Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68551) Bjørgersson válasza kisza25 (#68550) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor most tessek szepen visszajonni. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#68552) tom_tol


tom_tol
addikt

32-es szerverre miért. Fele csapat csak vár

(#68553) FollowTheORI válasza PAUBEN (#68501) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Próbáld ki a 15.x bétát... (pl Guru3D-ről tölthető).

Én most ezzel tolom és mintha jobb lenne mint a 14.12 omega... Mantle alatt legalábbis. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#68554) deadwing válasza FollowTheORI (#68553) üzenetére


deadwing
addikt

14.9.1 béta :)

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#68555) PAUBEN válasza FollowTheORI (#68553) üzenetére


PAUBEN
tag

Köszi a tippet :R

(#68556) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Nyert a dzsungel téma első körben :))

2. Szavazás a mapon belüli flagek környéről szól, Points of Interests.
link

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#68557) Griff55


Griff55
senior tag

Kerek egy hét alatt feltornáztam magam 2-es szintről 17-esre! :DDD :DDD mindezt 0.98-as stattal. Nagyon csoldog vagyok!

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#68558) Griff55


Griff55
senior tag

Kis segítség kéne: aki korábban nagyon rá volt állva az AEK 971-re (mint most én) utána melyik fegyverrel tudott a legjobban érvényesülni? (Ami lehetőleg nem assault kínálat.)

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#68559) DeadMeat válasza Griff55 (#68558) üzenetére


DeadMeat
veterán

acwr. Kb az aek carabine változata. cq és medium range kiváló, long range esélytelen. nA jó inkább csapnivaló.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#68560) Griff55 válasza DeadMeat (#68559) üzenetére


Griff55
senior tag

Köszi! :R

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#68561) marilllyo válasza Griff55 (#68560) üzenetére


marilllyo
veterán

Mtar 21 detto.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68562) dokee78


dokee78
félisten

Lenne 2 OFF kérdésem.
Origin elfogad American Express kártyát?
Akciós még a BF4?
Nem tudom megnézni,mert dolgozom.

(#68563) kisza25 válasza marilllyo (#68561) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

jó az, csak amilyen gyorsan kilövi magát olyan sokáig tart tárazni

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#68564) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#68556) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Zsir, remelhetoleg valami ertelmes palya lesz belole a vegere.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#68565) prokxy válasza Bjørgersson (#68551) üzenetére


prokxy
veterán

Nem tudtam TS-ezni, így hát nem is mentem! :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#68566) csa33ee


csa33ee
aktív tag

Jaj, had arcoskodjak már egy kicsit.Tegnap volt egy nagyon jó köröm AR-en.Az tuti hogy ezentúl csak hc szerverekre megyek.Érdekes ott ésszel is lehet játszani, senki nem rohangál agyatlanul.Igaz volt néhány baráti tűzben random elhalálozás is,de hát ez benne van a pakliba.: Altai Range Nem vagyok pro, ezért igen jól esett a siker.Sajnos nem ez a jellemző. :N

[ Szerkesztve ]

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#68567) kriszpontaz válasza prokxy (#68565) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ugye milyen rossz?

(#68568) Edem05 válasza prokxy (#68565) üzenetére


Edem05
őstag

Ezért elmentél Diablozni... :(((

(#68569) haxiboy


haxiboy
veterán

Ma nagyon tudok gratulálni az EA-nak hogy egy olyan fos rendszert használ mint a bunkbuster.
A szitu :

