Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) lmisi válasza bajaki (#200) üzenetére


lmisi
senior tag

Ez egy igazi 1 feladatos gép. Ha csak egy dolog fut a tabomon pöpec, de ha bármi más is akkor meghalt, de olyan szinten hogy néha hotboot-ol is.
Valószínűleg rom hiba és általános.
Ha app-ot tesztek fel eszetekbe se jusson mást elkezdeni vele, ne hagyjátok még alvóba se lemenni, mert ennél már ez is párhuzamosnak számít és lelassul.
A háttér szinkronizációt is kapcsoljátok ki, ha lehetséges állítsátok kézire, mert ha játék közben elindul akkor kegyetlen lassúvá teszi.
Érdekes akár nagyobb játékokat is jobban elfuttat mint a defy-om, de az tud párhuzamosan is kezelni feladatokat és háttérszinkrontól nem áll betonba a felülete.
Ha egy dologra használod teljesen jó. Single task-os cucc ez ;]
Hátha a JellyBean dob rajta :U

[ Szerkesztve ]

(#202) bajaki válasza lmisi (#201) üzenetére


bajaki
őstag

Persze, ezzel tisztában vagyok, ezt már azért megszoktam a Samsung Galaxy Minivel.
Néha egy kis netezés, játék, film....esetleg tételeket tanulnék a segítségével.

Az, hogy elcsúszik a hang a filmnél mennyire általános? Neked is csúszik?

(#203) lmisi válasza bajaki (#202) üzenetére


lmisi
senior tag

Este kipróbálom. Csak .mkv -t kell letölteni hozzá. Én általában .avi játszok le, azzal nem vettem észre, de majd ránézek ilyen szempontból.

(#204) mQWeXgsf


mQWeXgsf
aktív tag

A hang minden videónál csúszik /avi, mp4, mkv, youtube is!/. Xvides aviknál általában 250 ms-al később jön a hang, mint kéne. Ráadásul nálam a játékoknál is megvan a hangcsúszás, valami nagyon el van rontva ezen a téren. A böngészők közül nekem is a Boat browser jött be, a többi használhatatlan olyan sokat kell várni az oldalakra. Elején dobálta a wifit 2-3 percenként, de feltettem a Regpon wifi KeepAlive progit és azóta rendben van. Ha egy progit az extSD-re telepítek az előbb utóbb eltűnik.

(#205) DJGABI válasza mQWeXgsf (#204) üzenetére


DJGABI
addikt

Frakk, azt hittem csak az enyém ilyen :( Gáz.. És ez még egy "nevesebb" tablet. Nem tudom milyen lehet egy tényleg no name... Azért érdekes, hogy se concorde fórumon nem tűnt fel senkinek, se itt mobilarénán a ghoo tesztben/topicban (ugyanaz a 2 készülék)....

Wifi kivételesen nálam oké, fél órára letettem, le se csatlakozott róla, mondjuk azt írja végig ébren is volt, szóval úgy azért merítheti rendesen.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#206) pampika válasza csibe1 (#199) üzenetére


pampika
őstag

persze, mindig. de szerintem ezt alapból az oprendszer adja.

többen írták, hogy single task. érdekesen hangzik, bár valóban lehet köze a szinkronizáláshoz a lassulásnak. a szinkron kikapcsolása szerintem nem a megoldás, mivel ne az én memóriámon múljon már, hogy a levelekről mikor értesülök. pont az a lényeg, h szóljon azonnal, azért van. jelenleg kivettem az rss-t a szinkronizálásból (az tuti, h megdolgoztatta), így csak a gugli cuccai vannak, ami gyakorlatilag a gmail nézegetését adja feladatul a tabnak és felraktam a go ext launchert, hátha így kicsit észhez tér.

a boat browser nálam nem tűnik olyan hajjde csodásnak, most nézegetem a dolphint. a chrome-ban főleg a szinkronizáció tetszik, de ha lasssssúúú... :(

(#207) csibe1 válasza pampika (#206) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi a választ!

