Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) lordjancso


lordjancso
senior tag

Sziasztok!
Ha jól hallottam, elérhető már a Concorde-ra a JB.
Valaki tudna nekem egy kis összefoglalót írni, hogy hogy is néz ki egy operációs rendszer frissítés folyamat tableten?
Esetleg van valahol leírás róla?
És a JB-t honnan tudom letölteni?
A már meglévő alkalmazásokat gondolom újra kell telepítenem, viszont ami nem felhőben tárolja az adatokat, azzal mi lesz? Hogy tudom "kimenteni" őket?

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#652) FafniR válasza lordjancso (#651) üzenetére


FafniR
csendes tag

concorde.hu/forum itt keresd a választ. Mielőtt kérdeznél a gyikot olvasd végig. MINDEN le van benne írva. Úgyhogy nem lehet gondod a frissítéssel.

Alkalmazások mentése:

[link]

Vagy ujra letöltesz mindent... :D

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#653) DJGABI


DJGABI
addikt

Hmm, ma futottam ebbe bele: nem rémlik, hogy ICS alatt volt ilyen probléma, JB alatt ha bele tekerek a videóba nem hajlandó folytatni a lejátszást. Se a sima se a vplayerrel.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#654) HavocS válasza nyogo83 (#650) üzenetére


HavocS
senior tag

7 colos tabletnak döntött az "alapállása", ez nem ipad meg nem is telefon.Baromi kényelmetlen egy ilyet állítva fogni.

(#655) nyogo83 válasza HavocS (#654) üzenetére


nyogo83
senior tag

Igen, normal esetben nem is okozott tul nagy gondot, csak mivel skype videhivasra is hasznalva van ahhoz hogy a kamera ne a plafont vagy a fejtetot mutassa, szembe kell forditani :) Van mellette iPadem is, ez igazabol szuloknek lesz. Amugy ennyi penzert teljesen korrekt minden szempontbol :K

(#656) tozo86


tozo86
tag

sziasztok!
Ma vettem egy ilyen tabletet. Az a gondom vele, hogy nem megy a youtube alkalmazás. Elindul, de amint rányomok egy videóra, leáll a program. Gyári böngészőből megy ugyan, de ott meg nem lehet kilépni full screen módból :F Próbáltam factory resetet, nem lett jobb. 4.1.1. Android van rajta. Másnak is van ilyen gondja, vagy csak én kaptam "hibás" készüléket? Az a baj, hogy én legfőképpen youtubeozásra és film nézésre vettem a tabot, viszont ez így szinte használhatatlan. 1,5GB-os avi videót viszont gyönyörűen viszi MX Player...
Neten rendeltem, viszont személyesen vettem át a bizonyos e. online áruházból. Szerintetek ha visszaviszem ezzel az indokkal, kicserélik vagy vissza adják a pénzem? Ma vettem, szóval bőven 72 órán belül vagyok még.

nyogo83: a betekintési szög nálam is ilyen, elég zavaró ez is...

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#657) DJGABI válasza tozo86 (#656) üzenetére


DJGABI
addikt

Beállítások -> Alkalmazások -> YT ->Adatok törlése? Esetleg egy próbát megér, nem biztos hogy megoldja.

Végső esetben a hivatalos ROM-mal újrahúzni, mert szoftveres problémának tűnik.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#658) DJGABI válasza tozo86 (#656) üzenetére


DJGABI
addikt

Mindent visszavonok, lefrissítettem, azóta itt se jó. Próbáltam a tippemet, azzal se. Mivel nem volt benn alapból a romba ezért ugye "Frissítések eltávolítása" opció sincs. A netről kell összevadászni egy régebbi verziót (tipp), más ötletem nincs rá. Gratula Gúgel...

szerk: mondom érdemes a másik topicba is benézni [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#659) tozo86 válasza DJGABI (#658) üzenetére


tozo86
tag

Köszi szépen, így működik! :R Igaz, ha elforgatom a tabletet kilép teljes képernyős módból ugyan, de a videó nem fordul el... :) De ez másnál is így van, úgyhogy ezzel majd megbarátkozom.

