Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) TripleB válasza Kereszhaver (#799) üzenetére


TripleB
senior tag

Olvass vissza, density mod 120 dpi-re

Land, milyen telefonra szeretnél főzött romot?
A tab one-ra még nincs, ha a táblára gondolsz.

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#802) kisspall


kisspall
aktív tag

Az ADB A10 drivert hogyan kell feltenni?

(#803) FafniR válasza Land (#800) üzenetére


FafniR
csendes tag

Én nem értelek titeket.

22.000 Ft-ért mit vártok? GorillaGlass2-t? Esetleg FullHD IPS-panelt? Jah meg jó lenne bele egy quad-core proci is nem?

Ha tökéletes gépet szeretnétek akkor SGNote 10.1 vagy Nexus 7/10. Ha meg nincs rá pénzed akkor szokd meg ennek a hibáit vagy ne vegyél táblát. (Vagy próbáld meg használhatóvá varázsolni.)

Használj launchert a menü felbontására... Apex, Nova, GoLauncherHD. Soroljam még? bár a többi semmit nem ér.

Jah és ha még a ConCorde-os fórumot használnátok, lehet használhatóbb lenne a készüléketek.

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#804) david999


david999
csendes tag

Hello

Ha van egy telós játék a gépemen hogy tudom rárakni a tabra??

Még mindig nem tok netezni pedig a gyári beállításokat is visszaállítottam :W :W :W

(#805) darky4e válasza FafniR (#803) üzenetére


darky4e
tag

22eFtért azért elvárnám,hogy ne keljen 5-7 másodperceket várni egy menü betöltésre néha.

Live long and prosper

(#806) japy válasza darky4e (#805) üzenetére


japy
őstag

Hát igen van akinek 20-ezer forint az aprópénz. De nem mindenkinek!

(#807) DJGABI válasza FafniR (#803) üzenetére


DJGABI
addikt

10k volt itt :DDD 22-ért inkább nem is linkelem külföldről mik vannak, persze valamit valamiért, de dualcore, 1 csiga ram, hasonló finomságok...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#808) FafniR válasza japy (#806) üzenetére


FafniR
csendes tag

Sajnos 4órás Tesco-s fizetésből nem aprópénz a 22eFt. A dupláját keresem egy hónapban. Mindemellett tisztában vagyok a készülék képességeivel és tudom, hogy ez nem egy HighEnd készülék sőt a belépő kategória alja. Úgyhogy simán elvárható az 5-7mp s várakozás. Bár mivel én nem nyavajgok hanem próbálok ellene tenni nekem csak 1-3 mp-s várakozások vannak. Kicsit át írod a build.prop-ot, kitörölsz ezt-azt. Optimalizálod a memória kezelést és máris jobb a szitu. Egy kis google és máris használhatóbb lesz a tábla.

Ennyi pénzért jobbat nem kapunk. És csak dicsérni tudom a CC-s srácok munkáját, hogy egyáltalán foglalkoznak a táblával és már 3 frissítés van rá. Előreláthatólag jön egy újabb is, reméljük az megoldja minden problémánkat.

DJGABI: gondolom MasterCard-os akcióba vetted. Mivel akció az csak neked volt 10 a nagytöbbségnek 20-25k. Hidd el tisztában vagyok mi van külföldön ennyi pénzért.

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#809) netkoo


netkoo
senior tag

Megcsináltam a verziot vissza most 4.0.4 van rajta sokkal gyorsabb jobban is tetszik most viszont folyamatosan újra indul iletve az alkalmazás UI leáll ezt írja ki!Ez miért van?

Samsung S22+

(#810) gaben1117


gaben1117
senior tag

Sziasztok!

Segítsetek már please! Megcsináltam a telómon a rootot, és szerettem volna átállítani a dpi-t a tabon. Letöltöttem playről az LCD density programot, a concorde fórumon ajánlották. Megcsináltam, reboot és azóta az android felirtnál megakad.

Mit csináljak vele?

(#811) FafniR válasza gaben1117 (#810) üzenetére


FafniR
csendes tag

A válasz is le van írva a CC oldalán.

1. Húzd ujra.
2. Rootold ujra.
3. Kézzel írd át a buil.prop-ot. Jól add meg a jogosultságot.
4. Örül. :D

Egyszerűbb.

1. Leszeded az AndroidCommandert. Telepíted.
2. Valakitől kérsz jól működő build.prop-t.
3. Systemből törlöd a build.propodat, kicseréled arra amit kaptál. Jobb klikk/tulajdonságokkal meg adod a jogosultságot 644-re.
4. Örülsz.

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#812) gaben1117 válasza FafniR (#811) üzenetére


gaben1117
senior tag

Köszönöm! Ez meglepett, hogy pl egy factory reset sem tudja ezt helyretenni és úgy sem indul. Lenne még egy kérdésem, akkor újrarakom.

