Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) napata12 válasza kartondoboz (#747) üzenetére


napata12
csendes tag

Jelly Bean (4.1) van rajta gondolom. Rakd fel a legutóbbi ICS romot, (10.15) és megjavul.
Ismerősöm is így járt.

(#752) DJGABI válasza kartondoboz (#747) üzenetére


DJGABI
addikt

Nálam is volt már ilyen, de csak JB alatt. Teljes újraindítás (kikapcsoló gombot hosszan nyomni kb 10mp-ig) után már újra működött normálisan.

(#748) Yetkovics közelebb menni a routerhez? :D

(#749) david999 persze szedd szét nyugodtan, aztán ugrik is a garancia. Komolyra fordítva: nehogy, nincs benn sim-foglalat, nehezen tennél bele kártyát... Illetve wifire próbálsz felmenni, mi köze lenne a kettőnek egymáshoz? Fenti módon újraindítás, vagy routert átlőni más csatornára, ezek az ötleteim első körben.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#753) HavocS válasza kartondoboz (#747) üzenetére


HavocS
senior tag

Gyári beállítások visszaállítása megvolt már? Ha úgyse jó, próbálj frissíteni, akár ugyanarra a verzióra. Valamint a beállításokban próbáld ki, hogy bekapcsolod az érintések mutatását, hogy mit ír, amikor oda érsz, lehet végülis érintőképernyő hiba is ha egymás mellett van, de azt írod, magát a nyomást érzékeli.

(#754) ArmanD. válasza Wentz (#750) üzenetére


ArmanD.
őstag

A gyári böngészőben nézted amit A JB rak fel?

Öreg vagyok már bohócnak!

(#755) Yetkovics


Yetkovics
csendes tag

:) Hát sajnos nem ezzel van a probléma. A wifi jel erőssége jó, én a laptop-on is ezt szoktam használni. Azt írja ki, hogy került, rossz minőségű internetkapcsolat. Valakinek valami ötlet? Nem tudom hogy most valami beállítás-beli probléma van, vagy a tab nem jó. Elvileg a wifi jó mert eddig is ezt használtam telefonon meg laptop-on. :(

(#756) david999 válasza HavocS (#753) üzenetére


david999
csendes tag

Ezt hogy tudom megcsinálni ??? a gyári beállításokat??? :W :W

(#757) kartondoboz válasza HavocS (#753) üzenetére


kartondoboz
csendes tag

A gyári beállítások visszaállítása volt a megoldás, végülis rájöttem mielőtt megnéztem volna a válaszodat, de nagyon köszi. A tokos billentyűzet se ment addig normálisan vele, de mostmár az is tökéletesen működik így!

Köszi, remélem másnak nem lesz ilyen problémája!

(#758) HavocS válasza kartondoboz (#757) üzenetére


HavocS
senior tag

Az android sajnos ilyen szempontból olyan mint a windows, valami elállítódik benne és marad az újrahúzás. Szerencsére itt egykattintásos.

Amúgy a beállításoknál van valahol, végig kell pötyögni, annyira sok opció nincs. Fejből most nem tudom pontosan, a gép meg nincs nálam.

(#759) TripleB válasza david999 (#756) üzenetére


TripleB
senior tag

Kell kb tíz fejelő szmájlit kitenni egymás után ide és magától megcsinálja. Használati nem volt hozzá?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#760) #14121216


#14121216
törölt tag

Sziasztok. Pár napja vettem egy ilyen készüléket, használtan de szinte újan. Ez annyi tesz, hogy valaki már felrakta rá a JB-t. Ez nem lenne gond, de nincs root-olva, s nem tudom megcsinálni, mert a root-hoz szükséges drivereket nem engedi feltenni a sz.gépemre.
Valahol olvastam, hogy ezek a készülékek gyárilag root-olva vannak. Tehát: ha visszarakom az ICS-t (amit nem is bánnék, mert a telómon is az fut, s azt szoktam meg), akkor a készülék újra root-olt lesz? Vagy hogy is van ez?? :F

(#761) bonanza71


bonanza71
csendes tag

2 napja vettem egyet otthoni használatra, a tesztek-vélemények alapján. Háááát.... lehet hogy kifogtam valami sz..... rossz példányt? Legváltozatosabb appoknál képes fagyást produkálni.... a kijelző színe olyan fakó mintha 90 C-on kimostam volna....... a betekintési szöge valami pocsék, gyakorlatilag csak 1 szögből élvezhető a képe. Tudom hogy erre nehéz válaszolni, de szerintetek ilyen indokokkal ki lehet cseréltetni a készüléket?

