Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) macilacus válasza netkoo (#840) üzenetére


macilacus
senior tag

Köszönöm :C beállítva :K remélem bejön :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#852) ubbconfig válasza Malacy (#597) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

A kölköknek a fa alá tojt a nyuszi egy ilyen kütyüt...beállítottam nekik mindent, és ma este kíváncsiságból feldugtam a DIGI move ZTE sticket (MF-190). PIN kód kérést kikapcsolva és a DIGI apn-jét beállítva csont nélkül megy! :DD
Concorde fórumán utánaolvastam, másnak is sikerült már így működésre bírnia...
Tehát akinek Digi mobilnet van, mindenképp tesztelje le, nehogy feleslegesen vegyen másik sticket!

(#853) ajani válasza weinmaker (#841) üzenetére


ajani
aktív tag

Nekem megy, bár nem vagyok beregisztrálva, így csak az első néhány oldalt tudtam tesztelni.

''Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.'' - Rejtő Jenő

(#854) weinmaker válasza ajani (#853) üzenetére


weinmaker
őstag

Tényleg? Az alapfokból pl. elindult a flash-es lecke? Milyen böngésző, és flash player?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#855) japy


japy
őstag

Én is visszaraktam az ICS-t a gépre eddig sokkal jobbak a benyomásaim mint a JB-vel volt!

(#856) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok.
Én is ezt leltem a fa alatt, eddig elég sok problémám van vele de nem tragikus. Az egyik legidegesitöbb hogy nem tudok Youtubevideókat nézni. Amint rámegyek egy videóra elkezd tölteni aztán kidobja hogy a Youtube alkalmazás leállt. Van erre valami update vagy valami máy lehetöség? Zárójelben jegyzem mega stock Zenelejátszò egyszer összeomlott azota se indul el. Nehány program el se indul (Pl. Fruit Ninja) a Wifi állandoan csinálja a feszkot. Egy ponton tul nem veszi a jelet es ujrakell kapcsolnom ki-be aWifit hogy történjen valami. De ettöl függetlenül szeretem mert mindenmasban helyt áll.

All→M8

(#857) DJGABI válasza callmeakos (#856) üzenetére


DJGABI
addikt

Tessék visszaolvasni [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#858) Vladi válasza kisspall (#850) üzenetére


Vladi
nagyúr

Megtörtént, viszont tablet mondta: pukk. :DDD Úgyhogy szervizbe ment. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#859) callmeakos válasza DJGABI (#857) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Köszi pont a tabról írtam ott meg nem nagyon olvastam vissza de ez nem túl biztató. Ez elég zavaró nekem mert nagyon sokat lógok a tecsöveden és egy ilyen hiba elég cink még akkor is hogy tudjuk mennyibe is kerül. És ez nem feltétlen a Gugli hibája hanem a fejlesztőbrigád érdeme.

All→M8

(#860) macilacus válasza netkoo (#840) üzenetére


macilacus
senior tag

Sajnos továbbra sem jó az idő kijelzés, időnként alvó módban elfelejti az idő múlását :F
Tegnap este 6 körül beállítottam az időt ahogy tanácsoltad, ma napközben csak nagyon keveset volt használva és nem is néztem az időt most nemrég kezdtem használni és hajnal 1:32 van rajta :W

Esetleg valami más tipp? :U

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#861) HavocS válasza macilacus (#860) üzenetére


HavocS
senior tag

Ez elég érdekes, nekem se alvó, se kikapcsolt módban nem volt ilyen gondom. Az automatikus frissítés tényleg meghülyíti (talán a default kínai időzóna az oka).

