Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67951) spanglee001 válasza zzola (#67950) üzenetére


spanglee001
addikt

vagy mert tegnap eladtam az fx8350et, aztán inkább feladták ők is hogy mostmár minek :DDD

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#67952) ImpersonatoR

Aki ilyen pro helis az miről tolja egér + bill vagy xbox kontroller?

Próbáltam mindkettővel de mindig beleálltam a földbe az lett a vége.
Mondjuk ezzel sztem nem vagyok egyedul mert sokszor csak allunk a helivel mert senki nem hajlando vezetni vagy ha megis akkor elso fanak nekimegy.

(#67953) zzola válasza spanglee001 (#67951) üzenetére


zzola
félisten

Jól tetted! Sajnos AMD processzorral nem lehet labdába rúgni és csak akkor veszi észre az ember a különbséget, amikor AMD-ről Intel-re vált... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#67954) pohár válasza ImpersonatoR (#67952) üzenetére


pohár
félisten

csakis egér & billentyűzet, kicsit gyakorolni kell, de ennél nincs jobb

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#67955) TheProb


TheProb
veterán

Battlefield 4 - "Legjobb/Kedvenc fegyver és kütyü" Felmérés - Eredmények

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#67956) Bjørgersson válasza TheProb (#67955) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Noobs, noobs everywhere. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#67957) Griff55


Griff55
senior tag

Valakinek vmi ötlet h miért megy ilyen tréül? Ultrán van 1080p-n (adatlapomon elolvasható a gépem adatai, és nagyobb nyílt és akciódús terepeken simán bemegy 60 fps alá, olyan 45 körülire, ez normális?

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#67958) juliensorel


juliensorel
senior tag

"Connection has been lost" hiba miatt nem tudok játszani 2 napja, amit külföldi oldalakon találtam nem sokat segített, a netem amúgy minden másnál tökéletes, játék terén pl crysis 3 fut szépem 25ös pingekkel. originben már javítottam, semmi, netet diagnosztizáltam, semmi... :( Vki segítsen légyszi

[ Szerkesztve ]

(#67959) Enton válasza Griff55 (#67957) üzenetére


Enton
addikt

Volt gyorsabb is? Ősszel vagy még a nyáron?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#67960) Bjørgersson válasza Griff55 (#67957) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Gondolom a processzor miatt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#67961) Griff55 válasza Enton (#67959) üzenetére


Griff55
senior tag

Utoljára 2 hónapja játszottam (azóta szervizelve lett a kártya, cserélve lett egy ugyanilyenre) illetve akkor még húzva volt olyan 4,2-4,4ghz-re a procim, most az alap 3,8-on van , de mivel mantle-t használok szerintem ennek nem kéne annyira számítania

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#67962) Griff55 válasza Griff55 (#67961) üzenetére


Griff55
senior tag

Szóval igen, emlékeim szerint gyorsabb volt (de lehet tévedek)

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#67963) senzaj


senzaj
senior tag

Ha nyomok egy reset statot, akkor minden törlődik, még a szintem és a fegyvereim, unlockjaim is?

(#67964) zzola válasza Griff55 (#67957) üzenetére


zzola
félisten

Mert egy fos ez a játék! Remélem mihamarabb a föld alá kerül az, aki ezt a patch-et engedélyezte! Egy rakás sz@r az egész, a beállítások is elvesztek! :W

(#67965) juliensorel


juliensorel
senior tag

Nem , csak a statisztikáid, minden más megmarad

(#67966) }{3@Đ$}{0ot válasza senzaj (#67963) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Elvileg csak a K/D,SPM,KPM.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#67967) Dragon27


Dragon27
senior tag

Origin gondok :DDD

Win7 újra telepítése C:\ ez SSD a játék HDD van D:\Játékok., Megadom az Originnak az új útvonalat

Originál rámegyek játék újbóli betöltése de játék indításkor újból leakarja tölteni az egész játékot de miért?
(tesó ugyan így csinálja és nála nem kell újratelepíteni,letölteni a játékot )

Lehet hogy a HDD miatt van? Mert Win7 telepítése után nem engedi megnyitni a HDD-t tulajdonos cserét kér.,
Jelenlegi tulajdonos kér a win7 a Helyi lemez(D:)- speciális biztonsági beállításban tulajdonos csere ,. ezután már megengedi megnyitni a helyi lemezt D:-t WD Black 640GB

Hogy lehet megoldani hogy Win7 újra telepítése után nem szeretném újratelepíteni,letölteni a játékot :F csak újraellenőrizni

[ Szerkesztve ]

(#67968) CsonkaImo válasza zzola (#67964) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én biztos nem idegeskednék a helyedben. Én nem játszom a játékkal, szerintem több mint fél éve. 270 órám van benne összesen. Bf3-ban volt 700 úgy, hogy megjelenés után 1 évvel vettem meg. Szerény 4 fős baráti társaságomból én vagyok az egyetlen aki havonta egyszer előveszi egy meccs erejéig... 5 remélem visszatér a gyökerekhez, vagy legalább lesz olyan jó mint a 3.