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#660) nyogo83


nyogo83
senior tag

Nalatok mennyire surun allnak le az appok JB alatt? Szerettem volna tegnap felrakni par hirportal alkalmazasat, es gyakorlatilag a fapados NOL alkalmazasa az ami ugy ahogy megy. Index app fel sem telepul(nem telepitheto erre a keszulekre hibauzi), Origo app felmegy, de amint egy cikkre kattintok kilep/leall. Kivancsisagbol a BlikkOnlinet is probaltam, az kapasbol inditaskor leall, be se tolt.
JB-vel lenne valami gebasz, vagy tenyleg ennyire bugosak/JB teszteletlenek ezek az appok?

(#661) lmisi válasza nyogo83 (#660) üzenetére


lmisi
senior tag

Nekem szinte soha, 2 hete folyamatosan megy rajta a JB, azóta se újraindulás, se fc. 2 hetes uptime.
Szerintem ha jót akarsz magadnak és nyugodt életmódot nem rakosgatsz fel ilyen app-okat. Én még a concorde újságolvasós app-ját sem raktam fel a JB-re, mivel állandóan frissítette magát és idétlenkedett az értesítési sávban.
Az általad említett app-ok jóeséllyel szervízként állandóan futnak és fölöslegesen eszik a memóriát és sikeresen lassíthatják a tabodat.
Ráadásul az index, origonak kiváló mobilos oldala van pl. m.index.hu
Régebben elég összecsapott app-ok voltak ezek. Anno defy-on az uptime idejét sikeresen kitoltam az index app eltávolításával. Az időképnek is kellett vagy 1 év mire normális app-ja lett, igaz ott beállíthatod, hogy mikor frissítsen, mintha a memóriát se zabálná fölöslegesen.
Szóval csak ovatosan velük...

(#662) nyogo83 válasza lmisi (#661) üzenetére


nyogo83
senior tag

Koszi! Akkor nem eroltetem ezeket.

(#663) HavocS


HavocS
senior tag

+1 az appok hanyagolására. Én is elkezdtem, de JB frissítés óta semmi nincs fent a boat browseren, a vonatdroidon (ez is azért, mert a gyári böngészős térkép nagyon lassú) meg a bkv menetrend appon kívül. Minden más tök jól használható böngészőből, a PH-t ráadásul még teljes (tehát nem mobilos) módban is sokkal jobban sikerül használni.
Ezek az appok 2,5-3,5 colos kijelzőjű, lassú mobilokhoz az igaziak, ahol egy böngésző nem rúgna igazából labdába.

A kamerával meg a legfőbb baj tényleg az elhelyezés. Hogy a sarokba hogy jutott eszükbe úgy, hogy akárhogy nézem a vállamat vagy a fülemet veszi, el nem tudom képzelni. Szerencse, hogy nem akarom használni a kameráját.

(#664) tininindzsa


tininindzsa
csendes tag

Sziasztok,
egy ilyen masina vásárlásán töröm a fejemet, két kérdésem van:
A NEPTUN-t viszi? Valaki egyetemista kipróbálná? (arra gondolok, hogy pl. tárgyfelvételnél ilyen ablakban jelenik meg a lehetőség, és pl. mobilról az nem használható, mert állandóan elugrál)
Másrészt, milyen usb lehetőségei vannak? Van arra mód, hogy egy pendriveot rádugjak valahogy?
Köszönöm:)

(#665) mrbig25 válasza tininindzsa (#664) üzenetére


mrbig25
őstag

Szia!

Én Opera Mobile-t használok böngészésre és itt tökéletesen működik a Neptun, más böngészőt nem próbáltam.

Kapsz hozzá egy úgynevezett USB OTG kábelt, amelynek a segítségével pendrive-ot is csatlakoztathatsz a tablethez, sőt külső vinyót is, ha az rendelkezik külön áramforrással.

...

(#666) faja0124


faja0124
tag

Sziasztok! Érdekelne hogy feltudom-e rakni Kakaó talk, Viber vagy WhatsApp-ot ha igen akkor hogy?

