Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67551) Gyula84 válasza aram01 (#67546) üzenetére


Gyula84
veterán

2km :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#67552) aram01 válasza Gyula84 (#67551) üzenetére


aram01
nagyúr

lelépted? :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#67553) TheProb


TheProb
veterán

Jó cucc ez a double xp weekend, de persze miért is ne akkor lenne ilyen, mikor ZH-ra kell, hogy tanuljak... -.-'
Locker-en, assaultal, 200%-os boostal átlag 2szintet tudtam eddig lépni/meccs (~180-200k xp), úgy, hogy nem is az elejétől fogva voltam bent + nem is volt folyamat állóháború.

Amúgy eléggé felbassza az agyamat a sok mongolidióta akik nem értik meg, hogy rendesen van értelme csak resselni... Folyamat tolják a 20%-os revive-ot aminek semmi értelme sincs, a resselt gyerek 10/9x instant meghal újra, ő meg kevesebb xp-t kap. +Én is szopok pontot, mert én hülye amíg charge-olom a defi-t addig ezek a seggek felszednek mindenkit, igaz egyből hal is a delikvens. És hiába szólsz többször, leszarják

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#67554) aram01 válasza TheProb (#67553) üzenetére


aram01
nagyúr

a csalókat is vonzza

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#67555) FollowTheORI válasza TheProb (#67553) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Van még vagy 4 napod... hova sietsz? :DDD

(#67537) prokxy

Én ebben 99% biztos vagyok... a battlelogos híreken kívül semmit nem tudni.
Elképzelhető bármi, valószínűleg ilyen mix lesz hogy esti pálya meg valami régi pálya, meg ha sikerül elkészíteni valami közönség pálya és annyi. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#67556) zzola válasza TheProb (#67553) üzenetére


zzola
félisten

Az a baj, hogy a hétvégi játékosok is előkerülnek ilyenkor, sokkal több ostoba van a pályán, mint általában! Arról nem is beszélve, hogy az ilyen hétvégi huszárok tbag-elnek minden kill után....

(#67557) TheProb válasza FollowTheORI (#67555) üzenetére


TheProb
veterán

Inkább szeretek napi kevesebbet tanulni, több részletben, mint összezsúfolva pár nap alatt. Abból csak az szokott lenni, hogy felbaszom rajta magamat és hagyom a 'csába :DDD

Meg 62 oldal-t kell tudni hétfőre a számítógép (és mobil) hálózatok rejtelmeiből... :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#67558) bucketb0b válasza prokxy (#67543) üzenetére


bucketb0b
őstag

Rakjanak a 2 alá egy új motort és rendben is vagyunk, a pudingok meg menjenek simsezni ;]

(#67559) Gyula84 válasza aram01 (#67552) üzenetére


Gyula84
veterán

biciklivel mértem vettem rá egy km órát :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#67560) bunfi válasza Bjørgersson (#67540) üzenetére


bunfi
őstag

Cirka 5,5 éve.

(#67556) Zolar Persze, mert ők elértek valamit és ezt golyódörgöléssel kell kifejezni. Náluk ez régi törzsi szokás. Az ilyeneket még BC2-ben 1 felszólítás után banoltam egy napra.

(#67541) CsonkaImo Grafika szempontjából bizonyosan, a többit meg ne firtassuk... Jobb az úgy mindenkinek.

(#67558) bucketb0b Akár...

(#67553) TheProb Helyzete válogatja, ha már ki van takarítva a környék és időszűke van (értsd. ha mindenkit töltött defivel szedek, nem jut idő mindenkire) én is fel szoktam embereket szedni 20%-kal, de a Medbag mellé :)

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#67561) aram01


aram01
nagyúr

tényleg: enemyt ki lehet sütni félig vagy negyedig töltött defivel is? még 9 kell, soha nem lesz meg :O

itt a nagyhír, ha valaki még nem látta volna

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#67562) CsonkaImo válasza bunfi (#67560) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Oké! De a hitreget, bugokat, szerver problémákat, és a játékosokat ugye nem a motor hibái közé sorolod? Gondolom tisztában vagy vele, hogy technikailag az egyik legfejlettebb engine, remek skálálázódással. A többi a fejlesztőkön múlik.