[ Szerkesztve ]

(#67969) CsonkaImo válasza CsonkaImo (#67968) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Kicsit sok lett az "én", bocsi. :B

(#67970) daveoff


daveoff
veterán

Kipróbálatlan a játékot, így első próbálkozásra szerintem a netcode/hitreg/hitbox, vagy ahogy akarjátok nem változott semmit, ugyanolyan, mint volt, de nekem nincs vele gondom. Viszont az újítások tetszenek, hasznosak. :K
-scoreboardon látszik, ha valaki halott
-suppression alatt nem lehet spawnolni squad-társra
-spawn előtt látod a squad-társaid HP-ját

Nekem egyenlőre ezek tűntek fel...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#67971) Enton válasza Griff55 (#67961) üzenetére


Enton
addikt

Sokat számít a proci is. Próbáld meg visszarángatni a procit, ha azután is ilyen akkor lehet a mostani patch a problem.

(#67967) Dragon27:

Nálam ez úgy szokott menni, hogy átmásolom egy másik vinyóra, partíció formázása. Majd Origin letöltés, letöltés pause után szépen visszamásol, ezután meg már csak leellenőrzi. Ha épp nincs annyi hely mindez egyszerre elférjen lehet szépen alapjáték majd DLC-ket egyesével.

(#67970) daveoff:

Nekem eddig két kör után mintha jobban adná, de két körre még inkább nem alapoznék, plusz még járművezni se járműveztem eddig.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#67972) bucketb0b válasza CsonkaImo (#67968) üzenetére


bucketb0b
őstag

Tele van a 4 gyökerekkel mi a probléma? :D

(#67973) Griff55


Griff55
senior tag

Hát ez nagyon nem megy így ennyi kihagyással :D szörnyen lerontottam a statom. Ja meg a szerverek is tele vannak 100+os szintűekkel

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#67974) Enton


Enton
addikt

Noh, új fejezet a pályakreálásban is. Városi téma kilőve mert sok időbe és pénzbe kerülne.
Maradt a dzsungel, sivatag, hegyvidék:

Tessék szavazni!!!

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#67975) pohár válasza daveoff (#67970) üzenetére


pohár
félisten

egyenlőre a darabolós gyilkos vág fel

elvileg pedig csiszoltak a netcode-on is, egész jól adta

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#67976) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Érdekes ez az SQDM mód, ahogy nézem eléggé imba... van hogy egy squad csak pár ember a másik meg 8-10. Úgy elég könnyű nyerni. :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#67977) lofagi válasza ImpersonatoR (#67952) üzenetére


lofagi
addikt

Nem azért, hogy magamat, de na itt egy kis oktató, ha érdekel. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#67978) TheProb válasza Bjørgersson (#67956) üzenetére


TheProb
veterán

mármint? :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#67979) iMaverick válasza Enton (#67974) üzenetére


iMaverick
addikt

Ekkora parasztvakítást! Ezek a Dice-os fiók egyre aranyosabbak...

1, gondolom ezt az urban pálya fejlesztése bonyolult-drága stb. témát tudták már akkor, amikor a community map kiírása megtörtént... Akkor miért lehetett mégis szavazni rá? (Ráadásul ezek szerint sokan kérték a városi pályát...)

2, a dzsungeles és hegyi pályákkal meg az lesz a baj, hogy nagyon eszi a VGA-t, gondolni kell azokra a gamer-ekre, akiknek gyengébb gépük van...

3, marad a sivatagi. Megfogják a Silk road-ot, kicsit átszerkesztik, kiadják új pályaként és hanyatt dőlnek, hogy mekkora jófejek voltak már.

:DDD

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#67980) zzola válasza iMaverick (#67979) üzenetére


zzola
félisten

+1 én is így gondolom...

