Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) FafniR válasza moha21 (#899) üzenetére


FafniR
csendes tag

Most komolyan be kell másolnom még egyszer ugyan azt a hsz-em-et?

HA ELOLVASTAD ÉS ÉRTELMEZTED legalább a FAQ-T, bár jó lenne mind a 150 oldalt, rengeteg tipp van ott össze-vissza. Rád is rád férnek ezek. És minket is megkímélsz még egy reposttól. (ez minden újoncnak szól akinek kérdése van)

FAQ: Frequently Asked Questions = gyakran feltett kérdések

KATTINTS Itt "Gyakran ismételt kérdések a tab ONE készülékkel kapcsolatban" téma néven fut.

Te is menj át arra a fórumra, segítünk is ha majd olyan kérdésed lesz, amire még nem írtuk le legalább 3 szor a választ.

EDIT: Akkor vedd semmisnek a fentieket!

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#902) japy válasza moha21 (#899) üzenetére


japy
őstag

Nem kell rootolni mert az ics rootolva van!

(#903) moha21 válasza japy (#902) üzenetére


moha21
addikt

Nekem JB van rajta gyárilag és a wifi miatt gondolkodom a ICS rátelepítésén. Ilyenkor minden adat elvész egyébként?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#904) FafniR válasza moha21 (#903) üzenetére


FafniR
csendes tag

A downrage nem fogja megoldani a wifi gondodat. A LiveSuit ban kétszer igent nyomsz akkor törli minden adatodat. Természetesen verzió váltásnál kötelező nyomni igen. Értem ez alatt JB->ICS, vagy ICS->JB. Különben összeakadnak dolgok és szarabb lesz mint volt.

Wifire megoldás nálam: Routerben fix IP-t állítottam a tabnak így nem dobálja el. Amikor elalszik wifivel akkor nem mindig találja. Ekkor ki-be kapcsolása a wifinek megoldja, fix ip előtt 5 percekre ki kellett kapcsolnom az egész táblát h legyen netem.

Edit: A CC-s srácok hétfőre vagy keddre ígértek új JB romot. Azt várd meg szerintem.

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#905) Syd69 válasza FafniR (#901) üzenetére


Syd69
aktív tag

ööö...

Csöppet le vagyok maradva. Érdemes felrakni a JB-t?

Alma

(#906) FafniR


FafniR
csendes tag

Várd meg az újat. Az csak jobb lehet.

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#907) moha21 válasza FafniR (#904) üzenetére


moha21
addikt

Rendben, ez jó hír. Köszi az info-t akkor megvárom az új JB-t. :R

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#908) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Sziasztok!

Esetleg valaki ki tudná próbálni nekem, hogy a tablet támogatja-e a Qualcomm GI0225 stick-et?
Ezt a modemet adta a T-Mobile valamelyik régebbi w'n'w előfizetéséhez. Itt egy kép róla:

Előre is köszi!

Ha esetleg valakinek extra türelme van, kipróálná ezzel az alkalmazással is? https://play.google.com/store/apps/details?id=de.draisberghof.pppwidget&hl=hu

[ Szerkesztve ]

(#909) TooN


TooN
aktív tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a ConCorde One 16 gb gépekkel kapcsolatosan. Néztem most a ONE 16 GB-t és egész jónak tűnik.

Amit gondoltam, hogy kellene tudnia, azt tudja.

Valakinek tapasztalata?

:F

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#910) Juhawz válasza TooN (#909) üzenetére


Juhawz
csendes tag

Én most vettem egy 8 gigásat eddig kifogástalanul működik, semmi hiba kivéve az órával volt egy kis gond de amikor volt wifi beálítottam ,hogy hálozatot használja utána meg ki kapcsoltam és azóta nincs gond , az alvó módtól se zavarodik össze...Alkalmazások jól futnak rajta, játszani jól lehet vele , olvasni és netezni is. Nem bántam még meg bár lenne egy olyan kérdésem ,hogy a letöltött alkalmazások fájlait hol találom meg?

We've put the world on a dead throne.

(#911) HavocS válasza TooN (#909) üzenetére


HavocS
senior tag

Ugyanaz mint a 8 GB-os, arról meg olvashatsz itt eleget.

