Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) intelMMX válasza ingyom007 (#1900) üzenetére


intelMMX
senior tag

Törött LCD-s tabok szoktak lenni 5 fele.

(#1902) Evilangel


Evilangel
tag

Tud valaki C-s tabbal működő CM romot? (4.x, bármi érdekel)? Többet is kipróbáltam (gingsz), hol a kamera nem jó meg a wifi, hol a touch...

(#1903) ingyom007 válasza Evilangel (#1902) üzenetére


ingyom007
tag

Én az A-s tabomhoz se találtam olyat amit ne kellett volna újrahúzni hetente. Akkor adtam fel amikor még a CWM is elszállt valahogy egyik pillanatról a másikra. Nem segítettem ezzel tudom de vagy használj egy hiányosat amivel nincs semmi problémád azon kívül hogy pl a kamerát nem tudod használni vagy maradjon az elavult gyári. Bár nekem a gyári se nagyon jön be mivel ha rootolom akkor belassul az egész és ha videót nézek utána egyfajta 20%-os áttetszőségű fekete réteg marad midnenen és csak akkor tűnik el ha újraindítom.

(#1904) Evilangel válasza ingyom007 (#1903) üzenetére


Evilangel
tag

nem hangzik jól...

(#1905) intelMMX


intelMMX
senior tag

Most kismilliò darabban hever. na jó, 4 darabban :p
Eléggé nehéz találni bele cuccot. Nem mintha fontos lenne, mert van másik...de azért mégiscsak :p

alaplapot elnézve képes stereora.

(#1906) Obyboy


Obyboy
addikt

Üdv.
Cyanogen Mod-ot vagy valami használható 4.4-es ROM-ot tud valaki TabOne-ra?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#1907) intelMMX válasza Obyboy (#1906) üzenetére


intelMMX
senior tag

Nincs 4.4.
4.2 van erre legújabb.

(#1908) rrio


rrio
csendes tag

Sziasztok!

A minap az unokahúgom segítségért fordult hozzám, mert a concorde tab one-ja nagyon belassult. Mikor jobban szemügyre vettem láttam, hogy a szerkezetnek több hibája is van!

- a kijelző furcsán vibrált, ez mondjuk csak zavaró.
- a micro usb aljzatot valaki kitörte, szóval nem lehet pc-hez csatlakoztatni.
- a volume down gomb nem működik

Úgy döntöttem, hogy nyomok neki android beállítások menüből egy hard resetet, hogy gyorsítsak a gépen.. Sajnos ez nem működött, az újraindítást követően bejött a concorde logo, majd egy nagy animált android logo, és ennyi.... Bármennyit is várok nem hajlandó betölteni, csak az android logo látható.

Van valakinek ötlete, hogyan lehetne életet lehelni ebbe a szutyokba?

A recovery menü nem jön elő! ( Power+Volume up)!

Ha van ötletetek, kérlek írjatok, minden gondolatot, meglátást szívesen fogadok. :R

(#1909) intelMMX válasza rrio (#1908) üzenetére


intelMMX
senior tag

Hát az USB hiánya megnehezíti a dolgot, de létezik megoldás.
Ment P.Ű

(#1910) WestCoast92


WestCoast92
tag

Sziasztok!
Nekem van egy betört kijelzős tabom, és szeretném megcsinálni, milyen típusú a kijelző, meg tudja valaki mondani? Vagy honnan tudnék szerezni bele kijelzőt? (olcsón)
Előre is köszönöm, mindenkinek aki segít.

(#1911) intelMMX válasza WestCoast92 (#1910) üzenetére


intelMMX
senior tag

Attól függ, A digitízer (is) vagy (csak) az LCD tört be?

(#1912) WestCoast92 válasza intelMMX (#1911) üzenetére


WestCoast92
tag

Csak az lcd. A digitizer tökéletes.

(#1913) intelMMX válasza WestCoast92 (#1912) üzenetére


intelMMX
senior tag

Akkor szerintem simán találsz úgy 4-5 ezer körül törött digis tabot.