(#762) TripleB válasza #14121216 (#760) üzenetére


TripleB
senior tag

Pontosan úgy van, ahogy leírtad. Én megpróbálnék egy másik számítógépen egy rootolást, ha tetszik a JB.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#763) DJGABI válasza #14121216 (#760) üzenetére


DJGABI
addikt

Umm... Szerintem ha nem fel megy a driver, akkor a romozgatás se nagyon fog menni. Próbálkozz még (másik port, tab/pc újraindítás, stb...)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#764) #14121216 válasza DJGABI (#763) üzenetére


#14121216
törölt tag

Az ADB nem megy fel (legalább is a mostani JB alól), a Flashprogramé felmegy. Ezért gondoltam hogy az előző gazdi nem e elb.szott valamit a JB felrakásánál.
Na meg valljuk be: ez a hardver azért nem valami izmos a JB-hoz, az enyém is csiga-lassú vele (igaz, nem tom az ICS-el vajon milyen volt, de remélem azzal már rendes sebessége lesz)...

[ Szerkesztve ]

(#765) jlaci63


jlaci63
tag

Én mikor megvettem 21900-ért már akkor tudtam, hogy nem egy gamer HP Elitbook-ot veszek. :)
Így egyelőre semmi gondom vele:)

(#766) DJGABI válasza #14121216 (#764) üzenetére


DJGABI
addikt

Szerintem JB-vel mintha gyorsabb lenne, legalábbis nálam mindenféle trükközés nélkül hozza azt a tempót, amit ICS factory resettel, háttérfolyamat korlátozással se tudott... Persze 1-2 bugba belefutni. Ennyiért ez jár..

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#767) Norwich


Norwich
tag

Hali!

Az a helyzet h most egy tablet vásárlása előtt állok! :)
Vagy egy ilyen ConCorde Tab ONE 8GB tablet vagy egy DPS Dream 7 tablet az esélyes.
Szerintetek melyik lenne jobb? :)
Néztem teszteket szinte ugyanazt nyújtja mind a kettő, talán a ConCorde tabnak szebb a hátlapja ami igazából nem nyújt semmit de legalább jól néz ki! :D

(#768) malisonX válasza Norwich (#767) üzenetére


malisonX
aktív tag

Hello!
Talán ez a teszt segít a döntésben :)

(#769) Norwich válasza malisonX (#768) üzenetére


Norwich
tag

Pont ezt a tesztet néztem! :DDD
Az látható h a MyAudio Tablet a másik kettőhöz képest gyengébb, de a ConCorde és a DPS között nem mutat érdembeli különbséget ez a teszt sajnos. :(
Vagyis szerintem :DDD

(#770) novoszath válasza Norwich (#767) üzenetére


novoszath
senior tag

Volt nekem is DPS tabom de 1 nap után megatta magát a kijelző

meg a supportja nincs egyáltalán se forum se hivatalos honlap....

noname gépet nem érdemes venni

de a concorde tab az jó választás nekem is olyan van és semmi gondja nincs

nagyon jó support a forumja tökéletes

remélem tudok v.menyire segiteni a döntésedben :)

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#771) jlaci63 válasza Norwich (#769) üzenetére


jlaci63
tag

Én is pont e teszt alapján választottam a Concorde-ot.Már nem is emlékszem, mi volt az apró nüansz a DPS-szel szemben.

(#772) weinmaker


weinmaker
őstag

Sziasztok!

Óriási bajom van. A gyerekek kaptak karácsonyra 1-1 ilyen tabletet. Az egyiken viszont nincs hang, csak fejhallgatóval. Ilyenkor mi van? Visszavinni nem tudom, mivel még az edigitalos akcióban vettük nekik.
Valakinek ötlet?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#773) #14121216


#14121216
törölt tag

érdekes....
Most akarom újra rakni a Tab-ot, s ami ezen az oldalon van: - http://www.concordetablet.com/concorde_tab_one.html#letoltesek - az elsőnek a neve "ConCorde tab ONE - Android 4.0.4 operációs rendszer (281188.21 KB)", de ha kicsomagolom akkor egy "tabone_BJ40_20120810" nevű file van benne, ami a BJ40 után inkább Belly Jean-nak néz ki.... De nekem ICS kellene, azt honnan tudom leszedni? :F

(#774) kisspall


kisspall
aktív tag

weinmaker
Valószínű, hogy a hangszóró ment ki. De miért ne tudnád visszavinni? Akció ide vagy oda a garancia az garancia marad.

