Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67351) bucketb0b válasza =HG= (#67349) üzenetére


bucketb0b
őstag

Az enyémet.

(#67352) stoon válasza FollowTheORI (#67342) üzenetére


stoon
őstag

hisinak azért itt volt k/d-je de nem ugattak érte viszont a mi oldalunkon egy kemper f@asz végig ugatta hogy ő milyen jó , egy szart sem foglalt,ne!

(#67349) =HG=:tehát legyen minenki "balf@sz?"mert a többség azt szeretné , akkor a többség mennyen simsezni!!!!

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#67353) aram01 válasza stoon (#67352) üzenetére


aram01
nagyúr

77/2? csipázot?

amúgy jó a bl?

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#67354) Bjørgersson válasza aram01 (#67353) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, tankozott. Katt a nevére, majd full report.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#67355) Gyula84 válasza stoon (#67352) üzenetére


Gyula84
veterán

ha kidobálja a jobbak akkor is lesz egy aki jobb lesz a többinél senki sem egyforma

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#67356) Bjørgersson válasza =HG= (#67349) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha valakit zavar egy jobb játékos, akkor menjen át egy másik szerverre, ne az szívjon már az idióták/bénák miatt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#67357) bunfi válasza =HG= (#67349) üzenetére


bunfi
őstag

Örülök, hogy végre összehozott a sors egy olyannal, aki pártolja ezt a k/d kicker plugint. Gratulálok, örülök, hogy te és társaitok és a főtirpák nyomorult senki, aki lekódolta jól szórakozik. De képzeljük el ezt egy másik szituációban. Elkészültem az adott projekttel 4 nappal hamarabb, mint a határidő. Jutalom? Nem. Ki vagy rúgva? Abszurd? Az. És a csalók ellen nem jó, maximum a nyomorékabb fajtája ellen.

Az élet nem így működik. Ha valaki sokkal jobb, mint a többiek lehet vele BESZÉLNI is, hogy itt van ez a szituáció, így leürül a szerver és ezt én mint tulajdonos/admin nem szeretném. De persze ahhoz meg kéne villantani, hogy van kultúra is a tarsolyban... so sad.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#67358) kisza25 válasza Bjørgersson (#67356) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

+1 sokszor a kör elején elérek 10/0-át aztán 20/15el zárom a kört, kibanolnak a magas K/D miatt aztán az átlagom csak 1,5, annak több értelme van, ha magas átlag K/D miatt nem enged fel, mondjuk 5+-es K/D vagy hasonló, mert az már valóban elég durva

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#67359) DeadMeat válasza aram01 (#67353) üzenetére


DeadMeat
veterán

Bebaszna :D Simán csak végig kempeltem az mcomot, hagytam , hogy ők jöjjenek hozzám, ha már az a dolguk.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#67360) aram01 válasza DeadMeat (#67359) üzenetére


aram01
nagyúr

ment is a sok fákjúmom mi? :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#67361) DeadMeat válasza aram01 (#67360) üzenetére


DeadMeat
veterán

Biztos. Az orosz hüjegyerek önfényezésén és sírásán kívül nagyon nem láttam mást a közösben...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#67362) iMaverick válasza bunfi (#67357) üzenetére


iMaverick
addikt

Most nem azért a 20 fillérért, de mi van azzal pl. amikor azért csapnak ki, mert magyar vagy? Rásszizmus? :U

Egyébkét megfigyeltem magamon, hogy egyre inkább olyan szerókat keresek, amik alapból "no rules"-osok. Ha emellé még hardcore is... Hmmm. Fincsi.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#67363) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Érdeklődnék, hogy másnál működik a Battlelog? Én kb. fél órája próbálok belépni, de azóta csak folyamatosan forog a betöltést jelző kis karika, oszt ennyi.

Na mire ezt leírtam, éppen sikerült belépni.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#67364) stoon válasza Gyula84 (#67355) üzenetére


stoon
őstag

highlander! csak egy maradhat! :DDD

(#67363) pendre54: crommal pipa

hiába probálsz + mindent ha a csapatod tele van láma simstöltelékkel akkor csak ez lehet max!

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#67365) stoon válasza iMaverick (#67362) üzenetére


stoon
őstag

én ha infis ,ha egy mód van rá ,no explosat!

