Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) csibe1 válasza csibe1 (#300) üzenetére


csibe1
addikt

ConCorde tab ONE billentyűzetes tok
A ConCorde fórumában ezt ajánlják a One-hoz.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#302) Prof válasza csibe1 (#300) üzenetére


Prof
addikt

Tudtommal ez volt a One-hoz kijött rendes tok :O [link]
Visszavittem edigitalba, visszaadták pénzt és ajánlottak sokféle jó drága caselogic tokot volt 11e-ért is, ami már drágább mint amennyiért a tabletet vettem :)
Az hogy kicsúszik lent-fent a tab a tokból rosszabb mintha nem tokban lenne. Eladásra nem használatra gyártott termék ez a Concorde tok sajnos.

Szerinted abban mi az istenverése tartja meg a tabot, hogy ne essen ki?
Nem asztali állványnak kell a tok, hanem hurcolászni :W

[ Szerkesztve ]

(#303) lexter00


lexter00
őstag

Halgattam vele egy kis zenét Poweramp + egy jó fejhalgató uhhh a fejem majdne levitte olyan jól szólt a cucc :D A Gio-m fele ennyire szól ugyanezzel a kombóval.

Én meg fóliát nem találok rá az istennek se,a tokot már meg se próbálom. Lehet rendelek egy ilyet valamitől csak véd ez a valami :DDD :DDD [link]

(#304) bajaki


bajaki
őstag

Na ne ríjatok :DDD Nekem még a gép sem jött meg, és szerintem még egy darabig még nem is fog... :DDD

Edigital-hoz elvileg ma kellett volna érkezzen, de nem kaptak... :O

(#305) DJGABI válasza Prof (#296) üzenetére


DJGABI
addikt

Nekem is kéne tok, visszább már linkeltem egyet, de az se volt 100%ban jó. [link] Ha kell, akkor bőrlyukasztóval egy pötty a kamerának azt jónapot :D Báááár, ennél is az oldalsó gombok nem fognak stimmelni :(

Próbáltam az eredeti típusra is keresni, de csak azt a kis gagyika 4 sarkos tokot adja ki: [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#306) Prof válasza DJGABI (#305) üzenetére


Prof
addikt

Ez nekem tetszik, kérdés árulják nem az USA-ban is valahol?

(#307) gyuszmó válasza DJGABI (#305) üzenetére


gyuszmó
őstag

Szia amúgy méretre jó lenne?

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#308) lordjancso válasza Prof (#306) üzenetére


lordjancso
senior tag

Valami praktikus tok nekem is nagyon jó lenne. Így nem tudom vinni semerre a cuccot...

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#309) DJGABI válasza gyuszmó (#307) üzenetére


DJGABI
addikt

Ja, jónak néz ki, szinte milliméterre akkora mint a Concorde-unk [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#310) gyuszmó válasza lordjancso (#308) üzenetére


gyuszmó
őstag

Ilyet vettem egynek jó ár/érték :K [link]

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#311) Prof válasza gyuszmó (#310) üzenetére


Prof
addikt

valamiért nem tudom megnyitni a linked és le se másolni :O

(#312) gyuszmó válasza Prof (#311) üzenetére


gyuszmó
őstag

Újra :[link]

http://szamitastechnika.vatera.hu/pda_pna_es_tartozekai/pda_pocket_pc_palmtop_tartozek/taska_tarto/7_android_tablet_neopren_tok_fekete_piros_1648374449.html

így is hátha nem megy. :(

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#313) Prof válasza gyuszmó (#312) üzenetére


Prof
addikt

Köszi megvan.

(#314) gyuszmó válasza Prof (#313) üzenetére


gyuszmó
őstag

oké :R
Nekem be vált 1nek,de egy billes tok még izgatja a fantáziám

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#315) Prof válasza gyuszmó (#314) üzenetére


Prof
addikt

Nekem elég vékonynak tűnik mennyire védi leesésnél?

(#316) lordjancso válasza gyuszmó (#312) üzenetére


lordjancso
senior tag

Nekem ez nagyon tetszik. Billentyűzetes tokot nem akarok venni.
Ilyet nem árulnak kereskedelmi forgalomban Magyarországon?

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#317) lexter00 válasza lordjancso (#316) üzenetére


lexter00
őstag

Rendeld meg kínából 400ft-ba kerül :)

(#318) lordjancso válasza lexter00 (#317) üzenetére


lordjancso
senior tag

Vaterán találtam 1400 forinért. Annyit megér. :) Köszi a tippet srácok!