(#775) weinmaker válasza kisspall (#774) üzenetére


weinmaker
őstag

Persze, de majd csak ünnepek után. Meg vihetem majd Pestre, nem is én lennék. Most nagyon bosszús vagyok.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#776) TripleB válasza #14121216 (#773) üzenetére


TripleB
senior tag

Az egy ICS, a JB 4.1.1.
Tessék, itt az október 15-i ICS

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#777) #14121216 válasza TripleB (#776) üzenetére


#14121216
törölt tag

Köszi :) Közben rájöttem hogy nem JB hanem BJ :DD

A JB-t raktam mégiscsaj újra, adni akartam még egy esélyt a root-hoz neki, de csak nem tudom root-olni :(

Egyszerűen nem tudom a sz.gépre feltelepíteni az A10 pakk tartalmát (ADB drivert)...
Az eszközkezelőben: egyébb eszközök -> Android.... és sárga kérdőjel...

S hiába betallózóm az A10 lelőhelyét, pár másodpercet piszmog, majd felugrik egy ablak: "A windows problémát észlelt az eszköz illesztőprogramjának telepítése során: a windows talált illesztőprogramot az eszközhöz, de a telepítés során hiba történt.: Android ADB Interface A rendszer nem találja a megadott fájlt."

Most akkor hogyan tovább??? :W

Amúgy Windows7 64bit van fent...

[ Szerkesztve ]

(#778) Hardboy válasza weinmaker (#775) üzenetére


Hardboy
tag

mielot visszaviszed, ha mast nem, legalabb egy factory resetet probalj meg, amivel ujratelepeedik a jelenlegi rom. hatha bejon... kellemes karacsonyt.

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#779) weinmaker válasza Hardboy (#778) üzenetére


weinmaker
őstag

Csináltam, sőt újratettem a rom-ot is, és sajnos így is csak fejhallgatón van hang.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#780) Norwich válasza novoszath (#770) üzenetére


Norwich
tag

Köszönöm a választ! :))

Úgynézki sikerült döntenem és egy ConCorde tabletet fogok vásárolni! :K

(#781) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Először is Boldog Karácsonyt mindenkinek! Fiam most kapott egy ilyen készüléket, egyszer csak nem tudtam bekapcsolni rajta a wi-fi-t, majd ahogy megnéztem a gépnek mac címe is ismeretlen. Tapasztaltatok már ilyet? Mi lehet a probléma?

Ha tudtok légyszi segítsetek, mert így nem tudjk használni, legalábbis a netet.

(#782) bozsozso válasza bozsozso (#781) üzenetére


bozsozso
őstag

Sőt sem sorozat számot nem mutat az állapotnál

(#783) david999


david999
csendes tag

Hello visszaállítottam a gyári beállításokat , de így se tok netezni.

Valaki leírná hogy kell telepíteni az androidot ha kell egyáltalán??
Nem értek hozzá ez az első androidos készülékem
:O

(#784) TripleB válasza david999 (#783) üzenetére


TripleB
senior tag

Halo! Itt olvasgass[link]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#785) #14121216


#14121216
törölt tag

Közben visszafrissítettem a JB-ről ICS-re, és lőn csoda: elfogadható gyorsaságú lett :) Nem tudom nálam miért volt a JB csigalassú, megnyitottam egy menüt, 4-6-8-10 másodpercet kellett várni, a lapozás darabos volt, szörnyű volt az egész :/ De ICS-el majdnem olyan gyors mint a G300-as telómon az ICS... (azért érdekes, hogy elvileg a telóm 1gHz-es, ez 1.2, de a telón valahogy az egész ICS sokkal gördülékenyebb.....)

Tényleg, a build.prop file-ban mit kell módosítani hogy a google play inkompatibilitás megszűnjön???
Van egy csomó program, amit fel sem ajánl, pedig simán fut ennél gyengébb telefonokon is... Pl az EA játékok...