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#67366) bbdzyx válasza bunfi (#67357) üzenetére


bbdzyx
senior tag

+1
Azok a régi szép emlékek BF3-ból, amikor a jó öreg IRAMos fiúk meg se várták, hogy betöltsem a mapot, már joinolás közben kivágtak. haha…

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#67367) iMaverick válasza bbdzyx (#67366) üzenetére


iMaverick
addikt

Csak hogy ne érjen akkora csalódás! Ugye mennyivel rosszabbul éri az embert, ha bemész a pályára Disznótor felkiáltással, és erre vág ki? ;]

(#67365) stoon: no-no! Jöjjön csak rá az explo is! Nem véletlenül írtam, hogy "no rules"-os szerver.

Így ugye óhatatlanul előkerülnek a vérgőzős rpg noob-ok. Amikor már másodjára-harmadjára nyírnak ki így, akkor szakad el a cérna és visszamegyek engi-vel. Észre sem vettem, és az RPG7 lett a Best weapon-öm... Hát nem vagyok rá büszke, de ez van. :B

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#67368) stoon válasza iMaverick (#67367) üzenetére


stoon
őstag

szerintem meg abban nincs tudás hogy rpg-t m320lvg eregessen metrón meg gránátot odamennék a csórihoz letolnám a gyatyáját és hurkásra verném a valagát egy vesszővel azt + látná mire kékes a "ősember" egy noskill pálcával :D

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#67369) killer095 válasza Edem05 (#67339) üzenetére


killer095
őstag

Amugy adhatnál ts-t néha tolhátnánk együtt is :DD

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#67370) =HG= válasza bunfi (#67357) üzenetére


=HG=
addikt

Ugye jól gondolom, hogy nem személyeskedni akartál, csak rosszul fogalmaztál ?

Én elmondtam a véleményem, nem is változtatom meg. Meggyőződésem, hogy sokkal jobb a játék, ha közel egyforma képességűek játszanak egymás ellen, mintha az egyik oldalon csupa "Superman" játszana azok ellen, akik még "nem tanultak meg játszani". Ha annyira jó játékos vagy, akkor keressél hozzád hasonlókat és játssz azokkal. Vagy sokkal jobbakkal és akkor legalább élmény lesz neked, hogy 10/ 80-as K/D-d lesz...
Van barátlista nem ?

A "másik szituáció" meg nagyon rossz példa egy játékkal kapcsolatban..

[ Szerkesztve ]

(#67371) bucketb0b válasza =HG= (#67370) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ez a megoldás tényleg. Lépjenek le a jobbak, mert szegény kis fun player nem élvezi a kört :(
Ahogy fentebb is írták mindig lesznek jobbak ergo gyengébbek is. Nem az a megoldás, hogy elszaladunk szerintem.

(#67372) =HG= válasza bucketb0b (#67371) üzenetére


=HG=
addikt

Nem arról van szó, hogy ne legyenek jobbak, csak nem mindegy, hogy mennyivel...Szegény kis fun playerek is játszani szeretnének és nem feltétlen úgy, hogy csak levadászott szerep jut nekik..

[ Szerkesztve ]

(#67373) bucketb0b válasza =HG= (#67372) üzenetére


bucketb0b
őstag

Bocs, de engem nem hat meg a kis lelki világuk :)
Ez csak egy játék, dolgozzák fel.

(#67374) demmer123


demmer123
őstag

Összes assigmentet nehéz megszerezni?

(#67376) kisza25 válasza =HG= (#67372) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni senki se született úgy, hogy tud játszani:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#67377) bunfi válasza =HG= (#67372) üzenetére


bunfi
őstag

Értem. Tehát, ahol vannak nálam gyengébbek, oda ne menjek fel. Értsd meg nem a gyengébbeket alázni megyek fel, játszani. És ehhez meglenne a jogom. Most is semmit nem csináltunk és a kör végén volt olyan kedves az admin és átrakott a vesztes csapatba a kör vége előtt 5 tickettel. És ilyenkor kérdezem meg, hogy ha a gyengébbek játékélménye annyira szent és sérthetetlen, mint leírod, akkor én meg szimplán csak b@szódjak meg, hogy tudok játszani.