Előző nap játszok -> Új patch -> Global Ban

Többen is reklamáltak hogy a semmiér kaptak bant de az EA nem nézi a fórumot.
Semmilyen változás nem történt a gépemen, semmilyen új program nem lett feltelepítve, kivéve persze a frissítést. A punkbuster úgy gondolta hogy csaltam. 5 napja egyik supportról a másikra dobálnak. Írjak ide írjak oda blabla szöveggel.
Evenbalance kérelmet írtam, elutasították mert vakon bíznak egy olyan rendszerben ami már nem egyszer szivatott meg ártatlan játékosokat. Ráadásul a supportnál is hülyeséget beszélnek mert "állítólag beléptek az accountomra másik ip-ről és ott banoltak, pedíg pbbans.com-on meg lehet nézni hogy nem használták más ip-ről az accomat + az volt az első hogy a teljes ip login listát kikértem szóval még hülyének is néznek".
A legojbb ötletük mind az ea supportnak mind az evenbalance-nek hogy "hááát izé, vedd meg újra a játékot meg kezdd újra az egészet" pláne hogy az EA End-User problémának titulálja úgyhogy ök nem csinálnak semmit. Úgyhogy köszönöm EA eddíg is sok volt a hiba a játékban, nem elég hogy az új patch folyamatosan crashel de még banolnak is, ha a battlefront is pb-t használ biztosan nem veszem meg. Jah és a legjobb hogy az evenbalance csak sablonszöveggel válaszol mert még arra sem képesek hogy kézzel írjanak vissza :W

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#68570) fornettisuti válasza haxiboy (#68569) üzenetére


fornettisuti
veterán

ilyen nickel, nem csodálom, hogy lecsalózott a rendszer :)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#68571) dokee78 válasza dokee78 (#68562) üzenetére


dokee78
félisten

Köszönöm a segítséget! :R
Viszont látásra!

(#68572) prokxy válasza kriszpontaz (#68567) üzenetére


prokxy
veterán

Nem volt az rossz! :D TS nélkül is tudok/tudunk érvényesülni, csak nem volt kedvem BF-ezni. Du még igen, estére kb. 0.

#68568) Edem05: :K Tudom, kapjam be! :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#68573) haxiboy válasza fornettisuti (#68570) üzenetére


haxiboy
veterán

Ez most pont olyan hogy ha Kis Pista gyilkos és engem is Kis Pistának hívják akkor én is az vagyok :F Gondolom ha I'm A Cheater névvel megyek fel játszani egyből ban-t ad a rendszer :C

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#68574) eugabesz válasza haxiboy (#68569) üzenetére


eugabesz
őstag

Járunk még egy páran hasonló cipőben,nyugi,nekem az volt a "bűnöm",hogy kipróbáltam a winfos 10-et...
Az a GGC bannolt,ahol az ő általuk alapított RA (respect admin) csapatának tagja voltam,s vagyok is,mivel az új csapat megszüntette ezt a részét a GGC-nek,így nincs beleszólásuk,hogy te hülye,olyanokat bannolj már b+,akik tényleg csalók.Még egyszer velem tuti nem fordul elő ilyesmi,arról már gondoskodtam...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#68575) marilllyo válasza dokee78 (#68562) üzenetére


marilllyo
veterán

10 ojró még mindig.

Regelj egy paypal-t az a biztos.

Itt is nézz körbe.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68576) Nemt0m12 válasza haxiboy (#68573) üzenetére


Nemt0m12
tag

Esetleg kérj egy refurbisht akkor se kapod vissza az elért szinted de legalább újraregelheted a bf4et egy új accra feltéve ha ezt legalább hajlandóak.

(#68577) haxiboy válasza eugabesz (#68574) üzenetére


haxiboy
veterán

De téged csak a GGC-banolt és ők általában leveszik a ban-t de engem konkrétan a punkbuster banolt és egyből globalt szóval sehova nem tudok felmenni, és több mint valószínű hogy bf3-ban sem.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#68578) fornettisuti válasza eugabesz (#68574) üzenetére


fornettisuti
veterán

én is használtam w10-et, de nem banoltak

(#68577) haxiboy
unranked szervert próbáltál?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#68579) haxiboy válasza Nemt0m12 (#68576) üzenetére


haxiboy
veterán

Nem egy rossz ötlet de hogy én újra nem kezdem az is tuti. Inkább akkor eladom.

