Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Bocaa


Bocaa
senior tag

a temple run és a jetpack joyride kifagy az indítókép után valakinek ötlet mi lehet a baj?

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#1002) korpicschess válasza mrbig25 (#990) üzenetére


korpicschess
veterán

Ez nem is rossz sőt. Pláne, hogyha valóban jól is tartja. Lehet veszek egyet.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#1003) HavocS válasza lmisi (#999) üzenetére


HavocS
senior tag

Fentebb már írták, az csak a csomagoláshoz van, használat előtt eltávolítandó...

(#1004) ajani


ajani
aktív tag

Lehet ehhez a csodához valahogy bluetooth vevőt illeszteni (usb-n keresztül )? Hiába dugom rá, nem észleli...

''Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.'' - Rejtő Jenő

(#1005) Syd69 válasza lmisi (#999) üzenetére


Syd69
aktív tag

Én rakattam rá 7'-ra valót, szerintem hibátlan.

A másikra a válasz 2-vel előttem.

[ Szerkesztve ]

Alma

(#1006) TripleB válasza mrbig25 (#990) üzenetére


TripleB
senior tag

Pofás, de működés közben milyen?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1007) mrbig25 válasza TripleB (#1006) üzenetére


mrbig25
őstag

Mire lennél kíváncsi?
Amíg nem volt billentyűzetem, addig is AnySoftKeyboard-ot használtam és most is. Mivel nem magyar nyelvű a fizikai billentyűzet kiosztása, így az ékezetes betűket csak többszöri leütéssel lehet előhozni, de még mindig kényelmesebb számomra, mint az érintőképernyőn tapicskálni.
Működik minden gombja, nem kattog, szerintem 2400Ft-ért tökéletes még akkor is, ha sokat kell rá várni. Véleményem szerint a nálunk kapható Concorde Tab One-hoz való billentyűs tok se tud többet, pláne 2-2,5x áron.

[ Szerkesztve ]

...

(#1008) Zsotti824


Zsotti824
tag

üdv.lenne egy kérdésem.pár napja van egy DPS Dream 7-es tabletem ami gyakorlatilag egy az egyben a concord belsejével rendelkezik.már rajta is van a concorde jb romja mert ez jól van optimalizálva a dps romja egy kalap f.s volt olyan lassú volt és akadozott.na mind1 nem is ez a lényeg.ugyebár 512ramos az én készülékem is.de érdekes hogy a futó folyamatokban ha össze adom a szabad és foglalt ramot csak 354mb jön ki.megnéznétek nekem hogy a ti concord készüléketekben ott van e az egész 512 mb ram vagy nálatok is így le van csípve belőle?mert ha nálatok mind ott van akkor nagyon gondolkozom a gép eladásán és egy concord vásárlásán.azért nem mind1 ennyi ramnál a gépben hogy szabadon van átlagba olyan 150mb vagy van még hozzá plusz szabadon még majdnem 150.köszi előre is.

(#1009) Syd69 válasza Zsotti824 (#1008) üzenetére


Syd69
aktív tag

Azt lenyúlja a rendszer magának - nagyon nagyon röviden

Alma

(#1010) korpicschess válasza Syd69 (#1009) üzenetére


korpicschess
veterán

Ja, főleg a GPU.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#1011) Wheelbarrow


Wheelbarrow
aktív tag

Üdv mindenkinek. A Facebook-os játékok (farmville2, cityville2, stb) futnak rajta, és ha igen mennyire akadozik? Nem macerás a kicsi kijelzőn a játék? Előre is köszi a választ. :R

(#1012) TooN


TooN
aktív tag

Sziasztok!

A ConCorde Tab One-on melyik böngészőt használjátok?

Melyik fut a legjobban rajta?

Köszi!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1013) nyirog válasza TooN (#1012) üzenetére


nyirog
tag

a kérdés jó, én is feltettem magamnak, és született belőle egy blogpost alapos teszteléssel alátámasztva

(#1014) Bocaa


Bocaa
senior tag

0x162 ÉŐдʧ°Ü2
ezt a hibát dobja livesuit mikor újra akarom romolni valakinek ötlet mit lehet ezzel kezdeni?

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#1015) nyirog válasza Bocaa (#1014) üzenetére


nyirog
tag

1 rossz driver
2 rossz az image file
3 tönkrement az eeprom
4 win7 x64, amit nem szeret a livesuit

(#1016) Bocaa válasza nyirog (#1015) üzenetére


Bocaa
senior tag

az utolsó kizárt
az img fájlt a concorde honlapról szedtem
az eeprom ha tönkremegy akkor mit lehet csinálni? gari?
a rossz driverrel mit tudok kezdeni?