Úgy látom jól tettem,hogy vártam a megvásárlással.
Elég sok gond van vele ahogy olvastam,a support meg simogathatja a dolgokat,
csak attól én nem leszek előrébb.
Itthon normális áron nem igazán látok tabletet ami használható,és a többség még 40 körül is egymagos,és a támogatás is elég gyér némelyik márkánál.
Ahogy kinéz a dolog inkább kintről lesz valami kétmagos,
amivel remélhetőleg nem kell ennyit szüttyögni.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#208) pampika válasza csibe1 (#207) üzenetére


pampika
őstag

a gomb körüli fény az nem hiba, csak mutatja, hogy felfogta a megnyomást. csak azért írtam, h belassuláskor is visszacsatol, hogy felfogta, csak nem történik semmi.

a supportra szerintem pont a concorde a pozitív példa, mert ők tényleg válaszolnak érdemben, fejlesztenek és alapvetően segítőkészek (a fórumukban egy tag épp most vágta haza a sajátját és miután kiderítették, hogy a boot még megy, rögtön felajánlották, hogy vigye be és újrahúzzák a romot. máshol kb ott elhajtottak volna, hogy megemlítesz egy cwm-et. itt pedig erről is nyíltan lehet beszélgetni az adminnal). persze náluk is lehetnek dolgok, amire épp nem úgy válaszolnak (amit te elsimogatásnak írtál), de sztem alapvetően kiemelkedően korrektek a magyar viszonyokhoz képest.

én megvettem, mert határidős vásárlás volt és cégen keresztül fillérekért kaptam. de való igaz, hogy egy erősebb gép jobban kiszolgálna. persze az is lehet, hogy egy reset és jól megválogatott progikkal egész jól elmegy. játszani nem szoktam, max logikaiakat (cut the rope, where's my water, alex) és azok jól mennek. ezért nem is értem, h egy böngésző miért fekteti két vállra. filmeket netről is jól viszi.
szóval ha tudsz kompromisszumot kötni, nem olyan rossz gép ez, csak elvár némi alkalmazkodást.

(#209) csibe1 válasza pampika (#208) üzenetére


csibe1
addikt

A Concorde supportja az még egész jó,
a simogatást nem csak erre a márkára értettem,
más megmozdulásokra,és más oldalakra is.

Eddig most az jött le,hogy akad elég gond vele.Két hét után meghal az akksi és a wifi,
ez valahogy nem gyerebe.
Értem én,hogy árérzékeny piac vagyunk; sok mindennek,és nem is olyan sok mindenkinek köszönhetően,de amikor kint ennyiért a 2magosokat dobálják ilyen vagy 1024x600-as kijelzővel akkor azért én elgondolkozok,support ide vagy oda.
Amikor vidékről rendelek kb. ott vagyok mintha Kínába küldeném,esetleg nem kell annyit várni,hogy visszakapjam.
Azthiszem még nézelődök egy kört.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#210) TripleB válasza DJGABI (#189) üzenetére


TripleB
senior tag

Egyáltalán nem, a boardwalk empire-t néztem és szépen vitte a gyári progival.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#211) Filibert válasza csibe1 (#209) üzenetére


Filibert
csendes tag

hogy érted hogy az aksi behal? nekem még semmi gond vele, több mint egy hónapja használom. a wifivel szintúgy semmi gond nem akadt még, és nagyon sokan igen pozitívan nyilatkoznak róla, csak ugye mindig akad pár negatív( esetleg hozzá nem értő, vagy olvasni nem akaró ember)

Eladó egy T-s Huawei Y300-as, ha valakit érdekel írjon PÜ-t.

(#212) csibe1 válasza Filibert (#211) üzenetére


csibe1
addikt

Itt is és az edigital oldalán is olvastam az akksi és a wifi gondról is,meg arról is írtak,hogy pdf olvasáskor lemegy készenlétbe akkor kifagy.
Nekem ez elég fura,úgyhogy inkább hanyagoltam.
Kicsit AS szabványos cuccnak tűnik ez nekem.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#213) lexter00 válasza csibe1 (#212) üzenetére


lexter00
őstag

Edigital oldalán olvastam hogy az egyik tag szidta a tabot mint a bokrot mert nem találja a wi-fi hálózatot és kiderült hogy csak a routert keletett újrainditania és azóta jó neki,szóval sok a hozzánemértő és egyből a tabot szidják

(#214) pampika válasza lexter00 (#213) üzenetére


pampika
őstag

ott tényleg a mezei egységsugarútól kezdve a hozzáértőig olvashatsz sok embertől, szóval érdemes fenntartással kezelni, mert sokszor user error a probléma. inkább a wifi, ami többeknél jelentkezik, hogy sleep után nem csatlakozik vissza, de azt írták is concorde fórumon, hogy ők is nézelődnek a gond után.