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#319) bajaki válasza lordjancso (#318) üzenetére


bajaki
őstag

jaja azt én is láttam, és ingyen posta van hozzá :D

(#320) gyuszmó válasza Prof (#315) üzenetére


gyuszmó
őstag

Le még nem ejtettem, remélem nem is fogom,de alapból jó,mint egy nagy kesztyű ,ha leesik akkor a TOKBAN IS SÉRÜL SZERINTEM nem?
Tok ügyben van már fejlemény,saját bill,típus?

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#321) bajaki


bajaki
őstag

Na rendelés kifizetve, szerdán kapom a tabot. :) Arra számítottam, hogy még a héten megkapom, de még így is jobb mintha heteket kellene várni. :D

Így legalább tudok koncentrálni a holnapi informatika érettségimre. :DD

(#322) lexter00


lexter00
őstag

A bal alsó sarkán úgy vettem észre hogy elengedte a ragasztó az akksitartó fedelet,és ha kicsit megnyomom akkor recseg-ropog.Nem piszkáltam nem feszgettem csak úgy magától felvált,fog az tovább válni vagy nem?Szervízbe ezért nem akarok küldeni.

(#323) lalimano


lalimano
tag

Na, a wifivel nekem is gondjaim akadtak :(
A nyilvános Volánbuszos wifivel ment, viszont ha az peria 8-am mobilnetét osztom meg Barnacle Wifi Tether nevű progival, arra nem csatlakozik, csak elmenti (direkt próbáltam, ugyanerre a mobilnetre a laptoppal tudok csatlakozni)
Valaki találkozott hasonlóval?
Lehet hogy csak a beállításokat kéne variálni a programban? :F

Keresek használt CCFL/UV/Neon csövet inverter nélkül

(#324) lmisi válasza lalimano (#323) üzenetére


lmisi
senior tag

A fórum előző hozzászólásai között megtalálod a választ. Röviden:
Valószínűleg ad-hoc wifi hotspot-ot tud csak a telefonod és azt az ics és ajeletti android nem fogadja el.
A telefonok nagy része főleg a régebbiek és nem nexusok csak ad-hoc-t tudnak.
Gugli hülyeség ez van. Sajnos nincs semmi figyelmeztetés erre, ez mégnagyobb idiótaság by gugli.

[ Szerkesztve ]

(#325) lexter00


lexter00
őstag

Én is tapasztaltam olyat hogy a power gombra nem reagált és nem akart bekapcsolni csak ha reseteltem,ez mitől lehet?

(#326) DJGABI válasza lexter00 (#325) üzenetére


DJGABI
addikt

Kis pénz kis foci....

BTW ha factory resettel se jutok eredményre, akkor lehet feltolom ezt a gyári image fájlt, amit feltettek a hivatalos oldalra [link] gyanús nekem ez a sok bug amibe belefutottam eddig.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#327) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok....

Vodás stick-el használja valaki?
E-book olvasásra mennyire alkalms?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#328) Adam Jensen


Adam Jensen
csendes tag

Sziasztok!

Azt meg tudja nekem mondani, hogy melyik hardveresen a legerősebb a ConCorde Tab One, 7015, 7020 és 7030 közül? Vagy milyen lényeges különbségek vannak köztük? A hdmi bemenetet látom, akksit, hardvert, meg az előlapi kamerát, de ezek közül az első és az utolsó engem nem igazán érdekel.
Azért a 7030ban az a 4600mAh akku több mint 30%-kal erősebb, mint a Tab One telepe :F

(#329) darkmann


darkmann
őstag

Sziasztok!
Tegnap óta én is egy ilyen tab boldog (?) tulaja vagyok.:)
A 220V-tól rendeltem, mert ott már a 8GB háttértáras verziót árulták, míg iPon-on meg eDigital-on a 4 Gb volt fent csak és ugyanannyiért.
Szóval ár/érték arányban tényleg verhetetlen.
DE: próbáltam két általam kedvelt játékkal gondok voltak (és még csak 3 játékot próbáltam összesen :( ):
A SpeedCarII-nél nem tudom irányítani az autót, egyből a korlátnak megy és vége a játéknak. Persze ez lehet valami szenzor hiány is, de a grafika is bug-osan jelenik meg.
A The last defender meg már be is fagyasztja a gépet, csak az újraindítás segített.

Ezenkívül a Wifi-t egyből elveszti, ha a képernyő készenlétbe kerül.

