Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) lmisi válasza Nerd (#148) üzenetére


lmisi
senior tag

1166 ft. sokallom érte.
Most realizáltam én még alig 1 hónapja vettem 24 ezer körül 4 gigával, most meg 22 ezer 8 gigával :U

(#152) bajaki válasza lalimano (#149) üzenetére


bajaki
őstag

Tegnap kezdtem gondolkodni, hogy rendelni kéne valami tabletet...

Ma találtam rá a Tab One-ra. Néztem is, hogy valaki 10k kedvezménnyel tudta megvenni.
Én is most találtam az edigital oldalán a Mastercard akciót...

Húúú tiszta ideg vagyok, 12k-ért vehettem volna egy tabot...a fene vigye el hogy ennek az akciónak is most kell lezárulnia.... :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#153) csibe1


csibe1
addikt

A Mastercardos akciónak vége,a 2012. október 7-ig érkezett rendelésekhez tudták biztosítani a kedvezményt.
A Mastercard oldalán kiírták,hogy 400 alkalomra szólt a kedvezmény.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#154) DJGABI


DJGABI
addikt

Na, megcsináltam ezt a dpi állítást, kell egyszer ugye a Superuser[link], aztán egy LCD Density Modder [link], 120-ra belőni, aztán amelyik app tudja, tablet módot mutatja. Az a vicc, hogy így meg Nova launcherrel majdnem hogy túl picik az ikonok (gyárival so-so, pont jó lenne). Meg írták Ghoo topicban is, Böngésző nem az igaz (videó lejátszásnál nem szereti nálam pl a fullscreent)

(#148) Nerd Köszi a beállításokat, "megvettem" ezt a Gesture Control appot, tökéletesen működik, annyi hogy képernyő legaljáról kell indítani a mozdulatot, aztán szépen elrejti az alsó sávot. Mikor vissza kell hozni akkor picit elgondolkodik.

egyik vessző alatt meglepi van ; )

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#155) darky4e


darky4e
tag

Recovery-t még fel ne rakjatok! 8GB-os -t elrontotta sajnos! Szóval csak óvatossan. Most várom,hogy mennyibe fog ez nekem kerülni.

Live long and prosper

(#156) lexter00 válasza Drughi (#150) üzenetére


lexter00
őstag

A kedvezményt csak egyszer tudtad volna igénybe venni.
Én még elkaptam a kedvezményt tudtam én hogy sietni kell :P

(#157) bajaki


bajaki
őstag

Netezésnél mennyire nyújt a készülék jó élményt, ha lehet így kérdezni? Flash tartalmakat jól kezeli?

Illetve kisebb játékok: angry birds, fruit ninja stb hogy futnak rajta?

Lehet, hogy beruházok egy ilyen készülékre én is, csak jó lenne tudni ezeket az információkat. :K

:R

(#158) DJGABI válasza bajaki (#157) üzenetére


DJGABI
addikt

Flash: felmentem Honfoglalóra, tökéletes, semmi akadás. Beágyazott YT 720p, sima ügy.
Kisebb játékok? vicc, blade is simán viszi. Másik topicban sokkal komolyabbakról írták hogy mennek: [link]

Azt mondjuk nem tudom Bad Piggies [link] miért ilyen ligges-laggos... Drága rovio azt hiszem nem sokat foglalkozott optimalizálással.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#159) bajaki válasza DJGABI (#158) üzenetére


bajaki
őstag

Neked is ma jött meg a gép ugye? :D

Áh, nagyon kíváncsi vagyok, szerintem rendelek egyet én is. :D

(#160) lmisi válasza darky4e (#155) üzenetére


lmisi
senior tag

Nem jó a clockworkmod recowery hozzá, de még a ghoo-hoz se. Más is belefutott ebbe már.
Nagyon nem ajánlott egyenlőre.

(#161) darky4e válasza lmisi (#160) üzenetére


darky4e
tag

Most már mind1 :D Várom a választ a Concorde-tól

Live long and prosper

(#162) DJGABI válasza bajaki (#159) üzenetére


DJGABI
addikt

Ja, ma jött meg.

Közben próbáltam offline is a videó nézést, egy relatív újabb film, Prometheus 720p mkv sample - csont nélkül viszi a gyári lejátszó.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#163) lexter00 válasza DJGABI (#162) üzenetére


lexter00
őstag

Első benyomások a tabról?Mikor rendelted meg?Edigitáltól lerabolták a készletet nem tudom hogy én mikor jutok hozzá :O

(#164) DJGABI válasza lexter00 (#163) üzenetére


DJGABI
addikt

Vicces, már fogalmam sincs miért néztem be anno a táblagépes topicba, megláttam ezt az akciót, meg hogy ezt a Concorde-ot ajánlgatják, töprengtem rajt egy darabig, aztán még aznap (csütörtök éjfél-péntek hajnal környékén) rendeltem.