(#68578) fornettisuti : nem azért játszok hogy ne kapjak szintet stb, de amúgy ahol pb van onnan kidob

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#68580) eugabesz válasza fornettisuti (#68578) üzenetére


eugabesz
őstag

Ez így igaz,akkoriban is írtad,de amennyi alrendszere volt még akkor a win10-nek,ki tudja,mi nem tetszett a rendszernek,mert más változás nem nagyon volt a gépen.Ráadásul csak "ráhúztam" a másik rendszerre,nem is friss telepítés volt,meg a pb frissítéssel kezdtem,ahogy illik,még is bannolt a ggc.Érdekesség,hogy a pbbans meg békén hagyott.Pedig a "külsősök" közül szerintem nekik van a legjobb csíterszűrő alkalmazásuk.

haxiboy: Gondolod te...ugyan úgy megy az egymásra mutogatás,semmit sem tesznek az evenbalance engedélye nélkül.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#68581) aram01 válasza csa33ee (#68566) üzenetére


aram01
nagyúr

99%-ban én is Hc-ra járok

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#68582) haxiboy válasza eugabesz (#68580) üzenetére


haxiboy
veterán

Nincs refurbish, nem csinálnak semmit vakon megbíznak a punkbusterben.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#68583) csa33ee válasza aram01 (#68581) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Majd lehet hogy rád keresek.Bár nem mindig lógok fenn.Ez a nick-ed ami itt?

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#68584) marilllyo válasza haxiboy (#68582) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem vesznek le ban-t. Sajnos ez alap. Ha hírül menne, hogy valaki vissza tudta könyörögni akkor boldog-boldogtalan (csaló és nem csaló) spammelné halálra a mail-jüket. Én soha senkiről nem hallottam még akinek levették volna a pb vagy VAC ban-t. Na jó egyszer még nyáron volt egy banhullám amit ők néztek be.
Én egyébként a helyükben még agresszívebb lennék. A makrót is szűrném. Tudnák, ha akarnák csak akkor az egér gyártókkal vesznének össze.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68585) Nemt0m12 válasza marilllyo (#68584) üzenetére


Nemt0m12
tag

De azért itt mindenki érzi, hogy ez így nem jó. Azért mert ő esetleg a nyomatóm driverét hacknek érzékeli és kibannol az úgy nem korrekt ez csak egy példa. Ha meg ír nekik az ember lásd nincs semmi bizonyítékuk szimplán megírják, hogy a program ezt mondta kész really? Engem hál istennek még nem bannoltak ilyen okkal de biztos nem vennék több játékot tőlük.

(#68586) eugabesz válasza marilllyo (#68584) üzenetére


eugabesz
őstag

Igen,ezt pontosan tudod...én meg pontosan tudom,hogy semmi közöm a csaláshoz.Ők sem tudják bizonyítani,mert elismerte a pb admin,meg én sem,mert ugye mivel??De mivel ők a "hivatal",a játékos le van tojva...na az én pénzemmel még egyszer nem játszanak kedvükre.

(Nagy gondom nincs belőle,egyszerűen kikapcsoltam a GGC stream-et a szerveren,máshová meg úgysem járok játszani,úgy hogy :ennyike.)

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#68587) haxiboy válasza eugabesz (#68586) üzenetére


haxiboy
veterán

Ami rohadtul felbasz hogy kB középkorban érzem magam ahol az ártatlanságot kellett bizonyítani.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#68588) Gyula84 válasza eugabesz (#68586) üzenetére


Gyula84
veterán

az a baj, hogy "iramos vagy" valaki éppen meglátja, hogy egyik iramos ggc által bannolva van az elég is a klán hírét elb@szni

szerk.:ha éppen nem használod az iram nevet akkor nem szóltam rég nem tudtam már felmenni a szerveretekre, mert olyan jól be van lőve a pingkicker