(#1914) WestCoast92 válasza intelMMX (#1913) üzenetére


WestCoast92
tag

Most találtam :D Köszi a segítséget.

(#1915) ludla


ludla
őstag

Egy Concorde tab one 8GB verziónál hogyan lehet megtudni a pontos verzióját?
Hátlapi azonosító már régen lekopott.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#1916) intelMMX válasza ludla (#1915) üzenetére


intelMMX
senior tag

Ha a doboza megvan, még azon is fel van tüntetve

(#1917) DanielLong


DanielLong
senior tag

Ismerős tablete került hozzám azzal a hibával, hogy nem kapcsol be. Próbálgattam, reset gomb valamint bekapcs+volume gombok segítségével a boot logóig el tudtam juttatni, de onnan semmi. Most már a boot logó sem jelenik meg. Próbálkoztam livesuittal feltenni rá egy másik gyári romot, de a frissítés mindig megállt már az elején. Mit lehet ilyenkor tenni?

(#1918) DanielLong


DanielLong
senior tag

Mégis sikerült bele életet lehelnem, úgy tűnik, hogy a livesuit csak a meglévőnél újabb androidot tud tenni a tabletre...

(#1919) intelMMX válasza DanielLong (#1918) üzenetére


intelMMX
senior tag

Ennek a tabnak lényegében 4 revíziója van. Mindre más-más romok valóak.
Beazonosítani a gyártási szám alapján lehet. Romokat a fórumon kiszokták linkelni

(#1920) atvares


atvares
újonc

Sziasztok! Adott egy concorde tab one 8gb-os csak a concorde tab feliratig jut el bekapcsolás után.recoveryt nem tudom előcsalogatni a laptop meg nem látja/w8/. Lehet még kezdeni valamit vagy már csak levélnehezék??

(#1921) kyo1997 válasza atvares (#1920) üzenetére


kyo1997
újonc

Sziasztok,

Sajnos nálam is hasonló a probléma :(

(#1922) intelMMX válasza atvares (#1920) üzenetére


intelMMX
senior tag

LiveSuittal próbáld. Kicsit szenvedni kell vele mert egy szemétláda kínai program...na meg folyton driver nyafi van. Persze nem mindegy az sem, milyen romot akartok felrakni

(#1923) ajani


ajani
aktív tag

Memóriakártyáról lehet romot frissíteni ezen a tabon? (Micro USB halott)

''Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.'' - Rejtő Jenő

(#1924) Sátán44


Sátán44
addikt

Van egy Ghoo tab 7000s A13 erre szeretnék egy működő romot tenni. Eddig amiket próbáltam, azokon a wifi nem ment. Most cm10 van rajta, de a wifi ezen sem megy. Tudnátok ajánlani egy működőt?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1925) Sátán44 válasza Sátán44 (#1924) üzenetére


Sátán44
addikt

Ez a Cm rom Nexus 7-nek ismeri fel, ami nem lenne probléma, csak a wifi működne. Jó lenne a gyári rom is, ha valakinek megvan :)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1926) Sátán44 válasza Sátán44 (#1925) üzenetére


Sátán44
addikt

Sikerült találni egy olyan romot, amin működik minden a Ghoo Tab 7000s-en, még a wifi is. Ezt tettem fel: ConCorde tab ONE - Android 4.1.1

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1927) Sziszilabi


Sziszilabi
csendes tag

Sziasztok,

Egy ismi áthozta a tablet-jét, egy Concorde tab one 16 GB.
A hátlapi azonosító már régen lekopott, s természetesen doboz, garipapír, számla sincs meg.
Hogyan lehetne megtudni a pontos verzióját, mert frissíteni szeretnénk? (Most 4.1.1 van rajt) :R

[ Szerkesztve ]

(#1928) kisspall válasza Sziszilabi (#1927) üzenetére


kisspall
aktív tag

Úgy emlékszem szám nélkül nem lehet megállapítani. De inkább kérdezd meg itt, hátha benéz még valaki a hozzáértők közül:
http://www.concorde.hu/forum/index.php?topic=427.0

Legegyszerűbb lenne egy gyári adatok visszaállítást csinálni.