(Igen nem rád vonatkozott a trágár szóösszetétel, hanem a kóderre, aki lekódolta ezt a baromságot.)

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#67378) mackosajt


mackosajt
addikt

Én vagyok annyira hülye, hogy még átállni is képes vagyok, ha lehet, amikor látom, hogy nekem jobban megy a kelleténél, és próbálom a másik oldalt segíteni. Ezt nevezik valahol empátiának, hogy képes vagyok a másik fél szemszögét is figyelembe venni.

Mellékesen jegyzem meg, hogy ez is a van kalapja/nincs kalapja effekt.

Ha beállítasz egy határt, hogy ne csak agyaggalamb lövészet legyen az egyik félnek, akkor azért megy a sírás.
Ha nem, akkor azért.

AKinek az ilyen beállítás nem tetszik, van kb. kismillió szerver, választ másikat. Ezért nincs értelme sírni.

Haverjaim később vették meg a BF4-et, mint én. Nekem már valahol 1,5 felett jár talán a kd, nekik akkor igen gyenge volt. Mentek olyan szerverre, ahol tudtak érvényesülni, mert volt szabva határ, asszem 1-es kd, meg 100-as szint.
Miért? Mert éheztek a sikerre.
Azért vette meg a játékot, mert ő IS akar a kör végén örülni, nem csak idegbajt kapni.

F1-es kocsival, és Hamiltonnal a volánnál nem indulunk 601-es Trabantok ellen, Józsival a volánnál a Hungaroringen, hisz úgyis a Trabi nyer. ;)

Peace!

@Bunfi: Az ilyen jól lekódolt pluginek és Dice fejlesztés miatt pakol át a vége előtt 5-tel. Volt már benne nekem is részem, szenvedő alanyként. Káromkodtam egy jót, és kész. Felesleges erről írni.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#67379) =HG= válasza bucketb0b (#67373) üzenetére


=HG=
addikt

Ezzel a hozzáállással miért érdekelne bárkit is, hogy téged, vagy a hozzád hasonló supermant kd miatt nem engedi fel a szerver? Menj máshová játszani! Dolgozd fel!

(#67377) bunfi Felmentek egy szerverre, szétlőttök mindenkit, lesz 600/0 a ticket és utána jön a sírás, hogy milyen xar a balance... Ez meg egy másik ok a sírásra... Na meg ez, hogy a végén átdob a vesztes csapatba...Hűha! De játszottál egy jót nem? Vagy neked is a stat a fontos? :(
A játékélményt nem az jelenti, hogy a végén melyik csapatban sikerült zárni a kört...

[ Szerkesztve ]

(#67380) bucketb0b válasza =HG= (#67379) üzenetére


bucketb0b
őstag

Bocs, hogy ahelyett, hogy siránkozok, mert lelőnek inkább próbálok küzdeni vagy ami a legfontosabb megpróbálok megtanulni játszani ;)

Ha nem számít a stat nem mindegy mennyiszer halsz meg egy körben, mert a jobbak lelőnek? Ne már.. :o

[ Szerkesztve ]

(#67381) =HG= válasza bucketb0b (#67380) üzenetére


=HG=
addikt

Mindenki ezt csinálja, függetlenül, hogy milyen képességű játékos.. Ezzel nem lógsz ki a sorból...

(#67382) mackosajt válasza bucketb0b (#67380) üzenetére


mackosajt
addikt

Ha egy nőt szekszualisan inzultalnak, ami általában jól esik neki, de most olyan helyzetbe került, hogy nem akarja, ráadásul nem is esik neki jól, sőt, fáj neki, akkor azt minek nevezzük?
Nemieroszak?

Na, kb. ilyen az, amikor szetlovik az egyik oldalt.
Lehet kicsit nagyon sarkitott a példa.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#67383) =HG= válasza bucketb0b (#67380) üzenetére


=HG=
addikt

"Ha nem számít a stat nem mindegy mennyiszer halsz meg egy körben, mert a jobbak lelőnek?"