(#862) macilacus válasza HavocS (#861) üzenetére


macilacus
senior tag

Jó neked :D
Most sorba próbálom az időzónákat úgy hogy mindent manuálisra állítok :DDD
Tényleg ha manuális állítok mindent akkor van bármi értelme annak, hogy melyik időzónát állítom be?
GPS nincsen benne, telefonhálózatok nincsenek benne, akkor meg úgysem tud másra hagyatkozni a rendszer csak arra amit én állítok be neki :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#863) HavocS válasza macilacus (#862) üzenetére


HavocS
senior tag

Elméletileg nincs, gyakorlatilag akadhat olyan program, ami lekérdezi bármilyen okból. Nekem a sima GMT+1-gyel nincs gond manuálisban.

(#864) japy válasza macilacus (#862) üzenetére


japy
őstag

Viszont bekapcsolt wi-fi-n érzékeli hogy hol vagy!

(#865) david999


david999
csendes tag

Eddig meg vok elégedve vele,minden gondom megoldódott. :Y
A fórumnak is sokat köszönhetek ebben,a játékok királyul futnak rajta :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

(#866) TripleB válasza david999 (#865) üzenetére


TripleB
senior tag

Na, végre egy elégedett felhasználó:)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#867) kisspall


kisspall
aktív tag

Jó anyag lehet, nekem is kellene belőle..... ;]

(#868) gaben1117 válasza TripleB (#866) üzenetére


gaben1117
senior tag

Ez abszolut felhasználótól függ. Én bátyámnak vettem egyet karácsonyra. Előtte megvolt a root, majd JB újrahúzás, DPI állítás (így normális kinézetű a menü, meg úgy minden) természetesen. Ennyi használat után én nem tartottam volna meg magamnak, főleg a kijelző miatt, mert én ilyen betekintési szöggel még életemben nem találkoztam. De rájöttem, hogy túl nagyok az elvárásaim, ezek után: Galaxy Tab p1000, Vodafone smart tab 7 és Galaxy Tab 10.1.

Mindezek ellenére bátyám annyira örült neki, hogy nem tudom leírni. És borzasztóan tetszik neki, minden tekintetben. Észre se veszi azokat a hibákat, amiken én felhúztam magam. Az ő igényeit teljes mértékben kielégíti, és ezért a pénzért szerintem jó vétel. (mármint amennyiért én vettem, a 24-et sokallom picit)

(#869) moha21 válasza callmeakos (#859) üzenetére


moha21
addikt

Pedig cask annyi, hogy egy régebbi YT-t dobsz rá.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#870) HavocS válasza gaben1117 (#868) üzenetére


HavocS
senior tag

Nekem se volt még semmilyen androidos cuccom, és baromira meg vagyok vele elégedve. Bőven hozza azt, amennyit fizettem érte. A galaxy tab 7 pont háromszor ennyi...

(#871) BIROD5


BIROD5
tag

Hali!
Van egy ilyen csoda a gyerekemnek ,a wifi jel csak szürkén hajlandó bejönni .
A gyári JB hibái miatt az ICS van felfabrikálva ,eddig semmi gond nem volt vele .
Valami ötlet?

(#872) macilacus


macilacus
senior tag

Mindenkinek B.Ú.É.K.

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#873) HavocS válasza BIROD5 (#871) üzenetére


HavocS
senior tag

Milyen gyári hibái vannak a JB-nek? Én nem tapasztaltam negatív változást az ICS-hez képest.

(#874) ArmanD. válasza HavocS (#873) üzenetére


ArmanD.
őstag

Nahh én ICS-ről váltottam JB-re és a lányomnak vettema tabletet és azt vettem észre hogy az iylen pár mp-es akadásokat többnyire wifi használat mellett én is tapasztalom de ha! nem megy a wifi a tablet siklik rendesen. Mintha a wifi terhelné a cuccot vagy valami bug lenne, esetleg optimalizálatlan valami amikor megy a wifi. Próbáljátok ki, hogy ki mit tapasztal wifivel és nélküle. Aztán remélem ezt a kövi javításban orvosolják és akkor tényleg szuper kis ketyere lesz ennyi pénzért. :K

[ Szerkesztve ]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#875) DJGABI válasza ArmanD. (#874) üzenetére


DJGABI
addikt

A wifinek önmagában nem kéne. Az a gáz inkább, hogy amint bekapcsolod kis millió háttérfolyamat indul el (market ellenőrzi a frissítéseket, email fogadás, skype belépés, stb, érted a lényeget) inkább az lassítja be.1

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#876) ArmanD. válasza DJGABI (#875) üzenetére


ArmanD.
őstag

Persze sok dolog elindul de ennyie leterhelné ezek a dolgok?