(#215) csibe1 válasza pampika (#214) üzenetére


csibe1
addikt

(#213) lexter00

Ez az,hogy mindenki firkál összevissza,és akkor bogozd ki a dolgokat...
Meguntam a katyvaszt,aztán inkább nem vettem semmit.
Amúgy bírom az ilyen vásárlókat,akik ha gond van sikítanak összevissza,de utánaolvasni nem szeretnek.Az utóbbi időben pár topikban is tapasztaltam ezt,és a végén még ők vannak megsértődve ha azt mondod olvassanak vissza kicsit.
Körbenézek még,aztán majd lesz valami.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#216) somogyib


somogyib
őstag

Sziasztok!

Belépő szintű tableten gondolkodom.

Melyik a jobb választás CPU tekintetében: Cortex A8 vagy ALLWinner A13 ?

Másképpen: DPS Dream 7 vagy ConCorde Tab ONE ?

A felhasználói igények minimálisak: PDF olvasás, internet, zene hallgatás, esetleg 1-2 film

(#217) Pierre75


Pierre75
senior tag

Első benyomások: szenvedtem a rendszerrel vagy 10 percet, míg sikerült a pc-hez csatlakoztatni, de ennyi kellett. A Digital persze 4 GB-s verziót szórta ki rám, nem örültem. Csontig le volt merülve, töltögessünk, hát nem egy villám. Alapból ugye az Aldiko van fenn, kipróbálom mondom. Viszonylag sötét volt a szobában, így cirka 10% volt a fényerő, az Aldiko megnyitva a könyvet feldobta 100%-ra a fényt. Felraktam az FBReadert meg egy Pdf readert és megnyugodtam, hogy csak az Aldiko szenved valamiért, egyébként is satnyább szolgáltatások terén, mint a szintén ingyenes FBR. A koi halacskás élő háttérképet raktam be, nekem így egy pdf vagy ebook reader-rel el volt, bár néhány óra babrálás után el-el gondolkozott. A képernyő olvasásra jó, másra nem használnám. Megemlíteném a tab súlyát, órák után se fárasztó, a készülék fogása jó. A buborékos fólia meg úgy látszik alaptartozék.

(#218) DJGABI válasza somogyib (#216) üzenetére


DJGABI
addikt

Az Allwinner A13 is Cortex A8-as :D A DPS-ben is az van. [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#219) somogyib válasza DJGABI (#218) üzenetére


somogyib
őstag

Kösz a választ. Megdöbbentő! :)

És a két tablet közül melyiket érdemesebb?

Most látom, hogy egy tesztet linkeltél, elolvasom és majd utána kérdezek :R

[ Szerkesztve ]

(#220) GhostHunter válasza somogyib (#219) üzenetére


GhostHunter
tag

somogyib !

Azt vedd amelyik topikban vagy ! :-))

(#221) somogyib válasza GhostHunter (#220) üzenetére


somogyib
őstag

Meggyőztél!

Ezért nem fogok átmenni a SGSIII topikba, mert még azt is meg kéne vennem :D

(#222) lexter00


lexter00
őstag

nagyo-nagyon off
De megnéztem az edigitálnál az iphone5 árát,majdnem leestem a székről olyan jutányos áron adják :DDD

(#223) GhostHunter válasza somogyib (#221) üzenetére


GhostHunter
tag

somogyib !

.sot az 'idegen ROMmal' meg hasznalhatobb is, de ez az en velemenyem ! :-)

(#224) GhostHunter válasza lexter00 (#222) üzenetére


GhostHunter
tag

lexter00 !

somogyib forum tarsunkat iranyitsd at oda ! :-)

(#225) somogyib válasza GhostHunter (#224) üzenetére


somogyib
őstag

Basszus!!!
300 ropi :Y

(#226) lmisi válasza bajaki (#200) üzenetére


lmisi
senior tag

Hibája mindegyiknek van, lásd nexus7 fórum.
Na rászántam magam és nyugdíjaztam a az eredeti sdcard partíciót. Átírtam void.fstab file-t,
felcseréltem az extsd és sccard device bejegyzéseit. Előtte totalcommanderral átmásoltam minden cuccot az sdcard-ról extsd-re. Reboot után végre 15 gigás sdcard partícióm lett :D
Gyorsan átpakoltam minden nagyobb programot sdcard-ra, így a belső tárhely foglaltsága felére esett. Emiatt visszagyorsult a tabi.