[ Szerkesztve ]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#1017) ArmanD. válasza TooN (#1012) üzenetére


ArmanD.
őstag

A gyárit használd

Öreg vagyok már bohócnak!

(#1018) TooN válasza nyirog (#1013) üzenetére


TooN
aktív tag

Helló!

Ez alapján a Chrome-t javaslod?

Bár a gyári is jól szerepel!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1019) izomhod


izomhod
senior tag

sziasztok!

több usert hogy lehet beállítani a tabon?

(#1020) HavocS válasza TooN (#1018) üzenetére


HavocS
senior tag

A chrome ezen a tabon nagyon ramhiányos. A Boat browser viszont nagyon jó, tudom ajánlani.

(#1021) Prof válasza TooN (#1012) üzenetére


Prof
addikt

Nekem Opera Mini fut rajta szépen.

(#1022) nyirog


nyirog
tag

opera mobile a nyerő

(#1023) cool13


cool13
őstag

Hogyan lehet, eladás okán, mindent alapra visszaállítani a gépen?

(#1024) Syd69 válasza cool13 (#1023) üzenetére


Syd69
aktív tag

pl.: "gyári adatok visszaállítása..."

Beállítások - Biztonsági mentés és visszaállítás - stb

Alma

(#1025) TooN válasza nyirog (#1022) üzenetére


TooN
aktív tag

Helló

Eddig teszteltem és letöltöttem mindent. Aztán persze töröltem is majdnem mindent.

Szóval, Opera mobile lett a nyerő nálam is, ahogy ti is írtátok. De ezt csak most olvastam.

[ Szerkesztve ]

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1026) TripleB válasza mrbig25 (#1007) üzenetére


TripleB
senior tag

Mindenre kaptam választ, köszönöm. :)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1027) mQWeXgsf


mQWeXgsf
aktív tag

Nekem hosszas keresgélés után az xScope Browser Pro nevezetű böngésző vált be erre a Tab-ra. Októberi ICS-vel nekem ez a leggyorsabb. [link]

(#1028) kisspall


kisspall
aktív tag

Én az Opera Mobile-ban használom az Egy oszlopos megjelenítést. Más böngészőben nem találkoztam még hasonló megoldással, szóval már csak ezert sincs nálam konkurenciája. No meg gyorsabb is azokhoz képest, amiket kipróbáltam.

(#1029) z0d1AK válasza izomhod (#1019) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez a funkció csak Android 4.2-ben jelent meg, tehát a 4.1-es Jelly Beanben hivatalosan még nem található meg a több felhasználói fiókos üzemmód.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1030) DJGABI válasza izomhod (#1019) üzenetére


DJGABI
addikt

Amúgy van rá app: [link]
de egyrész kényelmetlen, másrészt nálam nem is igazán működött..

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1031) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!
Hátha tud valaki segíteni. Van egy Concorde One tab-om, és vettem most egy Samsung Smart TV-t. Szeretném valahogy működésre bírni az Allshare Controll nevű appot. Elvileg csak Samsung tableteken megy, de leszedtem, és felraktam. Egy pillanatra el is indul, és látom hogy fel is ismeri a TV-t, de aztán felugrik egy ablak, hogy "The Allshare Framework does not installed, the application will exit" és bezáródik. Nem lehet valahogy átverni egy ilyen programot?
Van egy másik App ami erre jó lenne Samsung Smart View a neve, de az meg a kijelzőfelbontás miatt záródik be " Sorry, Your device has too small resolution ( minimal 800x480 required ). A kijelzőm pedig 800x480, szóval ezt nem értem mi a baja.
Nincs valakinek valami ötlete, hogy hogy lehetne valamelyiket életre lehelni? Azért lenne jó, mert mind a kettőben van elvileg Touch Pad funkció, ami jól jönne nagyon.

(#1032) Atti1112 válasza moha21 (#916) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Tessék ,Offba rakom.De ugye, nincs időd végigböngészni 1000+ hozzászólást,mert sietsz.Akkor nem kéne az emberkéknek megkérdezni minden 5-ödik hozzászólásban ugyanazt és máris lecsökkenne az 1000+ hozzászólás a töredékére.Arról meg nem is beszélek,hogy egy normális (!) topiknak így kellene kezdődnie :
[link]
És ugye nem úgy kell(ene) kezdődnie,hogy valami alul kúltúrált megjegyzi,hogy : jipi én vagyok az első ,aki ide írt és mást nem is ír...Na ,ezeknek külön gratulálnék.