Pozitívumok (egyelőre):
a menüben gyorsan navigál
a weboldalak a stock böngészővel is viszonylag gyorsan jelennek meg, és ez a képernyőméret meg felbontás pont jó a tartalomfogyasztásra
OTG műxik, bár még 3G-vel nem próbáltam, csak pendrive-val
Pendrive-ról akadásmentesen játszik DVD felbontású videót, és nem kezd el melegedni. HD-vel még nem próbáltam

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#330) Prof válasza darkmann (#329) üzenetére


Prof
addikt

Szerencsére az irányítást átlehet állítani a Rendszerbeállításokban:

Megjelenítés:
Accelerometer coordinate system
Special coordinate system, to support some other games ;)

Grafikai bugokat én még nem tapasztaltam.

(#331) darkmann válasza Prof (#330) üzenetére


darkmann
őstag

Huh, ilyen egyszerű lenne. Ez gyárilag nem így van default?
Du. otthon kipróbászom. Köszi! :R

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#332) Prof válasza darkmann (#331) üzenetére


Prof
addikt

Bezony nem így van alapban, én is véletlen találtam meg amikor volt időm végignézni a beállításait.
A Speed Night autós játékkal ugyanaz volt a hiba mindig nekiment oldalt a korlátnak.
12ezret nagyon megért ez a tablet :B (Edigital Mastercard akció)

[ Szerkesztve ]

(#333) darkmann válasza Prof (#332) üzenetére


darkmann
őstag

Hát sajnos én 15.-én még nem is tudtam erről a tablet-ről :O , sőt kb. akkor döntöttem el, hogy nekem egyáltalán kell ilyen. :D
Én 23900-ért vettem a 8 GB-s verziót 220V-ba, de nem bántam meg eddig (tegnap óta :DDD )
12-ért meg ajándék, aki betudott ilyet szerezni. :C

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#334) raziel01


raziel01
veterán

Van nekem egy Vodafone USB-s stick-em amit windows-os gépen használok.
A tableten meglehetne oldani, hogy menjen? Mert ugye ezen meg Androidos oprendszer van.

(#335) TomPack


TomPack
őstag

Sziasztok!

Én is a napokban szereztem be egy ilyen kis tab-ot, és nagyon tetszik -főleg ennyi pénzért... :)
A kérdésem csak annyi lenne, hogy ti milyen böngészőt használtok rajta?
Nekem az Opera Mobile tökéletesen megfelelne, amit a Market-ről letudok rá szedni, mert sokkal gyorsabb a gyárinál.
A gondom csak annyi vele, hogyha a beállításaiban elrejtem a navigációs sávot /márpedig sajnos muszáj a kicsi kijelző miatt/, a tab tálcáján nem lesz " opera menü" gomb, csak ha felállítom, és visszabillentem a tab-ot.. :( Ha lezárom a képernyőt, és újra kioldom, akkor is eltűnik a menü ikon...

Esetleg van az operának tab-os verziója?

(#336) bajaki


bajaki
őstag

Na pár nap után én is nyilatkoznék pár mondatot a készülékről. :)
Szerdán kaptam meg, azóta elég sokat használtam.

Szerencsére a 8Gb-os verzsönt kaptam, ennek nagyon örültem. Már első kézbevételkor jó benyomásokat keltett, tényleg jól össze van rakva. Aztán néhány perc használat alatt észrevettem az első "kis" hibát. Ha kézbe veszem - nem kell erősen megnyomnom - akkor a képernyő közepe hullámzik. Ez igazából szürkén, feketén látszik, nem olyan vészes.
Aztán egyből kipróbáltam hogyan viszi a filmeket, ugyanis féltem az általatok leírt hibától, miszerint a képhez képest csúszik a hang. Sajnos nálam is csúszott a hang, nem is kicsit, majd 2-3 másodpercet. Nem hagyott nyugodni a dolog, ezért elkezdtem sorban próbálgatni a lejátszókat. Gyárival, mobo-val, mx-el nem volt jó. Ráraktam a béta VLC-t, azzal a hang jó volt, de a kép sokszor megállt illetve nem akart eltűnni az alsó állapotsor. Aztán még szórakoztam az mx.el és megtaláltam a megoldást. Annál a menüpontnál, ahol a hangsávot lehet váltani ki kell szedni a hardveres dekóderből a pipát. Így már nem csúszik a hang, tökéletesen élvezhetőek a filmek is. :)
Angry birds-ök, Temple Run, Rail Rush játékokat próbáltam, jól futottak.