Azért érezni rajt hogy nem egy csúcsgép, de azt mondom jól összeválogatott appokkal jól használható. Youtube, böngészés, olvasgatás, 1-2 játék...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#165) zseboá


zseboá
csendes tag

sziasztok! nemtudna valaki segiteni? Ha a kèszülèket összekötöm usb vel egy telefonnal akkor a telefonrol tudok adatokat áttenni a tabletre?

(#166) lmisi válasza lexter00 (#163) üzenetére


lmisi
senior tag

Fehér hátlapos van, kávé nincs.

(#167) lexter00 válasza lmisi (#166) üzenetére


lexter00
őstag

Pont kávésat rendeltem fehér nekem túl csajos

(#168) Metal213


Metal213
tag

sajnos :((

pedig 4 cimborám azonnal lecsapott ma melóban rá, alig bírtam mindenki telójára telepíteni a mastercard progit... no mindegy!

22-24-érrtt is megérheti annak akinek nem kell hdmi.

archaic.bandcamp.com

(#169) lmisi válasza Metal213 (#168) üzenetére


lmisi
senior tag

Edigital 22 asszem 8 giga rommal. KB. a piac egyik legjobb ajánlata.
Myaudio féle van 1-2 ezerrel olcsobbón, de azokról érdekeseket lehet olvasni blogokban.
Kávé hátlap, hát izé inkább aranybarna, szerintem kifejzetten csajos.
Fehér hátlap, matt, Nem csili fényes.
Mindkettőn hátulján felirat és hangszóró rács. Nekem is fehér jutott csak, de nem bántam meg.

(#170) DJGABI


DJGABI
addikt

~340 megás mp4 sorozat, gyári lejátszóval hang csúszik a képhez képest. Most kipróbáltam, Mobo-val szintén. Játékgépnek se igazán való: Sonic Ep1, Rayman elég szaggatós. Lehet tolok egy factory resetet, ez így elég gáz...

DPI-t visszaállítottam, mert ahogy észrevettem játékokban is sok FPS-t elvisz, meg az egész rendszer döcögős lesz 120-ra állítva... Ez a Gesture app is rendesen megfogja, meg ha be van kapcsolva, akkor csak 2 ujjat kezel mindenhol... Inkább elnézegetem a status bart, pár alalmazás úgyis eltünteti magától.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#171) bajaki


bajaki
őstag

Beszéltem az Extreme Digitallal, de azt mondják, hogy csak 4Gb-os verziójuk van.. :(
Vissza is mondtam a rendelést...

(#172) bajaki válasza DJGABI (#170) üzenetére


bajaki
őstag

Tegnap még azt írtad, hogy a Prometheust jól vitte.
Filmezésre venném/vettem volna, illetve tételeimet jó lenne rárakni. Neteznék vele, illetve kisebb játékokat raknék rá.
Eddigi tapasztalataid alapján, mit mondasz megvegyem? :U
Bár ha már csúszik a hang, az nem túl jó pont...

Szerk:

Na jó én már nem értem az Extreme Digital-t. Az előbb egyik csávó azt mondta, hogy csak 4GB-os van nekik, erre most válaszoltak a tegnapi e-mailemre is amiben meg azt írják van 8 gigás is. Közben meg már írtam nekik, hogy visszamondom a megrendelést...

[ Szerkesztve ]

(#173) Nayrobi válasza bajaki (#172) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nekem most írtak, hogy elfogyott, 1-1,5 hét múlva fognak kapni, remélem már a 8Gb-os verziót.

(#174) lmisi válasza Nayrobi (#173) üzenetére


lmisi
senior tag

A concorde már csak 8-as verziót szállít októbertől. Náluk is ki van fogyva.
Viszik ezt rendesen:)

(#175) DJGABI válasza bajaki (#172) üzenetére


DJGABI
addikt

Hát ez az, röhej, a 720p-t simán vitte, mondjuk az csak pár perces sample volt, nem volt beszélgetős jelenet. Kipróbálom még mással is, az is lehet hogy én kaptam hibásat...

Mondom, én így 10ért is elgondolkodtam rajt... Huszonx ezer körül kínából már dual core/1gb ram készülékek vannak, persze nincs magyar gar, de ha sokkal kezesebb akkor érdemes bepróbálni... Amúgy szerintem edigital-nál 8 gigásat adnak, már hó elejétől azt "kell" nekik.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#176) lmisi válasza DJGABI (#175) üzenetére


lmisi
senior tag

Más lejátszóval?