"6 lépés >> a kérdő ablaknál igent nyomsz, ha ICS romról váltasz JB romra
Ha ICS-ről ICS-re frissítesz akkor nem szükségen igent nyomni elsőre
Ha JB-ről vissza ICS-re, akkor igent kell nyomni elsőre is"

Ez van a leírásban. Én JB-en vagyok, ha megint JB-t rakok, akkor mit nyomjak majd?

(#813) ArmanD. válasza gaben1117 (#812) üzenetére


ArmanD.
őstag

Mindkettőre igent :)

Öreg vagyok már bohócnak!

(#814) FafniR válasza gaben1117 (#812) üzenetére


FafniR
csendes tag

Ha verzió számot váltasz akkor kétszer kell IGEN-t. Ha verzió marad akkor nem szükséges.

Ilyenkor azt kérdi, hogy az adataidat törölje-e az sd- kártyáról. Én azt javaslom, hogy mindig mindenkor minden esetben töröld le, mert attól még maradhat rajta szemét ami később be kavarhat.

A kérdésedre a válasz: a te esetedben nem szükséges 2db igent nyomni, bár én is belefutottam ebbe a hibába és én mindig törlök mindent.

u.i.: Ha újra raktad, mentsd ki a build.prop -odat backupnak legyen meg későbbre. Utána meg olvas utána az AndroidCommandernek. Azzal egyszerűbb mókázni. És ha bootloopot kapsz megint, nem kell újra rakni a tabot, csak csatlakoztatod a gépre és vissza rakod a régi build-et.

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#815) gaben1117 válasza FafniR (#814) üzenetére


gaben1117
senior tag

Rendben, megfogadom a tanácsot. Elmentem akkor, csak először legyek túl az újrarakáson. Neked nincs véletlenül 120 dpi-s módosított fájlod?

(#816) FafniR válasza gaben1117 (#815) üzenetére


FafniR
csendes tag

Van. PÜ-ment.

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#817) TripleB válasza gaben1117 (#815) üzenetére


TripleB
senior tag

Üdv!
Megoldódott a dolog?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#818) weinmaker


weinmaker
őstag

Egy módosított build propot tudna küldeni valaki, mert a gyereknek fel akartam tenni a google earth-t, de nem találja a market.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#819) TripleB válasza weinmaker (#818) üzenetére


TripleB
senior tag

A módosított build.prop sem fog abban segíteni. Keresni kell egy alternatívát. Privátban tudok adni egy-két tippet.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#820) weinmaker válasza TripleB (#819) üzenetére


weinmaker
őstag

ment PÜ

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#821) FafniR válasza TripleB (#817) üzenetére


FafniR
csendes tag

Sikerült megoldanunk.

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#822) TripleB válasza FafniR (#821) üzenetére


TripleB
senior tag

Ennek örülök.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#823) gaben1117 válasza TripleB (#817) üzenetére


gaben1117
senior tag

Igen,sikerült. A kollega nagyon segítőkész volt,nem tudom elégszer megköszönni neki. Sokkal jobb igy 120dpi-n,vagyis nekem. A win 7 64bit ehhez sem volt jo amugy.

(#824) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!

Elfekvőben van az asztalomon egy ilyen tab. Olcsón vettem, akcióban.
Kipróbálom, hogy JB-vel milyen, ICS-vel egy gyötrelem az egész, de lehet azért, mert máshoz vagyok szokva.
A hivatalos honlapról letöltött JB-t mivel kell felrakni?

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#825) DJGABI válasza korpicschess (#824) üzenetére


DJGABI
addikt

LiveSuit: [link] korrekt leírás meg minden

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#826) korpicschess válasza DJGABI (#825) üzenetére


korpicschess
veterán

Köszi szépen!
Most hagyom még töltődni, mert 0-án volt, majd beszámolok.
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#827) korpicschess


korpicschess
veterán

Sajnos nem sikerül, nem akarja felismerni és feltelepíteni az illesztőprogramot. Mindig ismeretlen eszköz.. :((

szerk: USB kábelt cseréltem (Sonyra) és most megy... 54%-nál jár. Kíváncsi vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#828) korpicschess


korpicschess
veterán

Első benyomás:

Nem gondoltam, hogy van rosszabb, de lett. Ez kb. a használhatatlanság kategóriába esik. Lassú, nem reagál... Egyszerűen szörnyű.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#829) TripleB válasza korpicschess (#828) üzenetére


TripleB
senior tag

Nálam minden pörgős és rendben, bkztos protekciós voltam a saturn-ban...:)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#830) DJGABI válasza korpicschess (#828) üzenetére


DJGABI
addikt

feljebb is írták.. hát nem tudom, nálam valamivel mintha gyorsabb lenne (tuti Butter miatt) de cserébe biges-bugos

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#831) Land válasza korpicschess (#828) üzenetére


Land
veterán

Sajnos osztom a velemenyedet.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#832) netkoo válasza netkoo (#809) üzenetére


netkoo
senior tag

Erre valakinek ötlete? :F

Samsung S22+

(#833) PapírVilla válasza netkoo (#832) üzenetére


PapírVilla
tag

Attól tartok, hogy ez memória hiba lehet... :((
Szerintem januárban keresd meg a Concorde gépek hivatalos forgalmazóját.

