Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Hardboy válasza TripleB (#400) üzenetére


Hardboy
tag

Ja, én is meglepődtem, nekem is "ingyen" ment ez még pár éve, csak a fólia volt 2x annyi mint máshol az országban...

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#402) HavocS válasza Hardboy (#399) üzenetére


HavocS
senior tag

Mondjuk ez durva, 2500-ért fólia, múltkor néztem az edigitalban 6000-ért van 7"-oshoz tok, aztán az egész gép volt 12k :))

más, valaki lenne olyan jó arc és felrakná a playről a vonatDroid alkalmazást? Nekem amint a térkép fülre (iránytű ikon) rákattintok, azonnal kilép egy "az alkalmazás sajnos leállt" üzenettel, akármit próbálok. Jó lenne tudni, hogy nálam nem kóser valami, vagy globális jelenség, mert akkor nem szenvednék vele.

(#403) Prof válasza HavocS (#402) üzenetére


Prof
addikt

Van ott 12-ezerért is jófajta case logic tok amivel tök jól használható :DD

(#404) raziel01


raziel01
veterán

Ha karácsonyra leszorítanák az árát 19k körülre akkor elég népszerű lenne szvsz.

(#405) tragiQss válasza raziel01 (#404) üzenetére


tragiQss
tag

Most 21-22000Ft-ért megkapod.
Ha igaz az, hogy
- a nálam járt 7015-nek valóban hibás (és nem rosszul tervezett) volt a tápja
- hogy e közt és a 7015 között csak annyi a különbség, hogy ennek nincs HDMI kimenet és nincsenek külső gombjai
akkor szerintem már ezen az áron is bőven megéri.
Úgy általában eléggé igényes vagyok, ha valamiért pénzt adok, de abban a 7015-ösben rövid egy nap alatt nem találtam egyéb hibát. Szerintem a kijelzője is elfogadható minőséget produkált, a wifije is rendben volt.
Két gondom volt vele: a töltő és néhány fagyás, amit remélhetőleg a hibás töltő okozott.

(#406) Gabesz77 válasza raziel01 (#404) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Mostanában szeretnék én is egy ilyen masinát, főleg ebook-ra, de szerintem a karácsony közeledtével nem le, hanem fel fognak menni az árak. A Speedshopban és az MM-ben is 25 ezerért láttam. :(((

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#407) PapírVilla válasza Gabesz77 (#406) üzenetére


PapírVilla
tag

Lásd: edigital.hu Karácsony.

(#408) HavocS válasza tragiQss (#405) üzenetére


HavocS
senior tag

Én múltkor 4 órán keresztül bütyköltem úgy, hogy töltőn volt, plusz usb-n mobilnetes stick, és semmi gondja nem volt.

Egyvalamit nem tolerál az enyém, ha bekapcsolt wifivel lemegy alvóba. Kettőből egyszer nem jön vissza akkor csak resettel. Bekapcsoltam, hogy soha ne tartsa életben alvó módban a wifit és azóta nincs gond.

(#409) napata12


napata12
csendes tag

Kizárólag Wifivel netezésre mennyit bír kb. egy feltöltéssel?

(#410) melan


melan
senior tag

Üdvözletem! Már jó ideje követem a fórumot, mivel ilyen tabot készülök venni. Érdekel két dolog a tartozékokkal kapcsolatban:
ez a tok van e valakinek, mennyire jó, minőségi?
ez az autós töltő feltűnően hasonlít egy autós nokia töltőre... egy autós nokia töltővel lehet tölteni?

(#411) cool13 válasza melan (#410) üzenetére


cool13
őstag

Ez olcsóbb kicsit és meglepően jó. A Nokia töltő pedig szerintem azért nem jó, mert a kiálló fém csatlakozó rövid. Próbáltam normál pici Nokia töltővel de nem volt jó.

[ Szerkesztve ]

(#412) z0d1AK válasza melan (#410) üzenetére


z0d1AK
veterán

Mivel USB-n is képes tölteni, így a legegyszerűbb és legolcsóbb egy 2A-es szivargyújtós USB adapter és egy microUSB kábel. Én pl. a hálózati töltőt sem használtam soha.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#413) perge666


perge666
veterán

Sziasztok.
Már egy ideje gondolkozok rajta hogy ilyen tabot veszek.
Valószínüleg meg is veszem.
Lenne egy 4GB-os változat,jó áron,de azon kevés a hely a programok,játékok számára,és azt javasolják elég sokan hogy ezt felejtsem el,és vegyem a 8GB vagy a 16GB verziót.Ugyanott vagyok vele,mintha megvenném a memókártyát,és a tabot.
Meg hallottam róla hogy leakciózzák hamarosan 19990ft-ra,lehet megvárom és úgy veszek egy 8GB-osat.
GTA3 fent van valakinek?Leírnátok hogy mennyire játszható,meg hogy magyaritással jó e?