(#67563) Liquidator válasza Snip3r_HUN (#67544) üzenetére


Liquidator
tag

Kharg Island az egyik valaha volt legjobb BF map :R egész nap tudnék játszani azon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#67564) TheProb válasza bunfi (#67560) üzenetére


TheProb
veterán

nyilván nem ilyen esetekre gondoltam.
De ezek akkor is így szedik fel az embert ha senki sincs a környéken vagy csak 1 halott van.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#67565) FollowTheORI válasza aram01 (#67561) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem. De nem olyan nehéz az... :)
Csak olyan pálya kell ami alkalmas erre... pl locker. Ha nagy a tömörülés, vagy sarkon állás akkor feltölt benéz kisüt és megvan. Meg közben élesztgeted a népet azis pont. :DDD
Vagy felmész egy knife only szeróra és trollkodsz... hátha nem rugnak ki. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#67566) aram01 válasza FollowTheORI (#67565) üzenetére


aram01
nagyúr

tényleg a késest megpróbálom, ha kidobnak is ér a pont, nem? ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#67567) FollowTheORI válasza aram01 (#67566) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Úgy tudom igen... de nem mehetsz utána vissza abba a körbe mert akkor nulláz ugye.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#67568) bunfi válasza CsonkaImo (#67562) üzenetére


bunfi
őstag

Természetesen nem, bár a hálózati kódot félig-meddig azért az enginehez sorolnám.

(#67564) TheProb Sok a gyökér, ez tény.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#67569) aram01 válasza FollowTheORI (#67567) üzenetére


aram01
nagyúr

egy késes lockeren, na szétnézek hátha megvan a délutáni program :))

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#67570) @rglaaf válasza Gyula84 (#67559) üzenetére


@rglaaf
veterán

gif :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#67571) aram01 válasza @rglaaf (#67570) üzenetére


aram01
nagyúr

[link]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#67572) AAtt1la válasza aram01 (#67561) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Van only knife/defib szeró,én is azon csináltam meg,sajna
nem tudom belinkelni mert telefonról vagyok.

(#67573) aram01 válasza AAtt1la (#67572) üzenetére


aram01
nagyúr

jöhet ha majd gép közelbe leszel :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#67574) pohár


pohár
félisten

az előbb szólt a squadtársam, hogy hallja a játékomat, a nevem mellett meg látszott is, hogy a VOIP aktív, csak egy a bökkenő... nincs is mikrofonom :Y :DDD

namostezígyhogy? X-Akták? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#67575) CsonkaImo válasza pohár (#67574) üzenetére


CsonkaImo
addikt

(#67576) kriszpontaz válasza pohár (#67574) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A felvevőeszközöknél nincs véletlenül olyan bepipálva amin a rendszerhangok/keverő az alapértelmezett bemeneti forrás?

Ha más nem, akkor a FAPFAP-ra tessék vigyázni ha squadban játszol :D

[ Szerkesztve ]

(#67577) AAtt1la válasza aram01 (#67573) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Ez lenne az:[link]

(#67578) pohár válasza kriszpontaz (#67576) üzenetére


pohár
félisten

ugyanúgy néz ki nekem is ez a rész, mint neked, azt leszámítva, hogy nekem van egy Vonalbemenet, ami nincs csatlakoztatva

le is tiltom már ha itt járok, amúgy se tudom használni :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#67579) aram01 válasza AAtt1la (#67577) üzenetére


aram01
nagyúr

köszi, be is dobtam a favoritok közé, vettem 8 doboz 0,33-as heinekent. Kicsit még hűtöm őket aztán nekiállok. :))

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#67580) aram01 válasza AAtt1la (#67577) üzenetére


aram01
nagyúr

meglett 5 perc alatt :D
kösz még egyszer

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#67581) Gyula84 válasza @rglaaf (#67570) üzenetére


Gyula84
veterán

:DDD az ki az ott

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#67582) AAtt1la válasza aram01 (#67580) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Szívesen.
Nekem is könnyen ment,de azóta se néztem fel rá.

(#67583) spanglee001


spanglee001
addikt


azért nem mindegy hogy 40" helyet 27" :U
a kicsin az épület is alig látszik, a nagyon pedig azt is látnám az ablakon keresztül, hogy van e bent valaki.

fotón nem látszik, de a nagynak jobban tetszik a színvilága, viszont a kicsin valóban életszerűbb színek vannak.
viszont az asszony azt mondja ezen a monitoron sokkal gyorsabb a játék :Y , hát ez volt lényeg :R
kérdeztem a 3 monitoros cucc nál 3*1980*1024 et kült ki a vga, de válasznélkül maradtam, ezért elmondom hogy nem :B 3960*1024 et küld ki 2 monitornál 3nál gondolom 5940*1024 et :R

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#67584) CsonkaImo válasza spanglee001 (#67583) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nagyon ronda a nagyobbik megjelenítőn a kép, de ez csak az én véleményem. :R Ha neked tetszik, és jobban megy a játék rajta, akkor megérte. Viszont a kicsin még ezen a fotón is sokkal élethűbbek a színek.