Öreg vagyok már bohócnak!

(#877) HavocS válasza ArmanD. (#876) üzenetére


HavocS
senior tag

A market frissítései tényleg brutálisan megakasztják, azt le is tiltottam azonnal. Itt a nagy baj inkább az, hogy nem lehet prioritást állítani neki, miért olyan fontos az, hogy maxon ellenőrizze, hogy van-e új adobe reader frissítés...

(#878) Amur


Amur
addikt

Üdv!
Az időt nekem is hajlamos elfelejteni,amit írtatok korábban megcsináltam (aut.frissitések kikapcsolása mind az időzónára mind az időre),manuálisan beállítva.Ez müködik az első kikapcsolások,utána mindent elfelejt és 1970.január 1-el indít.. tehát nem csak az időt a dátumot is dobja..
Más tipp?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#879) Amur


Amur
addikt

ezt találtam a concorde fórumon:
Kellene egy önkéntes egyén, akinek az One-ján az órával baja van
DeskClock.apk
Szóval a vállalkozó fórumtárs(ak)nak az volna a feladata, hogy ezt letesztelje
Ez ha jól gondolom azonos az alkalmazások között az Óra nevűvel. Az letiltottam és most eltűnt az analóg órám. A Dátum időnél mit állítsak be? Automatikust kipipáljam, vagy legyen kézin? A Clocksync fel van téve, azt is letiltottam most, amúgy sem működött most sem. Kíváncsi vagyok az eredményre, talán ez az egyetlen dolog, ami bosszant a tabbal kapcsolatban.
/az eredeti 4.1.1 van a gépen, csak rootoltam/

Igen a system\app mappában találod meg
Igen, hagyd kézin, nincs értelme az automatának
deskclock.apk törlés
Korai lenne még elkiabálni, de a törlés óta jól mutatja az időt. Ki is kapcsoltam 2 alkalommal és alvó módban is volt.

a kérdésem hogy tudom törölni ezt? total commanderrel és a saját intézőjével sem sikerült a desclock.apk fájlt törölni!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#880) HavocS válasza Amur (#879) üzenetére


HavocS
senior tag

Root van?

(#881) Amur válasza HavocS (#880) üzenetére


Amur
addikt

nincs szerintem

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#882) Syd69 válasza Amur (#881) üzenetére


Syd69
aktív tag

gyárilag kéne pedig,,,

Alma

(#883) Amur válasza Syd69 (#882) üzenetére


Amur
addikt

Prerooted a tabi elméletileg,de raktam fel profit aminek root kellett és azt írta hogy használjam unrooted..
már utánaolvastam hogy progit kell hozzá felrakni(superuser vagy superSU) és úgy leszek rendszergazda

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#884) DJGABI válasza Amur (#878) üzenetére


DJGABI
addikt

Csak azért nem érdekelt a téma, mert engem nem érint, de közbe eszembe jutott, ez is lehet egy megoldás: ClockSync

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#885) FafniR


FafniR
csendes tag

Egy kérdés. ICS vagy JB.

Ha ICS akkor PREROOTOLT!!! Akkor normális fájlkezelővel tudod törölni; értem ez alatt Root Explorer.