(#1929) Sziszilabi válasza kisspall (#1928) üzenetére


Sziszilabi
csendes tag

Köszi, már próbáltam, de csak újraindul, nem csinál semmit, de a recoverybe sem tudok bejutni. :(
A beállításokban annyit tudtam kivenni, hogy a modellszámnál MID, a build számnál pedig KB706-JTY-L1-019-16G-0033-0079-CMFT130106-20130310.img szerepel.

(#1930) intelMMX válasza kisspall (#1928) üzenetére


intelMMX
senior tag

Talán az alaplap nyákra van még nyomtatva dátum. (Nagy eséllyel az a kijelző alatti felületen van)

(#1931) seederking


seederking
őstag

Sziasztok

Karácsonyra lett vásárolva egy rokonomnak az oldalon egy concorde one 8gb tablet és jelenleg ez a helyzet vele :
Bekapcsolás után megjelenik az android felirat és ennyi.Se előre se hátra.
Reset után szintén.

Rendszert ilyenkor lehet frissíteni vagy mit lehet tenni vele?
Ha igen leírná valaki hogyan/honnan kell letölteni,frissíteni?

Köszönöm

(#1932) trigun


trigun
tag

Sziasztok,

Ugyan az a gondom mint az előttem szólónak.
Rom frissités után nem boot-ol be, csak áll az android figuránál. " Bootloop"
Recovery-be nem lép be sehogy, csak ki és bekapcsolni tudom.

Esetleg 5-lete valakinek?

köszönöm előre is

BFBC2:speede85 BF3:speede85 CS:Source: Trigun

(#1933) intelMMX


intelMMX
senior tag

Tab hátulján / Dobozán rajta van a gyártási szám, azzal le lehet csekkolni, hogy melyik revízió, leszeditek a concorde fórumáról a megfelelő romot, azt pedig leírásnak megfelelően telepíteni kell LiveSuittal.

(#1934) trigun válasza intelMMX (#1933) üzenetére


trigun
tag

Szia,

Le szedtem, de ahoz be kell kapcsolnia a tabletnak, hogy el tudjam inditani a live suit-ot.
Addig nem látja a program

BFBC2:speede85 BF3:speede85 CS:Source: Trigun

(#1935) intelMMX válasza trigun (#1934) üzenetére


intelMMX
senior tag

Folyamatosan nyomni kell le a hangerő fel vagy le gombot, miközben rádugod az usb-t, aztán azzal egy időben mint ökör nyomogatni a bekapcs gombot. Először persze a drivert kell majd telepíteni, mikor kéri a gép.
Utána általában 10mp-ig nyomni kell a bekapcs gombot, hogy kilépjen maga a tab az "update" üzemmódból és leálljon valóban. Utána megint ez a hangerő+usb+bekapcs mutatvány. Akkor már papírforma szerint lehet updatelni. Fel is ugrik egy kis ablakocska valami kérdéssel (Persze a csatlakoztatás előtt tallózd be neki a romot.)
Van hogy nem jön össze elsőre. Én rengeteget szívtam vele először. Most már lehet becsukott szemmel is menne

(#1936) rsanyi18


rsanyi18
tag

Nem tudom hogy valaki olvassa-e még egyátalán a topicot de hátha...
Szóval van egy tab one-om. Múlthéten rátettem a Chainfire nevű programot...hátha jobb lesz. Kinyírta a tabletet. Azóta a Concodre tab feliratnál tovább nem megy. Adb-vel probáltam wipe data-wipe chance-t csinálni, elvileg megvolt. Semmi. Utána beakartam menni a recoverybe adb-n keresztűl. Semmi. Gobdoltam teszek rá egy új romot és akkor oké lesz minden. Live suittal és Phoneixsiittal is probálkoztam. A Live Suit el se kezdi a telepítést mert vagy lefagy vagy kékhalál, bár a kékhalál a Driverek újratelepítése óta nem jöttek elő. A Phoneixsuit pedig vagy el se kezdi csak kiírja hogy elkezdődött, vagy ha elkezdi 1%-nál tovább nem megy. A tablet 2012 10. 15.-én készült, szerintem ez A-s, van hozzá 2 fajta 4.0 és egy 4.1-es Androidom de semmi. A Phoneixsuit se modell nevet se rom verziot nem it, de mikor csatlakoztatom felismeri mint egy tablet. Ennyi.
Szerintetek papírnehezék lett, vagy menthető valahogy?