Bizony, hogy nem, mert a játékélményed egész más lesz.. :K

(#67384) bucketb0b válasza mackosajt (#67382) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ne már, hogy ilyen példát hozol fel :D
Az a nő akit inzultálnak, de továbbra is ott marad az már nem nemi erőszak, ha van szabad választása elhagyni a helyet ;)
Ez a beszélgetés amúgy sem vezet sehova. Azok a játékosok akik nem tudnak játszani elvárják azt, hogy ne lőjék le őket vagy siránkoznak, hogy ezek jobbak. Mindenki számára adott a lehetőség, hogy megtanuljon játszani. Ebben a játékban amúgy sincsenek kirívóan hűde nagy hatalmas playerek. Akarat mindent megold, de egyszerűbb sírni, hogy jaj már megint egy nolifer köcsög. Ne is indítsa el a játékot ha már retteg attól, mert valaki jobb lesz nála. Velem is fordult elő nem egyszer, hogy sokkal jobb ellenfelem volt és még sem léptem ki, játszottam tovább. Ennyi. Hatalmas feladat lenne nem feladni hanem egyből siránkozni.

(#67383) =HG=: akkor ki a kd fapper? Az aki lő egy 40-0t és büszke rá vagy pedig az aki 5-24ben van, de neki szar az élmény.. Ha jó a kör jó, ha nem akkor nem. Akit a kd elszomorít a kör végén és ebből szűri le a játékélményt az a kd fapper meg a kocka nem az aki lő egy jobbat, de hidegen hagyja, hogy az most 40-0 vagy 40-10.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#67385) mackosajt válasza bucketb0b (#67384) üzenetére


mackosajt
addikt

Írtam, sarkitott a példa.

Az látszik, hogy van abban valami, amit pszichológia szakik mondanak, hogy nem mindenki született empatikus képességekkel, de meg lehet tanulni.
Ha az ember akarja.
Aki nem akarja, az az egoista.
Na őt kevesen szeretik.

Parttalan vita. Feleslegesen ne offoljon ilyen miatt senki, mert jönnek a modik. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#67386) =HG= válasza bucketb0b (#67384) üzenetére


=HG=
addikt

Ennek a "fapper"-nek utána kellett néznem.. :B De még így sem nagyon tudom értelmezni a kérdésed, úgyhogy erre most nem válaszolnék, ha megengeded...Meg kezdem úgy érezni, mintha anyósommal beszélgetnék..Nála sincsenek az érveknek súlya...

(#67376) kisza25: Én kb 20 éve gyakorlok... :D

[ Szerkesztve ]

(#67387) bucketb0b válasza =HG= (#67386) üzenetére


bucketb0b
őstag

Van súlya az érvemnek csak nem akarod megérteni, mert gondolom te sem vagy jó játékos és inkább az adminnal haveri kapcsolatban vagy aki majd kirakja neked az illetőt 2 szóra ahelyett, hogy megpróbálnál játszani és talán jobb lenni nála ;)
Sajnálom, hogy ilyen világban élek ahol egy ilyen játékban ami tele van szarva nonskilles fegyverekkel még annak kell szarul éreznie magát aki megtanult játszani normális szinten és lelövi a kis érzelmes lelkű embereket, mert jaj elcseszem a napját ha most lelövöm 20. alkalommal. Akkor ne játssz ha ennyire zavar ha lelőnek ez van. ;)
Egy normális embert amúgy is a versenyszellem hajt és próbál a másiknál jobb lenni, ergo ezzel a szutykos játékkal is megpróbál megtanulni játszani, hogy a másiknál jobb legyen. Ha ez belőled hiányzik sajnállak. Menj játssz máshol ennyi erővel te is. Sudoku esetleg egy jó öreg pasziánsz.

(#67378) mackosajt: a játék tanulható, senki elé nem görget semmiféle akadályt. Van aki meg akar tanulni jól játszani, van aki meg csak sír, hogy lelőnek. Aki csak sír az nem tudom mit vár. Bőven el lehet sajátítani egy alap szintet amivel pl. nem zuhansz le fél percen belül úgy a jettel, hogy már alapból repül fel sem kell szállnod (a 3ban sokaknak már ezzel meggyűlt a baja) Vagy megtanulsz alap dolgokat a tank harcról amivel életben maradsz és nem szed le minden jöttment. De beszélhetnék az inf. dolgokról is, hogy pl. ha van szabad 3 mp-d akkor tárazol nem pedig a segged vakarod és nézegeted a fegyveren található emblémát. Fedezék mögé bújsz ha 4en lőnek nem pedig kiállsz és sírsz, hogy ez a csávó aimozik.
/most csak mondtam pár példát/