Figyelem, 200 mega szabad hely nem elég a belső tárhelyen. Nekem kb ennyi volt és rém lassúvá vált tőle a tab1!!!

(#227) Nerd válasza lmisi (#226) üzenetére


Nerd
aktív tag

Szia,

Egy leirast tudnal adni/irni!

Koszonom!

(#228) lmisi válasza Nerd (#227) üzenetére


lmisi
senior tag

Csak saját felelősségre persze stb...

-Előkészület file managerrel (Nálam total commander) mindent átmásolsz sdcardról extsd-re (/mnt/sdcard ----> /mnt/extsd)
- Root explorer install
- Root explorerben átállítani írhatóra a kötetet. A felirat ekkor Mounted as r/w
- Megkeresni a /system/etc/void.fstab file-t. (Copy - hosszan nyomni a kivánt filera és copy opció kiválaszt) és elmenteni biztonságos helyre mondjuk /mnt/extsd/backup nálam (Paste gomb).
- Visszamenni, ha volt backup róla és Open in Text editor opcióval szerkeszteni. a következő 2 sort:
dev_mount sdcard /mnt/sdcard auto /devices/virtual/block/nandj
dev_mount extsd /mnt/extsd auto /devices/platform/sunxi-mmc.1/mmc_host /devices/platform/sunxi-mmc.0/mmc_host

Erre:
dev_mount extsd /mnt/extsd auto /devices/virtual/block/nandj
dev_mount sdcard /mnt/sdcard auto /devices/platform/sunxi-mmc.1/mmc_host /devices/platform/sunxi-mmc.0/mmc_host

-Szépen elmenteni, (nagylevegő :B ) reboot

-Ha minden rendben örül az új kövér sdcardnak :K
Eddig problémát nem tapasztaltam. Minimális elvárás persze minőségi gyors microsd.
pl. nálam Samsung Class10-es 16 Giga

Nem ártalmas ha linuxban jártas vagy, akkor ezek úgyis ismerősek. Remélem nem írtam el semmit.

(#229) somogyib válasza lmisi (#228) üzenetére


somogyib
őstag

Ezt végig olvasva elgondolkodtam, hogy ilyen tabot vegyek-e :(

(#230) lexter00


lexter00
őstag

Nekem is megjött ma a tab,én is 4gb-os verziót kaptam.Csontig lemerülve és egy odahányt fóliával kaptam.Wi-fi jelet egyből talált filmeket jól viszi és nem vettem észre hang csúszást vagy nekem nagy a tűréshatátom e téren.Egyszerű játékokat jól viszi.Amúgy netezni,olvasni és néha játszani vettem arra ez pont jó így elsőre.

Elsőre tetszik nem vártam tőle sokmindent(ennyi pénzért)majd a mindennapi használatban kiderül hogy milyen.

(#231) lmisi válasza somogyib (#229) üzenetére


lmisi
senior tag

Az összes 4 gigásnál érdemes megcsinálni. Ha 8 gigást veszel, ott nem érdemes erőlködni vele, ha nem érzel kellő bátorságot hozzá.

(#232) Prof


Prof
addikt

Na végre megjavutl az edigital rendzsere kitudtam fizetnie kis tabot (mastercard akcióval12e). 8gigás verzió. Fóliát nem nagyon látok rajta és fel volt töltve.
Létezik, hogy nincs rajta gyárilag fólia vagy csak olyan profi hogy nem látszik hogy van rajta?

Amúgy meg hol lehet ehhez kapni jófajta matt fóliát? Én háklis vagyok a tükröződésekre.

