttam eddig.

(#497) melan válasza Prof (#496) üzenetére


melan
senior tag

Az ügyintéző hölgy szerint van nekik pár darab, azért is csaptam le rá... most, hogy néhány darabra raktak valami visszamaradt hátlapot (kétlem) vagy ezentúl lesz fekete is, nem tudom.

Kérdés:
Van valakinek ilyen tokja a tabhoz? Jó hozzá, vagy kilóg belőle?
http://www.mp4bolt.hu/concorde-tablet-coll-slim-p-8232.html

(#498) gombolu105


gombolu105
csendes tag

Sziasztok! Pénteken vettem egy ilyen kütyüt. Sztem egész jó, attól tartok még is vissza kell vinnem!
Testre szabtam a menüt, telepítettem alkalmazásokat(néhányat dropbox,stb) teljes kikapcsolás után mindent elfelejt, még a területi beállítás is visszaáll kínaira. Kérlek benneteket ha valaki tudja hogy mi a megoldás írjon, rohanjak a boltba 3 napon belül, vagy van "szoftveres" megoldás! Előre is köszi!

(#499) Hardboy válasza gombolu105 (#498) üzenetére


Hardboy
tag

Hát, egy romcsere szerintem megér egy próbát, gyanítom hogy megoldja a gondodat. De ha biztosra akarsz menni, hívd fel a szervizet, mit javasolnak.

ConCorde Elektronik Kft.

Cím: H-1113, Budapest Daróci út 1-3.
Telefon: +36 (1) 372 74 70
Fax: +36 (1) 466 92 64
E-mail: info@concorde.hu

[ Szerkesztve ]

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#500) gombolu105 válasza Hardboy (#499) üzenetére


gombolu105
csendes tag

Köszönöm a gyors választ, írok is a szervíznek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.