(#667) mrbig25 válasza faja0124 (#666) üzenetére


mrbig25
őstag

A KakaoTalk gond nélkül települt Google Play-ről, a másik kettőre az írja, hogy nem kompatibilis.
Ettől függetlenül van egy olyan sejtésem, hogy ha valahonnan beszerzed a másik két program apk telepítőjét, akkor azokat is fel lehetne rakni.

...

(#668) raziel01


raziel01
veterán

Na most, hogy van rá JB is, elgondolkoztam én is egy ilyenen. Főleg, hogy kiderült, hogy támogatja az USB stickemet. :D

(#669) raziel01 válasza raziel01 (#668) üzenetére


raziel01
veterán

Edigitalnál csökkent 2 ezret az ára. Tegnap este még 24 ezer volt, mostmár 22.

(#670) DvP


DvP
tag

Sziasztok.
Vettem tegnap egy ilyen tabot. Wifin keresztűl tökéletesen megy a net. Sajnos azonban a t-mobilos netkárgyával annyira lassú, hogy meg is szakítja a betöltéseket.
Vettem hozzá egy concorde sticket, abba raktam be a simkártyát, de így is ugyanaz a kassúság áll fenn.
Mi let az oka ennek?
Segítsetek légyszi!!!!!

Köszi.

(#671) Malacy válasza raziel01 (#669) üzenetére


Malacy
tag

Igen, de én már a 16GB-osat venném. Van megint Mastercard Mobile akció, ha megveszem 27-ért a 16-ost akkor abból 5 lejön az akció miatt. Így annyiért kapom mint simán a 8-ast....

(#672) Malacy válasza DvP (#670) üzenetére


Malacy
tag

Az nem a tabi hibája. 3G lefedettség megfelelő? Adatkorlátos mobilnet? Esetleg még a böngésző is ludas lehet. A gyári egész pöpec, a chrome-ot ki is töröltem az nagyon lassú volt.

(#673) Malacy válasza mrbig25 (#665) üzenetére


Malacy
tag

Az én usb-s külső vinyómat nem ette meg. 2,5" 500 gigás. Hogy adok annak külső tápot?

(#674) raziel01 válasza Malacy (#672) üzenetére


raziel01
veterán

T-mobile-nál szokott ilyet nálam telón. Ha le van korlátozva az ember 32Kbit/s-re akkor így viselkedik.

(#675) z0d1AK válasza Malacy (#673) üzenetére


z0d1AK
veterán

A 2,5"-os vinyót nem is ajánlott csak úgy rádugni, mert a még meg is hajtja valami véletlen folytán, akár meg is sütheti az áramkört a terhelés.
Három megoldás létezik, az egyik egy olyan külső vinyó, amely alapból rendelkezik külső táppal, vagy ahhoz csatlakozással. A második egy USB kábel, amelyre köthető egy USB táp (hálózati adapter) is. A harmadik megoldás az, amit a WayteQ is ad, egy olyan OTG kábel, amivel a tablet töltője csatlakoztatható és az adja a tápot a vinyónak.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#676) DvP


DvP
tag

Hali.

Nincs korlátozva. 20Gb-a kártya.
A wifivel tökéletesen megy. Gyors is, jó is.
Rádugom a concorde sticket az otgvel, és semmi. Lassú mint állat.Már a sticket is kicserélték, hátha az a baj, de így sem jó.
Esetleg nem kell valamit beállítani a tabon?

(#677) raziel01 válasza DvP (#676) üzenetére


raziel01
veterán

(#678) Prof válasza Malacy (#673) üzenetére


Prof
addikt

Vegyél egy aktív (tápos) USB hubot és arra kösd az OTG kábelt illetve a vinyót.