(#414) lmisi


lmisi
senior tag

Felkínlódtam rá egy nem hozzávaló fóliát. Sajnos a méretrevagdosás miatt a szélek nem tökéletesek, de az eredetinél (Csak kicsomagolásig védőfólia) jobb. Ha a ghootab-os tényleg jó rá akkor megéri a 2000 forint és esetleg a felhelyezésért még 500.

(#415) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Megírtam a Concorde Tab One tesztem. Találhattok benne játék videót is, meglepően jól futott a Need For Speed Most Wanted. :Y

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#416) Prof válasza z0d1AK (#415) üzenetére


Prof
addikt

Köszi szépen, szép munka.

Bár kijelzővel nem értek egyet annak ellenére, hogy a 4 közül az egyik oldalról nézve (azaz fektetve fejjel lefelé valóban nem a legjobb a láthatóság), viszont rendesen nézve sok más 30ezres tabletet ver kjelzőben.

Kifejezetten meglepett, hogy 800x480 létére milyen jók rajta a hd mkv filmek.

Én árra 11-et adnák mert az edigital mastercard akcióban vettem 12e-ért :B

A Need for speed-es résznél van egy elgépelés "leesett azonban az árunk"

[ Szerkesztve ]

(#417) z0d1AK válasza Prof (#416) üzenetére


z0d1AK
veterán

Azért, mert te 12-ért vetted meg, most senki sem tudja ennyiért megvenni, tehát összességében ez irreleváns.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#418) spammer


spammer
veterán

Szerintetek ha kijön a 16 gigás változat, akkor az a 8-ast fogja váltani és változatlan marad az ára, vagy marad az 8-as is és a 16-os drágább lesz?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#419) Prof válasza spammer (#418) üzenetére


Prof
addikt

Szerintem, hogy hol veszed és mikor többet számít ;)
Mivel lassú a kártyaolvasója egy Class4-es 32 GB-os microSD is elég bele, az meg már elég olcsón 6k körül kapható. Arra pedig elég sokáig rakosgathatsz androidos appokat.

(#420) Filibert


Filibert
csendes tag

Mi van akkor ha lejön a hátuljáról az a kis matrica amin rajta van valami kódja? Nagyon fontos az? Vagy megtalálható máshol is? ( ha fontos akkor meg egyáltalán miért matricaként van fent)

Eladó egy T-s Huawei Y300-as, ha valakit érdekel írjon PÜ-t.

(#421) bajaki válasza Filibert (#420) üzenetére


bajaki
őstag

Az enyémről is mindjárt lejön. Emlékszem a telefonomon is volt, de arról is lejött, nem tudom már hova lett.

Szerintem leszedem és beleragasztom valahova a dobozába és akkor nem vesztem el. már ha egyáltalán fontos.

(#422) PapírVilla válasza z0d1AK (#415) üzenetére


PapírVilla
tag

Jó lett a cikk, köszönjük!

(#423) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Tegnap bemondta az unalmast a One, ami azért szomorú, mert alig 1 hónapja vettem, párszor használtam csak és karácsonyi ajándék lett volna édesanyámnak..azt mondták, hogy kb. 3 hét, tehát a fa alá még azért bekerülhet. Főleg amiatt vagyok bosszús, mert pont most határoztam el, hogy rendelek Kínából magamnak egy tabletet, de ezek után kicsit félek, hiszen még az itthon is szétesik pár óra használattól, akkor a kintiek... :(

(#424) bajaki válasza Nayrobi (#423) üzenetére


bajaki
őstag

Mi baja lett?

Jó hát ez nem annyira általános, legalábbis nem sok olyanról olvastam ami bedöglött volna. Bármilyen terméknél lekerülhetnek hibás darabok a szalagról. :U

(#425) Nayrobi válasza bajaki (#424) üzenetére


Nayrobi
őstag

Épp neteztem, amikor elment a kép, pontosabban mintha maga a kijelző be lett volna kapcsolva, talán volt egy kis fénye is, ezután kikapcsoltam a gépet, de semmire se reagált, edigitalnál se tudtak mit kezdeni a problémával, szóval irány a szerviz.