(#233) bajaki válasza Prof (#232) üzenetére


bajaki
őstag

Hogy micsoda? Korábban rendelted és most fizetted?
Nem értem, az akció október 7-ig tartott. :F

(#234) Prof válasza bajaki (#233) üzenetére


Prof
addikt

Igen, a rendelés leadása számít, szombati rendelés volt, de rossz volt a fizetési rendszerük valahogy és nem engedett fizetni, tegnapra meg megjavult.

(#235) Pierre75 válasza lexter00 (#230) üzenetére


Pierre75
senior tag

Ránk sózták ki az utolsó 4GB-s darabokat, ED-től se veszek eztán semmit.
Megnéznéd az Aldiko-t, nálad is produkálja-e a fényjátékot?
A kézikönyv említette, hogy első alkalommal 6 óra alatt töltődik a tab, ez cirka be is jött. Ma töltöttem másodszor, 3 óra alatt végzett.
Ebook-ra, pdf-re nekem bevált.

(#236) lexter00 válasza Pierre75 (#235) üzenetére


lexter00
őstag

Igen az Aldiko nekem is majd kiégette a szemem mikor elinditottam,nekem is kb 5-6 óra alatt töltötte fel elsőnek.Hát ja mi kaptuk a végét de ennyi baj legyen.De nekem már akkor feltűnt hogy ügyeskednek mert akkor kaptam az sms-t hogy tudják küldeni mikor a honlapjukon javában a csak rendelésre felirat volt.Kéerdeztem is tőlük hogy hogy-hogy de természetesen nem kaptam rá választ.

[ Szerkesztve ]

(#237) lexter00 válasza Pierre75 (#235) üzenetére


lexter00
őstag

Az Opera miatt duplázik?

[ Szerkesztve ]

(#238) Filibert válasza lexter00 (#236) üzenetére


Filibert
csendes tag

Az Aldiko gondjára találtam egy kisebb megoldást és a ScreenFilter nevű appot használom azzal méglejjebb lehet venni a fényerőt, általad beállított fényerőre.

Eladó egy T-s Huawei Y300-as, ha valakit érdekel írjon PÜ-t.

(#239) Pierre75 válasza lexter00 (#236) üzenetére


Pierre75
senior tag

Az a szerencse, hogy az Aldiko amúgyis szar az FBReader-rel szemben, amivel teljesen elégedett vagyok. Pdf-re a RepliGo PDF Reader bevált.
Excel-re mit használsz?
A kijelző gyenge pont, nekem multimédiára teljesen alkalmatlan. Eléggé gyűjti az ujjlenyomatokat és nehezebben tiszítható, mint egy Gorila. De negyedébe fáj, mint egy Nexus, így amire használom bőven vállalható kompromisszum. Direkt tetszik a többi tab-bal szemben, hogy nem tettek a hátoldalra egy semmire se jó kamerát. A fogása nagyon jó. Még arra leszek kíváncsi mennyit bír ebook-kal az aku. Most olyan 6-7 óra közé saccolom. Végülis kapott egy sd kártyát, így elférek rajta.

[ Szerkesztve ]

(#240) bajaki


bajaki
őstag

Az új tulajok közül esetleg ki tudná próbálni valaki, hogy mi újság a filmeknél a hanggal, csúszik-e?

Köszönöm!

(#241) Pierre75 válasza bajaki (#240) üzenetére


Pierre75
senior tag

Próbaként belenéztem egy filmbe (mp4), nem csúszott a hang.

(#242) lexter00 válasza bajaki (#240) üzenetére


lexter00
őstag

Terra Novát néztem rajta mp4-ben és semmi csúszást nem észleltem

(#243) Nerd válasza lmisi (#228) üzenetére


Nerd
aktív tag

Mukodik! Koszonom!

(#244) lexter00 válasza Pierre75 (#239) üzenetére


lexter00
őstag

Aldikóra találtam egy megoldást,állitott helyzetben megnyitsz egy könyvet utána fekvő helyzetbe helyezed a tabot és előjön egy gomb ami álló helyzetbe nem jött elő és ott letudod venni a fényt.
Azért kell így vele ügyeskedni mert nincs hardveres gomb amivel eredetileg kellene előhívni a beállitásokat.

Amúgy eddig nagyon jó kis tab,ha nem vársz elő tőle sokat akkor egész szerethető kütyü.