Én a Boat Browsert használom, nekem az jött be a legjobban. Aksi viszonylag jól bírja, bár párszor már teljesen lemerítettem. :B

Még arra kéne rájönni, hogyan tudom lefrissíteni a youtube-ot, mert valami csomaghibára hivatkozik és nem frissíti.

Összességében nagyon meg vagyok elégedve a géppel, 14k-t bőven megért. :C
10-es skálán 8,5 pontot adnék rá. :D

(#337) TomPack válasza bajaki (#336) üzenetére


TomPack
őstag

Ígéretesnek néz ki ez a Boat Browser! Tényleg gyors, és a beágyazott videók is elindulnak. Egyedül könyvjelzőt nem sikerült elmentenem vele. :B De lehet csak én vagyok a béna... Talán ezt a ficsőrt csak a fizetős verzió tudja? :F

(#338) DJGABI válasza bajaki (#336) üzenetére


DJGABI
addikt

Igen, a képernyő "hullámzást" én is megerősítem, ugyanaz mint az egyik Archos tabletnél. Megnyomod a tablet hátulját kb alul-középen és a kijelző is benyomódik...

Jó ez az MX Playeres trükk, de szoftveresen akkor gondolom nem játszik nagyobb felbontású videókat. Én Mobo-val pl azt vettem észre, mintha közbe a gyárival is játszaná a háttérben, mármint a felirat ugyanúgy megy 2* is.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#339) TomPack válasza DJGABI (#338) üzenetére


TomPack
őstag

720p-s videòkkal próbàltam, nekem nem csúszott el a hang mx player-el!

(#340) darkmann válasza bajaki (#336) üzenetére


darkmann
őstag

Nekem se csúszik a hang MX-szel. Bár én még csak DVD-s (720*576) videót próbáltam.

Amit még észrevettem, hogy beállítottam a KOI Live wallpapert, ami rohadtul visszafogta a gép teljesítményét. Úgyhogy gyorsan visszaállítottam statikus háttérképre.:)

Azt tudja valaki, hogy USB-t miért dobja el, ha a képernyő készenlétbe kerül? Lehet ezt valahol állítani? Én még nem találtam meg, hogy hol...

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#341) lordjancso


lordjancso
senior tag

Azt árulja el nekem valaki, hogy az "asztalról" hogyan lehet ikonokat és modulokat eltávolítani, illetve kihelyezni? Köszi!

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#342) lmisi válasza lordjancso (#341) üzenetére


lmisi
senior tag

Ha folyamatosan nyomvatartod, nem adja föl az opciókat.
amióta nálam van nova launcher van rajta (ott adja magát), a gyári nem volt az igazi.

(#343) lordjancso válasza lmisi (#342) üzenetére


lordjancso
senior tag

Ha két launchert telepítek fel, a második telepítette felülírja az elsőt, vagy onnantól kezdve lehet választani?

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#344) bajaki válasza lordjancso (#343) üzenetére


bajaki
őstag

Én is Nova-t használom.

Amikor a kezdőképernyőre mész akkor felajánlja a választást. Alapértelmezetté is teheted a feltelepített launchert, olyankor nem fogja mindig megkérdezni melyiket akarod használni.

(#345) darkmann válasza darkmann (#340) üzenetére


darkmann
őstag

USB problémára tud valaki megoldást? :F

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#346) lmisi válasza lordjancso (#343) üzenetére


lmisi
senior tag

Van homeswitcher app is, avval bármikor megváltoztathatod az alapértermezett launchert.

(#347) kovimoto


kovimoto
csendes tag

Esetleg valamelyikőtök próbálta mobil web stick-el? Ha igen akkor az a hivatalos listában szereplő típus volt vagy esetleg eltért a felsoroltaktól? Konkrétan engem az érdekelne, hogy valaki próbálkozott-e ZTE MF626-os stick-el, mert ahhoz baráti áron tudnék hozzá jutni, de ha esetleg valakinek van eladó stick-je ami tuti működik vele akkor érdekelne :DD :K

(#348) Filibert


Filibert
csendes tag

gyerekek mikor lesz itt már JB ??

Eladó egy T-s Huawei Y300-as, ha valakit érdekel írjon PÜ-t.

(#349) kovigyuri


kovigyuri
tag

És 4.2-es :D
:R

ui.: Csak tréfa!
Igy is jól müködik!

(#350) TripleB válasza Filibert (#348) üzenetére


TripleB
senior tag

Mit vársz a Jelly Bean-től? A html5 "marha jó" lesz a flash helyett pl.

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.