[ Szerkesztve ]

(#67388) =HG= válasza bucketb0b (#67387) üzenetére


=HG=
addikt

Nem tudom, eddig mit olvastál, de én nem írtam sehol, hogy csak céltábla vagyok a pályán..Azt sem tudom, honnan szeded, hogy van admin barátom.. :U
Fogalmad sincs, hogy én hogy játszom...Viszont azt eltaláltad, hogy nem a versenyszellemért játszom, hanem a játékélmény miatt... Nem akarok feltétlenül jobb lenni a játékban mindenkinél, egyszerűen jól akarom érezni magam a játékon keresztül.
Persze tudom, hogy ez részedről felfoghatatlan dolog...

Azért, mert nem lövik állandóan szét a seggem, attól még lehet véleményem arról, hogy nem feltétlenül erre vágyik egy játékos..

[ Szerkesztve ]

(#67389) bucketb0b válasza =HG= (#67388) üzenetére


bucketb0b
őstag

Akit nem zavar a kd annak nem hiszem, hogy hatalmas befolyásoló tényező, hogy most 10x hal meg vagy 20x (lásd a sok kempert vagy c4 quad majmot.. azok általában egy körben meghalnak 20x, nem hiszem, hogy zavarja őket, mert folyamatosan csinálják)
Akit pedig zavar, hogy lelövik és szar a kd majd emiatt változik az "élményük" azok tanuljanak meg játszani és nekik is jó lesz a Zélmeny
Miért egyszerűbb lelépni azoknak akiket zavar ha lelőnek? Ha megtanulsz játszani az egy "életre" szól, itt pl. a bf3 hatalmas segítség a bf4re nézve, mert aki játszott a 3mal annak ez a játék egyszerű. Ha megtanulsz játszani tudod hasznosítani később akár máshol is, mert az összes játék alapja az, hogy ne legyél hülye és fogd fel mit kell csinálnod. Ha valaki lelép felmegy máshová ott is lesznek nála jobbak. Megint mehet máshová, és megint és megint és megint.. sosem lesz vége. Ha megtanul játszani vége lesz, mert nem lesz annyival több jó játékos nála ;)

(#67390) bunfi: persze, hogy ezek ellen van.. aki megtanult játszani az köcsög nolifer vagy pedig csal (és valljuk be egyértelmű, hogy mindenki csal ;] sőt te is csak nem vallod be)
A kd limiter, hs acc. kpm limiter is az admin léleknek egy könnyítése, mert alapból kidobja (fel sem engedi ugye) a jobbakat és nem kell a szerverről kidobni senkit aki jobb, mert akkor mehet utána a vádaskodás a fórumon, hogy nem is csalt de mégis kidobta majd jön a kontra, hogy hát hogy ne csalna, 20-0ban van, ilyet ember nem lő tisztességesen.
tessék szépen elfelejteni amit megtanultál és punnyadj be te is az átlag player szintje alá, mert ő szeretne játszani egy jót. Ne legyél érzéketlen kis nolifer kocka, legyél tekintettel rájuk.

[ Szerkesztve ]

(#67390) bunfi válasza =HG= (#67379) üzenetére


bunfi
őstag

A kicsinyes bosszú ténye a probléma. És ha abban a hitben élsz, hogy a gyengéket védik ezek a szerverek, ahol ilyen limiterek vannak óriásit tévedsz. Ez megfojtja a játékot, mert egyre egyszerűbbé és egyszerűbbé tesznek minden fegyvert, pályát, játékmechanikát, hogy elmossa az emberek közötti különbséget.

És lehet példákkal dobálózni, nem életszerű. Nem volt az és nem is lesz. De persze ti is csak a tehetség ellen tudtok ilyen vehemenciával lázadozni, de a taxijet, c4 trolling, a tetőkemp az nem probléma. Nevetséges. Meg kellene tanulni differenciálni, hogy mi a valós probléma és mi van csak annak beállítva.

(#67388) =HG= Ja értem, ha nem a te seggedet lövik szét, ha nem te másokét akkor nincs gond. Ezt nem játékélménynek hívják, hanem sikernek. A sikerért pedig illik megdolgozni, nem másokat piszkálni, mert éppenséggel 10 éve Battlefieldet játszanak.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#67391) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Szerintem mindenki hülye, a nem életképtelenek pedig bäszódjanak meg!