(#177) TripleB válasza bajaki (#171) üzenetére


TripleB
senior tag

Üdv!
Az europarki MM-ben vettem tegnapelőtt, volt fehér és coffee is. Nézd meg ott.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#178) bajaki válasza TripleB (#177) üzenetére


bajaki
őstag

Áh, messze van az. :D Annyit nem ér. Kiskőrösön lakom :D

(#179) TripleB válasza bajaki (#178) üzenetére


TripleB
senior tag

:-D én sem pesti vagyok.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#180) bajaki válasza TripleB (#179) üzenetére


bajaki
őstag

És egyébként te mennyire vagy megelégedve vele?

(#181) dgergo91


dgergo91
csendes tag

Sziasztok!
Ma kaptam kézhez a tabletemet, komolyabb problémáim nincsenek vele, ennyi pénzért nagyon korrekt készülék( a wifi tökéletes). Találtam viszont egy érdekes dolgot: a kijelző háttérvilágítása lezárás után indokolatlanul bekapcsol, néha akkor ha töltőn van, de ha lehúzom róla akkor is. Valaki találkozott már hasonlóval?
JA, és kikapcsolt állapotban is megcsinálja:D

[ Szerkesztve ]

(#182) lexter00 válasza Nayrobi (#173) üzenetére


lexter00
őstag

Nekem meg ma írták hogy megjött..ki érti ezt :(

(#183) TripleB válasza bajaki (#180) üzenetére


TripleB
senior tag

Defy-m mellé téve lassúnak tűnik.
Furcsa az ICS. "Altatva" nem kapok semmi állapotjelzést. Furcsa, na.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#184) Nayrobi válasza lexter00 (#182) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én is kaptam egy üzenetet fél5 körül, hogy megjött, gyorsan el is szaladtam érte :)

(#185) DJGABI válasza dgergo91 (#181) üzenetére


DJGABI
addikt

Háttérvilágítás nem tudom, nem nézegetem, este letettem, reggel akksi infóknál azt írta, hogy végig aludt..

Ezt a videólejátszós mizériát meg tudod nézni, kipróbálni valami mp4-gyel, vagy csak nálam sz@r?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#186) Pierre75


Pierre75
senior tag

Némi hezitálás után emellett a tab mellett döntöttem. Elsősorban ebook, pdf olvasásra használom majd. Mivel androidom sose volt, szeretnék némi segítséget kérni. Hogyan telepítsek apk file-t a tabra? Addig jutottam, hogy Android SDK-val pc alól lehet. De a további lépések még homályosak. Vki leírná a lépéseket. Előre is köszönöm.

Ebook-ra aldiko és fbreader tűnik az olvasottak alapján a legjobbnak. Míg pdf-re a RepliGo PDF Reader-t ajánlották.

(#187) TripleB válasza DJGABI (#185) üzenetére


TripleB
senior tag

Simán lejátsza pendrive-ról is otg-n keresztül.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#188) lmisi válasza Pierre75 (#186) üzenetére


lmisi
senior tag

Két út:
1 összekapcsolod pc-vel a tabot USB kábellal. Pc feldobja külső meghajtóként, ide simán bemásolod az apk-at, leválaszt, majd tabon valamilyen akár beépítet filemanagerrel megkeresed extsd meghajtón, rábök, kérdésre értelemszerűen ok választás.
SDK szükségtelen.
2. Play (áruház) alkalmazáson keresztül regisztrálsz egy googlis mail címmel (létrehozható regisztrációkor is ha nincs még)
Reg után playben megkeres, felinstall.

(#189) DJGABI válasza TripleB (#187) üzenetére


DJGABI
addikt

Az oké, de a hang nem csúszik?
Most kipróbáltam, avi-val hátha. Valamivel jobb, de egy minimálisat mintha itt is el lenne csúszva a hang...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#190) Pierre75 válasza lmisi (#188) üzenetére


Pierre75
senior tag

Az áruházast alapból kihúztam, mert okostelefonon volt nyűgöm Nokia-val (nincs wifim, csak Lan, így Ovi-val nem ment). Ott a N.Suite-tel egyszerű volt pc-ről. Ezért preferáltam volna hasonló megoldást. Akkor majd másolgatok. Köszi!