Alapesetben JB-el is (ami kissé bugos), rendesen kell futnia, max. a Wifi-t dobálja le.

(#834) weinmaker


weinmaker
őstag

Valakinek megy a tabon a TTS ?
Leszedtem a Svox-ot, meg mariskát,de kiírja, hogy nem alapértelmezett jelenleg, és menjek a bevitel menübe, és állítsam be. Sajnos hiába megyek be, ott nincs ilyen lehetőség. Mi a hiba, vagy hogyan kell feltenni, hogy működjön?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#835) #14121216


#14121216
törölt tag

Tudja valaki hogy milyen méretű háttérképeket lehet natív felbontásban berakni? Nem 480x800-ra gondolok, hanem a görgethetősre... :N

(#836) ajani válasza #14121216 (#835) üzenetére


ajani
aktív tag

ez engem is érdekelne...

''Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.'' - Rejtő Jenő

(#837) macilacus


macilacus
senior tag

Sziasztok!

Karácsonyra kaptam egy 8gb-ost.
A kérdésem az lenne, hogy az időt nálatok sem frissíti normálisan?

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#838) Land válasza macilacus (#837) üzenetére


Land
veterán

Lodd ki az automatikus idofrissitest. Manualisan allitsd be.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#839) macilacus válasza Land (#838) üzenetére


macilacus
senior tag

Kilőttem beállítottam manuálisan de úgy is leállt ahogy félretettem egy kicsit :-(

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#840) netkoo válasza macilacus (#839) üzenetére


netkoo
senior tag

Szia. löd ki az autó frisitést állítsd az időzónát közép európai(serbia) nekem így bevált.

Samsung S22+

(#841) weinmaker


weinmaker
őstag

Sziasztok!

Valaki lenne olyan kedves, hogy kipróbálja, hogy megy-e neki a tabon a livemocha.com nyelvtanulós oldal, a flash leckékkel? Nagyon megköszönném, mert én nem bírtam működésre.

Továbbá a TTS is hasonló, hogy nem birom összehozni (nálam nincs ilyen beállítás a menüben).

Köszi! :R

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#842) gaben1117


gaben1117
senior tag

Sikerült rootolnom a JB-t, módosított build 120-as dpi-vel is megy szépen. Ma viszont bekapcsoláskor elkezdett valami olyan hibaüzit dobálni, hogy:
- com.android.phone működése leállt
- naptár alkalmazás leállt

Újraindítottam és már jó volt. Hogyan tudnám ezeket elkerülni, hogy ne forduljon elő még egyszer?

(#843) FafniR válasza gaben1117 (#842) üzenetére


FafniR
csendes tag

Rakd újra... :D

Ahogy említettem e-mail-ben is, vannak paradoxonok. Én 5-ször raktam újra, most mint az álom...

u.i.: Ilyen kis hiba miatt ne rántsd újra a készüléket, felesleges idő pocsékolás szerintem.

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#844) gaben1117 válasza FafniR (#843) üzenetére


gaben1117
senior tag

Akkor most mi? :))

Olvastam valahol, hogy a telefon részt ki lehet gyomlálni belőle és akkor nem lesz ilyen. Ötlet, hogy hogyan?

(#845) FafniR válasza gaben1117 (#844) üzenetére


FafniR
csendes tag

Kereső a barátod...

[Parancsolj]

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#846) gaben1117 válasza FafniR (#845) üzenetére


gaben1117
senior tag

Köszönöm!

Próbáltam a keresőt. De nem sikerült úgy beírnom sajnos, hogy ezt így kidobja.

(#847) FafniR válasza gaben1117 (#846) üzenetére


FafniR
csendes tag

Én is csak azért tudom, mert ki van mentve minden hasznos infó txt-be... : :D :D :D

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#848) Vladi


Vladi
nagyúr

most nemrég volt kezemben egy ilyen cucc. Karácsonyi ajándéknak adtam.
Olyan hülye kérdésem lenne, ha nagyon szétütik arendszert, akkor hogy lehet "újratelepíteni"? :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#849) Vladi válasza Vladi (#848) üzenetére


Vladi
nagyúr

Na közben meglett: link

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#850) kisspall


kisspall
aktív tag

Első körben azért elég lehet egy gyári állapot visszaállítása is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.