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#68589) aram01 válasza csa33ee (#68583) üzenetére


aram01
nagyúr

sshentes a nickem ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#68590) marilllyo


marilllyo
veterán

A másik gond, hogy amit írtam...boldog boldogtalan rájuk ír azzal, hogy jajj a kistestvérem belépett és csalt...és nem is én csaltam meg amúgy sem fordulna elő többet. BF nem, de CS:S szerverem volt. Szinte csak magyarok játszottunk rajta de szórtam ki róla a csalókat szép számmal. Hányszor meg hányszor kellett ezt végigolvasnom és én csak a szerverről tudtam bannolni. Pedig CS-be eléggé egyértelmű ha valaki csal. Most gondoljatok bele, hogy akkor hány meg hány ilyen levelet meg fenyegetést meg könyörgést kell nekik elolvasniuk. Persze, hogy már robot válaszol vissza. Nincs nekik kapacitásuk minden ügyet kivizsgálni.
Biztos van olyan, hogy nem csalsz de valami oknál fogva így jött ki a lépés. Eugabesz én sem gondolom, hogy csaltál. De hidd el több olyan van akik esküdöznek, hogy nem csaltak meg nem is gondolnád róla...aztán meg mégis.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68591) FollowTheORI válasza Griff55 (#68558) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szinte az összes 800+ rate of fire fegyó hasonló lesz (elég sok van, FAMAS, F2000, ACW-R, MTAR-21, SG553, A-91... CZ3-A1, P90, MPX, AS-VAL, SR-2, MP7...stb).
Persze a carbine az messzire már nem jó, a PDW-k meg már közepes távon sem annyira... de közelre, pl Locker meg házak közötti tisztogatásra tökéletes bármelyik. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#68592) marilllyo válasza FollowTheORI (#68591) üzenetére


marilllyo
veterán

Hú én az akksis fúrót de megszerettem. Tegnap esti S4K vagy mi a rosseb vs. TCE. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68593) FollowTheORI válasza marilllyo (#68592) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

CBJ-MS? :)

Az se rossz, bár az már lassabb.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#68594) kriszpontaz válasza marilllyo (#68592) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Az darál rendesen közelre :).

(#68595) marilllyo válasza FollowTheORI (#68593) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem mindegy csak ne kelljen pötyögtetnem. :) Én azt szeretem amire rá lehet tenyerelni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68596) FollowTheORI válasza marilllyo (#68595) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez elég soknál elérhető, ha megfelelő dolgokat akasztasz rájuk. :D

Mondjuk tapasztalataim szerint még mindig a silencer a legjobb, az egyszerűen verhetetlen amikor oldalról vagy hátulról támadsz és azt se tudják hol vagy. ;]

Persze ilyenkor a messzebbre lévő célokat el kell felejteni, de nem is arra jó.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#68597) aram01


aram01
nagyúr

Srácok tegnap próbáltam a nagyhelit, kemény lett a pecs óta, nagyon jól lehet vele manőverezni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#68598) @rglaaf válasza aram01 (#68597) üzenetére


@rglaaf
veterán

tényleg jó lett de a tényen nem változtat hogy kb az összes mapon használhatatlan, max ugy hatékony ha ts van a pilota+gunner és folyamatosan TV-vel piszkálják az AA-t

PSN:BiZzare_0 ️

(#68599) prokxy válasza marilllyo (#68595) üzenetére


prokxy
veterán

Mint a PKP-dra Metro-n? :D

Bizarre! Sokkal jobb lett a heli, Zeroval ökörködtünk párat, zunival meg kell tanulni lőni és pl. Dawnbreakeren, Shanghai-on iszonyat statokat össze lehet vele hozni! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#68600) marilllyo válasza prokxy (#68599) üzenetére


marilllyo
veterán

De hisz csak 1x lőttelek le. :D
Jah...IRV-vel. Most rászoktam. Mindenre zöldetlátót teszek. :D
Zuni alap. Hiába van több a Hydra-ból ha kevesebbet sebez. Asszem még akkor is ha mind betalál. Az meg mondjuk egy másik helit lőve nehezebben kivitelezhető.
Tegnap mondjuk shanghai-on szopóág volt. KB felszállni sem hagytak minket.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.