[ Szerkesztve ]

(#245) lordjancso


lordjancso
senior tag

Mennyi ideig bírtok filmet nézni rajta fullra töltött aksival (sima xvid avi)?

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#246) csibe1 válasza Pierre75 (#239) üzenetére


csibe1
addikt

Egy ismerős tabletjén próbáltam a RepliGo PDF Reader-t jó kis progi.
Az FBReader viszont háklis,mert másik SD kártyát téve a tabba nem találta meg a létrehozott könyvtárát,és elkezdett tipródni,hogy adjam meg az elérési útvonalat.
A CoolReadernek nem volt ilyen gondja,kb ugyanaz,mint az FBReader.
Az Aldiko csak epub és pdf formátumot jelenít meg,az meg kicsit kevés,nekem legalábbis.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#247) Pierre75 válasza csibe1 (#246) üzenetére


Pierre75
senior tag

A Repligo Pdf-t én is megszerettem. Szépen megjegyzi a nagyítás és az olvasómód beállításait, de ilyenkor újranyitva egy 50 oldalnál hosszabb lélegzetű anyagot elgondolkozik a tab az olvasó mód miatt. Ezért a pdf regényekre a Mantano Ebook Reader-t használom, ami gyorsan nyitja meg olvasó módban is ezeket. (Bocs a szóismétlésekért, csak pontosan akarom leírni a helyzetet.)
(A Calibre-ral nem minden pdf, rtf állományt lehet epub formátúra konvertálni, vannak olyan kódolású anyagok, ahol a szövegek és szavak is széttöredeznek, ő, ű betük eltünnek vagy átalakulnak.)
"Az FBReader viszont háklis"
Ez nekem is feltünt, de a saját könyvtárába tettem minden ebook könyvemet és semmi gondom-bajom az elérési útvonallal.

lexter:
A fényjátékon kívül a szolgáltatásaiban is kevesebb, mint az FBReader, amiben jobb a szövegtördelés stb.

lordjancso
Szerintem multimédiára ne ezt a tabot válaszd. Filmre érdemesebb az ips panellel szerelt gépek közül választani. Ezt a fórumot olvasd el, minden kérdésedre választ kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#248) lordjancso válasza Pierre75 (#247) üzenetére


lordjancso
senior tag

A készüléket már megvettem, szóval ezzel fogok filmet nézni, nincs mese. :)
A linket köszi. A fórumot olvasva fel is merült még egy kérdés bennem.
Ha jól értem, ennek a tab ONE készüléknek tárhely szempontból két változata is van (4 és 8 gigás). Viszont mindkét változatot csak 32 gigáig lehet bővíteni? Ergo az egyik csak 28 gigás a másik pedig csak 24 gigás kártyát fogad el?
Az én készülékem hátulján a 8 gb felirat szerepel, viszont ha a beállítások menüben kiválasztom a tárhely menüpontot, két "belső tárhely" szekció is van és az egyiknél az "összes hely" 1,15 gb-t, a másiknál pedig 5,18 gb-t mutat. Ha ezt a kettőt összeadom, az ~6,3 gb. Akkor most hol van az a 8 gb tárkapacitás?
Továbbá miért van itt két "belső tárhely" szekció, amikor elméletileg csak 1 sd kártya van jelenleg a gépben, tehát én még nem vettem plusz kiegészítő kártyát.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#249) bajaki válasza Pierre75 (#247) üzenetére


bajaki
őstag

Hát igen, IPS panel sokkal jobb, de az ára is sokkal magasabb...Valahol muszáj kompromisszumot kötni egy ilyen olcsó tabbal, és itt az egyik ilyen a kijelző.

(#250) Pierre75 válasza lordjancso (#248) üzenetére


Pierre75
senior tag

Ha végigolvasod a linkelt fórumot, ott is leírják, hogy a 1GB-ra telepít, az 5GB a tárhely, a maradék meg a rendszer.
A tab kezeli a support szerint a 32GB sd-t, de ezt nem tudom megerősíteni, az enyémben kisebb Kingston van.

Más:
8 óra készenlét alatt látszólag nem fogyaszt, valójában megnyitva ezt követően egy alkalmazást a 8 óra cirka 5%-t használ el.
Ha élő háttérképet használok, fél óra után a kikapcsoló gomb felett kézmeleg lesz a készülék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.