A letöltött fájlok meg pont ott vannak, ahova a választott böngésződ tölti őket :) Nincs olyan sok mappa hogy ne tudnád a file managerrel átnyálazgatni, mondjuk én a Boat browsert használom (ajánlom is egyébként, szerintem egy ilyen gépre a legjobb).

(#912) Atti1112 válasza moha21 (#900) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Szomorú vagyok , moha21 ,hogy olyan alapvető dolgokat kérdezel,amit egy PH!addict-nak vágni kéne,mint pali farka a vizet :( Előtted volt 896 hozzászólás és gondolhatod,hogy amit kérdezel, az tuti 5x (de inkább többször) le lett már írva.Mert ha egy újonc kérdez ilyet,annak még csak-csak elnézi az ember,de azért egy addict az ugye más.Tudod,hogy minden tab-nak,telónak van saját fóruma.Azt is tudod,hogy az első hozzászólásban minden le van írva,ezt frissítik is,ha kell.Ha ez még sincs,akkor még mindig ott a FAQ vagy HOW TO.De ezt ne kelljen már magyarázni neked, se Fanfír-nak se nekem.Szerintem.Mindenki azt várja,hogy kap egy linket ,kattint és go.Ej-ej.Arról már nem is beszélek,hogy Google és megkapod ezt a linket ,tessék :
[link]
Erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#913) nyirog válasza moha21 (#899) üzenetére


nyirog
tag

moha21 ne haragudj, de ha azt kérdezed mi az a rootolás, meg mi az az ADB akkor semmiképpen ne vágj neki ICS telepítésnek. Gyakorlatilag így azt se tudod mit csinálsz. Ha félrecsúszik valami, akkor mit fogsz tenni? Szerviz?
Első körben nézz utána a dolgoknak, mindannyian így kezdtük, valaha mi sem tudtuk mit jelentenek ezek, aztán ha már tiszta akkor jöhet mindenféle romolás, meg kísérletezés

(#914) FafniR


FafniR
csendes tag

KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY

Nem lesz egyenlőre friss JB. Akinek azt javasoltam, hogy várjon máig attól elnézést. Újra rakhatja amivel éppen gondolja.

A félre tájékoztatás abból adódott, hogy a csehek kértek javításokat, mi magyarok meg azt hittük, hogy rendszer javítás lesz. Közben meg csak nyelvi lokalizációs hibák voltak.

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#915) DJGABI válasza FafniR (#914) üzenetére


DJGABI
addikt

Amúgy még mindig 4.1 vagy már 4.2-re számíthatunk? :U

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#916) moha21 válasza Atti1112 (#912) üzenetére


moha21
addikt

Látom te sem tudsz olvasni, leírtam, hogy siettem. Szerintem, ha nem akar válaszolni valaki, mert már írt eleget akkor maximum nem ír. ÉS igen addikt vagyok, azért mert másik pár topicban hasonló módon naponta többször is leírom ugyanazt a választ akár.

"Tudod,hogy minden tab-nak,telónak van saját fóruma."

Nem, nem tudom, honnan kellene tudnom? Ez tényleg így van? Van egy Point of View tab-om, arról semmit se találni net-en ...

Amúgy ezt a hsz-t nehezebb volt megírni, mint adni egy választ? VAgy egyáltalán minek kellett? Mert FafniR fórumtárs, bár veled hasonlóan / és azért nem alaptalanul ezt belátom / megjegyezte ugyanezt, de legalább adott valami szakmai választ is. Így nem is igazán értem, hogy miért nem off-ba tetted a szöveget...

(#913) nyirog : Nem haragszom, miért haragudnék? Ellenben van, hogy a tablet megkérdezte, hogy akarok -e törölni mindent én nyomtam egy yes-t és tadáám minden alapállapotba került, de mégis képek, filmek maradtak. Root annyi, más op. rendszer alatt ezek szerint, hogy kapok jogosultságot, blah ennyit írhatott volna akárki.
Az ABD, meg ha jól olvasom gyak egy terminál.

"Gyakorlatilag így azt se tudod mit csinálsz. "
Lecserélem az operációs rendszert?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#917) FafniR válasza DJGABI (#915) üzenetére


FafniR
csendes tag

Jelenleg semmire. Más pletykát nem tudok.