[ Szerkesztve ]

(#786) Land


Land
veterán

Hugomnak vettem egy ilyen tabot es baromi lassu. Mp-eket kell varnom dolgokra, melyeknek normal esetben egybol be kellene jonniuk. A JB ilyen sebessegu ezen?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#787) TripleB válasza #14121216 (#785) üzenetére


TripleB
senior tag

Én személy szerint nem foglalkozom vele, megvan a beszerzési forrásom.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#788) DJGABI válasza Land (#786) üzenetére


DJGABI
addikt

Igen. Kis pénz - kis foci. Még droidról jőve is lassúcska volt, gondolom szifonhoz képest főleg meglepő a tempó. Sajnos ennyit tud ez a tabi.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#789) bozsozso válasza bozsozso (#781) üzenetére


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Az előző probléma megoldódott egy pár ki és bekapcsolás után. Viszont JB-vel egy picit lassúcskának tűnik, de ami lényeg a gyereknek nagyon tetszik. Ami jobban bosszant az az, hogy a wifi-t eldobálja elég sűrűn. Wifi ki-be kapcsolás megoldja, de nem tudtok valami használhatóbb megoldást?

(#790) weinmaker


weinmaker
őstag

Közben nálunk is kiderült, hogy a hangprobléma hardveres eredetű, mivel a tab hátuljánál egy picit megnyomva visszajön, aztán van úgy hogy úgy marad, és van hogy megint elmegy.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#791) netkoo


netkoo
senior tag

Sziasztok tegnap jezuska meglepett egy ilyenel.4.1verzio vanrajta.gyakorlatlilag nem tudom használni mert bekapcs után szinte azonal lefagy.van valakinek tipje mit tudok vele csinálni,hogy használni tudjam?

Samsung S22+

(#792) PapírVilla


PapírVilla
tag

Sziasztok!
Én is vettem ilyet a fiamnak karácsonyra még novemberben. Amint lehetett frissítettem a JB-re. Semmi gond nincs vele eddig (kopp-kopp)...
Ahogy olvasgatom a fórumokat, kezd olyan érzésem lenni, hogy a szállítmányok között elég nagy minőségi különbségek lehetnek. (Ez nem csoda egy ilyen kedvező árú terméknél).

(#793) weinmaker


weinmaker
őstag

Valaki kipróbálná, hogy a livemocha.com-on megy-e neki a flash-es lecke, mert nálam kiírja, hogy flash 11.3 kell hozzá, de amikor rákattintok, akkor a flash kiírja, hogy ezzel a készülékkel nem kompatibilis.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#794) Land válasza DJGABI (#788) üzenetére


Land
veterán

Sok androidos telefonom volt mar. A hasonlo erosseguek kozul pl Defy, galaxy S, Nexus S, Optimus Black stb. Egyiknel sem kellett varni mp-eket a reagalasra. Vagy nagy sz@r a JB erre vagy ez az 1.2-es Allwinner proci gyengebb sokkal, mint az emlitett tekefonok 1 ghzes processzorai (Omap, Humminbird, Snapdragon).
Van fozott ROM a telefonra?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#795) darky4e válasza Land (#794) üzenetére


darky4e
tag

És az említett telefonok közül melyiket szeretted a legjobban? :D

Live long and prosper

(#796) netkoo


netkoo
senior tag

Ma pl 3x újra indult magától már 5percig tudtam használni fagyás nélkül.Factory reset már megvolt valakinek tippje vigyem a szervizbe egyből? :U
Defy+ m van az sokkal gyorsabbnak tűnik pedig gyengébb procija:(

[ Szerkesztve ]

Samsung S22+

(#797) DJGABI válasza Land (#794) üzenetére


DJGABI
addikt

Yep, G300-nál is néha lassabbnak tűnik. Tudja fene, lehet a kis kínaiak nem tudnak/akarnak optimalizálni..

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#798) Land válasza darky4e (#795) üzenetére


Land
veterán

Ezek kozul a Defy-t.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#799) Kereszhaver


Kereszhaver
tag

Helló mindenkinek,és kellemes ünnepekte:D

Én is tegnap kaptam egy tab one-t,és hasonló a problámám,mint az egyik fórumtársamnak.
A betekintési szög egyszerűen felháborító.Életemben nem láttam még ilyen rossz panelt.Tükröződik,és invertálódik.És az a szög,ahol jó,az sem az,ahol az ember természetesen nézné.De remélém hogy meg lehet majd szokni.Ezen kívül engem még nagyon idegesít a felbontás.(nem a kijelzőé,hanem a menüé).Olyan,mint ha egy nagyitelót nyomkodnák.Hatalmas,(és ezáltal pixeles)ikonok vannak.Ezt egy custom rommal meg lehet oldani?

(#800) Land válasza Kereszhaver (#799) üzenetére


Land
veterán

A kijelzo nalunk is rossz. Gondolom azert, mert ennyi penzert ez jar.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.