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#67392) mackosajt válasza =HG= (#67388) üzenetére


mackosajt
addikt

Ismered a mondast, ne ereszkedj le. ;)
Az ego szót csak pár ékezet választja el az égőtől.

Az a baj, hogy sokan el sem hiszik, hogy a játékot jatekkent is lehet játszani, szórakozás gyanánt.
Nekik ez véres verseny, ahol mindenképpen le kell nyomni mindenkit, mert csak attól a lógó.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#67393) marilllyo válasza kisza25 (#67358) üzenetére


marilllyo
veterán

Miért múltkor amikor Paradise Helicopteren 10 perc után 0-20-on álltam? :B A többiek mind ragequit-eltek... A végére 18-25-tel zártam. Ami azért k*va nagy szó azon a szerveren. :DDD De neked is volt valami hasonló nem, ha jól emlékszem. Sosem szabad feladni...és gyakorolni kell. Én sosem lépek ki azért egy szerverről mert ultrafos a statom.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#67394) bucketb0b válasza mackosajt (#67392) üzenetére


bucketb0b
őstag

Én azért vettem meg, mert szórakozni szeretnék. Számomra az a szórakoztató és az tölt el örömmel, hogy másoktól jobb vagyok és GYŐZÖK. Ilyenkor mi van?
Én meg azt unom, hogy valakinek az a játék, hogy a tetőn ül és semmit nem csinál. Játszani szeretnék, de nem másik 12 ember helyett akik "szórakoznak" mert az mekkora poén már, hogy a tetőn ülök soflammal Flood zone-n és mellette ül 1 support meg 2 engi akik folyamatosan lőnek az ellenfélre én meg belepusztulok a körben, hogy nyerjek, de nem tudok, mert létszámban megvagyunk csak agysejtszámban sokkal kevesebb van a csapatomban az ellenfélnél. Ilyenkor mi a helyzet kedves kolléga? Mások játékát szétcseszni a kemppel vagy lelépni, mert lelőttek 5x és még embert nem öltem. Majd pl. engem átrak és azért küzdök, hogy megfordítsam azt a meccset amiért addig küzdöttem és jól is álltunk. Ilyenkor mi a búbánatos helyzet van?

[ Szerkesztve ]

(#67395) Gyula84 válasza Bjørgersson (#67391) üzenetére


Gyula84
veterán

biztos jó lehetett a másik csapatnak :( [link] ;]

(#67397) =HG=
de ha annyi jön neki akkor mit csináljon? :)

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#67396) bunfi válasza mackosajt (#67392) üzenetére


bunfi
őstag

Találó az aláírásod, csak az alany nem stimmel.
(a ki nem mondott sértegetések művészete nem csak odafelé működik)

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#67397) =HG= válasza bunfi (#67390) üzenetére


=HG=
addikt

Bf 1942-vel kezdtem a sorozatot, és benne volt a 2142 és BC is, úgyhogy talán nem most kezdtem..A kis szösszeneted nem kellett volna nekem címezned..
Nekem továbbra is az a véleményem, hogy egy jó játékhoz egyáltalán nem kellenek a 10/0 KD-s játékosok..
Nem is nagyon hiszek abban, hogy valós tudást, képességet igazolnak ezek a számok.

(#67392) mackosajt : +1

[ Szerkesztve ]

(#67398) Bjørgersson válasza Gyula84 (#67395) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Többször is írtam chatre, hogy ha van admin a szerveren, akkor legyen szíves és kickeljen, mert zavar a nagy k/d-m, de nem volt. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#67399) bunfi válasza Bjørgersson (#67398) üzenetére


bunfi
őstag

Sosincs admin amikor kéne...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#67400) mackosajt válasza bunfi (#67396) üzenetére


mackosajt
addikt

Köszi. Évek óta nem változtattam.
Sajnos az élet igazolja állandóan, hogy ha más nem, ez az egy mondat igazán jól sikerült a filmben.

Kisza és Gyiku! Mindjárt jöhettek vadászni. Remélem nem nyom le az influenza, mert kornyekez.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.