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#918) Amur


Amur
addikt

Én csak így offban megjegyzem,szintén nem újoncként,hogy nem mindig tud az ember 150 oldalnyi fórumot átolvasni-kétgyerekes családapaként messze állok az időmilliomos fogalmától,meg leírom öszintén: azért szeretem a különböző fórumokat mert kérdezek és mindig van olyan rendes ember aki válaszol!
Nekik utólag,és előre is köszönök minden segítséget!
Egyébként én is úgy kezdtem hogy concorde fórumra fel,a tab one topicjának első 20 oldalát elolvastam,aztán többre nem volt időm és itt rákérdeztem(mert ezt már végigolvastam és emlékeztem hogy másnak is volt ilyen problémája).
Röviden: tényleg ne szóljuk már meg azt aki kérdez és nem olvass,keress vissza!
Ha tudunk segítsünk,ha nem meg maradjunk csendben,szerintem így írná az illem is!
:K ;)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#919) TooN válasza Juhawz (#910) üzenetére


TooN
aktív tag

Köszi Juhawz & HavocS!

Most meg is rendeltem a 16 GB-s verziót. Ha minden igaz 2 nap és a kezemben lesz!

Köszi az infókat!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#920) HavocS


HavocS
senior tag

Egyébként én most ledöbbentem. Oké, hogy szintetikus teszt, de 2950 pontot hozott az Antutu, haver Xperia X10 mini pro-ján meg 1400-at (ami egyébként valami 65 ezer körül volt). Oké, hogy tablet kontra mobil, de azért...

(#921) FafniR válasza HavocS (#920) üzenetére


FafniR
csendes tag

Miért vagy ledöbbenve?

A hardver jó. Csak éppen a rom nincsen optimalizálva rendesen.

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#922) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Szervusztok!
Tényleg ennyire hulladék az összes MyAudio Tablet, vagy csak véletlenül a hibás termékek nagy része a PH! fórumozóknál kötött ki?
Most egy 708W vásárlásán gondolkozom, nem tudom meg merjem-e venni vagy inkább rögtön egy Concorde ONE Tablet-el kezdjek?

(#923) FafniR válasza balpeter04 (#922) üzenetére


FafniR
csendes tag

2 napig volt az a típusom nekem is. Aztán vissza vittem, kivertem a balhét és vissza kértem a pénzemet. Ne vedd meg. Az enyém háttérfény hibás volt.

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#924) xsak


xsak
tag

Megint streaming.

Tök jól tudok stream-elni BubbleUPnP+VLC vagy Twonky+VLC vagy TotalCommander+VLC kombókkal. Tehát elindul a film/zene a NAS-ról, lejátssza, kép is, hang is rendben.
Viszont ha megállítom a lejátszást, s mondjuk lezár a képernyő, akkor a VLC nem onnan folytatja a filmet, ahol tartott, hanem elölről kezdi. Mit tudok ez ellen tenni? (Próbáltam már más videólejátszót, ugyanez a szitu)

(Mivel főleg a gyerekek néznek mesét rajta, ezért nem opció, hogy egyben kell megnézni, bizony sok le- leállás van, esetleg mást is elindítanak közben (véletlenül))

(#925) FafniR válasza xsak (#924) üzenetére


FafniR
csendes tag

MxPlayer kijelző ébren tartása=ON.

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#926) xsak válasza FafniR (#925) üzenetére


xsak
tag

Köszi. (Szóval nincs megoldás. Akkor inkább használom tovább a VLC-t, s felteszem még a Wakey-t)

(#927) FafniR válasza xsak (#926) üzenetére


FafniR
csendes tag

De hülyeséget mondtál Istenem...

A válaszomban ott a megoldás a problémádra...

Az alkalmazás amit ajánlottam hibátlan...

Ha vetted volna a fáradtságot és belenézel, láthatnád, hogy van olyan menüpontja ami ébren tartja a kijelzőt videólejátszás során. De neked ez nem jó inkább felraksz még egy progit (ami még jobban zabálja az így is elég kevéske memóriát) mondhatni fölöslegesen, hogy megcsinálja azt amit már a lejátszó tud automatikusan.

Nahát így segítsen az ember...

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#928) xsak válasza FafniR (#927) üzenetére


xsak
tag

Bocs, én úgy gondolom, hogy a képernyő ébrentartása nem megoldás arra, hogy a médialejátszók (vlc, mxplayer) nem jegyzik meg, hogy hol tartottak (vagy nem tudja megoldani, hogy stream-ben ne mindig elölről kezdje), s ezt kivédeni a képernyő lezárásának megakadályozásával _kerüljük_ _meg_.
Nem akartam leszólni, vagy belemászni abba, amit írtál, köszönöm, hogy segíteni próbáltál.

