Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) mrbig25 válasza looser (#699) üzenetére


mrbig25
őstag

A gyártói fórumon többször szóba került már ilyesmi, hogy töltőre dugva a képernyő "meghülyül".
Arra viszont már nem emlékszem, hogy ez a készülék vagy a töltő hibája-e :(

...

(#702) suzoli


suzoli
csendes tag

Sziasztok

Olyan gondom van hogy este teljesen feltöltve kikapcsolom a gépet és másnap reggel teljesen lemerülve van
Próbáltam kikapcsolni a wifit minden program leállítva és úgy kikapcsolni de akkor is lemerül.
Volt valakinek ilyen problémája?

(#703) jlaci63 válasza Francool (#694) üzenetére


jlaci63
tag

Nekem is tegnap jött meg az edigiben. Az elsőt visszaküldtem, mert maszatos volt a képernyő. A második nem, de azon sem volt fólia. Kell rajta lenni fóliának?
Az tényleg patkányság lenne ha újra és újra sóznák el a visszavitt cuccokat.

(#704) z0d1AK válasza jlaci63 (#703) üzenetére


z0d1AK
veterán

Miből gondolod, hogy amit elsőre kaptál, az hibás? Adott a 8 munkanapon belüli elállás joga. Ez gondolom tiszta részedről is. Mi van, ha valaki megrendelte, majd rájött, hogy mégsem kell neki és a hibátlan tabletet visszaküldte. Ezt nyilván megpróbálja az ED is újra értékesíteni, hiszen nincs semmi baja, feltételezem te sem gondoltad, hogy ezeket be is zúzzák. Az való igaz, az ember elvárná, hogy legalább újnak nézzen ki amit kap, egyetértek veled. Az ED tehetne annyit, hogy legalább átnézi tüzetesen, megtakarítja, rendbe teszi, hogy új állapotúnak nézzen ki. Én is használtként adtam el az enyémet, de egy hónap után úgy nézett ki, mint az új, mert vissza csomagoltam megtisztítva normálisan. Nem is volt azóta sem baj vele tudtommal. A lényeg tehát az, hogy nem biztos az, hogy a hibásakat adják el, mikor maszatos. Próbáld ki, ha hibás, akkor küld vissza. De ha nincs vele semmi baj, akkor felesleges balhézni, legalábbis ez az én felfogásom.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#705) jlaci63 válasza z0d1AK (#704) üzenetére


jlaci63
tag

Rosszul (hiányosan) fogalmaztam.
Bementem a boltba, mert szóltak, hogy megjött.
Kihozta a raktárból, már a dobozon látszott, hogy bontott, a habszivacs(?) "tok" gyűrött volt, a képernyő maszatos.
Ezért visszaküldtem (a raktárba).
Hozott másikat. Ép doboz, ép habszivacs tiszta panel.
Persze semmi garancia, hogy jó, most tudok vele foglalkozni, pár kattintgatás után, egyelőre töltöm.
A 3 napba az fér bele, hogy a pixelhibát, a mások által már említett korai lemerülést tesztelni tudjam.
Mivel nem volt korábban ilyen érintőképernyős cuccom (telefon sem), nincs viszonyítási alapon, hogy most csak nekem tűnik nehézkesnek a panel kezelés, vagy csak szokatlan. A Wifi jelszó beütés csak sokadjára sikerült.

(#706) z0d1AK válasza jlaci63 (#705) üzenetére


z0d1AK
veterán

Erre ugyan ugy igaz mind az, amit irtam. Ha valami gyari hibaja van, az egy nap alatt is megallapithato.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#707) nyogo83 válasza jlaci63 (#703) üzenetére


nyogo83
senior tag

Edigibol rendeltem en is, latszott nalam is hogy mar fel volt bontva, de a tabon nem latszodott semmi, sem a habszivacsos csomagolason.
A folia trukkos, mert en is nezegettem, mondom na errol le van szedve. Aztan nem hagyott nyugodni a dolog, addik piszkalgattam korommel a kijelzo szelet, amig egyszercsak az egyik saroknal hirtelen felvalt a folia. Nagyon meglepodtem rajta, mert annyira passzol a kijelzore meretben, illetve semmi buborek, semmi jele nincs, hogy rajta lenne.