(#679) Malacy válasza Prof (#678) üzenetére


Malacy
tag

Igen, én is erre gondoltam. De, hogy viszem magammal a 220-as hálózatot :Y

(#680) z0d1AK válasza Malacy (#679) üzenetére


z0d1AK
veterán

Sehogy. Ennyit tud, nem fog sehogy sem meghajtani egy 2,5"-os HDD-t magától, egyszerűen nem arra találták ki. Vagy vegyél pendrive-ot, vagy 1,8"-os külső vinyót, azt magában is meghajtja.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#681) DvP válasza raziel01 (#677) üzenetére


DvP
tag

Megnéztem a beállításokat. Mecsináltam aző új apn-t, de nem fogadta le. De már szerintem létrehozta magának ezekt a beállításokak és csak ezt használja másikat nem enged. Kipróbáltam most megy. Filmet indítottam el a youtubon, de kb fél óra múlva kikapcsol. Lehet hogy megszakad a 3G kapcsolt?
Köszi a segítséget mégegyszer.

(#682) HavocS válasza DvP (#681) üzenetére


HavocS
senior tag

Próbálj először is egy gyári beállítások visszaállítását, néha meghülyül a mobilnet. Nekem amúgy 5-ös tmobilos stickel teljesen jó a sebessége.

(#683) igmond


igmond
tag

Sziasztok!
Egy kedves lány ismerősöm tablet gépet szeretne venni, olcsót és ezt néztük ki, a 16gb-s változatot. Azt mondta nekik mindössze annyira kellene hogy skypon tudjanak csevegni a külföldön lévő apukával. Gondolom erre a tevékenységre teljesen megfelelne a gép, de azért biztos ami biztos alapon megkérdeznélek Titeket mint aktív használókat mik a tapasztalatok, alkalmas-e rá, mennyi időt bír stb. Előre is köszönöm a csajszi nevében is!!!!

[ Szerkesztve ]

(#684) HavocS válasza igmond (#683) üzenetére


HavocS
senior tag

Az idő olyan 3 óra folyamatos használat nettel. A kamera elég rossz helyen van a sarokban, úgyhogy én videochatre nem nagyon ajánlanám.

(#685) jlaci63


jlaci63
tag

Hetek óta olvasom a fórumot. 7"-os tabletot szeretnék, de a Myaudio 7 series topic elég halott ezért itt kérdeznék.
Az olvasottak alapján a Concord Tab One-t választanám, de talonban ott lene még a Myaudio 708 dcc is, amiről - mive új - még kevés tapasztalati infó van.
Az alábbi 220Volt teztje alapján közölt korábbi 7"-os Myaudio gyengeségek szerintetek a dcc-ben is benne lesznek, vagy javul a gép valamit?

"Hibának sorolnám még a Myaudio7 tab esetében:

mini-USB-n keresztül nem tölthető a készülék
Az adb driver hiányát
A programok telepítéséhez elengedhetetlen ROM méretét (512MB)
Vastag és gagyi műanyag anyaghasználatot
a 3G USB modem támogatásának hiányát
a gyengébb minőségű érintőt és kijelzőt, ami sok esetben nehezen vagy sehogy nem reagált
a szabad szemmel nem látható magyar nyelvű útmutatót
az office alkalmazás hiányát
a gyengébb teljesítményt "

(#686) ZSOOLT2


ZSOOLT2
tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy ilyen tabletet, és egész jónak tűnik, de lenne pár kérdésem: (41.-es Android van rajta)

- Csak nálam "csúszik" az idő? mikor nem használom, és készenléti állapotban van, megáll a belső órája, ha alapállapotban hagyom az óra tulajdonságait, de ha beállítok neki mindent akkor is.

- A giroszkópok/G-szenzorok másnál is csak egy tengelyen (függőleges tengely) való mozgást érzékelnek? Felraktam tegnap egy "repülőszimulátort" (Strike Fighters), de csak a jobbra-balra döntést érzékelte a tablet, a fel-le döntögetést nem.

- Milyen méretű háttérképet (hányszor hány pixel) érdemes keresni/kivágni, hogy rendesen megjelenítse? A 800X480-as képek felső harmadát nem mutatja, és elég életlennek tűnik az alap androidos háttérképek nagy része is.