[ Szerkesztve ]

(#929) FafniR válasza xsak (#928) üzenetére


FafniR
csendes tag

Akkor is van megoldás a programban amit adtam. :D

3pontocska. Beállítások, Lejátszó, Lejátszás a háttérben, pipa mind a 2 helyre.

Én ha direktbe lezárom a power gombal, aztán vissza oldom, folytatja a lejátszást. Bár streamelve nem próbáltam. Nincs rá mód.

Edit: Lezárt állapotban is megy a videó a háttérben, ha nyitok egy böngészőt akkor is. Így értettem feljebb.

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#930) macilacus válasza xsak (#928) üzenetére


macilacus
senior tag

Tudtommal formátum függő az, hogy a lejátszó megjegyzi-e a pozíciót.
Mx playert használok és eddig csak az flv formátumnál nem jegyezte meg a pozíciót, a többinél igen :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#931) xsak válasza FafniR (#929) üzenetére


xsak
tag

Ok, köszönöm a segítséget!

(#932) FafniR válasza xsak (#931) üzenetére


FafniR
csendes tag

Nincs mit. Jó szórakozást a kölköknek/hez.

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#933) Sickboy75


Sickboy75
tag

Sziasztok,

ma vettem egyet a Mediamarktban.

Eddig jó (4.1.1-es Androiddal jött)

Apropó, mi lehet az oka hogy a Jetpack Joyride (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.halfbrick.jetpackjoyride&hl=en) nevű kis hülye program nem akar futni a ketyerén ? Az Android verziója esetleg ? Nagyon reméltem, de egyelőre azon kívül hogy bejön a fejlesztő logója elöl, más nem történik. Remélem valami okosat ki lehet találni rá.

Eddig tetszik amúgy.

Thx az építő jellegű hozzászólásokat :)

Üdv,

SB

(#934) horvai válasza Sickboy75 (#933) üzenetére


horvai
csendes tag

Szia!
Melyikben vetted?
Ahol én néztem, WE nem kapható.
Mennyibe került? Elégedett vagy?
Köszi

(#935) Prof


Prof
addikt

Tudja valaki hogy a netes rádiós program a TuneIn-re miért írja, hogy nem kompatibilis az eszközzel?

(#936) BalanceR


BalanceR
addikt

Összedobtam egy egyszerű appot, amiben a ConCorde tabletekkel kapcsolatos Hírek, Gyakran Ismételt Kérdések, Frissítési útmutatók, Ajánlott appok, Tartozékok vannak összegyűjtve kategóriánként...
Hasznos lehet, ha a tablettel kapcsolatos kérdésre keres valaki válasz, és nem akarja az egész fórumot végigbogarászni...
Az app még fejlesztés, alatt van, de már használható.
Ingyenesen letölthető itt:
ConCorde Kisokos

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#937) darky4e


darky4e
tag

Végre megérkezett a billzetes tokom ebay-ről. Tok jó vastag jól véd. Billentyűzet elég kicsi az én kezemhez,de korrektűl működik az árához képest. Micro usb-s. 2000Ft-t megért

Live long and prosper

(#938) Syd69 válasza Prof (#935) üzenetére


Syd69
aktív tag

4.X verziójú androidokkal valamiért nem kompatibilis :Y

Alma

(#939) petya80 válasza darky4e (#937) üzenetére


petya80
tag

Hali,

linket tudnál dobni róla? köszi

(#940) Prof válasza darky4e (#937) üzenetére


Prof
addikt

Ha ilyen ügyes vagy kerítsél már nekem egy matt fóliát hozzá a tükröződésektől a falra mászok.. :O

(#941) izomhod


izomhod
senior tag

sziasztok!

kinéztem a concorde one-t
van 8 és 16 gigás. a kettő között csak ez a különbség, vagy más is?

még a dps 7es jöhet szóba, van esetleg pro és kontra?

köszi

(#942) izomhod válasza izomhod (#941) üzenetére


izomhod
senior tag

ja és mire figyeljek ha megveszem?
hogy veszem észre, hogy valaki már használta az ujjlenyomatokon kívül persze?:)
hogy lehet megnézni, hogy hanyas android van rajta?
melyik a legjobb rá?
sose volt még androidos kütyüm:)

köszi

[ Szerkesztve ]

(#943) mrbig25 válasza izomhod (#941) üzenetére


mrbig25
őstag

Szia!