(#708) HavocS válasza suzoli (#702) üzenetére


HavocS
senior tag

Rendesen kikapcsolod? Power gomb 2mp-ig, és leállítás? Mert rövid power gombra csak a képernyőt kapcsolja ki.

(#709) jlaci63 válasza nyogo83 (#707) üzenetére


jlaci63
tag

Mea Culpa!
Ez a fólia dolog tényleg így van.
Akkor valószínűleg ezért volt nekem bizonytalan a jelszó bevitel.

(#710) jlaci63


jlaci63
tag

A beépített videolejátszója csak akkor látja a feliratot, ha pontosan ugyanaz a neve mint a video filenak. De akkor sem kezeli az ékezeteket.
Kell majd rendszeresítenem a lejátszót. Melyik a legbeváltabb androidos lejátszó?
A Most Wanted-del klasszul le lehetne tesztelni a giroszkópot, de nekem nincs meg ez a játék. Ötlet kellene milyen ingyenes programmal tudom lellenőrizni a giroszkóp érzékenységét?
Cca egy óra alatt fogyott az aksi 25%-ot, de ez csalóka lehet, mert sokszor volt ez idő alatt az USB-vel a pc-hez kötve, nem tudom, onnal töltődött-e közben.
Most pár órára 74%-on kikapcsoltam pár órára, Majd este megnézem, tartja-e a töltést.

(#711) BIROD5


BIROD5
tag

Szasztok !
Valami ötlet a wifi eldobálásra ?
Concorde one 8 giga tabom van ,kb.2-3 újraindítás után hajlandó egy picit tartósabban kapcsolódni .
Gyári JB van rjta.

(#712) BIROD5 válasza jlaci63 (#710) üzenetére


BIROD5
tag

Estleg ez :
3D Labyrinth

(#713) BIROD5


BIROD5
tag

Aki venni akar ilyen tabot ,annak érdemes az ediginél .
Nem mindig világosítanak fel a kiterjeszthető gariról ,pedig 1500 pénzért adnak +1 év garit ,és a teljes 2 évre törés biztit is.
A hülyének is megéri ! :DD

(#714) TripleB válasza jlaci63 (#710) üzenetére


TripleB
senior tag

Én az mx player-t preferálom.
Nincs a tabletben giroszkóp, csak gyorsulásérzékelő.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#715) HavocS válasza TripleB (#714) üzenetére


HavocS
senior tag

Ja, az MX player nagyon jó. Simán menüből kiválaszthatsz bármilyen feliratot, nem kell egyeznie és kezel ékezetet is.

(#716) jlaci63 válasza HavocS (#715) üzenetére


jlaci63
tag

Köszi a válaszokat. Felkutatom a MX Playert meg a Labyrintot is.

(#717) suzoli


suzoli
csendes tag

mikor megnyomom a kikapcs gombot felajánlja hogy kikapcsolás repülőmód és ott választok
Mindegyiket kipróbáltam akkor is lemerül Ha folyamatosan használom kibir kb 3 órát de ha feltöltöm és kikapcs reggelre teljesen üres

(#718) jlaci63 válasza suzoli (#717) üzenetére


jlaci63
tag

6 és fél órája, a 710-es hsz alkalmával kapcsoltam ki 74%-os töltöttség mellett.
Most kapcsoltam vissza, 73%-on áll.
A tieddel valami nem oké.