(#687) mrbig25 válasza jlaci63 (#685) üzenetére


mrbig25
őstag

A specifikációkat végigolvasva én azt mondanám, hogy a Myaudio 708dcc megéri azt a 6-7k-t pluszba, feltéve ha ki is használnád az erőtöbbletet.
Ha csak olvasásra, netezésre kéne tab, akkor elég a Concorde is.

...

(#688) vegato


vegato
csendes tag

érdemes JB-re váltani? olvastam pár helyen, hogy nem elég stabil. mik a tapasztalatok ICS vagy JB?

(#689) jlaci63 válasza mrbig25 (#687) üzenetére


jlaci63
tag

Igen a 7000 Ft-ot kell összevetni az előnyök és hátrányok szaldójával:
Fix Előny: erősebb hw +512 RAM +1 mag proci. + HDMI
Feltételezett Hátrány: OTG kábel esetleges hiánya, Passziv usb hub helyett aktív usb hub kell, dokukezelők nincsenek, rosszabb panelminőség (220Volt teszt), 1 mag úgyis lefagy (fórumbeírások)

Gimis gyereknek lesz filmnézés- FBchat-játékra.
Első kettőre elvileg elég a Concorde, a Most Wanted is gyönyörűen fut rajta.
Elvileg ha komoly játékkal akar játszani, játsszon a PC-n. Unaloműzőnek buszmegállóban elég a Passziánsz.
Tehát, ahogy írod is, a nem biztos, hogy kihasználható erő többlet miatt, illetve az emllített gyengeségek mellett lehet, hogy a plusz zsét, inkább SD kártyára, tokra kéne költeni.

(#690) HavocS válasza jlaci63 (#689) üzenetére


HavocS
senior tag

A Myaudio-t semmiképp se! Papíron lehet, hogy jobb, de a gyakorlat erre rácáfol. Egyszerűen fos, bocs a kifejezésért. Nagyon sokan panaszkodnak rá. Normál használatra egyébként a Concorde gép is teszi a dolgát. Nem egy sebességbajnok, meg azért megérződik rajta, hogy egy magos (pl. mikor a háttérben elkezd a Play frissítgetni, ezt egyébként érdemes kapásból kikapcsolni), de stabilan teszi a dolgát.

(#691) mesa23


mesa23
aktív tag

Sziasztok!

2 napja van meg a tesómnak a tabja, de azóta szenved az állandó idő beállítással, ha lezárja a kijelzőt, akkor 10-ből 8-szor ott meg is áll az idő, és amikor újra bekapcsolja a kijelzőt, akkor folytatja az idő számítást!

Volt-e másnak is ilyen gondja, és ha igen, akkor hogyan sikerült orvosolni a problémát? 4.1-es JB van a masinán!

Válaszokat előre is köszönöm!

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#692) Malacy válasza mesa23 (#691) üzenetére


Malacy
tag

Én az időbeállításoknál kézi beállításra tettem az időt. Azóta jó. GMT+1 időzóna.

(#693) jlaci63 válasza HavocS (#690) üzenetére


jlaci63
tag

Köszi,
Figyelembe véve azt is, hogy mennyire jön be a családban a tablet, mint újdonság, egyelőre nem ölök bele nagy lét. Valszeg ConConrde lesz.
Hol érdemes venni? Melyik üzlet kezeli "barátságosabban" az esetleges garis problémát?
Kecskeméti lehetőségek: EDigital, MM, Auchan

(#694) Francool


Francool
csendes tag

Sziasztok tegnap kaptam egy ilyent (Tab One 8GB) (ajándék lesz, úgy hogy gyorsan nyúztam egy kicsit)
A hibák:
1.Wi-Fi néha eldobja magát (10 ből 2) ha Google Play-t elinditom (Wifi kikapcs-bekapcs megjavul), és ha bent vagyok akkor már stabil.
2. LCD a web kamerától 4 cm-re (a készülék közepe fele) be lehet hullámoztatni egy ponton ha hátulról megnyomjuk, de ha ott fogod meg akkor sima használat közben is látszik (mivel a jobb kéz ujja kb ott támassza alá a készüléket) (Megpróbálom majd kicseréltetni, addig is ha valaki hasonlót tapasztalt megírhatná)