(#67585) spanglee001 válasza CsonkaImo (#67584) üzenetére


spanglee001
addikt

jah fordítva van ám :DDD
az input lag és a válaszidő miatt ruháztam be a kis zsebmonitorra :K sokkal jobb mint a tv, de megjelenés óta hozzászoktam a tv színvilágához, át kell szokni ennyi :O
nameg a másik a 40"on látom a távolságot rántom az egeret és oda lő, ennél máshová esik az a pont, az egér érzékenységet nem babrálom megszokom majd és ennyi :O

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#67586) TheProb


TheProb
veterán

Commanderként mennyire lehet xp-ben dőszölni? Látom azzal is lehet szép mennyiségű ing pontot összeszedni

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#67587) bunfi válasza TheProb (#67586) üzenetére


bunfi
őstag

Ha nem agyatlan barmok vannak a földön...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#67588) ingalls válasza bunfi (#67587) üzenetére


ingalls
senior tag

Márpedig a földön agyatlan barmok vannak...

(#67589) Enton válasza ingalls (#67588) üzenetére


Enton
addikt

Nemcsak a földön:

;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#67590) bucketb0b válasza Enton (#67589) üzenetére


bucketb0b
őstag

Hát szerintem sokan ölnének azért az agyért itt a Földön.. :U

[ Szerkesztve ]

(#67591) marilllyo válasza TheProb (#67586) üzenetére


marilllyo
veterán

HA tényleg az XP érdekel akkor menj vele Metro-ra vagy Locker-re. Középre Scan UAV, EMP UAV, Resupply. Ha nincs másik commander a túloldalon akkor garantált az MVP ribbon is. De olyan unalmas mint a k*rvaélet. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#67592) Bjørgersson válasza marilllyo (#67591) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De nem lehet bedobni azt a szaros dobozt...................................... :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#67593) marilllyo válasza Bjørgersson (#67592) üzenetére


marilllyo
veterán

Metro-n tutira be lehet. Egymillió százalék. De nem mehet akárhova. Az b-re kattintva kell ledobni és akkor oda dobja ahol neki jó. De holnap megmutizom. ;)

Lehet, hogy azóta változtattak ezt nem tudom, de amikor én csináltam a commanderes szarságokat akkor tutira le lehetett mert én minden medált azon csináltam meg.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#67594) TheProb válasza marilllyo (#67591) üzenetére


TheProb
veterán

meglesem. :R

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#67595) Bjørgersson válasza marilllyo (#67593) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ok, kíváncsi vagyok. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#67596) marilllyo válasza Bjørgersson (#67595) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem bírtam magammal....Gyorsan felfutottam egy metro-ra. ;]

Tessék. Kép

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#67597) bucketb0b válasza marilllyo (#67596) üzenetére


bucketb0b
őstag

Photoshop!
Ilyen piros nyíl és aláhúzás nincs is a bf4ben ;]

(#67598) marilllyo válasza bucketb0b (#67597) üzenetére


marilllyo
veterán

btw az tényleg ps. ;]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#67599) TheProb válasza marilllyo (#67593) üzenetére


TheProb
veterán

hát, ennyi elég is volt... :D 10 perc után azt hittem felvágom az ereimet, de folytattam mert jött a pont, mint az állat. :DDD

Igaz a végén kiderül, hogy nem éri meg vele szenvedni, hiába lett 37k pontom, nem kaptam több xp-t, mint ha medkit+defi kombót nyomattam vna és az legalább élvezetes...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#67600) spanglee001


spanglee001
addikt

nem találok olyan topikot ahol segítségnyújtás van pc ügyben :U
esetleg valaki aki tud ilyen fórumot bármit ne tartsa magába.
A problémám röviden, úgy megáll a gép mint a hal szeme :O
tehát nem mozdul az egér, nem reagál a bill, hdd led elalszik teljesen, reset gombnál nem indul újra de úgy tesz mintha, tehát nem tölt be semmi csak fekete képernyő, ilyenkor power hosszan, és be lehet kapcsolni a gépet.
párhete csinálja 2-3 naponta azóta lett ssd cserélve és ram is ezek kizárhatók.
8.1 em van, semmi felesleges program vagy hasonló, újratelepítés is volt 3x.
eseménynaplóban semmi csak hogy az előző leállás váratlan volt :F
bluescreenwiev nem mutat kékhalál eseményt.
mit lehet ilyenkor csinálni, nézni tesztelni játék közben soha nem volt gond, csak simán böngészéd közben egyszercsak meg áll az egér :O
konfigom az adatlapomon
:R

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.