(#719) jlaci63 válasza jlaci63 (#716) üzenetére


jlaci63
tag

Sikeült mindkettőt beszerezni a MX Player zsír. Filmnézés funkció kipipálva.
A labyrinth-tal sikerült letesztelni azt, ami állítólag nem giroszkóp. Talán a NFS is menni fog.
Alap játékok futnak.
A böngészést még gyakorolni kell. Néha a wifi furán viselkedik. Ledob, nem látja, Elébb a 4 méterre levő routerre azt mondta hatósugaron kívül van. Én itt sw-res gondot gyanítok. de nem vészes. Flash kezelőt tölteni kell hozzá, a chrome hiányolja.
Most nem látok okot arra, hogy hiba miatt vissza kéne vinni. 22K-ért egy príma kis masina.
Csomagolom megy a fa alá. A kölök meg majd kiismeri magát rajta. Ha a fóliát leveszi, a panel is stabilabb lesz.
Amúgy ma vettem egy szintén concorde CNS Global VIa navigációt 14K-ért.
Az is tuti, 5"-os cucc. az IGO simán elindul rajta, 4Gigás memóriája van SD kártyára sem kell így költeni.
Filmnézés is megy, Windows is van. FM transmitter. Szóval, kellemes kis kütyü.
Ha legközelebb szopó ágra kerülök Röszkénél, vagy Záhonynál, berakok egy filmet oszt telik az idő.

(#720) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Valaki azt árulja el nekem hogy a JB alatt ugye nincs flash támogatás viszont azt mivel lehet helyettesíteni vagyis ugye windows alatt pl a youtube-ot is át lehet állítani html5-re vagy mi de ez Jb alatt nem valósítható meg? Engem zavar hogy nem megy a flash és a youtube alkalmazást is rátelepítettem viszont nem indul el ugyanis hibával leáll.

Öreg vagyok már bohócnak!

(#721) mrbig25 válasza ArmanD. (#720) üzenetére


mrbig25
őstag

Jelenleg nincs nálam a tablet, de emlékeim szerint van a gyári Concorde JB romban Adobe Flash player. /javítsatok ki, ha tévedek/
A lényeg, hogy a gyári böngetőben nem fog menni a flash éppen azért, mert a JB nem támogatja.
Ezért ha még nem tetted, akkor próbáld ki az Opera Mobile-t böngészőnek, azon szerintem jónak kellene lennie.

Youtube alkalmazásnál a legfrissebb verzióval van talán valami gond, mert sokan panaszkodtak rá. Egy régebbi változat letöltése és kézi telepítése megoldhatja a gondot, amíg a hibát nem javítják egy újabb frissítés formájában.

[ Szerkesztve ]

...

(#722) ArmanD. válasza mrbig25 (#721) üzenetére


ArmanD.
őstag

Igen youtubehoz volt vmi frissítés rá nahh azóta nem megy

Öreg vagyok már bohócnak!

(#723) looser


looser
addikt

Sziasztok! Ahhoz, hogy Windows 7-esen lássam az eszköz belső memóriáját, tudjak rá másolni, kell valamit telepíteni? Ahogy csatlakoztatom, megpróbál a windows eszközillesztőt telepíteni, de sikertelen.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#724) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Akinek nem megy a Youtube szedje le ami fent van majd ezt az YouTube 4.1.23.apk-t másolja fel a tabletre és telepítse és lám megy minden mint régen ;)

Öreg vagyok már bohócnak!

(#725) ArmanD.


ArmanD.
őstag

A billentyűzet tokot hol lehet hozzá beszerezni és mennyibe kerül?

Öreg vagyok már bohócnak!

(#726) PapírVilla válasza ArmanD. (#724) üzenetére


PapírVilla
tag

Köszi!

(#727) Eszga


Eszga
csendes tag

Sziasztok! a segítségeteket szeretném kérni. Ma vettem egy Concorde one tab-ot viszont nem tudom, hogy hol tudom beállítani magyarra?

(#728) Fooler89 válasza Eszga (#727) üzenetére


Fooler89
őstag

settings -> language -> a legfelső menüpont

(#729) BIROD5 válasza ArmanD. (#725) üzenetére


BIROD5
tag

Ediginél .
5000 pénz.

[ Szerkesztve ]

(#730) Prof válasza ArmanD. (#725) üzenetére


Prof
addikt

Azt jobb ha nem veszed meg, nem hozzá való, oldalt kicsúszi ka tablet belőle + nagy USB csatija van ergo gyűrheted belea z OTG kábelt is ha használni akarod.
Garantáltan széttörik a tabletet elég hamar ha azt használod ->kicsúszik a tokból és leesik.

(#731) jlaci63 válasza Prof (#730) üzenetére


jlaci63
tag

Velem rendesek voltak, ők mondták, hogy nem jó hozzá.