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#1937) FlashLed


FlashLed
senior tag

Sziasztok.
Van nekem egy Concorde One Tab 8gb 7colos tabom. A tab egyszerűen nem kapcsol be,se simán,se recoverybe se semmibe. Töltést sem veszi.
Bár a gyári töltője elveszett,USB-ről is kellene töltődnie nem?
Ötlet?

The Mechanic

(#1938) FlashLed válasza FlashLed (#1937) üzenetére


FlashLed
senior tag

Sehol senki??

The Mechanic

(#1939) trigun válasza FlashLed (#1938) üzenetére


trigun
tag

szia,
Elvileg USB-ről nem töltenek, nekem 2 tabletem is van amihez külön van töltő és az usb-ről pedig meg se mozdultak sose.. :(

BFBC2:speede85 BF3:speede85 CS:Source: Trigun

(#1940) FlashLed válasza trigun (#1939) üzenetére


FlashLed
senior tag

Szomorú :(

The Mechanic

(#1941) flashypowa


flashypowa
újonc

Sziasztok!
Van egy törött micro usb-s concorde tab one 16 gb-m.
Az usb egy kis egyenesítés után csatlakoztatható a gépre viszont az nem érzékeli de tölti.
Így valahogy tudnék rá másik romot telepíteni?

(#1942) szat1


szat1
csendes tag

tanácsot kérnék hátha valaki javított már ilyet,eltört a Touch Screen. típusa one tab 8gb (régi A vagy B verzió)

rendelnék hozzá 1ujat,találtam is az alin,de nem vagyok biztos abban hogy jo-e bele?

Mérete, kábel száma és a csatlakozása is stimmel de a vezérlő ic típusa más.
konkrétan az enyémbe st1536 van,az utángyártottba meg ft5206.

Működne vele?

kösz

(#1943) Valed


Valed
tag

Üdv!

Tudom nem témába vág, de hátha tud valaki segíteni. Van eg yConCorde Kronos Ips tab 4.2.2.-es androiddal a rendszer teljesen elszált rajta még nem láttam ilyen virust androidon gyári adatok vissza állítása után sem tünnek el a kéretlen alkalmazások. Így sp flashtool újra telepíteném de sehol se találok hozzá gyári romot. Nem tudjátok honnan tudnék letölteni gyári vagy valamilyen használható custom romot?

(#1944) btz


btz
addikt

Aki teheti az gyorsan szabauljon meg a Concorde termékektől! Nekem nagy csalódás volt mind! Heteket volt a telóm a tabom is szervízben, visszajött két hét múlva megint ugyan az a hiba, a micro usb port halt meg elősször, térerő nagyon gyenge volt a telóban, aztán elhaláloztak az aksik és végül megvették negyed áron.

ⓑⓣⓩ

(#1945) kisspall válasza btz (#1944) üzenetére


kisspall
aktív tag

Meséljetek még. Concorde repülőgéppel kapcsolatban nincs valakinek élménye? :U

(#1946) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Hogyan lehet behozni a recoveryt?
Probaltam mar habgero fel es le gombokat is a power gombbal egyszerre lenyomni, de semmi, nem kapcsol be. :(

(#1947) burnutec


burnutec
csendes tag

Sziasztok , mivel a concorde fórum egyáltalán nem működik , kérdésem lenne nincs e véletlen valakinek cc tab one 8gb os c -s rom, a 4gb os b -s romokkal is működik de a kijelző felső része nem működik csak ha elforgatom. Minden más jónak tűnik, akkuval is egész jól elvan.
De hamár 8gb os , job lenne úgy használni ezt az öreg tabot :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.