(#67981) Edem05 válasza TheProb (#67978) üzenetére


Edem05
őstag

Szerintem az ACE23/AEK/MG4-re értette. :D

(#67982) marilllyo válasza FollowTheORI (#67976) üzenetére


marilllyo
veterán

Kicsit később jöttetek fel utánam egyébként nem volt az rossz. Amíg kisza meg nem jelent nyertünk minden kört. Aztán beálltatok mellém és.... ;]
De a 4 squadból 3 az ilyen 10-15 killes különbséggel végzett. Szóval szerintem most eléggé kiegyensúlyozott volt.
Szerintem sok a 32 player SQDM-re. 8 an vagyunk 24-en meg ellenünk. Nem nagyon tudtunk együtt mozogni mert nagyon sokan sokfelől jöttek.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#67983) prokxy válasza kriszpontaz (#67926) üzenetére


prokxy
veterán

Te nem is játszol már a BF sorozattal! :D

A héten benézek 1-2 körre, meglesem, h az AEK olyan jó-e még mindig mint volt, ill. a tankon faragtak-e vmit, driftelget-e még, elporzik-e a helin a lövedék, betalál-e minden szar az aktív AP alatt, felakadok-e minden kis küszöbben, van-e még 1 shot kill, stb...
Vagy csak kiszínezték a HUD-ot és ennyi? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#67984) daveoff válasza pohár (#67975) üzenetére


daveoff
veterán

"egyenlőre a darabolós gyilkos vág fel"

Ezt most annyira nem értem, mi van?:D

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#67985) kriszpontaz válasza prokxy (#67983) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Tegnap is toltam. Az a baj hogy hiába megyek fel a többiek után az autobalance mindig átkever a másik oldalra az úgy meg nem fun hogy egyedül rohangálsz a PH-s topik fele meg lealáz :D.
így nehéz érvényesülni ha nincs egy jó squad akik egymás seggét védik.
4 körből 2 volt értékelhető, 2-ben csak estem, keltem.

(#67986) pils00 válasza marilllyo (#67982) üzenetére


pils00
tag

Ne Kiszára fogd, én voltam a hátramozdító. :DDD

(#67987) prokxy válasza kriszpontaz (#67985) üzenetére


prokxy
veterán

Nocsak, visszatértél? :C

Ha ma este leszel, lehet, h benézek akkor aztán elkenjük a többiek száját! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#67988) zzola válasza prokxy (#67987) üzenetére


zzola
félisten

Elkenitek? Hmn, kezdem félreérteni a dolgot.... :DDD

(#67989) AAtt1la válasza Enton (#67974) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Nem kár érte,városi már van elég.Egy dzsungel map viszont nem lenne rossz,szerintem simán nyerni fog így,hogy az urban kiesett,a többiből már van(én pl.szeretem a silk road-ot,de minek mégegy belőle).
A 3-ik képen milyen hülye helyen van már az az obszervatórium :D ,ki olyan idióta aki völgybe épít ilyet.

(#67990) Bjørgersson válasza zzola (#67964) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mar kedzett hianyozni, hogy nem hisztized tele a topikot.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#67991) Bjørgersson válasza Edem05 (#67981) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem is. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#67992) Bjørgersson válasza daveoff (#67984) üzenetére


Bjørgersson
félisten

<trinitix> egyenlore orulok hogy talaltam eletcelt
<koszik> egyenlore a sorozatgyilkos fog darabolni mielott kihordja a reszeid az erdobe
<koszik> a szo amit kerestel az 'egyelore'

;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#67993) Snip3r_HUN válasza Bjørgersson (#67992) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Megint mobilról ? ;] :P

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#67994) Bjørgersson válasza Snip3r_HUN (#67993) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Napkozben szinte mindig. :K :D

Problem? ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#67995) daveoff válasza Bjørgersson (#67992) üzenetére


daveoff
veterán

Ja, ok, így már világos. Ez tiszta, mégis mindig elírom....:)

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#67996) marilllyo


marilllyo
veterán

Szerintem a hitbox semmivel sem lett jobb. :N Type 95B-1-el szenvedtem és ~100 kill maradt a patch utánra. Hát ugyanolyan szar az a fegyver. :D Viszont ebben az M4-ben kellemeset csalódtam. Kb. nincs recoil-ja. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#67997) zzola válasza Bjørgersson (#67990) üzenetére


zzola
félisten

Csak miattad írtam! ;]

(#67996) marilllyo

Szerintem egész jó fegyver a 95b...

[ Szerkesztve ]

(#67998) daveoff válasza marilllyo (#67996) üzenetére


daveoff
veterán

Szerintem se, ugyanolyan jó, mint volt.;]

Egyébként az se rossz, hogy most már látni a lövedékeket no zoommal is, csípőböl tüzelésnél hasznos.:)

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#67999) @rglaaf


@rglaaf
veterán

szavazzatok csak már ugy is kész a map:D

Concept Art

Synopsis (description)

Conflict (description)

PSN:BiZzare_0 ️

(#68000) Bjørgersson válasza zzola (#67997) üzenetére


Bjørgersson
félisten

<3 :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.