(#732) darkmann válasza ArmanD. (#725) üzenetére


darkmann
őstag

Én [ezt] rendeltem. Még ma tudtam csak átvenni. Az biztos, hogy microUSB-s és a Concorde-tól van. Azt hogy lötyög-e benne csak este tudom megnézni, majd holnap megírom.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#733) ArmanD. válasza darkmann (#732) üzenetére


ArmanD.
őstag

Nem rossz de oldalra tényleg miért nem tsznek vmi kis tartót hogy ne csússzon ki? Ez olyan nehéz feladat lenne egy tervezőtől?

Öreg vagyok már bohócnak!

(#734) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Egy olyat szeretnék kérdezni hogy ami a Concorde oldalán van letölthető Jelly Bean telepítő az pl felrakható egy az egyben mobiltelefonra is? Egy Samsung Galaxy S plus-ra szeretném felrakni amin 2.3-as android van jelenleg. Nem tudom erre egyből lehet frissíteni a JB-t vagy ICS frissítésen is át kell esnie elöbb? Valamint ugyanúgy eljárhatok a telepítésnél, mint ahogy a Concorde tabra van a leírás? Mert ezt én is meg tudtam csinálni és ez menne nekem is vagy a telefon az bonyolultam lenne? Remélem mindenre fogtok tudni választ adni mert már unom a mostani 2.3-as androidot a telón

[ Szerkesztve ]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#735) xsak válasza ArmanD. (#734) üzenetére


xsak
tag

Nehogy megtedd!

Nekem is S+ -om van, s egész remek ICS és GB romok vannak hozzá. Nézz be a telefon fórumába, s aszerint tegyél fel romot a telefonodra!

(#736) ArmanD. válasza xsak (#735) üzenetére


ArmanD.
őstag

Okés átnyálazom :R

Öreg vagyok már bohócnak!

(#737) Prof válasza darkmann (#732) üzenetére


Prof
addikt

Ez valami photoshop? Még felül sincs a tabletnek tartója a kép szerint, Ebből nem csak oldalra de felül is kiesik akkor ;]

(#738) lmisi válasza Prof (#737) üzenetére


lmisi
senior tag

Fölül van egy fix köröm, de azt takarja pont az összekapcsoló szíj-izé, ami rögzíti a tokot összecsukott állapotban.

(#739) Hardboy válasza lmisi (#738) üzenetére


Hardboy
tag

Urak!
most mindenki le fog hurrogni, de mondok valamit. a tabhoz kaphato billentyuzetes tokok egy reszebol oldalra kicsuszik a tab, mert nincs oldalso korom, vagy pedig a meglevo kormok sem feszitik bele a tabot a tokba. trivialis megoldas: kezzel, vagy egy finom fogoval egy picit hajlitani kell a kormokon, hogy beszoruljon a tab. ami viszont tenyleg praktikatlan, az a nagy USBs billentyuzet. en microUSB-set venek a helyetekben, ha kapni.

mindezek a "bakik" azert vanak, mert ezek a billentyuzetek nem direkt a tabhoz vannak gyartva, hanem univerzalis tokok. es concorde is ugy rendeli velhetoen kinabol. aztan mikor milyen szallitmany jon... nagy usbs vag micro... lotyogos vagy nem...

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#740) nyogo83


nyogo83
senior tag

Videó telefonálással kapcsolatban:

Mivel elsôdlegesen erre a célra is vettem a tabot,kipróbáltam melyik appal mi a tapasztalat, leírom hátha másnak is segít.

Skype: JB és ICS alatt is megy a videóhívás, bár eléggé lassúcska, de még használható. ICS alatt, viszont a tab szakadozva, ugrálva továbbítja a képet, a másik fél képe viszont tökéletes. Teljesen használható mobilnettel is.

GTalk : Talán eddig ez a legfrankóbb, mindenféle akadás és gond nélkül megy a videó mindkét oldalra.
Egyelöre csak ICS alatt teszteltem, wifin.

Mind a két app tökéletesen müködött mind IPad-Iphone-Android-Pc-n futó skype/Gtalkoz kapcsolódva.