(#426) perge666 válasza z0d1AK (#415) üzenetére


perge666
veterán

Most jutottam el a tesztedig.
Amikor el kezdtem olvasni teljesen el ment a kedvem a vásárlástól,de ahogy megnéztem a játékról a videót,egyből mondtam magamnak hogy ez kell nekem :D

(#427) TripleB


TripleB
senior tag

Usb otg lecsatolásáhot milyen programot használtok?
A beállításokhoz mindig belépni elég körülményes...

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#428) Prof


Prof
addikt

Matt fóliát tud valaki olcsón erre a tabra valahol? Nagyon zavaró a tükröződése.

Először azt hittem szar a képernyője amíg az adobe-val nyitottam meg a PDF-eket, de a PDFtoGO szépen megjeleníti őket :K

(#429) DeniBoy válasza z0d1AK (#415) üzenetére


DeniBoy
aktív tag

Köszi szépen, szép munka :C

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#430) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Sziasztok ,olyan kérdésem lenne ,hogy hogyan kell újra flashelni a ROM-ot?Nem frissíteni hanem mondjuk egy bootloop alkalmából újra húzni?
Köszi a választ

(#431) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Üdv!

Egy kis segítséget kérnék. A Google Play-en való vásárlásnál folyamatosan DF-BPA-13 hibát kapok, ez mitől van? Próbáltam már a gmail-es e-mail cím szikronizálását ki -és bekapcsolni, ezzel nem ment, majd a fiókot törölni, újra beírni, akkor jó egy darabig, de utána újra jön ez a hiba.
Megadtam egy új címet, azzal is egy ideig működik, majd megint nem. Valakinek van valami ötlete?

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#432) Hardboy válasza Gabesz77 (#431) üzenetére


Hardboy
tag

szervusz. hivatalos concorde forumon az admin tud majd segiteni ebben.

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#433) p0rn válasza Gabesz77 (#431) üzenetére


p0rn
tag

Csinálj egy hard reset-et

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#434) Gabesz77 válasza p0rn (#433) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Volt, de újra előjön ez a hiba. :(

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#435) p0rn válasza Gabesz77 (#434) üzenetére


p0rn
tag

Másik ROM ? Már ha létezik...

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#436) spammer


spammer
veterán

Edigtal: Tab One 16GB Várható érkezés: 2012.11.27. , Ár: 26900 Ft.

A 8 gigás most 22 rongy. A hülyenemvagyokban 20-ért van kint, de szerintem az 4 gigás.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#437) FafniR


FafniR
csendes tag

Nektek a ConCorde fórum adminja mikor erősítette meg a regisztrációt? Kb már 3-szor regeltem 1 hét alatt, és még mindig nem aktiváltak...

Már ideje lenne azt hiszem...

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

(#438) bajaki válasza FafniR (#437) üzenetére


bajaki
őstag

Nekem 24 órán belül aktiválták...

Küldj nekik egy e-mailt! :K

(#439) Hardboy válasza FafniR (#437) üzenetére


Hardboy
tag

Nekem is 1 napon belül aktiváltak.Biztos nem vagy kívánatos ott :DDD

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#440) tragiQss válasza Hardboy (#439) üzenetére


tragiQss
tag

Mondjuk azt a fórumot nem ismerem, de egyesek csinálnak hasonlókat.
Arra kíváncsi lennék, hogy vajon mennyire törvényes az, ha egy site úgy is követni tudja a hozzá betérőket, ha nincsenek bejelentkezve. (konkrétan olyat láttam már, hogy ugyanarról a gépről nem lehetett többször regisztrálni... a kivitelezés módjával nagyjából tisztában vagyok, de egyre kevésbé vagyok biztos abban, hogy ez legális)

Ami a concorde fórumot illeti, ott annyival gázosabb az ügy, hogy az a fórum elvileg a supportot is jelenti a készülékhez. Ha valaki megvesz egy az ő nevükkel forgalmazott eszközt, akkor jogosan számíthat rá, hogy a problémáira a fórumon választ kap, legalábbis jelezheti a gondjait. Egy ilyen fórumról kizárni valakit úgy, hogy még regisztrálni sem engedik... Hát legalábbis érdekes.