Ha JB akkor NEM rootolt. Megoldás: Rootold!! Hogyan? Irány a ConCorde hivatalos fóruma, ott élet is van és szívesen segítünk HA ELOLVASTAD ÉS ÉRTELMEZTED legalább a FAQ-T, bár jó lenne mind a 150 oldalt, rengeteg tipp van ott össze-vissza. Rád is rád férnek ezek. És minket is megkímélsz még egy reposttól. (ez minden újoncnak szól akinek kérdése van)

Hogy megkíméljelek az első kereséstől. TESSÉK

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#886) Amur válasza FafniR (#885) üzenetére


Amur
addikt

Gyári rajta minden,és fogalmam sincs mi a JB és az ICS.
nekem a 8gigás tabOne van.

DJgabi: clocksync-et próbáltam,root módot kért,és nem tudtam neki adni.ezért csak manuális frissités müxik,az meg nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#887) kisspall


kisspall
aktív tag

desclock.apk fájlt törölni
Én voltam az (egyik), aki kipróbálta, sajnos nem hozott eredményt, másnap már rosszul működött az óra, szóval azzal ne fáradj.

(#888) Amur válasza kisspall (#887) üzenetére


Amur
addikt

más megoldást találtatok?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#889) HavocS válasza Amur (#886) üzenetére


HavocS
senior tag

Nézd meg a verziót a beállításokban (a táblagépről), 4.0.x az ics, 4.1.x a jb. Utóbbi gyárilag nem rootolt.

(#890) kisspall válasza Amur (#888) üzenetére


kisspall
aktív tag

Még nem, de a hozzáértők keresik továbbra is, idővel meg lesz. Új ROM is lesz rá, hátha lesz rá benne javítás.

(#891) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Van egy kis problémám, és hátha van valakinek ötlete rá.

Vettem pár napja egy samsung smart TV-t, és szeretném összehozni a One-al, hogy vele is tudjam távirányítani. Sajnos viszont egyik samsung app se akar működni. Kipróbáltam ezeket: [link] [link] [link] , és ezek közül szinte mindnek az a baja, hogy legalább 800*480 kell a használatukhoz, ezért bezáródnak. Nem értem mi a baja, de nem lehet valahogy trükközni vajon? JB-m volt, de visszatettem az ICS-t is és így se jó :(

(#892) cool13


cool13
őstag

Sziasztok!
Virtualgym vagy hasonló progik. Ezekben vannak kis videók a gyakorlatokról. Egyikben sem játssza le. Elindul, majd fekete a kép. Mi lehet a baj?

(#893) Amur


Amur
addikt

végül törölni nem tudtam a desclock.apk-t,de egy root uninstallerrel le tudtam tiltani magát az alkalmazást,és azóta(már több mint egy napja),nem felejti el az időt.remélem nem kiabálom el!

(amúgy 4.1.1 nem rootolt)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#894) DJGABI válasza cool13 (#892) üzenetére


DJGABI
addikt

4.1? Volt egy játék amiben nekem is ugyanígy feketeség volt a grafikák helyett. Talán Chainfire, de lehet hogy csak a 4.0 downgrade a megoldás...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#895) cool13 válasza DJGABI (#894) üzenetére


cool13
őstag

4.0.4

(#896) japy


japy
őstag

Szerintem az ICS sokkal jobban fut rajta!

(#897) moha21 válasza japy (#896) üzenetére


moha21
addikt

Valahol van leírás az ICS biztonságos telepítéséről?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#898) FafniR válasza moha21 (#897) üzenetére


FafniR
csendes tag

Olvasd el a 885-ös hsz-t. Meg kattints a linkre...

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#899) moha21 válasza FafniR (#898) üzenetére


moha21
addikt

Köszi!
Bár számomra így sem világos pár fogalom. ABD? Az miaz? Mi az egyáltalán, hogy rootolni?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#900) moha21 válasza moha21 (#899) üzenetére


moha21
addikt

Közben megleltem a GYIK-ot és megtaláltam.

(#901) FafniR : Nem hiszem, hogy akkora probléma linkelni. X ideje fórumozom már, nem egy topicban naponta 3-szor ismételem magam. Sajnos nem mindig van az embernek ideje google-zni. Ettől független elég egy link, nem szükséges a lenéző kommentár.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.