(#741) napata12 válasza ArmanD. (#724) üzenetére


napata12
csendes tag

A térkép-re nem tudsz hasonló megoldást 4.1.1 Jelly Bean alatt, az is el lett rontva ICS óta.

(#742) ArmanD. válasza napata12 (#741) üzenetére


ArmanD.
őstag

Azt még nem néztem viszont flash player-t is letöröltem a telóról mert nekem nem ment JB alatt a flash és arról az oldalról ahonnan a youtube-ot is frissítettem letöltöttem a legújabb flash és így JB alatt a gyári böngészőbe nekem elindult a flash szóval mennek a flashek sőt még a farmerama is beindult :K Akinek ez hiányzott az töltse és frissítse le

Öreg vagyok már bohócnak!

(#743) Wentz válasza ArmanD. (#742) üzenetére


Wentz
csendes tag

Egy linket tudnál kirakni a flashről??

Köszi

(#744) darkmann válasza darkmann (#732) üzenetére


darkmann
őstag

Nah, szóval. Kipróbáltam a tokot. Egyébként a Concorde-tól ment az iPon-hoz, és Concorde Tab One-hoz való a címke tanúsága szerint.
Bár lötyögni nem lötyög benne, de oldalra kitud csúszni, ha úgy fordítod. :((
Mondjuk nálam ez nem kardinális kérdés, mert nem fogom sokat hurcolni.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#745) Prof válasza darkmann (#744) üzenetére


Prof
addikt

Keresztkérdés, én is ilyet vettem anno az edigitalnál, de nagy USB-je volt, a tiednek milyen van?

Persze visszavittem, mert az a tok nem jó tok, ami többet árt mint használ, egyszer csúszik ki a tablet, többet nem kell majd hozzá tok, mert gazdasági totálkáros lesz a széttört tab

(#746) ArmanD. válasza Wentz (#743) üzenetére


ArmanD.
őstag

Szia Persze ez volt az Adobe Flash Player 11 11.1.115.34 Remélem neked is menni fog minden :R A régit szed le

Öreg vagyok már bohócnak!

(#747) kartondoboz


kartondoboz
csendes tag

Sziasztok,
Végignyálaztam nagyjából ezt a fórumot de az én problémámra nem találtam megoldást, ezért leírom, hátha tudtok valamit mondani rá.
Az egész tab nagyon jól megy, tényleg szerethető, de a Funkcióbillentyűk közül kettő egyszerűen nem működik: A visszalépés gomb és főmenübe ugrás. (A "recent apps" minden további nélkül megy.) Amikor rákattintok kijelöli, mintha "megnyomná", de nem történik semmi. Szóval nem hardveres hiba. A visszalépés gomb nélkül elnavigálgattam mindenhova (ha "beakadtam" valahova akkor reset), tényleg minden más megy rajta.

Mit tudok ezzel csinálni? Rakjam fel az Android régebbi verzióját?

Eléggé kétségbe vagyok esve, mert karácsonyi ajándéknak szántuk, és már esélytelen visszavinni az e-digitalba innen vidékről.

Előre is köszi!

(#748) Yetkovics


Yetkovics
csendes tag

Sziasztok!A minap jutottam hozz a concorde tabhoz és az lenne a próblémám,hogy nem tudok Wifihez kapcsolódni azt írja ki :került rossz minőségű internetkapcsolat.a beállításokban kivettem a pipát,de mégsem sikerül rácsatlakoznom.Mi lehet ilyenkor a teendő?

(#749) david999


david999
csendes tag

Hello tegnap vettem egy ConCorde One White 8gb-os készüléket,eleinte semmi baj nem volt vele aztán jöttek a gondok:lefagy,akad és a nyílt hálozatra se tudok felmenni :W valami IP címet kért le vagy mi :O
Aztán rájöttem hogy a Sim kártyát vagy valamit bele kéne rakni és akkor működhet,de aztán hogy rakjam bele?
csavarozzam szét?? :W

VALAKI SEGÍTSEN LÉCCI!!! NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM :K :K

(#750) Wentz válasza ArmanD. (#746) üzenetére


Wentz
csendes tag

Felraktam ezt, de pl a jatekaim.hu-t igy sem nyitja meg :S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.