(#191) lmisi válasza Pierre75 (#190) üzenetére


lmisi
senior tag

Ovi nokiaval egy vicc volt, nekem se működött igazán sosem.
Play működik hidd el. Kicsit olyan a felvetésed hogy anno gőzmeghajtású fakerekes autók elég veszélyesek voltak pityi palkótól ezért így mostanság nem vennék így 2012-ben a BMW-től sem autót. (Kicsit erős a hasonlat, de van benne igazság)
Wifi meg a korral jár, anno 8 évvel ezelőtt anyósnak 1 szintel lejjebb kellett net, kemény 5 sec ideig gondolkodtam kábelen, aztán gyorsan vettem egy wifit és egy wifi-usb dongle-t. Azóta is így műxik csak a közben a wifire felmászik a gyerek tabletje, telefonja, az enyém (tabone), a telefonom, notebook, ritkán netbook ezt kábellel kiszolgálni :U

(#192) Pierre75 válasza lmisi (#191) üzenetére


Pierre75
senior tag

Egy éve vettem egy C7-t, így nekem még elég friss élmény az Ovi. Ebookreader-rel olvastam már rajta jópár könyvet, de a 7 inch azért könyvszerűbbé teszi a méreteket. Megpislogtam az Ipad 3-t is, de azt könyvpótlónak nagynak és nehéznek találtam hosszabb távra. Viszont a 7 inch nekem kicsi böngészésre, arra pont jó az asztali monitor (HP LP2275w), így a wifi-s átállás annyira nem érdekel. Annyit akarok ebből kihozni, hogy böngészésre biztos 10 inch-nél kisebb tab alá nem adnám, egérmozizni sem akarok, 3 év után a 42 inch-es plazmát is kezdem kicsinyelni, így felárat az ips panelre sem szánok. Ebook és pdf olvasásra pedig elégnek érzem a Tab One-t. Vagyis nincs szükségem 4x ennyiért Nexus 7-re. Ezért aztán 7 inchen a wifi sem érdekel, csak annyit akarok, hogy azt a 3-4 sw-t amihez leszedtem az apk-t fel is tudjam tenni. Ha valahol elakadnék, számítok a tanácsodra.

[ Szerkesztve ]

(#193) lmisi válasza Pierre75 (#192) üzenetére


lmisi
senior tag

Rendben.

(#194) lmisi


lmisi
senior tag

Bluetooth usb dongle segítségével sikerült valakinek?

(#195) pampika


pampika
őstag

nekem is megérkezett pár napja. alapvetően tetszik. fel is toltam rá egy adag progit: pár játék, 2-3 böngésző tesztelgetésre, rss, pdf, doksi olvasó.
és itt jöttek a gondok: isssszonyaaat lasssssúúúú... :O
amikor olyanja van, akkor teljesen jó sebességgel megy. máskor meg chrome alatt 5 percig nézem 1(!) lap betöltését, közben vagy 10-szer kiírja, hogy az app nem válaszol, etc...
a háttérben gugli szinkronizál. nincs semmi cucc rajta, ami processzeket futtatna feleslegesen. csak felhasználói progik, semmi moddoló cucc. apex és gyári launcher ugyanúgy tevékenykedik sebességben. amikor nagy gondolkozóba esik, akkor vagy érzékeli a gomb nyomást(elszíneződik körülötte), vagy nem, de történni nem történik semmi.

valakinek valami ötlete?

(#196) csibe1 válasza pampika (#195) üzenetére


csibe1
addikt

"akkor vagy érzékeli a gomb nyomást(elszíneződik körülötte), "

Ez az elszineződés alapból van?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#197) pampika válasza csibe1 (#196) üzenetére


pampika
őstag

ha megnyomod a gombot, kap egy kékes hátteret, mint visual feedback (status baron vissza gomb pl.)

(#198) DJGABI válasza pampika (#195) üzenetére


DJGABI
addikt

Jah ugyan ez itt is, néha mint a villám, néha meg baromira belassul. Chrome böngészőt én mondjuk alapból nem tettem fel, inkább Opera mobile, meg ezt a Boat Browsert javasolták, de annyira nem jött be.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#199) csibe1 válasza Pierre75 (#192) üzenetére


csibe1
addikt

"csak annyit akarok, hogy azt a 3-4 sw-t amihez leszedtem az apk-t fel is tudjam tenni."

Gondolom akad otthon egy felesleges SD kártyád.Felmásolod rá PC-n az apk fájlokat,utána berakod a tabba,és a filebrowserrel megnyitod az SD kártyát,és katt az apk-ra.
Utána már egyértelmű.Esetleg a beállításoknál engedélyezni kell a más forrásból származó alkalmazások telepítését is ha reklamálna,de lehet ezt fel is ajánlja telepítéskor.

(#197) pampika

"ha megnyomod a gombot, kap egy kékes hátteret, mint visual feedback (status baron vissza gomb pl.)"

Ezt mindig csinálja?

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#200) bajaki


bajaki
őstag

Hmm, hát kezdek elbizonytalanodni, hogy megvegyem-e. :F
Eddig nagyon sok jót olvastam róla, de az utóbbi napokban azért elég sok hibáról számoltok be... :((

Másoknak is nagyon be szokott lassulni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.