Ami jó:
-720 Filmeket simán visz (Full HD még nem próbáltam)
-Szerintem nem lassú, és hetezésre, pár játékra is jó (Antutu banch: 3678)

Netes Rendelés (edigi):
Neten rendeltem; fólia nincs, a belső dobozon látszik hogy egyszer rossz irányból már megpróbálták kinyitni(de nem szakadt csak látszik), de ez lehet a "szervizbe már kiprobálták" dolog viszont akkor ez egy uj kollega lehetett :) . Összességében remélem hogy a boltba vissza vitt cuccokat nem a netes rendelésen próbálják kiszórni :o

Összegzés:
Amúgy a készülék jó tapintású nem gagyi érzetet kelt, az LCD hullámzástól eltekintve megtartanám. Ha csak filmet nézel, netezzel, képeket nézel, e-bookot olvasol és néha játszol egy-egy alkalmazással, felesleges többet áldozni. (a minőségi hibák pedig bármely hasonló kategóriában tartozó tab-bal előfordulnak, lásd topicok) ez az árkategória vele járója, csak azt kell eldöntend milyen (melyik készülék) hibáival tudsz együtt él.

(#695) Fooler89 válasza Francool (#694) üzenetére


Fooler89
őstag

LCD hullámzás van nálam is. Az enyémen középen egy 5 forintos méretben hullámzott, elvittem szervizbe ahol szétszedték, összetették, de a hullámzás megmaradt, csak lecsökkent egyáltalán nem zavaró mértékűre.

Amikor a wifit kapcsolod be akkor is hullámzik? Mert nálam ott volt a leglátványosabb.

Szervizbe mondták, hogy sajnos ez a hullámzás meg is fog maradni. :(

Viszont még így is nagyon elégedett vagyok a tablettel. Jelly Beanen lehetne még javítani, de jön nem sokára az újabb verzió.

(#696) Francool válasza Fooler89 (#695) üzenetére


Francool
csendes tag

Az 5 forintos méret nálam is stimmel. Először én is azt hittem hogy az LCD előtti burkolta "horpad" be vagy hasonló, és hogy függ attól hová bökök. Aztán rájöttem hogy a hátlap terheléstől függ tehát ha leteszem az asztalra (a felületen eloszlik a terhelés) nem hullámzik de ha kézbe veszem és így a hátlap az ujjam alatt feszül meg (enyhén, normál használat közben) akkor előjön. (Ui: a korábbi észrevételemet az edigi fórumba is betettem ...azóta sem jelent meg...eddig nem...gondolom cenzúrázva lett ami némileg megrendítette a bizalmamat edigi forumban....pedig sok-sok terméket vettem már tőlük és a kiszolgálás, reklamáció kezelés ügyben is mindig korrektek voltak, úgy hogy csak ajánlani tudom őket, de ha korrekt vélemények érdekelnek akkor mostantól nem ott olvasok utána)

(#697) Malacy


Malacy
tag

Akkor én is megerősítem. ZTE MF-190 3G stickkel is kompatibilis.

(#698) Fooler89 válasza Francool (#696) üzenetére


Fooler89
őstag

Nekem hullámzott az asztalon is, de igazából, ha van lehetőséged akkor vidd be a szervizbe legalább leellenőrzik, hogy nem az összeszerelésnél lett valami elrontva.

Ja és szerintem jövőre vidd vissza az ünnepek miatt.

(#699) looser


looser
addikt

Sziasztok, ma vettem egy ilyen kütyüt ajándékba az unokaöcsémnek (8GB, bronz), s azt tapasztaltam, hogy karakter beírásakor összevissza ugráltak a betűk, bárhol nyomtam be, nem csak körülötte, de távolabbi betűket-számokat is beírt. Visszavittem az Edigitalba, ott persze nem csinálta, s most, hogy hazahoztam, itt sem. Valakinek volt hasonló tapasztalata? Egy különbség volt csak, akkor töltőn volt...

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#700) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Sziasztok!

A Google Now működik a készüléken?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.