(#441) Gabee8 válasza FafniR (#437) üzenetére


Gabee8
csendes tag

Nekem is regisztrálták Vasárnap estéről Hétfő reggelre.
Amúgy már egy ideje nézem ezt a fórumot mivel szeretnék ilyen kütyüt én is, de még nem érkezett meg az ex...digitalba.

Biostar B365GTA i5-9600K Win7 x64

(#442) Hardboy válasza tragiQss (#440) üzenetére


Hardboy
tag

szervusz!

concorde forum csak egy mezei nyitott, forum,ahova mindenki regisztralhat. nekeem sem volt keszulekem, mikor regisztraltam, nem is tudjak a felhasznalonevekbol hogy kinek mi van. attol kulonlegeesebb egy piciita forum, hogy az adminisztratora a concord szoftverfejleszto gardajanak a vezetoje, igy ha van ideje, es tud is, akkor szivesen segit a felmerulo kerdesekben. Amugy egy nagyon segitokesz rendes ember, mar volt alkalmam vele talalkozni. de ez a forum nem a hivatalos support. a. hivatalos support szemelyesen a Daroczi utcaban van. vagy esetleg telefonon vagy mailben.

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#443) napata12


napata12
csendes tag

Az, hogy a rendelt Concorde Tab One-ok lemerült aksikkal érkeznek, az csak az EDigital-tól rendeltekre igaz, vagy pedig általános jelenség, s mint a Concorde fórumán olvastam ott hagyják kipróbálás után (néha) stand by módban a készüléket és merül le az pár napon belül?

(#444) Hardboy válasza napata12 (#443) üzenetére


Hardboy
tag

Ez szerintem nem általános jelenség, Hanem első szériáknál fordult elő ilyen malőr (gépet tesztelő kolléga nem kapcsolta ki teszt után a készüléket, csak altatta), de azóta erre ügyelnek.

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#445) Hardboy válasza tragiQss (#440) üzenetére


Hardboy
tag

Amúgy szerintem, ha személyesen beviszed a készüléked, az szervizes srác nem fogja lerántani róla a garit, hanem, ha akarod, 2 perc alatt felfrissítik a legfrissebb hivatalos ROM verzióra, ami még a honlapon sincs kint. És próbálkozhatsz újra elrontani a készüléket :DDD

Még egyszer hangsúlyozom, rendkívül normális társaság...

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#446) napata12 válasza Hardboy (#444) üzenetére


napata12
csendes tag

Ismerős múlt pénteken rendelt EDigitaltól, hétfőn lemerült aksival kapta meg kicsomagolás után. (Nem volt meglepetés.)

(#447) Hardboy válasza napata12 (#446) üzenetére


Hardboy
tag

Hát, akkor ez van.

De ez miért zavar? Sehol nincs ráírva hogy feltöltve érkezik vagy villanyt is adnak hozzá... Ez fogyó eszköz. :D

De amúgy annyira sok időt nem tölt a készülék a dobozában, hogy ettől károsodjon az akksija...

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#448) Gabee8 válasza napata12 (#446) üzenetére


Gabee8
csendes tag

Jó neki!
Legalább Hétfőn megkapta én múlt pénteken voltam Miskolcon az Exdigitbe azt mondták már tegnap elfogyott és a központi raktárban sincs.
Rendeljem meg otthon és kiszállítják. Megrendeltem és csak holnap érkezik meg a raktárba elvileg.
Ennyit várni....

[ Szerkesztve ]

Biostar B365GTA i5-9600K Win7 x64

(#449) napata2 válasza Hardboy (#447) üzenetére


napata2
tag

Azért zavaró, mert nem jó a Li-Ion aksinak ha lemerül teljesen, de még inkább azért, mert azzal a magyarázattal, hogy csak kipróbálják, hogy működik akármire használhatják, picit használt jellege lesz.
Próbálják ki a gyártás végén, de utána én szeretnék a következő lenni.

(#450) tragiQss


tragiQss
tag

Hmmmm... Ma jártam az egyik kereskedő szervizében.
A polcon kb. húsz javításra váró doboz. Ennek legalább a felén Concorde felirat.
Hát hogyismondjam... elég gyorsan elvette a kedvem az újabb próbálkozástól. :(
Pedig a páromnak egy Tab One-t akartam venni karácsonyra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.