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#1033) izomhod


izomhod
senior tag

sziasztok!

team viewerrel nem lehet átvenni a pc képernyőjét? vagy fordítva?
eddig csak filemozgatásra sikerült használnom

köszi

[ Szerkesztve ]

(#1034) izomhod válasza DJGABI (#1030) üzenetére


izomhod
senior tag

köszi és Zodiaknak is

[ Szerkesztve ]

(#1035) HavocS válasza izomhod (#1033) üzenetére


HavocS
senior tag

(#1036) Prof


Prof
addikt

Tudja valaki hogy lehet a system bar-t eltüntetni vagy oldalra rakni. (vízszintes nézetben használom)
A hidebar-t találtam eddig de nem az igazi.
Zavaró, mivel 16:9-es a tablet és a system bar is még elvesz egy csíkot így méginkább lapos a kép.

Jó lenne olyan, amit oldalra lehet rakni és függőlegesen lenne a system bar.

(#1037) moha21 válasza Atti1112 (#1032) üzenetére


moha21
addikt

Te még mindig ezen lovagolsz? Nemhogy kivernéd.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#1038) tevfik


tevfik
tag

Üdv, a következő flash oldalt mivel tudnám megnyitni?

[link]

(#1039) nyirog válasza tevfik (#1038) üzenetére


nyirog
tag

opera mobile + telepített flash player

(#1040) tevfik válasza nyirog (#1039) üzenetére


tevfik
tag

Köszönöm.

Adobe Flash Player fent volt 11 verz. de nem ment kérte a telepítését ezért letöröltem, hogy újra felrakjam azóta nem látom a play áruházban.

(#1041) nyirog válasza tevfik (#1040) üzenetére


nyirog
tag

nem is lehet playről letölteni, mivel 4.1 android alatt hivatalosan nem működik. Netről kell levadászni az apk-t, de egyszerűbb ha odaát a concorde fórumban megkeresed, talán pont én linkeltem, vagy rstwingo

(#1042) norti válasza tevfik (#1040) üzenetére


norti
addikt

Itt megtalálod a Flash Player verziókat Androidra.

(#1043) tevfik válasza norti (#1042) üzenetére


tevfik
tag

Köszönöm!

De nem segített semmi.

Feltelepítettem a flash-t a legújabb verziót majd kipróbáltam az összes böngészőt!

Azután restart és csekkoltam a csodát ami nem történt meg: http://adobe.ly/wRILS kellene látnom, hogy működik a flash azaz működteti a tab, de sajnos nem látni.

Kiprobáltam ezenkívül más böngészőkkel is Opera, és Maxthon-nal is de semmi.

Tehát továbbra is fenn áll a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#1044) HavocS


HavocS
senior tag

Hivatalosan már nem támogatott a flash az androidban.

Szerk: látom lekéstem :p

[ Szerkesztve ]

(#1045) Zsotti824 válasza HavocS (#1044) üzenetére


Zsotti824
tag

és akkor ezentúl az androidosok nem tudnak youtube-ot nézni vagy hogy lesz ez megoldva hivatalosan?mert gondolom a google nem akarja hogy a felhasználók dühösek legyenek a youtube hiánya miatt.

(#1046) DJGABI válasza Zsotti824 (#1045) üzenetére


DJGABI
addikt

Böngészőből, HTML5? Ofisül kliens? [link]

A kettő nem zárja ki egymást. Ők is pontosan tudják mennyire népszerű a YT...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1047) HavocS válasza Zsotti824 (#1045) üzenetére


HavocS
senior tag

HTML5. A Flasht körülbelül tíz éve kellett volna "betiltani" (egyébként a HTML5-öt pont tíz éve kezdték fejleszteni), nagyon örvendetes, hogy végre valaki meg meri lépni. Sajnos soha nem lett volna kiirtva, ha arra várunk, hogy a HTML5 szép lassan átveszi a piacot.

(#1048) Dr_Senkihazi


Dr_Senkihazi
aktív tag

sziasztok

tegnap telepitettem marketröl a call of mini zombit és cs portable-t,és inditás után mindkettö azonnal kidob...mi okozhatja?futnia kellene mind a kettönek..

thx

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#1049) I.papi


I.papi
tag

Sziasztok!

Valaki segítene nekem? Szükségem lenne egy CWM-ból backup-al mentett alap JB romra,amit restore-al szeretnék feltenni..
Venné valaki a fáradtságot és csinálna nekem egy mentést?
A helyzet az,hogy 2 napja szívok az LS 1.09-el,valami hibakóddal állandóan megáll a flash és most már belefáradtam.
Egy DPS dream 7-re szeretném felhúzni a concorde tab one JB romját CWM-ból,tudtommal jó rá,mert az alap dps dream rom használhatatlan.
:R :R

(#1050) I.papi válasza I.papi (#1049) üzenetére


I.papi
tag

Nincs senki aki segítene? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.