Én a Concorde-ot ajánlom a magyar support miatt, ráadásul eléggé pörög a "hivatalos topikja".

A 8,-és a 16GB-os változat között egy különbség van a tárhely nagyságán kívül, az hogy a 16GB-os már az újabb, 4.1-es JB rendszerrel került a boltokba.

hogy veszem észre, hogy valaki már használta az ujjlenyomatokon kívül persze?:)
Szerintem nem igazán lehet észrevenni, mert egy valamire való bolt csinál egy factory resetet, mielőtt a dobozba visszateszi. Ez még nem jelenti, hogy használt, mert a legtöbb példányt tesztelik/bekapcsolják, hogy gyárilag hibás példány lehetőleg ne kerüljön eladásra.

hogy lehet megnézni, hogy hanyas android van rajta?
Beállítások -> legalsó menüpont -> Android verziószáma

melyik a legjobb rá?
Sokan az ICS-re esküsznek...nekem semmi bajom az újabb, JB-vel sem. /igaz nem teljesen gyári/

sose volt még androidos kütyüm:)
Akkor mindenképp olvasd át ezt és ezt.

...

(#944) FafniR válasza mrbig25 (#943) üzenetére


FafniR
csendes tag

Nálad mit jelent a nem teljesen gyári fogalma? Leírnád a változtatásokat?

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#945) izomhod válasza mrbig25 (#943) üzenetére


izomhod
senior tag

köszi a linkeket!

Youtubeon csúszik a hang, ha beletekerek.
Igen, egyelőre nincs megoldás, ha lesz, itt lesz.

ez igaz?

(#946) mrbig25 válasza FafniR (#944) üzenetére


mrbig25
őstag

Semmi extrára nem kell gondolni, pusztán az itt található módosított build.prop-ot használom, módosított lcd_density-vel + kitöröltem a számomra felesleges programokat.

izomhod
Nem szoktam rajta Youtube-t nézni, így ezt nem tudom.

...

(#947) darky4e


darky4e
tag

Billzetes tok micro usb-vel

Billzet és a tab közé kell vmi,hogy védje még a kijelzőt,de amúgy működik szépen rádugod és már pötyöghetsz.

Igény esetén készíthetek pár fotót

[ Szerkesztve ]

Live long and prosper

(#948) mrbig25 válasza darky4e (#947) üzenetére


mrbig25
őstag

Pont ilyet rendeltem én is és tegnap kaptam meg.
Kipróbálva csak kedden lesz, mert a tok, a tablet és én -> három különböző városban vagyunk :DDD

...

(#949) TooN


TooN
aktív tag

Sziasztok!

:C Boldog ConCorde Tab One tulaj lettem én is! :C

De azért van a boldogságomnak egy kicsi árnyoldala, kérlek segítsetek egy kicsit.

Most 5 percre állítottam a képernyő zárat. Ha elzár és hagyom egy darabig, akkor utána nem talál Wi-Fi jelet. Wi-Fi analyzer és Wi-Fi manager látja, de nem kap jelet. Ha kikapcsolom a Wi-Fi-t és vissza, akkor újra megy. Olyan, mintha frissen lekérné akkor az adatokat és megy. Ezzel nem lehet valamit csinálni, hogy ne hagyja el a Wi-Fi-t alvás közben? Tuti csak beállítás kérdése. :W

Az alkalmazásokat hol lehet bezárni? A listát kiadja nekem, de csak látom és belelépni tudok, de bezárni nem, hogy ne fusson annyi egyszerre. :F

Ja és még valami! Egy csomó lapra, mint pl. ProHardver is m.prohardver.hu lép fel és ez nem tetszik. Tudom, hogy ezt valahol lehet állítani, mert már pár éve mobilon volt ilyen esetem, de most segítség kellene! :O

Előre is köszi a tippeket!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#950) DJGABI válasza TooN (#949) üzenetére


DJGABI
addikt

Wifihez talán: [link]

Alkalmazásokat balra-jobbra húzva lehet kilőni.

PH-n lap alján van a teljes verzió gomb. Vagy böngésző jobb felső sarok 3 pontra bökve "Asztali webhely kérése".

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.